Twitter
+1
Kas no šejienes aktīvistiem ir Twitter'ī? Domāts, kā topiks, kur var mest iekšā savus URL. :)

twitter.com/kristapsk
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Kas ir Twitter ?
0
0
+8
0
^ :D
0
^^ :D
+1
es pat nezināju ka Ugga tik labi poļu valodu pārzina :)
+8
@sumpumurnis
+2
^ bļa, pat savu vārdu vairs neprotu uzrakstīt - @sumpurnis
+3
varēsiet sekot trejastim :D
+5
varētu vēl izdomāt spēli ar šādu nosaukumu - Squirter!
+2
sumpumpurumpupimpis :))
+2
+2
un tagad mēs varam ne tikai tweetot, bet arī squirtot! :))
+1
^^ labais !
+1
lai cenzūrai slava un gods 21.gs. Latvijā! yo!
+1
man gan tas tvitteris liekas kautkads bezsakars...
+4
Ja ir Trūmetāls, tad jau nekādu Tvīteri nevajag ...
0
^ nez nez, te mēdz tēmas ar komentiem pazust, laikam uz Ankh statusu notiek pārbīde

bet apšaubu arī iespēju trūmetālā sekot Lembergam, Šleseram vai arī manai personīgajai favorītei - Lindai Leen, lol. twitteris for teh win.
0
Nav ar huiņu jānodarbojas. Huiņa netiek ciesta.
0
Tā jau ir - nav ko ar sūdiem pievazāt ...
+2
Hmm ja nu jau pastav truemetal twitteri :D
+2
"Nav ar huiņu jānodarbojas. Huiņa netiek ciesta. "

izpratne par to, kas ir huiņa, mēdz atšķirties, kā arī pa lielam viss jebkurā gadījumā ir huiņa. vienas huiņas strikta nodalīšana no citas huiņas ir autoratīvos režīmos bieži sastopama parādība.
0
imho vislielākā huiņa ir internets, interneta forumi it sevišķi, bet es to tomēr paciešu, lai neteiktu, ka man ir neliela atkarība :D
0
Bez autoritāra režīma sākas bezpreģels.
+3
Staļina na vas ņetu !
+1
Redzi, Trejasti, ja labi gribi arī vari nopelnīt plusiņus. :))
+3
^ To gan jau kompensēs nākamais ieraksts ar ~30 mīnusiem :D
0
Par to es nemaz nešaubos.
+1
var tikai bezcerīgi piebilst, ka ego barošanas plusiņi priekš godīgām diskusijām par labu nenāk.
+1
"Bez autoritāra režīma sākas bezpreģels."

Tieši tā. Kā tad Tu, minci, gribēji? Lai būtu 100 gudrās galvas, kas balsotu, ko slēgt nost ko neslēgt? Mēs taču redzam, kur tas ir novedis :)
0
Kaps & werwolf? Kas jums abiem kopīgs? Kokkenbōltorčurs! :E
+2
Twitter nav nemaz tik slikta lieta, ja izvēlās, ko lasīt. Esmu pievienojis vairākas organizācijas un personas, vienu zinātnisko konferenci, kā arī draugus, kuru rīkotie pasākumi un aktivitātes man interesē, tādējādi nepalaižot tos garām.
Twiterī tāpat kā visur citur internetā un publiskajā telpā ir ārkārtīgi daudz mēslu, taču tāpēc cilvēkam ir prāts, lai izvēlētos lasīt to, kas ir svarīgs, nevis kāda ikdienas pārspriedumus par savu vēdara izeju.
+2
^ brīdī, kad ar izeju ir problēmas - tad tas arī ir vissvarīgākais uz to brīdi.
+1
bezpreģels ir defaultā
0
Problēmu nav ja no tās izejas nav KAM iziet! 8)
Racionāls spriedums...
0
"Tieši tā. Kā tad Tu, minci, gribēji? Lai būtu 100 gudrās galvas, kas balsotu, ko slēgt nost ko neslēgt? Mēs taču redzam, kur tas ir novedis :)"

mēs arī redzam to, kur ir noveduši dažādi autoritārie režīmi. tāpēc imho nav iespējams viennozīmīgi pateikt, ka 'autoritārs = labs'. ja būtu sakarīgs autoritārs, tad cerams būtu labāk / sakārtotāk nekā tagad...

...bet jūs taču paši saprotat, ka Latvijā tā ir utopija.
+1
es ceru, ka es neizklausos pēc feikās demokrātijas atbalstītāja, bet kārtējais šībernieks pie varas imho nez vai spētu atrisināt šī brīža problēmas.
+1
Tātad tu tagad Bigiju par šībernieku nosauci? :D
0
es nerunāju par forumu, lol
+1
Bet Bigijs gan runāja :D
+1
^Intaram čekista metodes. :D
0
Hm, man jau ar likās, ka minka par Bigija tēmu piegriešanas azartu izsakās ...
+1
es neko nesaprotu
+1
/forum/122097/#comment158309

Tā kā šis ieraksts parādījās pēc dažu tēmu nahrenizācijas, mums 0,5+0,5=1 ... bet tavuprāt litrs sanāk ?
0
^ lol, haha, es to esmu ierakstījis tajā pašā tēmā, kurā tagad rakstam

nu es pirmo reizi ievēroju, ka arī šeit tiek dzēstas tēmas, es visu laiku biju domājis, ka šis ir da most anarhistikk forum in da world
+3
katras medus burciņas ēnā slēpjas milzīgā darvas muca
0
^ + 100
0
...bet mēslus lai slauka pā dūūūrīīm...
0
Kādreiz bi mazāk retardu un retardisku tēmu
0
^ es parakājos arhīvos vienu dienu (jā, man patīk datordarbs) un nu zini, es tā neteiktu :D
0
Ja neskaita nefolka un bobija brīnumus, tad bija mazāk.
+4
kārtējais kardinālāPajāta labenieks - twitter.com/kardinalsPujats...

Ir pienācis laiks rakstīt memuārus. Lūdzu pēc padoma, kuru nosaukumu likt tai grāmatai

Total: 400 votes
Dvēseļu tutenis [ 7% (29 votes) ]
Kāds altārzēns pārlaidās pār dzeguzes ligzdu [ 10% (41 votes) ]
80 minūtēs apkārt Vatikānam [ 9% (34 votes) ]
Altārdienas Silmačos [ 5% (21 votes) ]
Es. Daba. Darbs. [ 8% (32 votes) ]
Ar krustu rudzulaukā [ 19% (74 votes) ]
Bīskapam neviens neraksta [ 28% (110 votes) ]
Kā es braucu bikstmeitu lūkoties [ 9% (36 votes) ]
Other [ 6% (23 votes) ]

Pāvests davests, pavests un pamests
vecā dievturu ligzda
17 pavasara grēksūdzes
Mana cīņa
No pišļa cēlies, par pisli paliksi!
Rietumu Vatikānā bez pāmaiņām

twtpoll.com/r/33diod
0
^ Blēē, sen nebiju šitā smējis. :D
-1
Vienīgi "vecā dievturu ligzda" tur neiederas.
0
Es. Daba. Darbs.
0
kāds lieto The Last.fm Scrobbler ?
0
Lieto.
0
Lieto.
0
Was ist das ?
0
tā ir programma kura uzskaita tevis klausīto mūziku:) ( ko, kad un cik reizes esi klausijies dziesmu vai grupu)
0
www.last.fm

šajā adrēsē to var atrast:)
0
Ā, last.fm plagins ... ir protams (šancē tik nedarbojas, jo proksi necērt) - tā jau ir galvenā Last.fm vērtība. Citu īsti neredzu, kopš tos ineta rādžus piegrieza.
0
Lietojam ;)
Itkā jau ir topiks: /forum/41531-last-fm-ko-tu-%C5%A1obryd-klausi
0
Izrādījās, ka ar twiteri ir ērti alus jaunumiem sekot, jo ne visiem ir fīds.
0
Nav jau tas Last.fm rādžs tik dārgs. Es tos 2 latus kaut kādus maksāju katru mēnesi, paretam i paklausos.
0
Es nespēju savilkto noklausīties ...
0
To es risinu filtrējot, ko velku. Bez tam ne jau vienmēr gribas klausīties to savilkto.
+4
Šis baigi uz rēku parāva:

kardinalsPujats kardniāls Pujats
Izsaucu altārzēnu uz rājienu. Viņš mises laikā kādam dāņu profesoram dievmaizītes un vīna vietā iedevis vafeli ar pienu.
0
katoļkuči, ibiomāti !

Katoļu baznīcā oficiāli apstiprināja - @kardinalsPujats pazušana no twitera ir viņu nopelns.
1 hour ago via web

no Twitter noteikumiem: Twitter users are allowed to create parody, commentary, or fan accounts.
1 hour ago via web

Izdevies pierādīt twitterļaudīm, ka šis konts ir nevis parodija, bet gan "personas piesavināšanās"
1 hour ago via web

twitter.com/#!/Tviterapskats
0
+1
nevis parodija, bet gan "personas piesavināšanās"

tātad... interesanti, cik katoļu, pirmoreiz tur ieskatoties, padomāja, ka tas ir pa īstam. :D
+3
nu vai nav mērļi? :(
visu labo, ka tik sabojāt!!!
0
twitter.com/esesietis
mans twaters
+2
Kardināls atgriezies?

twitter.com/kardinalsPujats...
+3
Man nav sava twtr konta, tāpēc, izmantosu iespeju pateikt, ka ienaidnieki ir visapkārt ;-)
Real story - man pie veikala onka palūdz (по русски) piepipēt, bet (parasti tā nedaru) es atbildi latviski.
Šis dusmīgi paskatās uz mani un jautā kā būs latviski "враг народа". Izmetu vien frāzi ka nav ko te filosofēt un eju prom. Tas nopakaļ izmet "такой как я борется с врагами..." (nabadziņš, laikam grūti ir būt "врагом", jo ne1s tevi nesaprot) :p:P
0
Ilgu laiku šaubījos par twitter nepieciešamību. Beidzot atrasta. Apnicis kolēģiem atkārtoties. Te nu būs
vienīgajā un originālajā variantā manas domas, cūcības un padomi:
twitter.com/creative_7715...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas