Trejastim banu vai nē?
+4
Sakarā ar Trejasta aktivitātēm, gribēju tādu nelielu aptaujas tēmu uztaisīt - kā jums šķiet, bobiku vajadzētu banot uz visiem laikiem vai tomēr joprojām būtu forši uzjautrināties par šī pamuļķa slimajām darbībām?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-18
Vip kontu un 3 kastes ar valmiermuizas alu :P
+9
Sausu egles čiekuru tev ānā!
+4
Būtu es kungs un ķeizars - banu neliktu. Katrā galmā ir vajadzīgs savs āksts! :)
-17
Ok var ari tumso valmiermuizas ja nav zel.
+6
ir žēl
-11
Es jus uzcienasu varbut.
:P
:*
D:
+7
Tu ar to alu piebremzē, Bobi. Pārāk daudz iegaršosies, kazi - vēl mūziku sāksi ar'klausīties. Un tad tev, kā tiem pārējiem nelietīgajiem metālistiem, aizmirsīsies metāla aktīva progpaganda un popularizēšana un tu sadirsīsi sev un citiem nākotni.
-9
trejastis dzer kafiju un klausas ac/dc
+1
banu - viennozīmīgi! Savādāk te ir pilns ar visādu drazu, ko piebāzis viens hiperaktīvs spameris, tikai žēl, ka pats to neapzinās...
+1
Es arī par banu! Apriebies.
-10
Ja banu un forumu apmekles mazak cilveku.
Elizabethe reiz izteicas ka Bigijam jau pasam izdevigi ka es te spamoju jo tad te kaut kas notiek tapec jau ari nebus bana.
Protams laiki mainas ja godigi man tapatas ir pajat.
+4
Domā, ka tauta iegriežas šeit tikai, lai palasītu tavus murgus? Neesi savu krānu bik pārvērtējis?
-10
Tu uz statisku vispar skaties.
Kads te piepludums tikai pateicoties man.
Tavas temas ne tuvu nestav tam ko es varu izdarit lai vinas verotu.
+8
vienā ziņā bobim ir taisnība - tas patiešam ir neizskaidrojams fenomens - kā var ienīst šo personību un tai pat laikā veikt aktīvu diskusiju ar viņu?!
+1
Es par banu! Ir tas nīkulis apriebies.
0
Trejasti, tu aiztiec sevi, kad šeit spamo?
0
Viņš vairs nav interesants. Senāk bija mazs un dumjš un aktīvi centās paust savus politiskos uzskatus (par kuriem pats nebija neko daudz pārliecināts). Tagad ir palicis liels un dumjš un sāk krist uz nerviem.
Bans būtu pārāk prasti. Te vajadzētu ko rafinētāku...ja nu kāda ļoti izcila ideja aizies, tad varbūt BigUgga uzkodēs ar!
+3
bans no dzīves?
0
Jibalā...
+5
ar Banu pa jebalu un nah. arā no dzīves?
+2
ar armatūras stieni pa jākli viņam... :)
+1
Ar zābaku pa nieri.
+6
Kā jebkurai nenormālai personai ar izrādīšanās tieksmēm, bobijam ir nepieciešama auditorija. Te nu ir jāvelk paralēles ar "parciņa ekshibicionistu vulgaris". Un pret tiem ir trīs metodes:
1) iedot pa galvu, kas šajā gadījumā, diemžēl, ir krimināli sodāma rīcība;
2) aizturēt un nodot varas un/vai galvas ārstētāju iestādēm, lai tie tiek galā;
3) ignorēt.

Ir lasīts, ka vēl pret virinātājiem iedarbīgs līdzeklis esot apskatei izliktās mantības skaļa izsmiešana. Taču pret tik rūdītu ekshibicionistu kā bobijs, šis līdzeklis ir bezjēdzīgs.
+3
var tak manīt ka bobim noiet kad kāds atbild uz šamā postu. labākais bans būtu vienota bobja postu ignorēšana. gribētos redzēt kā šams attīstītu n-tās personības lai pats ar sevi padirstos.
+4
Ideja: automātiski visiem ieslēgt ķeksi nerādīt bobija komentus, bez iespējas noņemt vismaz nedēļu :P
+3
vai arī bigijs varētu ierīkot atsevišķu bobja diršamstūrīti, kas gan būtu nepelnīts gods šamam, savukārt uz pārējām tēmām liegt pieeju.
+1
Vai tad tiešām neliela fizioterapija un nieru izmasēšana ir krimināli sodāma rīcība? Pasaki menta onkulim ka biji iereibis un viss ok. Alkohols IR attaisnojums.

-Cienītais, jūs saprotat, ka noteircot šo cilvēku no gājēju pārejas, jūs esat izdarījis ļoti nopietnu pārkāpumu?
-Bet es neredzēju skaidri jo es biju iereibis.
-Āāā, nu tā ir cita lieta, labi šoreis brīdinājums, nākamreiz sodiņš būs jāmaksā. Laimīgu ceļu.
+1
^ :D:D:D:D:D:D:D:D
0
Bigij, es kaut kā nevaru atrast bobijķeksi :(
0
uzspied uz [profils]
0
^ viņš tur kādreiz bija, bet tagad neredzu
0
+3
ā ierubijos, bremze :D
0
bļin, atrod bobiju -> uzspied profils -> ieķeksē "nerādīt šī lietotāja komentārus"
+1
Vai Trejastis kādu apdraud? Liekat mierā cilveku.
+3
^ to tas cilvēks acīmredzot vismazāk grib...
+3
Nobano viņa komentārus un miers. Man ir bobijķeksis un uzjautrinos, kā te atbild neredzamam tekstam.
+1
Problēma jau arī tur, ka pie viņa supertēmām uzrodas komentāru, ja to būtu ''0'', tad arī vārdānesaucamais sēdētu un nepīkstētu.
0
To bobi kāds dzīve vispār ir redzējis? Varbūt viņš tikai te internetā muļķi laiž... nezin'
-3
forši, ka mazais_velns pats ir pielīdzināms bibikam,bet vēl dirš kko. besī tādi dirsā līdēji.
-2
labi, sorry, es pārlasījos. :D
-2
mīnusojiet cik gribat.
-4
bļe tik slikts garīgais šorīt. gribējās vnk izgāzt uz kādu. nekā personīga. :D
-5
kādā sakarā dirsā līdējs? ak pārlasījies..... Es iekš True metal jauns biedrs tāpēc daudz nezinu par jūsu foruma ākstiem. Nu ja bobis tiešām tāds daunis tad es saprotu kāpēc jūs tos mīnusus šim liekat.
0
Man liekas, ka Lattelecom dauņi nestrādā. Pats tru strādaju 5 gadi atpakaļ - baigi foršs kolektīvs, atmosfēra, etc. Aizgāju pēc nostrādatiem 3-s gadiem, jo saņēmu vairāk atalgotu darbu.
+5
Es gan neesmu informēts par viņa karjeru Telekomā, taču esmu pārliecināts, ka ne jau par galveno menedžeri viņš tur strādā. Droši vien aģents, kam maksā procentes no katra neta pieslēgšanas gadījuma.
+2
Vai tad galvenie menedžeri nemēdz būt dauņi? Domaju, piemēri nav tālu jāmeklē ;p
Vai interneta pislēgumi smird? No darba nav jākaunās! :-)
+1
"Vai interneta pislēgumi smird? No darba nav jākaunās! :-)" - nebūt ne, bet atbildīgāku darbu šim uzticēt nez vai varētu.
+1
Katrs atrodas tur kur viņam labi (ja pēc darba var iedzer aliņu - perfekti, ja tikai pa vīkendiem - labi, ja nevar - slikti) :D
Rīt piektdiena :-)
0
Babis IR idiots. Un punkts.
0
kas jauns trūmetālā punkts el vē
+1
mazais_velns: pārlasījos, jā, es tev negribēju īpaši uzdirst, nu gribēju, bet ne pa tēmu sanāca.
un bobis takš baigais babņiks esot, kā pēc nostāstiem dzirdēts. uz končiem kā minimums ar 3 meičām azotē naāk. es gan nezinu, kur dabūn, moš veikalā. :D
-7
Creative paldies par atbalstu.
Jasaka ka ir ari sava veida atbildigs darbs jo man ka tadam jurasvilkam sanak apmacit jaunos agentus optiku jau tirgoju gandriz gadu un sim projektam ir perspektivas un ja alinu var iedzert weekenda :P
Starpcitu saja darba var lieliski veidot kontaktus un iepazities ar ietekmigiem cilvekiem.
-7
Sonedel piemeram iedeva man 5ls kafijai klients :)))
-7
Citreiz dod ari 20 ls :P
+1
gan jau aizņemas no saviem rīkļurāvējiem vai kā tā...! :D
+5
Eu, werwolf, sargi dupsi ! Klīst baumas, ka vārdālabāknesaucamais taisās uz Kauguriem pārvākties :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
atmoda
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas