Bomžpaket
+7
Receptes izsalkušiem matainiem lopiņiem, kad naudiņa investēta stikla desā:
101roltonarecepte.blogs.lv/2010/01/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Pats tai vietnei arī visu laiku mēģinu saņemties pāris receptes iesūtīt, tikai nekādi nesanāk tās "izlikt" uz papīra visiem saprotamā valodā .. :D
0
Es arī esmu pāris ēdienus no tā brīnuma improvizējis. :)
+2
Esmu redzējis, kāāduzupu sausā veidā. Pats reiz pamēģināju - bija grūti to pretīgo garšu nodzīt. Atraugas ar pretīgas nāca ...
+6
Es savulaik visu ko esmu grauzis sausā veidā - šķeltos zirņus, makaronus, sauso kaķu barību... Starp citu no uzskaitītā kaķu barība ir visgaršīgākā. Suņu barība gan ne pārāk.
+8
^ un kā no kaķu barības - akots nekļuva spožāks:)?
+3
Bomžpaketi palikuši dārgāki. Biju pat redzējis tādu, kas maksā pie lata. Kaut kāds Big Bon. :D
0
Intar, tas jau riktiigs koju dziivesveida apliecinaajums, ne?
+3
Vispār tas bija vēl pirms koju laika. Koju laikā visu ko tādu ēdu tomēr pagatavotā veidā :)
+4
Man pēc piecu dienu roltonu dietas sāk smirdēt elpa :D vairs neesmu to atkārtojusi...
+4
Labāk miežu putriņa (ar kartupeli). Lēti un sātīgi. Ļoti sātīgi.
100g putriņas maksā (0,02Ls) + 1 kartupelis 0,03 = 0,05Ls. tikai :-)
p.s. Esmu par labu visādām diētiskām indēm.
0
^ lai izvārītu putriņu, piens arī vajadzīgs:)
0
^ tobiš labu putriņu:)
+3
recepte. uzvāri 0.5L ūdens. tejkarote sāls, 100g putriņas un kubiņos sagrieztu kartupeli iember katliņā, apmaisa. maisa ik pēc 3-4 monūtēm. gatava pēc 25min. ja ier nauda var nopirkt krejumu. simply as that. labu apetīti.
0
Bomžpaketa gastronomiju parasti mēdzu sausā veidā ar čaļiem uzgrauzt pie 7% divlitrenes lai to pretīgo garšu nodzītu.
+10
Lai ar roltonu nodzītu pretīgo 7% ampulas garšu, vai otrādi - ar 7% ampulu nodzītu pretīgo roltona garšu? :D
+1
man tās bada zupas vispār liekas kaut kas nebaudāms / tagad spriežiet paši vai es esmu izlepusi, vai gādīga mājsaimniece, kas no nekā māk viss kaut ko garšīgu pagatavot/
+2
Vasarā velobraucienā maucu. Bija OK. Tikai baigi atšķiras viens 12s sūds no otr. Daži ir reāli neēdami. Tagad no rītiem reizēm iemaucu AXA griķu pļuriņas - pārlej ar verdošu ūdeni un pēc 3min mauc iekšā. Piemet klāt tik sviestmaižu malto speķi vai šķinķa gabalu un pa pirmo. 25s maksā.
+2
Pa 5Ls ar putru var 100 izbadējušos cilvēkus pabarot (aprēķini augstāk). Ja grib, tad var. :-)
p.s. bet pēc tam katram pa lāpstai, lai strāda ;-)
0
roltons ok bet ne kaa zupa riju kaa makaronus vnk ... bet uzmanigi ar kjiinieshu bomzhpaket XD saindejos vienreiz ... .

0
nu fiksās putras vēl neko, kaut gan aplam neekonomiskas viņas ir, bet tās bada zupas- negaršīgas, neveselīgas un ne ēdis, ne neēdis no viņām.
+2
izklausās pēc kādas ebreju darba un atpūtas nometnes ēdienkartes!
vispār roltons (pagatavots tradicionālā veidā) uz pohām ir tā neko, ķipa sāļš buljoniņs, bet kā pamatēdienu nah tos mēslus - prosta kartupeļi sanāk lētāk un sātīgāk!
+1
un kur paliek šī recepte - Franču kanapē maizītes bomžu gaumē?

Otrās šķiras baltmaizes kukulis - 8santīmi -
9 santīmi lētākā un bēdīgākā majonēze -
3 santīmi diļļu saišķītis
(tiesa jāpērk visas izejvielas tirgū, jo lētāk...)
+3
tagad jau 2. šķiras baltmaizi tik lēti nedabūsi. es saku - jādibina kontakti ar zemniekiem un pa lēto kartupeļus, olas un moška desu!
+2
vēl ir versija - var ziemā medībās pie Vecrīgas kanāla iet!
noķer pāris pīles un vakariņas galdā! :D
a vasarā nahuj tos gulbjus juglas ezerā var medīt :D

vēl jau vienmēr var sarkat tārpus Grīziņa parkā un močit zvejot :)
nav jau tā, ka nav variantu-ja labi grib vienmēr var ieiet maximā vai rimi un pa kluso paēst pārdodamo preci :)
+4
^ aha, it īpaši lielajā maximā, kur kulinārijas nodaļā ir galdiņi, tipa var tur uz vietas paēst. Paņem tipa līdznešanai, pēc tam sēdi tik pie galda un loci iekšā :D
0
^ Vo, ideja! :D Man bija čoms, kas agrāk iekš RIMI šitā ar pīrādziņiem un bulciņām izdarījās. :)
+2
Principā es arī labāk izvēlos ēst vienkārši ceptus kartupeļus, nekā šito huiņu maukt iekšā.
+3
Kaku zupas... savu laiku praksē šitādas ēdām, kamēr apriebās, par laimi prakse arī beidzās, visi aizbrauca prom un atradu ledusskapī frī kartupeļus eļļa arī bija un uz virtuvi prom aidā pielikt mūli :D
Reizēm es uzēdu tās makaronu gļotu zupas, tās garšiģas.
Reti pretīgs stūķis ir rīsi ar kečupu... bet ar majonēzi ir ok. P.s. es neesmu majonēzes atkarīgais. :D
+4
Vienīgais, ka cik atceros, maximā līdznešanai deva plastmasas kārbās, bet uz vietas ēšanai paredzēto lika uz vienreizējās lietošanas šķīvjiem. Bet tas jau ar štrunts, var jau aiziet līdz piknika piederumu nodaļai un paņemt tos šķīvjus :D
+1
Rīsus vispār ne pārāk labi ieradzu. Paretam dažādības pēc var ieēst, vai kad nekā cita nav, bet tā labāk izvairos. Griķi toties pavisam cita lieta.
0
Sausaas zupeles tieshaam ,manupraat, eedamas tikai pohu riitos vai arii totaala slinkuma gadijumaa,ja maajaas nekaa cita nav- slinkums iet uz veici, apeed roltonu, taapat nejuuties paeedis, bet aakjis luupaa un ir lielaaka iedvesma iet un nopirkt kaut ko,no kaa var paeest :)
bet pie leetaa-garsiigaa eedamaa varu ieteikt pukjkaapostu, kam iet pie duushas- tirdzinjaa pa leeto nopeerc, uzvaari, pieshauj salt n pepper, apcep i gotovo :)
0
^ sieru vēl prasās virsū.
+3
varētu kādu reiz visi Truemetālisti tikties maximā un kopā paēst pa brīvu, varētu jautrs pasākums izvērsties ar apsardzi, policiju, maximas darbinieces visas piktas! a mēs tik zviegtu un mētātos ar vistu filejām!
+5
Ble, sākumā izlasīju: "maximas darbinieces visas plikas!" :D:D:D
+1
ideja.
tas nebūru jaunums, ka jebkurā xxx veikalā var paēst ...ieejot pielaikošas kabīne ;-)
+2
werwolf
, šodien, plkst. 14:54

Ble, sākumā izlasīju: "maximas darbinieces visas plikas!" :D:D:D

aaa fjuuU! :D:D:D:D
es iedomājos to skatu - tās vecās čāčas plikas krāmē vistu filejas ledusskapjos un pie kases sēž pieņem preci - pheee :D
+2
un protokolus sastādītu par āpēstu ēdienu! :D
0
^^ ninja, a ko - normālas fat horny grannies. :D
+5
kas tur normāls, ka tie tesmeņi pāri kasei karājas un sežot svīst!?
nedod dievs paprasi cīgas tiek pacelta roka un Tu nejauši iemet acis padusēs un ieraugu tur elli! :D

a par protokoliem tas būtu rēcīgi -

šodien Degpunktā - ducis iereibušu vīriešu, kuri dēvē sevi par metālistiem, sarīkoja grautiņu kādā Maximas veikalā :D
(šo teikumu lasa raidījuma vadītājs savā pajollas balsī)
+5
lai cik tas nebūtu dīvaini, es arī izlasīju, ka plikas:D jūs mani esiet samaitājuši:D
+3
^
Tu ta beidzot atdzini to!
Tad tagad Svinīgi atklāj pučus visiem! 8)
+2
^
pupčus.. sorry pareizrakstība pieklibo
+2
nevajag tik ļoti satraukties:p
+1
Сиськи в студию!
+1
^un atnes ar tos pupus un uz Jakubooviča ruletes noliek no sievietes nogrieztus tesmeņus (kādus 3 pārus)
+2
^hunter , bet zemnieki taču tirgo savas preces ķipa točkās pa rajoniem. Man te imantā, kad vēl nebija sals, par saprātīgu cenu varēja nopirkt pienu , sieru , dārzeņus , gaļu. Bet nu tāda normāla gaļa nevis kā veicī pirktā, ka vēlāk 30% aiziet pa taisno uz miskasti, jo visādi kauli un kaut kādi vēl brīnumi. Laikam paliekas no ķīmijas. :D
0
pārāk liels E procents organismā var izraisīt nevēlamas sekas
+2
jā, mums Ventspilī arī ir zemnieku veikals ar zajebis pienu, krējumu 'n stuff.
0
Es kareiz lauku speķīti štopēju iekšā. :)
0
ojā, riktīgs lauku speķēns! senāk nespēju sevi iedomāties ēdam tādu baltu speķa kluci līdz kojās mani pacienāja ar tādu kūpinātu speķi. Vai nu šņābs' ribās bij daudz vai kā, bet ēdu siekalas rīdams...
+1
Man gribētos lauku šķiņķi ,tādu kārtīgu vai arī briežu gaļu. Va vells , cik tā ir garda.
+2
Ojā - rupjmaizīte ar speķi un sīpolu/lokiem pie šņabja. \m/
+2
neesam mēs tomēr tik degradējušies, lai līksmotu par bada zupu receptēm:) zinām tomēr, kas ir labs:)
0
^ Pagaidām. :))
+2
bāā, man gribās plovu. bet ne to slapjo rīsu putru, bet tādu riktīgu, birstošu. tādu, kuru taisa pusi dienas. vienreiz no buka gaļas tādu uztaisīja - veselu spaini, kādas 7 stundas tika gatavots, toreiz likās, ka nekad neko labāku neesmu ēdis!
+8
Nu kad 7 stundas neko nav ēdis, tad daudz kas garšīgs liekas :D
+7
ja roltonu 7 stundas gatavo varbūt aŗī liekas baigi garšīgais:D
+1
Tas riktīgais plovs ir baisi ģelaina manta.
+2
^ o jā... un sastāvdaļas arī ne tādas kā LIDO vai citā rītuvē! Bet par to laiku, jā... vienreiz ar vecotaisīju, aizņēma kādas 4-5 stundas aptuveni. Pats biju izbesīts jau :D
0
Rīsus plova paskatā tik lietoju.

Cenšos ievērot principu, ka nav vērts tērēt ēdiena pagatavošanai vairāk laika, nekā tērēsi tā ēšanai
+3
^ Uj nē... ja gribi tiešām nobaudīt īstu ēdienu, nevis žļurgu, kas kuņģi piepilda, ir dažreiz vērts pamocīties!
+3
normālu ēdienu jau nevar pagatavot ātrāk nekā to apēd, ja neskaita maizītes vai kādas ceptas olas. ja normāli gribas gaļiņu, tad būs vien jāpaciešas.
+1
Varbūt neprecīzi noformulēju - pie plīts tupēt vairāk, nekā jātērē ēšanai. Kamēr gaļa sūt un buļbas vārās var mierīgi Trūmetālā pabezdēt. Sanāk tik mizošanas / griešanas un iečekošanas process.
+1
Laikam vienīgais, ko es par ēdienu neatzīstu ir visa veida piena zupas, visu pārējo es ēdu, gliemežus un citus mošķus ieskaitot.
+1
No piena zupām ir viena drausmīga štelle - piena zupa ar kartupeļu klimpām. No tās man ir trauma uz mūžu laikam. A tā, piena sakņu zupa ir normāla štelle. Vai arī piena zupa ar rīsiem vai makaroniem ir ok, piešauj zapti, vislabāk brūkleņu, un sukā iekšā.
+1
Brr, tirpas skrien pār muguru atceroties ņammīgo plēvīti, kura fiksi saveidojās uz piena zupītes ... Brrr. Pienu uzturā nelietoju. Igu laiku tikai sieru, sviestu un krējumu lietoju no piena izstrādājumiem. Kad ārstēju atslēgkaulu, lika štopēt biezpienu. Sadomāju visādas receptes biezpiena / krējuma masas uzlabošanai, bet vislabāk sanāk ar Spilvas mednieku salātiem un fiksais latviešu nacionālais ēdiens - samauc kopā biezpienu, krējumu, sagrieztu marinētu gurķi, marinētus sīplus un ģabaliņos sagrieztu siļķi eļļā m/
0
A pretīgākais ēdiens, ko mēs ar māsu vēl tagad atceramies ir ķirbju mannāputra. (vomit)
+1
man gan visas pienazupas un ķirbju mannāputra baisi labi iet iekšā.

bet vislabākais ēdiens tomēr ir kārtīgs, radinieku medīts gaļas gabals, vārīti pašaudzētie kartupeļi un īsti zaļie salāti ar īstu lauku krējumu.
+2
(uzrakstīju es, un noriju bēdīgu siekalu kunkuli, paralēli smērēdams lētākās baltmaizes šķēlītei virsū majonēzi)
0
^ Piedomā medījumu klāt.
+1
cenšos, cenšos. ņifiga nesanāk. sūda majonēze, sūda papīrmaize, bļed...
+1
Es gribu nogalināt kādus dzīvnieku un apēst viņu
0
Salātiem jau gan labāk derēs rūgušpiens nekā lauku krējums - to tak bezmaz vai ar nazi jāgriež.

Pret vārītā piena plēvi nekādu riebumu neatceros - viņai jau garšas nekādas nebija. Nezinu, ko viņa visiem tā riebj. Pret tā saucamo puņķu zupu, jeb tādu pašķidru želejķīseli, ko skolā kādreiz deva, man ar iebildumu nebija.
+1
bļin, sāku jau domāt, ka man patiešām viss iet iekšā, bet tad te ierunājās par piena zupām... jebāl, atceros bērnudārza "vāverīte" laikus, dusmīgo audzinātāju...
+3
bērnudārzs 'vāverīte' :D
0
a par tādu ķirbju-mannā putru pirmo reizi dzirdu! :D
vēl man tas pats plovs it kā neiet iekšā, bet tas tāds bērnības komplekss. tagad ar gariem zobiem ēdu ja nekā cita nav.
0
jā bija tāda iestāde :D un vēl joprojām ir!
0
A man negaršo siers. Nu, īstenībā jau ir gana daudzas zortes, kas man garšo, bet bērnībā tikai ķiemeņu sieru ēdu, visi šitie drausmīgi smakojošie Latvijas, Krievijas, Holandes utml. sieri man galīgi negāja un neiet vēl tagad. vienīgi kā piedeva kaut kam, izkusušā veidā - kā uz picas utml.
+2
Latvijas, Holandes smirdīgi?! māte vienreiz nopirka Ženēvas sieru... todien viņa mājās viena sēdēja :D
uzreiz atausa atmiņā fragments no "trīs vīri laivā" kur stāstīja par kaut kādu baisi smirdīgo sieru, kas odis pēc mazu bērnu līķīšiem! :D
0
Labu laiku nav manīta šeiten tēma par rijamo...
Piena zupas tas vēl tā, garšo , bet zivju zupa gan ir vāks. Gan jau arī daudziem no sīča laikiem radies pretīgums pret to "ķīseli" , kas tāds ļoti aizdomīgs pēc formas bija. Vismaz bērnudarzā atceros vemstījos no tā un nejau viens es tāds biju.
+3
tad štruntīgi pagatavota. zivju zupa ir prīmā! tāds zeltains dzidrs buljons... arī uz pohām labi iet
+1
Krievija un Holandes nekādas īpašās smakas nav (Latvijas siera nozīmē). Man jau sieri ir topā. Reizēm speciāli uz Štokmani pēc kāda interesanta siera aizvelkos.

Zupas vispār gandrīz neēdu, jo ir maz tādu kas patīk: aukstā, skābeņu, biešu un vēl soļanka. Bļa, kā auksto sagribējās ... Parasti ar paniņām vai rjaženku taisu. Kārtīgi sinepes vai pareizo adžiku (piem. Spilvas) piemaucu. vasarā gan nedaudz pārcentos - pie māsas kodienā sataisīju - visi baigi slavēja, bet otru porciju neprasīja. Bija biš pa asu :D
+1
Ōjā! Zivju zupa spārda. Man visādi zivju / jūras velšu ēdieni labi iet iekšā. Kūpinātus lucīšus sagribējās ...
+1
Nu ok, no tiem laikam Latvijas bija tas smirdīgais, bet nu karoč, skaidrs, kāda tipa siers man riebjas. Visādus kūpinātos, pūdētos, kamembērus ēdu.

mSPW minētais ķīselis jau akurāt ir tā "puņķu zupa" ko es minēju un gardu muti locīju iekšā.

Zivju zupa ir prīmā, ja vēl brīvā dabā no turpat saķertām zivīm izvārīta... tādu gan kopš bērnības neesmu ēdis.
+1
Aukstā zupa, ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... bļēd, man arī mana baltmaize beidzās, sēžu un lūru uz riebīgo majonēzes paciņu, un aukstā zupa, BĻĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ
+1
Sīfuds rullē, tas tiesa.
+3
auksti kūpinātas butes... bļā
/rij siekalu/
+1
Man gan garšo visi sapelējušie un smirdīgie sieri. Un pret visāda veida jūras mošķiem ir īpaši siltas gastronomiskas jūtas. Vīngliemeži arī nav smādējami.
+2
;((((
+2
Nopērc marinētās bietesburciņā (40s); paniņas (var arī rūgušpienu, nezinu, kurš lētāks); svaigu gurķi, dilles, lokus (cik nu tagad svaigus var dabūt); paprika tev pa dārgu būs; kautkādu papīrdesu ar var. Ls1.50 varētu iekļauties. 4x varēs ierīt. Majonēzi ar var iespiest. Un sinepes ar.

Gaspačo ar rullē un Sievenes tipa siera / tomātu zupa. Tīri labi reizēm sanāca.
+2
ar tiem pelējušiem sieriem dīvaini. paostot nevar saprast vai pēc vēmekļiem, vai urīna nes, bet kad pagaršo, tad gan laps pēc vella!
0
BoD jau arī liels Surströmming'a cienītājs. :D:D:D
+3
Ar tiem puvēkļiem gan jāatceras, ka reizēm viņi teišām IR sapuvuši. Un nekam kustīgam viņos ar nevajag būt :D
0
^^ pis dirst nahuj !
0
Pret tiem pelējušiem Rokfora tipa sieriem man nav īpašu iebildumu, un vispār ne jau smaka ir tā, kāpēc man tie "parastie" sieri negaršo. Vienkārši negaršo.
+1
Ekonomiceskij krizis nastig i menja: sir ja jem s plesenju, vino ja pju staroje, i masina u menja bez krishi !
:-)
+3
Ble - un vienkārša siļķīte ar kartupeļiem, biezpienu un krējumu...\m/\m/
+1
Laikam jāiet uztaisīt vakariņas :D
+1
vo, vo! čota apeķit razigralsa! :D
+1
Es esmu sausā - 0 ls 0 sant. :< Rīt jācenšās dabūt nauda. Mēģināšu drīz iet gulēt, ja nesanāks, jālaiž pie kāda ciemos. D:
+2
apmāni kuņģi - pirms liecies gulēt iedzer 2 glāzes ūdens :D
+3
labāk 2 glāzes šņabja
+2
Vakariņas es 18:00 paēdu. Tagad ēdu trešo alēnu. ~200kcal kausā :)
0
^^ Graņonkas. :D
0
ehhhhhh
0
graņonkas ehh. tās maz var nopirkt kaut kur? vienīgā vieta laikam skolas ēdnīcās spert. :D
0
laikam visi seko Intara piemēram un ēd tagad :D
visi, atskaitot Thunder un mani, jo es eju pēc alus! :D
0
:(
+1
Atceros nesen senči no tripa uz Kolku , zvejniekciemā bija nopirkuši tās sviesta zivis(ja pareizi atceros). Bļin baigi gardā manta. Laigan padārga , bet ir tā vērta.

^
Aha , jau paguvu uzbliezt pāris siermaizes. Sen nav baudīts čederas siers.
+3
^Auksti kūpināta sviesta zivs ir viena no garšīgākajām lietām, ko es jebkad esmu ēdis.
+3
ai cik jūs te garšīgi aizrunājušies par visādām labām lietām:) vienīgi par to piena zupu piekrītu tiem, kas labāk mirst lēnā bada nāvē, nekā to ēd. man skudriņas skrien pār muguru jau no vārda - piens. un vēl man kaut kā nepiesaista tas mistiskais ēdiens- maizes zupa, es nevaru ēst to, kas izskatās, ka kāds jau ir ēdis pirms manis:)
eu, mēs taču sievasmātē sarunājām taisīt pie deathpera lazanjas vakaru;)
+2
mmmm ... maizes zupa ar putukrējumu .... sen nav ēsta. Ņamma.

Bet sviesta zivs tiešām, kā sviests mutē kūst. Cepta ar ideāla.
0
Vot pret maizes zupu man gan nav nekādu pretenziju, es pat teiktu - garšo.
Eu, a kas tas par Despera šņab..., tfu, lazanjas vakaru?
+2
P.S. Man ir 6 graņonkas un tikpat minikausiņi :p

P.S.S. Sen nav dzerts pie Despera ....
+3
fak, maizes zupēns, ņamma. piena zupēns ar makaroniem un cukuru - ņamma. kūpināta, tikko noķerta karpa - ņamma. gribu :(

garšīgākais topiks ever.
0
Pie Despera es pēdējo reizi dzēru viņa jubilācijā.
+3
tradicionālais kā pie briežiem /lasīt- sieviete u pie plīts gatavo lazanju, veči dzer un brīžiem ielej viņai arī/ tikai šoreiz pie deathpera. kas zin, varbūt šis nemaz neatceras?:)
0
A tēma toč siekalas izraisoša izvērtusies. :)
0
^^ u, viss pareizi, pēc poņāķijiem. :D
+3
Maizes zupa ir labinieks.

Sviesta zivs tiešām ir ļoti garda, visos veidos, kādos ēsta. Cik saprotu, par sviesta zivi gan sauc teju padsmit dažādas sugas. Ā, un ar sviesta zivi ir viens labs prikols, man laikam pat divreis ir gadījies. Pirmo reiz pat sabojs; raugi, kad sviesta zivi tā pavairāk saēdas, tad acīmredzot viņas treknumu veidojošo vielu sastāvā ir kaut kas, ko gremošanas trakts lāgā nepārvāra, un rezultātā ārā šļācas koši oranžs (nu tādā krāsā kā burkāni vai soļanka), eļļains škidrums, mokrāsojot poda iekšpusi skaisti spilgtā tonī, ko turklāt, kā jau eļļainu substanic, ar ūdens noraušanu vien prom dabūt nevar :D

Zutis ar baigi gards un baigi trekns.

+2
u, maltās gaļas mērce jau arī diez ko skaisti neizskatās, bet ar vārītiem kartupeļiem, turklāt dekorēta ar tomātiem un dillēm var būt pelnījusi vietu uz žurnāla vāka! :)
0
^^ tad kāpēc uz karaoki nenāc. Rezka sestdien saorganizētos uz lazanju .... pa taisno.
+4
"es nevaru ēst to, kas izskatās, ka kāds jau ir ēdis pirms manis:)"

Tad es tā pieņemu, ka rasolu, krabju salātus un tamlīdzīgas lietas tu arī nevari ēst, par picu nemaz nerunājot?
0
mmm, un kur tad vēl karija mērcīte...
0
^^^ tad tāpēc to tā sauc ...
0
Bļeģ, ku jūs ātri drukājat ...

Ņammīgs paēdiens ir ''tas kas otram mutē bijis''.
+1
aiz izmisuma sāku domāt par kaut ko, kas varētu nodzīt apetīti. nēģi... tfu bļed
0
nu nē, man tieši maizes zupa neuzrunā. varbūt kāda bērnības trauma, ko es neatceros..
p.s. nu netieku es uz karaoki, nav kas bērnu pieskata, līdzi ņemt tā kā nebūtu prātīgi:)
+1
Nēģi ar ir dikti labi, ja vēl trāpās tādi svaigi cepti, mmm.... pagājšgad Carnikavā uz nēģu svētkiem tādus dabūjām, vispār paši uz mēles kusa.
+1
jā, nēģi laikam man aŗī ir vienīgās zivis kas negaršo. ne tāpēc, ka viņi beigtos kaķus ēd. man pilnīgi pajāt, ko viņi ēd, lai ēd, ja garšo, bet vnk negaršo.
+3
nēģi nav zivis - tie ir apaļmutnieki! un ēd ne tikai beigtus mincīšus, bet visu kas beigts.
un nēģi želejā ir sehr gut! :)
+3
ue! mincītis, beigts? :D
0
šovakar tak' nav rādījies! :D
0
Vispār sen kārtīga bute ēsta. Un luči vispār, kur tas laiks...
0
atceros kā vienu rudeni uz mola butes labi ķērās, tad bija noēšanās. katru dienu pēc stundām uz mola tupēju un vilku.
+1
bija periods dzīvē, kad sanāca pa roju padzīvoties un godīgi sakot, tiešam butes ir spilgtākās atmiņas, kas pietrūkst no dzīves pie jūras. un vēl man siltas jūtas ir par pie usmas ezera pavadītiem laikiem, naktsāķiem un no rīta svaigiem kūpinātiem zušiem. ahhh kā es gribu vasaru!!!!!
0
Pohuj, ko nēģi ēd un kas viņi tādi ir - baisi garšo. Mans sievastēvs trakoti labos taisa.
+2
Un vēl labi daudz alus pie kūpinātajām zivtiņām... \m/
+2
Man ar nēģi spārda. Neatceros, vai zutis ir ēsts.

Māsasvīrs labi kūpina līdakas, karpas, karūsas un tos, bļa, kā tos sauca, kautgādi ievestie dūņu filtrētāji ...

A ceptu buti es Sievenē ēdu. Pagājušajā vēl maucu iekšā, nebija tik laba kā pusgadu atpakaļ, kad bija ideāla ar citroniņu. Ēdienkartē nav, vajag jautāt.

Vecaistēvs savlaik baigi labi cepa, vislaik ir doma pašam pamēģināt butu un reņģes pacept, bet neesmu drošs par savām kulinārajām spējām. Pat prasti gaļu, kā muterīte, nesanāk sacept ....
+4
^ jāsaka bez smiešanās - talants rūdās ciešanās!
0
Dūņu filtrētāji - līņi, vai?
0
Jopt, kā zivi sagribējās...
+1
zivīm gatavošanai majas apstākļos ir viens baigais mīnuss- tīrīšana.
0
Nez' man nav problēma fišu notīrīt.
0
Līnis ir baigā ņamma .... bet tie kautkādi amurkāņu briesmoņi. Kilogramīgu ielaid - pēc gada 3kg izvelc .... ķip tā. Platlūpji laikam saucās ...
0
principā jau karūsas, karpas un līņi tādi dūņu filtrētāji vien ir, tāpēc jau gaļa šiem garšo pēc dīķa. Savukārt, ja tos noķer kādā prāvākā ezerā, tad dūņu garša mazāk jūtama.
cept zivis nekāda īpašā māksla. reņģes dārgi nemaksā, var trenēties uz nebēdu, vienīgi labāk siltajos mēnešos, lai var turēt logus vaļā. :)
0
Līnim āda ir visgaršīgākā, kad tā forši sacepta.
+2
Nesaprotu tos cilvēkus, kuris zivi mērcē kautkādos etiķos un citās huiņās, lai nosistu dūņu=zivs garšu ... Tā tak ir zivs, ibio, nevis vista kautkāda .... ēd līdaku vai asari, ja dūņu garša nepatī .. bet reka dikti asakainas, saproties ... kas tā par zivi, bez asakām .... (lucīts vai zutis, pats zinu)
0
Gan zivīm gan vistai kraukšķīgā ādiņa spārda nereāli ... laikam rīt saņemšos kādu zivi sev pusdienās uzcept ...
0
Jūras zivīm jau to asaku tā mazāk.
0
nē, nu ja marināde pieprasa etiķi, tad etiķisa jālej. vienīgi nav dzirdēts par marinētām saldūdens zivīm, to parasti ar reņģēm dara.
0
Man upes zivis labāk garšo, kautgan jūras arī nav peļamas.
0
Siļķēm tak ar.
+1
Nu kā to ņem ... viņas pašas vienkārši lielākas. Siļķei jau samērā daudz to asaku. Bet upes (saldūdens) zivis tomēr garšīgākas.
+2
psc, zajebaļi floodot. Tagad toč pēc quote funkcijas prasās, citādi putra sanāk.
0
Par to etiķi teicu cepšanas sakarā.
+2
^^ nerauj kreņķi, labāk ierauj m/
+2
Jomajo, jāiet palūkot vai ledusskapī nav vismaz kādi zivju konservi aizķērušies. :)
0
Par siļķēm teicu marinēšanas sakarā :D
+1
bla, vot alus jau tagad pēc sātīgām vakariņām būtu noderējis, a ko ta nu vairs.... uz glābējveikalu ļeņins vilkties.
+1
mūsu platuma grādos izmēra ziņā saldūdens zivis ieliek jūras zivīm.
+3
Oh, man ir siļķes eļļā islandie;šu gaumē. Visiem iesaku. Štokmanī vienmēr ir, Maximās arī trāpās. Baigi labās. Pirms gadiem 5-4 kautkur pāķos dabūju un pie alus norijām mērkaķa ātrumā. Pēc tam katreiz pie zivju stenda ilgi gorījos cerībā atrast. Pirms gadiem 2 Rīgā parādījās. Jāiet sakraut šķīvī, a to sieru un sīpolus jau nošķīlu. Alus ar jāsalej.
+2
Atkāpies, Sātan! :D:D
+4
Pizģec , siļķe marinādē un pifcis.. Tiešām ļenins vilkties uz nočņiku...
Šitas ir varen` bīstams topiks patiesībā. Pēc katras ielūkošanās reizes, sanāk sīrot uz virtuvi un aptīrīt ledusskapi nedaudz.
+3
Vispār interesanti ir ar to ēst gatavošanu. Kad man pavisam trūkst idejas - ieskatos kādā no pavārgrāmatām...Ja salīdzina mūsdienu pavārgrāmatas ar tām, kuras izdotas pirms 40 - 50 gadiem, tad atšķirības ir pamanāmas. Nu kaut vai piemēram ar tiem pašiem recepšu nosaukumiem - riktīgs horrors!:)
Kā par piemēru, ielūkojos 1962 gada izdotajā pavārgrāmatā "Latviešu ēdieni" Lūk, dažas no receptēm:
"Teļa gaļas veltnis ar liellopa mēli un aknām"
"Cūkas galvu un kāju galerts"
"Sautēta speķota liellopa sirds"
"Liellopa tesmeņa gulašs"
"Pildīta jēra krūts"
"Teļa kājas rīvmaizē"
Reku iedvesmai piedāvāju recepti "Teļa smadzenes"
Teļa smadzenes novāra, tadzesē, izņem no buljona, notecina, pēc tamm ar nazi sakapā. Sviestā sacep sīpolus, kad tie mīksti, pieleik smadzenes, samaisa, pieliek piparus, rīvamaizi un labi izkarsē. Smadzenes pasniedz lēzenā traukā, virsū uzliek ceptu olu, apkārt izrotā ar zaļiem zirnīšiem.
Labu apetīti:)
0
Siļķe eļļā. Kautgan kadiķogu marinādē arī labi iet iekšā. Bet es jau arī šoceni pie aliņa mēdzu piekost...
0
^^ man ar tā grāmata ir :)
0
Ēmmm, nesapratu, kur tur kāds horrors?
0
Tās smadzenes varētu būt riktīgi garšīgas.
+2
mirstu
+3
lopiņš, ja reiz nokauts, tad jāizmato viss. starp citu labākais pildījums gaļas pankūkām ir tieši sirds.
+1
Stabili, ka garšīgas. Smadzenes jau gandrīz kā delikatese skaitās.
0
Plaušas pankūkām arī labi der.
+1
Horrors laikam iekš tā, ka tagad jau tādus sātīgus ēdienus neliek pavārgrāmatās.
0
^^
Horrors iekš tiem nosaukumiem. Mūsdienu recepšu gramatās tādus man atrast neizdevās:)
0
Pleķķ, un aknu mērce - ņammmm.
+1
Oh, tradicionālie poļu zupīšēdieni, plaušu, kuņģīšu un citas ķesku zupītes ....
0
orgānu nosaukumi ir kaut kas dikti šokējošs? :D
+2
Man sāk palikt thunder'u žēl - nabags pusbadā un vēl šito visu lasa.
0
par smadzenēm šaubos, lai gan neesmu ēdis, bet kas no tāda recekļa var būt? sirds, jā, tas ir pamatīgs muskulis, bet smadzenēs ne tauki ne kā.
es protams neatsakos noprovēt, bet baigās cerības nelieku.
+4
Šito lasīt viņu neviens nespieš. Es vismaz tā ceru :D
0
Par ķesku zupām runājot - Šveikā var dabūt baigi labo vistas ķesku zupu.
+1
Kāpēc ta receklis? neredzēji filmiņu, kas te bija tēmā par sekcijām n' stuff ielikta, kā smadzenes smuki grieza šķēlēs kā šķiņķi?
+2
Smadzenes jau sastān no asinsvadiem un stafa. Tīras barībvielas. Kas līdzīgs aknām vai maltajai gaļai. Itkā kaulu nebūtu grauzis. Suns tak ar gudru ziņu grauž kaulu - lai smadzeni varētu izsūkt.
0
Poļu zarnu zupīte man labāk smeķē :)
0
Thunder lai labāk iet tukšās ādiņas lasīt ...
0
ble zajebaļi
+1
horrors nav ne tie nosaukumi, ne tas, ka tādass pavārgrāmatas vairs neizdod.. horrors ir tagad šito lasīt. :D man šodien kontā ir maize ar majonēze, kafija un viena cepta ola. nekā cita mājā nav.
0
A visādi pimpju ēdieni gan kautkā tā ... neiedvesmo ....
0
Nelasi, vai tad spiesta lieta?
0
Brr sirdis.. Man būs labi ar šprotēm šobrīd. Bet runājot par tām paēšanām ar nelielām izmaksām. Bija tāds ēdiens(laikam no austrumiem) - Hinkaļi. Viņi ir divu veidi - vieni ir tādi kā pelmeņi , bet ir arī otrs variants, kas arī ir tāds ekonomiskāks. Kārtīgā jēra gaļas buljonā vāra mīklas tādus kā rombiņus, kad uzvārās močī klāt biezpiena/ķiploku mērci un ir prima gut. Izmaksas nav pārāk lielas , toties ēdiens gards , nu un buljons vēlāk arī paliek.
+2
^^ pārgriez to olu uz pusēm - būs divas
+2
Intar, zupīte no poļu zarnām? :D
+1
Bļa, man ar zejebala ...
0
katros laikos ir savas kulinārijas īpatnības. Ja tās īpatnības mūsdienās vairs netiek pielietotas, tad tās jau kļūst par tādu raritāti, ka kļūst šokējošas:)
+1
Pimpji nav ēsti, bet no pimpja jau tur nekas dižs nevarētu būt ko ēst, tur jau tik tāda švamme vien ir. Buļļa pauti ir ēsti, diezgan garšīgi, cepti ar sīpoliem, bet nekas tāds īpašs - pēc konsistences tā kā tāda doktordesa apmēram, tikai biš stingrāka.
0
Kas jums tur zajebala?
+1
Hinkāļi ir labie. Daudz gaļas iekšā.
0
abet kāds kārdinājums atvērt sarkanu tēmu. >:)
+3
huj, nezinu citu ko darīt, miegs nenāk, cietnis pilns un visas esošās filmas atskatītas, teļļuka nav, visas pie rokas esošās grāmatas arī izlasītas.

labi, pofig, iešu terorizēt visus paziņas pāris kilometru rādiusā, citād man kuņģis sarausies kunkulī.
+3
zajebala tas, ka kamēr uzraksta komentu, tikmēr jau trīs priekšā
+3
werwolf, šodien, plkst. 23:13
Kas jums tur zajebala?

Zajebala, ka tu cilvēks iebezdi savu apgaroto domu rakstveidā, bet pa to laiku 4 pimji jau paspējuši kautko iepļūtīt ...
+3
jēra buljons un lētas izmaksas īpaši nerakstās vienā teikumā.
+2
Bļaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaģ
+1
Tas fakts - šitā tēma aug teju ģeometriskajā progresijā. :D
+2
Bet alus plok vēl ātrāk ...
+3
"bet pa to laiku 4 pimji jau paspējuši kautko iepļūtīt ... "
BoD, manuprāt Jūs nekorekti izteicāties, vai varat minēt kādu piemēru, kur dzimumloceklim būtu diareja? :D
+2
FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU
+4
bļa, nu ne jau paikas tēmā!
+2
Aiziet karstā līnija šajā topikā. :D
0
Nesaprotu, kā var kādam patikt visādas bukakes, pīingi, skatingi .... no sērijas "ĒD VESELS!"
+3
werwolf sāka tik jauku tēmu še tev... plūtoši pimpji un vēl te piemērus prasa!
+5
u gulēt aizgāja. Nav kam pupus rādīt paprasīt ...
+3
un tāpēc par pļutku jāsāk runāt?!
+3
Kas ēd, tas pļūtī ...
+4
nē! kas ēd tas dirš. pļūtī tad, kad ēd ne to ko vajag.
eu, davai zabej! sāc jaunu tēmu par pļutku, par piedzīvojumiem dēļ tās utt. bet ne jau te!
+2
Rīt laikam atkal pēc krāslavnieka jāaizbrauc. Citādi dzīve atkal palika tik pelēka , te arī jau paguva nosmirdināt tēmu.
+2
Visam pāri brūnbā strīpa ... Lets make the Brown Noizzze !
+1
Viss bļa, rītdien (t.i. šodien), taisīšu dienu bez datora. Vienreiz tā pieekrāna dzeršana jāizbeidz ...
+3
jā, es tiešām aizgāju gulēt, no garšīgajām lietām jūs pārgājāt pie iekšām un pļūtīšanas:)
par pautiem runājot, trakākais ir tas gatavošanas process. uz krēgeru kāzām man to nācās darīt. domāju, ka pār lūpu laidīšu, bet izrija jau visu ar gardu muti:)
+2
Pautiem nav ne vainas, kautgan, pēc vīru solidaritātes likumiem, nepieklātos tos ēst. :D
-1
vai tad tu neēdi? tev ir solidaritāte ar āzi?:D
+1
Ēdu, protams. :) Bet vispār - pauti paliek pauti un to dēļ var solidarizēties arī ar āzi. :D
+2
Es gan miikstaa..nevareetu apeest ne smadzenes ne pautus, ja vien man nepateiktu, ka tas ir kaut kas cits :P Taapat arii aknas negarshoo, jak, kaut kaa nepanesu to garshu.
Zivis un visi juuras mosskji - taa ir cita lieta, visu locu iekshaa gardu muti.
Vakar pazinja atveda gabalu alnja kaajas un gabalu- briezha kaajas, pats bijis mediibaas. Sodien pirmoreiz muuzhaa eedishu alni, un dungoshu Gobzinja dziesmu par alni, kas apeeda puisiiti ;P

0
Medījumi visi ir baigi ņammm, tikai jāmāk pareizi pagatavot, esmu ēdis briedi, alni, mežacūku un bebru.
0
Man maate = pavaars, uzssmorees pa pirmo... Ganjau norvegju alnji ipashi ne ar ko neatsskiras no letinju alnjiem :)
0
100 p. :)
+2
:D tikko atvilkos mājās, aizgāju uz vienu zināmu dzīvokli vakar.. kaut kādas maizītes ielocīju un tad kaut ko iedzēru. tālāk viss tādā miglā nedaudz tinās. dzert tukšā dūšā ftw!
0
^ pa lēto sanāk murmulīti pieliet.
0
tieši tā. bet anyway tas ir sūdīgs variants, ēst vajag un gribās.
+3
labi, ka vēl ir tādi draugi, kas nakts laikā gatavi kaut vai kādām kalorijām pacienāt
+1
Un šņabi ieliet.
+1
šņabis jau arī ir kalorijas:)
0
Arī fakts. :)
+1
irony ieminejas par smadzenem ... isteniibaa smadzenes baigi garshigas :) tik zheel ka tam cuukjim tik maz tanii paurii iekshaa XD
0
O jā, tas ir labi gan.
+2
Nekaujiet Trejasti, tam smadzeņu nav vispār. :D
+2
domā, kāds grib saindēties?:D
+1
Ar Trejasta pautiem? :D
+5
Zato šim trejas astes, var zupā izvārīt, vai galertu sataisīt....
0
opaa kanibalisms panesaas jau !
+4
^Tas, protams, ja viņu par cilvēku uzskata .. :D
+2
He, he - "Trejastu galerts" :D
+2
^ tam klāt jādzer Lāčpeža "3 iesalu" :D
+2
^Atjauktu ar "3 graudu"
0
Skat, kādu maucību šamie sākuši ražot, noteikti dikti gards, bļe:
www.alus.lv/lv/#/assortment/diz...
+1
un klāt jāpiekož maizītes 'trīs siventiņi'
0
Par to diršalu jau te BoD komentēja kaut kur.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas