Nostaļģija
+3
www.spoki.lv/video/Videokasesu-e...

Pilnīgi vai gribas veco universālo kareivi uz vhs palūrēt ... varbūt tomēr kādu Švarcīša filmu :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Epķe, tā tiešām ir baigā manta - atceros arī, ka skatījos pie kaimiņa visādus sūdus ar brīžiem pat nesaprotamiem tulkojumiem ... Gribu redzēt Van Dammes filmas ar visu to bildes kropļojumu, kas bija tik raksturīgs lētiem VHS atskaņotājiem un nodrāztām kasetēm :D
0
Uii, dažas balsis ir pazīstamas :)
+1
Es vairs nespēju paskatīties tulkotās filmas, jo briesmīgi kretinē, kad izkropļo teikto un to gan krievi gan latvieši dara pa labi un kreisi. Viens no iemesliem, kāpēc 2 gadi nav Latvijas TV skatīts.

Bet Goblins rullē.
0
Šī mana viena no mīļākajām Ārnija filmām, pirmo reizi uz viģika kautkādā 88. vai 89. gadā redzēju, pēc noskatīšanās bija bail pa ķomku uz mājām iet :)
intv.ru/view/?film_id=3646...
0
Man no šitā vislabāk tas tulkotājs tam Cyborg ir prātā palicis :D
0
ūūū jāāāā ,,, :D vecie labie laiki
atcerējos uzreiz pirmos skolas gadus
un kā par visu šito fanoju
vairākas kasetes pat kautkur vel mētājas - no 90to gadu sākumiem
ar to tūlkojumu
tajā laikā, likas baigi kruta,, tagad protams smiekļus uzdzen :D
+1
lol, par to iešanu mājās pa tumsu - man konkrēti bail bija pēc Aliens filmu skatīšanās - sanāca iet caur daļēji aizmirstas jaunbūves teritoriju ... Parasti sanāca riksīšos un beigās pilnā ātrumā nesties mājās :D

Tiesa, tas bija laikā, kad man bija kādi ~10 vai ču ču vairāk gadi ^^
+3
haa! :D atcereejos par VHS filmām un uzreiz atmiņā uzausa moments no bērnības - es stāvu turu rokās kadās 10 kartona fiškas ar vienu dzeltenu pusi un uz otras vecene! :D nolaizi un parādas pliki pupcīši un kročiņa! Man bija 2as kolekcijas ^_^ Tajā laikā likās, ka ficene - Universal soldier ir vienkārši NĀKOTNE un Jekijs Čans vienkarši kā? tas nav iespējams taču! :D
+5
^ Bļā, tās "fiškas" es arī atceros - arī bija savākusies zināma kaudzīte. Papildus tam arī bija uzlīmes ar tādu pašu "atkailināšanas" principu - dabīgi kā mudaks salīmēju uz skapīša ... :D Par laimi pietika prāta nelaizīt skapīti :D
+4
Sākās! :D atkal pupi un spraugas. :D
+1
Jūū, Predator bija baigais spēks. Es viņu pat ķinītī skatījos, likās superkrutākā filma EVAR!
+2
Wakenā 2007 nopirku Čehu aliņu, kuram bija smuka nokasāmā bildīte. Despers aktīvi palīdzēja kasīt :D 2009 ar dabūju. Bildīte nedaudz cita:

content20-foto.inbox.lv/albums119742061/bla...

content20-foto.inbox.lv/albums119742059/bla...
+1
Predeitōrs ir viens no maniem feivorītiem. Nesen mīļotā man dvd box-set uzdāvināja - filmas + bōnusi.
Tās fiškas gan tik dažas bija - mēs skolā mainījāmies ar melnbaltajām mazajām bildēm kur visādi rembo, universālie kareivji, švarcīši utt. Tur gan biju čupiņu savācis :D
+1
hahaha ... skaļāk marina ... skaļāk :D:D:D
0
BoD, kurš pupus, kurš vāveri kasīja?
+1
Katrs pa bišķim :D
+2
Grupveida pudeles kasīšana? :)
+1
troļļu tuss sākās :D
+4
nu veči, kas ar jums notiek? pat par muskuļainu vīriņu filmām runājot jūs atakl pie pupiem nonākiet:D man liekas nevajag vispār nekādus tēmu iedalījumus, vienu lielu tēmu 'pupi' un miers:D
+1
PUPIPUPIPUPIPUPIPUPIPUPIPU... :D
+1
Es ar čomu bērnībā piehaltūrēju pie viena video salona īpašnieka - pa retam grīdu izslaucījām, krēslus pēc seansa sakārtojām, par to varējām filmas nahaļavu lūrēt un vēl katrs dažas bildītes (melnbaltas, pārfotogrāfētas) ar Stalloni, Ārniju, Brūsu Lī un ninzām dabūjām.
0
Intars, šodien, plkst. 13:28
Jūū, Predator bija baigais spēks. Es viņu pat ķinītī skatījos, likās superkrutākā filma EVAR!

^ Aizvakar pa TV noskatījos. ;)
0
šītas gabaliņs jau klejo pa draugu draugiem,
protams, nevienā grāvējā tā neesmu smējies:
(bez subtitriem, bērniem līdz 18gv nav ieteicams)
(atkārtot šo triku mājās gan ir wairāk, kā ieteicams)

www.youtube.com/watch?v=hPNUfxF1Ni4...
0
Laikam vien būs u jāpiekrīt par to vienu tēmu pupi :D
Savādāk nogribējušies troļļi sanāk uz nopizģī tēmu bļa :D
+1
īsrindīte kādam death meatal riffiņam:
Boobs are nice,
Boobs are huge!
Boobs are tight, (dekoltē)
Boobas are might!

Yes, I will fight for Boobs
Yes, I am knight of Boobs
yes, I will fuck Boobs at night _ at! Niiiiiighhhttt!!!!

Boooooooobs! [aiziet kačka!]
0
Jā, bērnības filmas jau tās kas visvairāk paliek atmiņā. Bija tur vēl visādi bojeviki, nindzju filmas bija ļoti topā, man baigi patika. Tāda VHS man nekad nebija, man vienu laiku pat kasešu
maģa nebija kādā 4 klasē. Mums skolā, starp citu, lielie džeki tirgoja šitās visas fiškas un turbenes, sapirkās vairumā un tad tirgoja mazajiem, noiets bija neslikts. Žiletona spēlītes vēl tika kapātas uz melnbaltajiem padomju teļļukiem...
+2
ou, fak! Nu jūs uzdzināt apetīti. Man pirmais gabals uz kasetēm bija Rembo I. Mazafaka! Es kā reizi gribēju visus Rembīšus novilkt. Un vēl bija tads gabals, ko rēcienam jānovelk: INDIO. Bla! Bez maz vai jāiet pēc aliņiem...

www.imdb.com/title/tt0099843/...
www.imdb.com/title/tt0102117/...
0
izskatās, ka Faunam būs jauks vakariņš 8)
0
Mazliet par sevi nesem paķēru šoku, "ālien" sērijas sirdij ļoti tuvas un mīļas un pēdējo reizi skatoties otro daļu tā pārmīzu sajēgu, ka pat nevarēju noskatīties līdz galam, plusā divas cīgas pēc kārtas novilku un biju uzvilcies 2 dienas pēc tam... psc... spēks.
Par Jū-on (japāņu) joprojām neizteikšos, man pēc tā apaļa gada psiholoģiskā terora joprojām mazliet šķērmi metās...
0
^
blje vēl Tev tā filma atmiņā iespiedusies :D
muhahaha
Atceros kā Tu un Fauns samīzušies no tās filmas gajāt kopā čurāt! :D
Pikti bijāt ka es par Jums iesmēju! [bet come on- mēs bijām sakurījušies tajā mežparka Faunmājā!]
0
^ runā tā, it kā būtu to sīko puiku tiešām redzējis (vismaz smadzenēs)...
0
Tapē jau arī norāva jumtu. ha ha.. A bet otrie āliēni ir reāla spriedze nonstopā. Pirmā filmas stunda vnk kā uz adatām, lai gan nekas vēl tāds nenotiek. Labs, labs... 1986. gads, ibio!
0
labs ir, ies uz mājām caur veikalu :)
0
Viesulis - Nu Žilitoni vispār ir atsevišķs stāsts - pagājušo (vai aizpagājušo - neatceros, jo stipri dzeru) gadu vietēja mēroga LAN pasākumā sarunājām oldskūlu teļļuku un žilitonu, un veicām trikus ar veco ūbergeimu ļurināšanu - vislielākā atsaucība, protams, bija par Battle City (aka tančikiem) - vot tā ir vešč!
0
Man uz ziļika baigi copīja - Battle toads VS Double dragon!
vēl Contra bija laba!
+1
Tanciņi tomēr bij ze best. Tajā laikā jau gan vairāk patika spēles, kur smukāk uzzīmēts, kaut kur jāskrien, jado pa muti.... bet tagd, tā pagātnē skatoties, nekas neturēja tančikiem divatā, ar izstrādātiem stratēģiskiem gājieniem un tā.
+1
Bļa, jūs vēl šito atceraties (ekšens pēc 3:30 sākas):

www.youtube.com/watch?v=AJoO9PnTNl8...

ALIENS spārda. Labāks par jebkuru sūda šausmeni.
0
video baisā spriedze :D:D:D
+1
Diskodejotājs bija uberhīts. Krutāks par Astoņkāji un Verdzeni Izauru :D

www.youtube.com/watch?v=1Wojg8PFhN0...
0
Battle toads & Double dragon bija vispizdatākie.
+1
es tūlīt pierādīšu, ka neesmu arvīds. un turklāt es neko nesaprotu no kruta kino, bet es savos tīņu gadu pirmsākumos jūsmoju par www.youtube.com/watch?v=ga7bW-lNAUI...
0
Ooooo, Astoņkājis. \m/

www.youtube.com/watch?v=qnAKC5VX1Og...
0
ā, un tad vēl ir tāda lieta kā zvaigžņu kari. es gan neesmu nekāds fantastikas fans :D bet tos es varu skatīties 100 reizes pēc kārtas hronoloģiski un pēc epizodēm un mīzt tvaiku. tagad pat avatara iespaidā uztaisīju sev zvaigžņu karu vakarus. mācu arī savai sīkai cienīt klasiku, un zini aiziet labāk nekā visādi poteri.
+1
Es arī multenītes skatos, labākas par tām 1-3 epizodēm ;)
+1
zvaigžņu karus neaiztiec :@ es esmu no tiem, kas varētu doties kaut kādā citplanētieša kostīmā uz tikšanos ar citiem faniem / nu man liekas ārzemēs viņi tā dara/
0
senči stāstīja kā pavisam agros 90.ajos gāja uz videosaloniem saktīties "Emanuēlu"...
+1
Star Wars ir baigi labie. Es kā reizi domāju arī kādu SW vakaru sabīdīt kautkad un sci-fi man ir mīļākais žanrs. Galvenā problēma, ka kvalitatīvu sci-fi gabalu ir maz un labākie jau veci. Jaunos tīri dēļ fx var tikai skatīties. Avatārs ar bija feins, bet esmu vīlies, jo gaidīju vairāk kautko uz Aliens bāzes nevis "sci-fi titāniku". :/

Gan jau te ir bijis, bet nu labākais humōrs SW sakarā :D
www.youtube.com/watch?v=ugk37TvIR8E...
www.youtube.com/watch?v=nCtz4trJr_g...

0
:D atsauca atmiņā manus pirmos piedzīvojumus ar tipa šausmeni un sexu video ekrānā :D neatceros kā sauca to filmu, bet biezajai klases biedrenei, kurai pirmajai bija vģiks bija dzimene. kamēr senči pie galda stūma māgās, mēs davai filmas skatīties. uzrāvāmies uz kaut kādu filmu par džungļiem, kur baltie bija nonākuši pie kaut kādas tipa kanibālu cilts ar dīvainiem sexuāliem rituāliem. ai, cik draudzenes tētis bija uz mums dusmīgs:D :D :D pašai jau arī tā kā neērti bija kopā ar puikam tāāādu filmu skatīties:D
0
U - vai tik tu nerunā par Cannibal Holocaust. ^^
www.imdb.com/title/tt0078935/...
0
^ Vot man ar tā šķiet, ka runa ir par to filmu.
0
ļoti iespējams :D neatceros cik man bija gadi, kādi 10, bet uz mani ta atstaja neizdzēšanu iespaidu:D tagad droši vien tāds sūds liktos :D
+3
www.youtube.com/watch?v=9M3G18hT84w...
a pēc šitā ūberhīta nevienam nostaļģija nav?
0
Lasot šo tēmu,atcerējos,ka pašam mājās no senseniem laikiem vēl mētājas kādas 50 VHS kasetes kautkur ar visiem bērnības grāvējiem.Kad sīks biju,pēc Predator noskatīšanās aizmigt nevarēju :D
Par veciem labiem geimiem runājot,kautkad biju ieslīdzis nostaļģijā un atradu progas, ar kurām uz PC var visu veco klasiku rubīt! Bļe,ka Mortal Kombat 2 nospēlējos :D Te būs links interesentiem,ir gan progas gan vairums veco hītu gan 8 bit, gan 16 bit.
209.85.135.132/search?q=cache:kpzD...
0
Miedziņš nāk katrs latvietis zin,ar to taču uzaugām!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas