Skyforger līgums ar Metal Blade!
+40
Skyforger parakstījuši līgumu ar Metal Blade records, albuma iznākšanas datums - 26. aprīlis.

"SKYFORGER Signs With METAL BLADE RECORDS - Feb. 8, 2010
Metal Blade Records has announced the signing of Latvian pagan metal kings SKYFORGER. The band is currently mixing its new album, "Kurbads", for an April 26 European release.

Without a doubt SKYFORGER are one of the leading bands in the worldwide pagan and folk metal movement and finally the Baltic men have found a proper home that will provide them full support to reach global domination.

Commented SKYFORGER frontman Peter: "For sure this is a new chapter in the band's career. We've come a long way from the underground, so this is definitely a highlight to be recognized by Metal Blade Records, which is known as one of the most hard-working and well-known labels in the metal music industry.""

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

www.myspace.com/skyforgerofficial...

Nu ko, apsveicu, tā tik turēt!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Lieliski!
+1
O, malači !
+2
Sen pelnīts.
+1
nu, fantastiski!
+1
mīļumiņīī :) :*
+3
Zajebišče !

13g. kapā kā mazais ezītis, bet beidzot tiek pie normāla leibla ...
+1
prīmā!
+2
Labas ziņas. Svarīgi, lai tas Metal Blade tiešām sniegtu vērā ņemamu atbalstu koncerttūrēm u.c. SKYFORGER produkcijas pārdošanas aktivitātēm.
Šitā pamazām vairāku gadu gaitā var tikt līdz pat Nuclear Blast līgumam...
+1
URĀ!!! :)
0
malači
+4
lai veicas un lai nenodzenā džekus ar debīliem līguma nosacījumiem!
+1
nu tagad katru gadu pa albūmam nāksies cept augšā :D
0
Malači!
+6
Svinīgi apsolu šo disku legālā versijā nopirkt
+9
Kāpēc citas Latvijas grupas nav pēlnījušas lai viņiem diskus pirktu "legālā" versijā? :)
+3
...pie diska nopirk krekliņu, cepurīti, aiziet uz koncertiem (ne tikai Latvijā), protams, pirkt Skyforger albūmus (dāvināt citiem),
iemācīties dziemsu tekstus un dziedāt līdzi! Vai nebūtu jauki? :-)
p.s. Faniem jāaug līdzi saviem elkiem.
0
Citām Latvijas grupām arī šad tad nopērku
0
milzīgs kongruteleišons, vot tas toč ir sasniegums. Cerams, ka sakarā ar šito faktu viņi sāks arī kārtīgi tūrēt pa visu pasauli (domāju, ka tā arī ir galvenā iespēja, ko var sniegt MB Skajiem)
+3
Tik tiešām iespaidīgs sasniegums, tikai žēl, ka tas notiek tik vēlu, jo vīri jau tomēr ir gados un nevar zināt cik ilgi vēl viņi varēs un gribēs nodarboties ar metālmūziku.
+5
Masķuha tīrākajā pakāpē,Cepuri nost,kāju virsū...

Nū,es skatījos MB 25gades DVD un tur jau visas viņu grupas par leiblu izsakās ļoti labi,i supports ir i viss pārējais...Bet kā ta savādāk,kko ne tā pateiks aizsūtīs ar Kreidļiem tūrē... :D
0
Nu, cik noprotu, tad SKY Forger uz doto brīdi ir vienīgā grupa no visas Baltijas, kurai ir izdevies noslēgt tik iespaidīgu līgumu.
Nu ko - apsveicu!
0
Nu - atliek večus tikai ar to apsveikt! Prieks par panākumiem!!!
+2
Jē! Parādās cerība, ka beidzot ar kaut ko mūsu valsts būs zināma plašajā pasaulē. Savādāk ārzemnieki brīnās ar lielām acīm, kad izdzird: esmu no Latvijas.

Starp citu, uz Decapitated/Kataklysm konci sanāca satusot ar vairākiem poļiem. Šamie kāreiz Latviju atpazīst tieši pēc Skyforger.
+17
Es UK satiku pāris metaļorus no Čehijas laikam.Viņi man Zobena Dziesmu latviski vārds vārdā nodziedāja,lai gan latviski ne bū ne bē.. :D
0
Man kādreiz metālarhīvu forumā nāca private message no brazīliešiem, kas gribēja Zobena Dziesmas tekstu tulkojumu.
+3
Un par Semigalls Warchant longsleeve man Uk gandrīz pa muti sadeva,kkādi ļaunie antifašisti vai kkas tāds...Neiepatikās ugunskrusti,nācās lasīt lekciju par vēsturi.
+2
Varēs laist tūrē ar Amon Amarth un Primordial (citu pagancu uz MB nav) ;)

Sony / Warner Brothers izplatīšanas tīkls par sliktu nenāks ...
+1
Kas zin, varbūt kā reiz ar Primordial palīdzību šis gājiens izdevās - Hopkins tak ar šamējo vokālistu draugos.
+4
Jā, un pie viena Skyforger pēc pāris nedēļām kāps uz LNO skatuves :D

(es nejokoju - www.diena.lv/lat/izklaide/muzika... )
0
Yeaah, apsveicu. |m| Laba ziņa.
0
Es ar apsveicējiem piebiedrojos! :)
+11
Pieņemu, ka nekas jauns, bet nu tomēr - tēma atbilstoša, kur to iebakstīt: Kurbada treileris

www.youtube.com/watch?v=z6P41Ku1dDA...
0
Ir jau gan diezgan jauns, vakardien tik ūtrubā ievietots ;)
0
Laba ziņa, nu tik jāgaida.
0
Nu, ar jums jau te nekad un neko nevar zināt ... :)
+4
Sumpurņa iemestās saites skaņas liek sacelties spalvai uz muguras.
Un ko zi' varbūt viendien' Skaji tūrēs ar Amanmarts!
+1
Nu par to vecumu - 37-38 gadi jau nav TIK daudz. Paskat, visiem vecajiem detušņikiem tagad ir 40 un pāri, trešeriem jau nāk pamazām pie 50, hevistiem jau pie 60...
+3
Par tiem gadiem, labs :-)
Rollingiem pie 70 un neko spēlē, dzer un meitas mīl :-)
+5
kas šie tādi- www.youtube.com/watch?v=R97fc-ohvdE... ?
Ik pa laikam iekš youtube uzpeld mēģinājumi izpildīt Skyforger dziesmas. Tas priecē! :)
+2
Kaut kāda meksikosu kaveru banda, kā izskatās. www.myspace.com/folkriegtechcatl...
+8
Za-to, kāda šiem tā ir ekzoķika, kad šie var izpildīt dziesmu valodā par kuras eksistenci vietējā āmurgalvu publika nemaz nezin!!! :D
+3
Varu savu cienīto palielīt - myspac'ē titulbilde un diena.lv - viņas darbs. ;)
0
Treilerī jau jauns logo
+3
^ izskatās sakarīgāk par 4 kvadrātiņiem ;)
0
Maispeisā arī jauns logo.
+4
Ugunskrusts gan izskatījās vislabāk.
0
Njā, ugunskrusta logo izskatījās labāk. Enīvei, es te šodien tā prātoju - nebūs tā, ka šis līgums kaut kādā veidā atņems mums Skajus? Piemēram, vienreiz runājot ar Aborted basistu (Sven "Svenchi" Janssens), jautāju, kādēļ šie nebrauc uz LV un Baltijas valstīm kā tādām, uz ko viņš atbildēja, ka tas ir B kategorijas tirgus un nav viņu prioritāte. Tādejādi iedomājos, ka atliek divi varianti - vai nu mēs biežāk redzēsim kādus no Metal Blade grandiem, ar ko Skaji, iespējams, dosies kādā kopīgā tūrē, vai arī mums Skajus mājās redzēt vēl retāk, jo no MB puses konči Latvijā netiks uzskatīti par pārāk ienesīgiem / pieprasītiem, utt.
+4
Neviens jau neaizliegs viņiem tos pašiem rīkot. Gan jau būs kā līdz šim - 2-3 pa gadu. Transporta izmaksas tak minimālas. Un ne velti Hopkins traukos aptauju par CD, T-krekla un konča cenām taisa ...
+3
Runājot par Skyforger. KZ 2009 bija video grupa (3-s cilveku sastāvā), kas solījās veidot Skyforger video. KUR IR? :-)
+7
es redzēju debesīs, vienu augstu kalnu
tā kalna galā stāvēja smēde
tā tik bija viena varena smēde
zaļvara durvīm, sidraba ķēdēm!
m/
+11
23.februārī
Latvijas Nacionālajā operā
L.mūzikas gada balvas ietvaros:

vērienīgu priekšnesumu speciāli gada balvai sagatavojuši latviešu smagā roka pārstāvji grupa Skyforger, kuri sadarbībā ar folkloras grupu Auļi sola pilnībā ieņemt skatuvi – ar 4 dūdām, 6 celmu bungām (vienas no tām – lielākās Baltijā!), kokli, ģīgu, ģitārām u.c. instrumentiem
0
^ \m/\m/
+2
^^o uz šito vajag iet
+2
Baizevej, drīzumā ir gaidāms jauns video ar to, kā tapa SF "Kurbads" albums ... ;o

Tagad gan alu palakties!
+2
kārtīgs heavy metal rock :)
+2
LMGB šodien rādīs pa TV3, sākums 21.00, Skyforger spēlēs otrās daļas sākumā, tas varētu būt ap 23.00, tā mani Hopkins informēja.
0
Andi, vai nezini, kur ir KŽ 2009 video ar Skyforger?
0
Paldies werwolf par info!
0
^^ kāds vēl video ? Cik atceros, neviens nefilmēja (vismaz ne profesionāli, kā 2008.gadā).
0
Bija 3-īs filmētāji ar 1-u kameru (amatieri?). Ko nofilmēja lietū hz. Bet apsolīja.
+1
Ē, kā tas ir ... trijatā vienu kameru staipīja ?
+1
tikai vienam vēl nebija filma pārtrūkusi...
+2
Ko brīnies? Cik testētāju vajag, lai ieskrūvētu lampiņu? :D
+3
Testētāji neskrūvē lampiņas. Viņi tās testē ...
0
Mutē bāžot?
+2
Un citur arī :D
+1
Tikko nospēlēja, man patika.
+3
Nu gan nodeva Auļi ar Skyforger ... Drusku līki un tā, bet visnotaļ spēcīgi!

P.S.
Pēteris tik jocīgi izskatās ... liekas - jo dienas, jo arvien mazāk un īsāki mati paliek šamam :D
0
ai, pazamirsu...
0
Eh ? Kas ? Kur ? Kad ?
+3
0
bija kruti, mana televīzija pikseļojās
+1
bet vispār pabiju arī Operā
+3
Njā, tīrajā bija šķībi, bet ja neskaita to, tad bija baigi ok. Publikas ovācijas arī bija negaidīti lielas. Un no kultūras ministra lūpām tik beiži vārdu SKyforger nedzirdēs. Labi pateca čalis - jābliež tas, kas ir mūsu pašu. Malači
+1
kas varēs novilk no torentiem?
0
Populārāki viņi kļūs, bet ne turīgāki.
+1
^^ jau ir ?
0
varbūt Sonne nejauši d vietā nospieda s.
0
d, d, d, d, d!
+5
Tas Busulis paliek arvien labāks. psc
0
hmmm, vai nu man teļļuks izjobīts vai nu skaji tiešām dziedāja un spēlēja šķībi...
0
jā, tā diemžēl nebija labākā reklāma - saprotu, ka viņi skaņu nevarēja ietekmēt, un tik daudz mūziķu vienkop neizbēgami rada jūkli... bet nē. Teļļuks nebija izjobīts.
+1
dzert vajag mazāk. man likās ok.
-10
RAMMSTEIN- Liebe ist für alle…

pasākums 6.kl.- IVk. audzēkņiem
ceturtdien, 25.februārī, plkst.13.00 kora zālē

Tā kā 4.martā Arēnā Rīga būs Rammstein koncerts,
RDKS tiek rīkots muzikāli informatīvi izglītojošs pasākums par Rammstein mūzikas stilu,
tā pozitīvo vai negatīvo ietekmi gan uz audzēkņu muzikālo izaugsmi,
gan arī uz vācu valodas apguvi.

Pasākuma rīkotāji-
vācu valodas skolotāja Guna Grimsta, Laima Lediņa, Evija Skuķe un Valdis Avotiņš

0
Par KŽ video - 2 kameras no 3 nosprāga deļ lietus, un nekas prātīgs vairs nesanāca.
Par vakardienas mazliet greizo spēlēšanu - čaļi esot normāli iekapājuši pirms kāpt uz Operas skatuves. :)
0
par to iekapaashanu dzirdeeju, ka bijushi pamatiigi iereibushi :D
0
A mīnuss par ko? Nu iešāva džeki pirms tam, nu un? Kuriem mūziķiem pirms spēlēšanas negadās.
+4
Un vispār, kas tie par metālistiem, kas nav pilnā.
0
^ Vo, isķinu glogoļiš! \m/
0
Kur palika 3-ā kemera? ...nebija kasete, no operas bija 21s iemesls kāpēc nešāva lielgabali - 1. - nebija pulvera).

+2
Negribu izklausīties vecmodīgs, bet stipri apšaubu, vai uzstājoties Latvijas Nacionālajā Operā vajadzētu būt pillā.
0
nē, protams, kad man sāp galva, tad arī varbūt vaig biš iedzert, lai nebūtu tik traki, bet ir jau jūtama atšķirība starp iesilušo stāvokli, kad varbūt mūzika labāk raisās, un pilnīgā lopa stāvokli, kad viss sāk šķībi iet.
0
Neizskatījās jau pēc lopu stāvokļa.
0
es nerunāju par konkrēti Skyforger, es domāju pa lielam, manuprāt, nevajadzētu. kaut vai aiz respekta pret cilvēkiem, kas maksā par koncertiem.
0
Nu, ja runā vispārēji, tad piekrītu.
0
Teikšu godīgi, jo tas man sāp jau sen. Kad biju Zviedrijā uz Gates of Metal 2005 festivālu (CoB, DT, Edguy, Moonsorrow, AA, Sabaton) skaņa biju PERFEKTA. Es nekur citur tādu nebiju dzirdējis. Kā teica lv ne Baltijā neesot tādu skaņu profiņu kādi esot jūras tajā pusē.
Es vairs vispār neceru uaz labu skaņu...
p.s. visu cieņu, kā vienmēr, muzikantiem
0
..pat Rīgā Metallicai (es biju 3ajā rindā (5m no skatuves) pretī skatuves vidum) nebiju tik laba skaņa...kāda bija Zviedrijā...
+1
Nu Metallicai skaņa bija OK, slikta skaņa lielos koncertos ļoti bieži ir Arēnā Rīga. Nez kas būs ar Rammstein.
+1
Vispār jau skaņu labāk ievērtēt ap zāles utt. vidu esot, nevis pie steidža tusējot. :)
0
heh, labāk nopērc DVD. Rammstein, iepēra tālajā 1999 ar "Du Hast" - tagad *ajāt.
0
man Mettalicas koncerta laikā (arī kad lv bija Soulfly biju 1-2ajā rindā - elkoņi labi :D) zeme dega. Kad zeme deg doma par citu ko :-)
+1
1) Man ir visi Rammstein DVD.
2) Es personīgi nedomāju, ka Du Hast būtu Rammstein lielākais sasniegums. Bez dziesmas teksta divnozīmības es tur neko daudz vairāk nesaskatu. Man pat daudz labāk patika viņu pirmais albums - Herzelaid, no kura dziesmas ir izmantotas Deivida Linča must-seefilmā "Mulholland Drive" (ja nu kāds nezina). Albums draudīgākās noskaņās un arī poētiskāks nekā Sehnsucht, kaut gan Sehsucht jau arī labs. Bet lielākais viņu šedevrs tomēr ir un paliek Mutter - tik skaistu, lielu un dramatisku vēstījumu tik bagātīgā un krāsainā muzikālajā noformējumā un koncepcijā kurš katrs ielikt nespēj, šis albums sniedzas jau daudz tālāk par 'labu industrial-tanzmetal'. Pēc Mutter viņi, protams, ir gājuši uz leju, nemaz nevaru iedomāties, ko vēl labāku tur varētu uzcept, bet ir jau arī jaunas vēsmas un foršas idejas arī jaunākajos trīs albumos.
0
tikko ielādeju CD "Live aus Berlin" - viss vecais Rammstein ieper.
Weisses Fleish - ...whoa labs!!!
p.s. ar Du Hast es vispār uzzinaju Rammstein!
0
Tā Linča filma bija Lost Highway nevis Mullholland Drive
+1
Par ''Mutter'' pilnīgi piekrītu - pa taisno uz desmitgades TOP. ''Live aus Berlin'' superīgs koncis, žēl ka ''Buch Dich'' izgriezts ;)
0
^^ jā, Lost Highway gan, es sapisos, domāju par Highway bet uzrakstīju savu personālo Linča favorītu, aiz Eraserhead gan laikam
0
Buck Dich jestrs dzīvais bija Family Values tūrē (tas ir kopā ar Korn, Limp Bizkit, Orgy ;) )
+8
E ku i video no operas:
www.youtube.com/watch?v=FzJCXkiZv6E...
Ir jau drusku pašķībi, bet ausis gluži nav jāspiež ciet. Sirsnīgs spārdeklītis.
0
nabaga opera...
0
A čo? Namaļna!
+1
es domāju par tautu operā, ne jau par to, kas uz skatuves...
0
jācer, ka viņi turpinās ar Auļiem koncertē kopā - gribētos dzīvajā redzēt
0
^Cik sapratu, tā bija pirmā un visticamāk arī pēdējā reize, kad kaut ko tādu darīja abas grupas kopā :(
+2
No kurienes tāda informācija? Jebšu tās tādas autoritatīvas pārdomas?
+1
Nu, bezmazvai "viena tante teica" / naktī izsvīsta lieta :)
+8
Visiem klausīties!!!!! - ''Ķēves dēls'' www.myspace.com/skyforgerofficial...
0
Zajebis!
0
NU vareni, forši interesanti klausīties. Dziesma arī pavelkoša, 4 reizi jau klausos!
0
Labs gabals - neko sliktu nevaru teikt!
0
ir klusāms, ievērtēsim visu albi, tad jau spriedīs :)
0
Albūma zīmējums ir brūtāāli sexy. Dziesma ok, sākumā likās tā so so, bet jo vairāk klausas jo labāk tīk :)
0
dzirdeeju paaris samplus ieksh soundpark studijas - taadi tiiri okey
0
JAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!... BEIDZOT KKAS LABS !!!!!!!!!!!! es tagad esmu TĀDĀ sajūsmā vnk. sēžu virtuvē, garīgais tā, nevisai, a atnāku apstos un jaunā SKYFORGER dziesma, kura tiešām nekādos sūda dc++ un torentos nav pirms albja iznākšanas. VNK!!!
+3
vēl vieni miglārssisti :)
www.youtube.com/watch?v=Gz8UUvn6cGo...
0
Vai tik šis nav visbiežāk ārzemmnieku "kaverētais" letiņu gabals?
+1
Lūk, kā izskatās tautu draudzība - lai sovoks pamācās! :)
0
Izruna tīri normāla.
0
Spriežot pēc YT komentiem - čehi, tādēļ nav liels brīnums.
0
Skatos, metālarhīvos parādījusies visai pozitīva recenzija Grindmaster Dead albumam "Stronger Than Love" :)
+2
^^ es jau sapratu, ka kautkādi Portugāļi vai Brazīļi (vismaz postētājs tādā valodā bija aprakstu ielicias). Bet tiem jau ar šaursliežudzelzceļš problēmas nesagādā.
0
izlasīju to recenziju, var redzēt ka rakstītājs ir "dziļi racis" :)
0
Tas džeks vispār tur lērumu recenziju sarakstījis, daudzas ir diezgan kritiskas.
0
^^^Hmm, to aprakstu nemaz neizlasīju. it kā ievietotāja profils ir spāniski, izskatās, ka no Meksikas, bet tas mežs gan izskatās mēranai klimata joslai raksturīgs, tā ka hvz.
0
Tā kā izrādās, ka Maeksika ir 2 vietā pēc ekosistēmu daudzveidības, tad gan jau piekalnēs arī tādi meži šiem ir.
0
Šeku-reku, vēlviens ~recenziōns ;) - metalarea.org/forum/index.php?sho...
0
дэт/дум m/
0
дэт - причём, неплохой такой дэт >:)
+1
Eu, a kā angliski visi šitie sūdi ''>:)'' saucās ? Beidzot jāpalūr, ko šie nozīmē, a to Bigijs vai Malējs kautkādus kliņģerus sazīmē un tu netiec gudrs ...
0
meksikāņi drīz visi par Latviju zinās un fanos:)
p.s. es ar' tos glamūrīgos smaidiņus neatpazīstu, bet ko no veca cilvēka var prasīt, jaunatne jau ar tādiem vien tagad sazinās.
0
">:)" - atvainojos, cienītais, bet šo manu "kliņģeri", kuru iepriekš nebiju redzējis, bet vienreiz netīšām sanāca uzspiest, iepatikās un sev piesavinājos, nesaukt par sūdu !!! bļin
+1
^ cerams, ka vakars dēļ šī ^ nebūs izbojāts, tā jau trausls miegs...
0
(.) (.)
) (

^
+1
^^^ tas suacas - jā es zinu, eju dirst :)
0
Dainītim vāja iztēle. Ja zina , kas ir ":)" , tad nevajadzētu būt grūti izprast, kas ir ">:)".
+2
¯(O o)/¯
0
^^ zaķis ?
+7
^^^ tikai nedzudz tāds ibanutijs :)
0
kur jūs tur zaķi redziet?:D man pēc kaut kāda cūkas šņukura izskatās:(
0
^es jau par Intara mākslasdarbu nerunāju (tas uz to kapučaino nāvenieku no South Park velk).
0
ai, man šitā modernā māksla...
+5
Šovakar Skyforger sniegs nelielu interviju raidījumam "100 g kultūras", LTV 1, plkst. 19.30 Atkārtojums plkst. 23.35.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas