Dzelzs Vilks 1993
+8
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ir kādam informācija, par bundzinieku, kas iespēlēja bungas Dzelzs Vilks albumā "Mirušās kaijas"? Ja nemaldos, viņš blicē Dies Irae arī spēlēja..
0
Andris Bulvītis
+1
esmu redzējis kasetes veidā kāda 1994. gada izlasīti "Latvian thrash, death, doom " tur bija iekšā heaven grey, grindmaster dead, ultra, dzelzs vilks un vēl. kāds nezin, moška var digitālā veidā kaut kur šādu vai tamlīdzīgu izlasīti ar latviešu oldskūlu dabūt?
0
"With Silent Hate" varētu būt tā izlase, ko tu domā. Gan jau kādam ir pārciparots, vismaz melnās piektdienas kasešu formāta izlases ir manītas digitālā veidā.
0
vot, jā pareizi - with silent hate!
+1
Man ir CD formātā.
0
man tai kasetei kaut kur mājās jābūt
0
vienīgi pārciparot ja sanāks, tad tikai vasarā, kad būšu pie senčiem...
0
BladeOfDarkness, esi tik mīļš un kādureiz noripo to CD uz mp3 man par prieku...nekur neizdodas to brīnumu atrast. Visur linki miruši.
0
Fantastiche!
0
Janjaničs par brīvu dāļāja.

Moš dziesmu nosaukumus vari ierakstīt ?
0
Man tā "Mirušās kaijas" kasete kaut kur mājās mētājas...
0
BoD, kas tev ir uz CD? With Silent Hate? pirmo reizi dzirdu par tās eksistenci CD formātā, ja nu vienīgi kāds nav noripojis no kasetes un pēc tam iecepis matricā.
0
Tā kā nezinu kā kasetē skanēja, neņemos spriest. Ar Lame 3.90.3 un riperu setingiem bitreits sanāk 186-216kbps. Skaņa katram citādāka, kā jau dēmuču izlasei. 2dz vēl jānoripojas, tad paši varēsiet vērtēt.
0
Manuprāt nav taperip. Jansonam jāprasa.
0
A moš ir. Pirmajā (laikam Remains) gabalā skaņa tā kā nedaudz peld.
0
Tracklist ķip šitāds. Mēģināsu kādus nosaukumus pēc MA sačolēt.

01-Remains - .mp3
02-Butchers - .mp3
03-Dies Irae - .mp3
04-Heaven Grey - .mp3
05-Dzelzs Vilks - .mp3
06-Heaven Grey - .mp3
07-Conquest - .mp3
08-Ultra - .mp3
09-Husqvarn - .mp3
10-Conquest - .mp3
11-Butchers - .mp3
12-Grindmasters Dead - .mp3
13-Ultra - .mp3
14-Dzelzs Vilks - .mp3
15-Grindmasters Dead - .mp3
+13
V.A-1994-With Silent Hate [Latvian Metal compilation] - Metal / 88MB / 196kbps

www.failiem.lv/list.php?i=aaxkmu...
0
vai, paldies! :))
0
vai paldies, kaut kur pasham arii bija, bet ierakts dzili, tagad vares atsvaidzinat atminas par veciem laikiem. :)
+3
Mirušās Kaijas vispār ir aaahujeķ m/ 8)
+1
(varbūt varēja nebūt tas šausmīgais akcents ;) )
-2
Bet tagadējais dzelz vilks ir sūds, suka, huiņa, vajag salocīt viņu un viņapaša sūdaino jobeli viņam dirsā iespraust un tā dziļi no sirdis! Dirsstrutainais izdzimtenis! :@:@
-1
bļ*, Vētrasspok! tavu jobano ībli varētu iestumt tavā dirsā un tavos sirdsdziļos caurumos! Dzelzs Vilks ir, bija un būs kruts!
dauns, bļa!
0
butchers bunģieris tācu tas pats ervīns no heveniem ir, vai ne?
0
un jā, piekrītu huter par vētrasspoka nonāvēšanas paņeēmieniem, jo laigan DzV tgd spēlē citu stilu, tas paļubom ir normāls un kvalitatīvs roks, lai gan nesmags.
+1
ej tu vnk dirst, ku labs ir vecais heven grejs. nu vnk AAAAAAA!!!! kāpēc vairs neviens neko tādu nespēlē. :(
+1
^ Tāpēc, ka, ja tagad kāds spēlētu kaut ko tādu, tad tas vairs nebūtu nekas unikāls.
+1
BladeOfDarkness, paldies!
0
Lai arī biju dzirdējis šo izlasi 100 gadus atpakaļ kasetes formātā, labprāt to noklausījos velreiz...Joprojām, kad izdzirdu Conquest nāk asociācijas ar Obituary:) njā, tik daudz kvalitatīvas mūzikas bija agrāk....
0
BladeOfDarkness, paldies!!!
Man mašīnā kasešnieks maģis un 2 kasetes, kas tiek grieztas uz nebēdu- Heaven Grey "Northwind" un šī te izlase
0
Klau, a kādam nav Heven Grey digitāli? Man ir tikai 'Upe' un 'Zeme' pleijerītī ko ielikt. :(
0
attaisi DC un meklētājā ieraksti memory river, spied search.
attaisi DC un meklētājā ieraksti Northwind, spied search.
attaisi DC un meklētājā ieraksti Heaven Grey, spied search.
0
man nav DC. nočakarējās vairākas reizes pēc kārtas, nu, ko darīt, varbūt pats esmu idiots un nemāku viņu nokonfigurēt vai tāds ir allaha plāns, nezinu, bet nav man viņa.
0
metalarea.org, bļa. Tur ir gan Sanctimony, gan Heaven Gay, gan Grindmaster Dead u.c.
0
draugos, mīzikas sadaļā grupa iepostēja linkus, kur var abus albumus novilkt :)
+2
Paldies BladeOfDarkness, bet jopciks, vai kāds cits kuram ir šī kasete, nebūtu tik laipns un neiedrukātu arī dziesmu nosaukumus?
+1
Slinki kā maitas ...
0
Metalareā starp tiem 316 torentiem Heaven Grey neatrodu, a draugos to linku arī nevaru ieraudzīt.
0
ā, sapratu. atradu metālarejā.
0
kāpēc metālarhīvos no Latvijas ir tikai 57 grupas?
0
^^^ gribēju jau sākt necenzēti lamāties ...
0
es līdz šim nebiju to foruma fīču sapratis. :D tagad jūtos kā muļķis pilnīgs.
0
^^^ nu cik ir tās grupas, tik ir...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
LaurisPo
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas