Znaroks
+2
es vispār to šodienas spēli neredzēju un par to visu hokeja būšanu neinteresējos, bet es uzskrēju vienai intervijai ar Znaroku virsū, kuru būtu kauns šeit neparādīt. :)

www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=16...

Laikraksta “Sovetskij sport” žurnālists uz interviju bija aicinājis Latvijas hokeja izlases un KHL kluba Balašihas MVD galveno treneri Oļegu Znaroku un uzdeva viņam dažus jautājumus, kas kādreizējam Latvijas izlases kapteinim ļoti nepatika.

– Jūsu komanda atšķirībā no konkurentiem grupā praktiski ir nokomplektēta. Jūs var apskaust.

– Mani apskaust? Par ko?

– Piemēram, slovākiem sākumā bija divi hokejisti, tagad – septiņi...

– (Znaroks pārtrauc.) Sanāk, mani var apskaust par to, ka viens mans vārtsargs šosezon nevienu spēli nav nospēlējis? Par to, ka man ir tikai trīs centra uzbrucēji? Ha! Mani vajag apskaust? Jūs vispār domājat, kad uzdodat savus jautājumus? Mums pretī būs NHL zvaigznes! Labi, apskaudiet mani!

– Kā jūs vērtējat savas komandas potenciālu?

– Kā jūs vērtējat?

– Daudzi no Latvijas gaida pārsteigumu.

– Tad gaidiet.

– Kāda ir situācijā izlasē, kurā ir iekļuvuši 16 dinamieši? Šuplers (Jūliuss – Rīgas “Dinamo” galvenais treneris – Aut.) ir labi sagatavojis rīdziniekus?

– Kāds te sakars ar Šupleru? Tā ir mana komanda. Ar lielāko daļu puišu es strādāju no 14 gadu vecuma. Šuplers pastrādājis! Ha-ha.

– Tieši Šuplera vadībā “Dinamo” pirms olimpiskās pauzes šokēja KHL ar trim supergribas uzvarām – divreiz atspēlējot trīs ripu deficītu, bet vienreiz pat četru.

– Nu, jā. Esmu informēts. Raksturs ir “ielikts” pareizs.

– Sakiet, vai izlasei ir kāds konkrēts uzdevums?

– Labi sevi parādīt.

– Ko jūs uzskatāt par favorītu grupā un vispār hokeja turnīrā?

– Krieviju. Viņi ir spējīgi apsteigt Kanādu.

– Jums ir izdevīgi, ka sākat turnīru ar spēli pret Krieviju? Pretiniekam nebūs laika iespēlēties.

– Vienalga. Mums ikviens pretinieks ir spēcīgs.

– Kā jums jaunā formula? Tagad varat īpaši nenervozēt – pēc grupu turnīra visas komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs.

– Ja godīgi, es vispār nenervozēju.

– Rīgas “Dinamo” galvenais vārtu guvējs ir Marsels Hosa. Kurš viņu aizvietos izlasē?

– Mums ir komanda. Mums nav zvaigžņu. Saprotat? Mēs pierādīsim, ka nauda nav galvenais, ticiet man.

– Starp citu, ir kāds finansiālais stimuls apspēlēt Krieviju?

– Ko vēl jums pastāstīt? Varbūt par savu algu? Jums ir interesanti?

– Vārtsargs Edgars Masaļskis šosezon ir nestabils. Vai jūs neuztrauc šī pozīcija?

– Nē. Mums visas pozīcijas ir spēcīgas. Mēs esam paši labākie. Tā arī uzrakstiet!

– Aleksejs Kovaļevs Latvijas izlasi salīdzināja ar enerģētisko vampīru.

– Kas tas tāds?

– No pretinieka visu izsūc.

– Pilnīgi pareizi. Paldies Aleksejam. Pasveiciniet viņu.

Izlasot šo interviju ar Oļegu Znaroku, neviļus prātā nāk slavenā humora šova „Ak Kungs” parodija par kādreizējo Latvijas hokeja izlases kapteini un viņa runas stilu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mīlīga, pilnīgi gribas iziet ārā sapļekāt pa ausi sētniekam, kas no jumta nenodauza lāstekas >:)
0
Normāla intervija. Sava laukuma saimnieks, ko gribat lai viņš rej??
+2
Super - ja t;a ir patiešām reāla intervija!
+2
Tas vien pierāda to, ka Znarokam ar humora izjūtu ir viss ok!
+2
Tūlīt drošvien ieraušos čupu ar mīnusiem, bet teikšu atklāti - man visas šitās sporta padarīšanas ir dziļi pie dirsas.
+7
^ Un Tu ienāci diskusijā ar nosaukumu "Znaroks", cerēdams, ka te par sportu nu necik nebūs?
+3
^ Un kāpēc gan es to nedrīkstētu darīt?
+5
Ja jau kaut ko komentē, tad nemaz tik dziļi pie dirsas nav. Kaut vai tādā mērā, ka gribas izcelties to vidū, kam nav pilnīgi pie dirsas ;)
0
^ Eķ, es jau ko šitādu gaidīju. ;)
-2
Bet, ja nopietni, man ir gluži vienalga, kas olimpiādēs iegūst pirmās vietas, vinnē hokeja/futbola u.c. čempionātos utt.
0
Labas, īsas un kodolīgas, turklār, asprātīgas atbildes.
+3
Daudzstāvīgie, drošvien, izņemti ārā. :D
+2
labas, īsas, un daudzstāvīgas :D
+5
Droši vien bija ļoti izsmeļošas un daiļrunīgas atbildes, bet šis ir tas, kas palika pēc cenzēšanas :D
0
Nu tak es a' par to pašu. :)
+6
"Runā, ka Čaks Noriss pārcēlies uz citu kontinentu, kamēr Kanādā ir Znaroks."
+5
-3
Man gan šķiet ka Znarox ir vienkārši vulgārs Čeļabinskas urla.
+4
Jā, šito lasīju - ja nemaldos, oriģinālā gan tik traki neizklausījās. Značokam pāris pēdējās intervijas ir bijušas tādas paasas. Es pie sevis spriežu, ka varbūt citādi Krievijā nevar. Te jau Vītoliņš stāstīja, ka šie abi bija pieraduši pie mūsu metodēm, mēģināja ar tādām pašām strādāt arī MVD, bet tur tas negāja cauri. Nācās abiem kļūt asākiem, despotiskākiem.

Te varētu piebilst, ka Značoks diezgan spēcīgi izbrīnīja Latvijas hoķa sabiedrību, kad, kļūdams par treneri, piepeši tapa stipri savaldīgs un izturēts - īpašības, ar kurām viņš, būdams hokejists, nebūt neizcēlās. Bet, kā redzams, dažreiz noraujas. Citas pēdējās intervijas, ko es esmu lasījis, nav vis tik trakas.

Jā, man arī radies iespaids, ka Značoks visumā ir tāds krievu mužiks, kas remdeni neprot - vai nu iet un sitas par savu komandu, visādiem līdzekļiem. Tas nelaimīgais mikrofons uz sodīto soliņa toreiz viņa tēlam nospēlēja baigi greizi (lai gan Irbe vēlāk teica, ja NHL būtu uz sodīto soliņa mikrofons, tad tur visai hallei arī ausis novītu).

Nu ko. Izredžu pret Sarkano mašīnu nebija. Šārīta mačs parādīja, ka arī pret čehiem un slovākiem būs, maigi izsakoties, ļoti smagi, un man ir bail, ka jau otrajā olimpiādē pēc kārtas sanāks pēdējā vieta.
+1
NHL nereti play-off laikā viena komanda zaudē 7:1, bet nākamā spēlē pac 2 dienām uzvar 5:2 ... manuprāt gan to sagatavošanās spēļu bija par maz. Tik viens mačs ar Vāciju (kura solīdi spēlē).
+1
Kopš kuriem laikiem Vācija sākusi solīdi spēlēt ?! Vakar vēroju savu otro favorītu,Somijas izlases, spēli ar Baltkrieviem. Lūk to es saucu par solīdu spēli. Vienkārši neļāva baltkrieviem apdraudēt somu vārtus. Manuprāt , somi varētu būs finālā , bet vajag apskatīties kā Zviedri spēlē , jo tie jau vienmēr ir potenciālie kandidāti uz medaļām.

Grūti spriest kā soksies Latvijas izlasei , jo Slovākijas izlasei , piemēram, ir pamatīgas ziepes ar sastāvu. Tas pats Marians Hosa un Šatans savainojumus taču guvuši.

Atcerējos, sīks būdams , man bija 99/2000 hoķa uzlīmju katalogs. Vienmēr ierēcu par Buffalo Sabres uzbrucēja Miroslava Šatana uzlīmi, jo rakstās uzvārds - Satan. :D
0
Znarox visu konkrēti pateica:"Mēs spēlējām ar nākamiem olimpiskajiem čempioniem."Prognozēju ka mūsējie sitīsies ar čehiem un slovākiem ne tā kā ar krieviem.Ar krieviem tika zaudēta spēle jau ģērbtuvēs...
Somi iespaidīgi.Patika amerikāņi.Zviedri var redzēt saudzējās.Čehi spēlē pēc Nagano modeļa.Laba aizsardzība+vārtsargs.Kr... super uzbrukums,bet caurumaina aizsardzība.Kanāda...
Gibētos lai uzvarētu somi vai zviedri.
+7
šitā vajag spēlēt :D
www.youtube.com/watch?v=dF3WfHWzzOU...
0
:D:D:D:D:D:D:D tik labs
0
Šitais bija super !!!
0
PIZDEC!!!
+1
Samsung rekāma, cik zinu.

Nevajag jau iedomāties, ka kērlinga kluci var šitā nūju aizlidināt.
0
bet skats pa rubli tik un tā.
0
protama ka nevar - bet par ideju autoram žetons!
+6
Uzvilkos pa vārtsargu līniju. Vo, šādi vajag:
www.youtube.com/watch?v=Z8_wrJpRDaU...
Kaut gan, mūsdienu hokejā tā būtu grūti spēlēt.
+2
ak dievs, kāds mežonis, nebiju redzējis, ka vārtsargs taisa spēka paņēmienus pret uzbrucējiem sāna bortos. Manjaks, psc...
+1
^^^ tas čubriks ir leģenda!
ne jau tikai Tretjaks bija "tipo" labākais :)
+1
Ja nemaldos Ron Hextall bija pirmais vārtsargs NHL kurš guva vārtus.
+1
Nea. Pirmais kas to izdarīja Stenlija kapa finālā (vai play off). Slinkums no jauna skatīt. Bet reāli rupjš tēviņš - piš ar kļušku, mauc ar savu lāpstu. Gan jau viņa noraidījumu rekordu vēl ilgi neviens vārtu sargs nepārspēs.
0
Varbūt ka Vanbiesbrouck no Panthers tas bija.Jebkurā gadījumā Hextall ir NHL leģenda.
0
Cik saprotu, Hextall bija pirmais vārtsargs, kas vārtus reāli iemeta, nevis kuram ieskaitīja (pēc principa, ka, trāpot savos vārtos, ieskaita pēdējam no pretinieku komandas, kurš pieskārās - tāpat kā Masaļskim nesen ieskaitīja KHL spēlē).
+1
Rupjš viņš bija brīžam neadekvāti. Reiz dzinās pakaļ pretiniekam, kura vienīgā vaina bija - iemeta Hekstālam golu. Bet varbūt tur gudrs aprēķins apakšā - dabūs vienreiz pa ībli, otreiz, trešo reizi golu vairs nemetīs.
+1
Tas ir profesionāls sports.Dēļ tādiem šovmeniem kā Hextall daudzi arī iet uz NHL spēlēm.
+4
Varu ieteikt kādai jaunai brutal death blicei nosaukumu - HEXTALL
+2
Brutal misantrophic death gore metal HEXTALL
+2
Ir Nebelhexe un Hexenhaus. Būs arī Hextall ...
0
"Runā, ka Čaks Noriss pārcēlies uz citu kontinentu, kamēr Kanādā ir Znaroks."

Nē, bet toties viņš nodibināja veselu advokātu biroju - sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v373...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas