heavy/power/speed metal grupa meklē bundzinieku,
+6
Ja nav pieredzes, tas nekas, galvenais velme iet uz priekšu. Rakstiet man uz e-pastu: magictear@inbox.lv. Valodai nav nozīmi es varu runāt latviski un krieviski.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-16
Skaidrs.. krievi..
+3
Tas ir slikti?)))
+6
oi, es uzklikšķināju uz tēmas neizlasot nosaukumu un pēc teksta sākumā padomāju, ka bobijs ielicis iepazīšanās sludinājumu:D
+2
:D
0
u
nu gan glupības raksti. Fui.
0
a jums pashiem ir kaada pieredze? iisaak sakot vai var kautko apklausiities?
+1
Tada, kuro mēs paši gribam taisīt, patiesība mēs tikai sakām spelēt kopa un pagaidam spelējam coverus uz tadiem grupam, ka Iron Maiden, Helloween, Warlock, Ayreon un protams rakstām savu materialu, agrāk mēs visi spelējam savos kolliktīvos un pieredze mums ir, kopumā esam 17-22 gadu vecumā
+1
intrsanti zinaat, kaa jums vokaals skan, peec pieredzes - vnk nereaali atrast tieshi powerim
0
Savā laikā spēlējot īsu brīdi power grupiņā, prob ar vokālu pati atrisinājās, jo mums bij visuvarenais Magnus, vokāls ideāls priekš powerīša, tikai visiem pārējiem tā varēšana bij kā bij ar tādu gabalu spēlēšanu :D:D:D
0
Magnus? viņš ir kādās grupās bliezis, kurām var paklausīties ierakstus? tīri intereses pēc?

Vienīgais, ko ziņu no vecās skolas vokāliem, ir tas, kurs agrāk Distant light dziedāja, kurš vēl Beverīnu vadīja pa radio Naba
0
Jā, man patika, kā viņš dziedāja, bet būtu grūti iedomāties viņu starp 17-22 gadus veciem džekiem. :)
+4
Vokālam kādā bārā vnk pa pareizo vietu jādabū un būs hail odin

Fui, cik aprobežoti
+1
Magnus, Henesy kādrēzējais draugs, Oculāru zintezatorists :D Vokāls ir vienkārši ideāls priekš heavy un powerīša, bet ar baigo plusu, no labi noturētā smagnēja melodiska vokāla līdz groulam, atšķirībā no citiem, arī bez mūzikas pavadījuma labi notis turēja :D ieraksti ir viņam pašam, mosh arī draugos kaut kādi mētājas, kad sākām spēlēt pirmais, ko viens pret viens koverējām bija Vain glory opera, lai arī neizcēlās dziesma ar baigo sarežģītību, skanēja pat labāk un skagāk nekā Edguy :D Nākamais bij Arch Enemy, no galvas neatceros, kura dziesma, bet bišķ pārveidota mūsu izpildījumā.
Projekts jau interesants bija, vismaz man patikās, bet nu sākās visādas nesaskaņas, no vienas puses nebija iespējas mēģināt bieži dēļ atsevišķu biedru dzeršanas un neierašanās, no otras puses uz to brīdi, kad sākām bijām jauni gurķi, nebija vajadzīgo zināšanu ne iemaņu, atskaitot magnusu, tas viss notikās kaut kādu gadu pēc kvadrāta un bedres eksistences izbeigšanās, pie tam paralēli traucēja arī iesaistīšanās death blicē, koverējot Skyforger - esat kā vīri, un rakstot savus latviskos tekstus, mājās pat vēl mētājas atsevišķi teksti un tablatūra, arī šis projekts izbeidzās cilvēku aizņemtības dēļ, kā arī nāca un gāja dažādi ģitāristi un basisti, tie vēl bij mēģinājumi krāotāju ielā :D :D
Bet gan jau jāsadzeras un jāsavācas atkal, lai var interesanti laiku pavadīt, uzraujot kārtīgu Dipadu Dapadu metālu :D
0
Nu gan daudz kļūdu tekstā :D
+1
phee! :D nu gan uzsiti manaa smadzenē atmiņu par krāsotāju ielu! :D
Pirms ieejas mēģu telpā jāiziet cauri vecu TV un leduskapju noliktavai! :D Rajons vienkārši uber, ejot caur to parciņu vienmēr jāskatās apkārt bija vai neuzglūn kāds limes ostītājs bruņojies ar serkociņu kastīti un skaupeli.. ufff! :D
Tagad jau ir forši, ka ir Admiņu ielas getto mēģu telpa! :D:D:D
hah, tas, ja sagribas atcerēties kā bija sākumā?!

Njā tolaik īsti nebija kur mēģināt - Cēsu iela, Krāsotāju iela un Pie Ģimas uz Brīvibas ielas (kur vienmēr bija piebāzts) Telpas pie Ģimas bija vienkārši super, skaņa, garša! mmm mmm.. tur atceros Skyforgeri vienbrīd ar mēgināja..
Tur arī pirmo reizi nejauši uzskrēju Tabestiku mēģim.. hah!

Nu gan atmiņa pēc atmiņas uzdīga...

Thank god tagad ir labāku mēģu telpu izvēle 8)
0
Pareizi, uzsiti man ar atmiņas, biju jau piemirsis par to parciņu uz krāsotāju ielu, parasti bariņā gājām cauri un pat tad skatījāmies, vai aiz kāda šķūnīša nerēgojas vairākas kāras acis! mja pie ģimas bij vislabāk, gan naudas, gan skaņas kvalitātes ziņā, jo tai krāsotāju ielā beigās tas žīds jau palika ahujel, ķip neesam tad maksājuši, tad atkal citu reizi, ka redziet esam salauzuši kādu tur aparatūru utt. Heh atceros, ka vienreiz iekš to krāsotāju ielas sacentāmies ar Anekdotes grupu, kurš skaļāk un smagāk, beidzās ar citu mēģu telpu grupu sūdzībām, ka esam pa skaļu un šamie nevar ko tur paspēlēt, tā arī visi dabūjām kaut kādas vecenes (laikam žida sievas) lamas un pārmetumus krievu valodā :D Eh tie tik bij laiki :D
0
graver, šodien, plkst. 11:33
"... visādas nesaskaņas, no vienas puses nebija iespējas mēģināt bieži dēļ atsevišķu biedru dzeršanas un neierašanās, ..."

man jau rodas idejas par vainīgajiem :) Bet nu to, ka Magnusam ir lādzīgs tīrais vokāls - nezināju. Grovls jau tā feins viņam. Galvenā problēma, ka dzērās cītīgi - naudiņu instrumentiem neatlika un ilgi jau uz citu cilvēku aparātiem jau ar nepaspēlēsi.
0
:D
0
par taam meegju telpaam runajot, tagad vislabakas ir pie dominas...laikam kaadas chetras vai triis tur bija
0
^
tam gan negribētos piekrist! :)
Pie dominas jau ir ja nemaldos divi mēgu telpu kantori!
Viens ir tas Pats Ģima, kurš agrāk bija uz brīvības ielas, otrus nezinu!
Agrāk sakarīga telpa bija uz Čaka Tallinas stūra pagrabā, nezinu kā tur tagad, gan jau, ka viss nojāts līdz pēdējam!

Tagad kruta telpa, tur pat ir 3 mēģu telpas, netālu no Melnās piektdienas!
Nē nu ja maks atļauj ta jau vispār var iet pie lielajiem zēniem mēģināt - uz Pērnavas ielas, tjip tur Skyforgeri tagad mēģinot..īsti nezinu, pie Valkie vai Sound devision..tik tur miljonu agrak prasija, nez kaa tagad!
0
nu netalu no MP, taas arii ir taas triis telpas.....pernavas ielaa pa 50 sant dargaak un aparatuura normaljnaa + var arii tajaa cenaa uztaisiit meegja ierakstus, kas ir diezgan labaa kvalitaate
0
bet tur netalu no MP ir labaka aparatuura nekaa uz peernavas
0
Bleakness, es esmu vokāliste, ko es varu pateikt, tipisks akadēmiskais vokāls, bet es visu laiku cenšos improvizēt, dziedāt ar emocijām, lai dziesma neskanētu skumji.))
+1
Hmm... lai dziesma neskanētu skumji, visai interesanti speed takš ir tik ātrs, ka pat nevari paspēt padziedāt skumji........
0
graver, patiesībā, kad ir ātrs temps, daži vokālisti norij notis, un visu laiku domā tikai par to, lai trāpītu noti pareizajā vietā un emocijas pazūd.
0
Es tikai pajokoju, neuztver personiski :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas