atceresimies 05 gadu un salidzinasim ar tagadejo
-21
Man patik viens pasakums.
/article/230/
Te ir redzama ieejas maksa kas musu pasakumos tagad tik zemu nenoslid.
Vel patik mineta iestadijuma cenas.
Par jebkuru snabi 100 grami 1ls vai alus 0.70 lats.
Toreiz nav vienota kluba kur notikt pasakumiem viss ir izkliedeti ir kopiga jautriba un romantika.
Cilveki pec koncertiem dodas majas ne ar taxi ka musdienas lielakoties.
Ir daudz jauno grupu kas musdienas vairs jau nav jaunas.
2005. gada seit ir manas ex girl friend profils /user/profile/mortii/
vina klausa gothic metalu un ta.
Velak izveido domubiedrus draugos gothic obession kas vac pirmos lv gotus kopa.
Pec pusgada pavid ideja par gothic portala taisisanu ko ierosina kads mazpazistams gots Armands Koncus.
Musdienas vina vairs neklausas ne metalu ne gothic.
Gothic portals nav vairs gothic bet gan kaut kas loti plashs kas kautrejas no ta par ko gribeja iespejams tapt pec plana si sava sena.
Notiek pirmais metalshow open air.
/article/222/
Cilveki ir sajusma nekas tads lidz sim nav bijis.
Pasakums notiek ar verienu.
Alkoholu var dzert brivi no atvertas alus pudeles pilseta un tas ari tiek darits.
Musdienas veriens ir zudis viss notiek jau viena vieta pie sen zinama kluba bez lauku romantikas un piedzivojuma klasta ka ari bez udens tilpnes kur peldeties un lekt ar visam drebem.
Cilveki tik brivi nedzer alu parkos un citur jo jaskatas vai menti nevero.
Tiek veidotas koncertu recenzijas ar visam bildem pie tam tas tiek rakstitas diezgan briva veida bez nesaprotamiem izskaistinajumiem ka ari cilveks nebaidas pateikt ka vakara salst jo nav ar ko sildities.
Apsargi ir loti aktivi alkohola cekotaji ka ari nekautrejas parkapt privato zonu.
Lusis sudzas par to ka ir atnemts alus ka ari iespejams apsargs parbaudot vinas sominu ir aizticis vinas biksites un prezervativus.
Tagad recenzijas vairs netiek tik biezi rakstitas.
Ja ko raksta tad sarezgiti un nesaprotami lai pasvitrotu savu krutumu.
Bildes netiek pievienotas svarigi ir fiksi uzrakstit un iepostet lai ir.
Apsargi ir jau pieklajigaki un tikai parbauda parak aizdomigas lietas apgerba vai ari paskatas virspuseji somu saturu.
Tiek organizets kilkim zhaibu /article/210/#comment165721
Transports maksa 1.5ls ka ari autobusi dienas laika ir vairaki ieeja maksa tikai 3.5ls un alus maksa ap 40 - 60 santimi visa uzstasanas ir uz mazas skatuvites.
Braucam uz festu ar Baibu Vikmani nepazistam nevienu no metalistiem kas brauc no lv uz so pasu pasakumu.
Musdienas bilete maksa uz autobusu jau kadi 4.5ls bilete uz pasakumu ka minimums 14ls
Alus maksa 60+ santimus.
Pasakums notiek vairakas dienas un uz lielas skatuves.
Pazistam diezgan daudzus metalistus un metalistes.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Es nesapratu ne vārdu ko tu vēlējies šeit pateikt :D
+7
Viņš tikko atklāja inflāciju!
+2
Kārtējais bobijmurgs. Varbūt iztiekam tomēr bez komentāriem?
+5
Izmantošu iespēju, lai pateiktu, ka nekad vairs nedzeršu!
+3
es arī nē!
0
Pohas?
+1
pohas+moraļņiki+vakar roku stikla durvīs iepisu. baigi pretīgais rīts. laikam jābeidz dzīve pašnāvībā. :D
0
nu bet bļeģ. pēc katra šitāda 3diennieka šķiet, ka vairs nedzeršu un blablabla, bet jau pēc max 3 dienām roka jau atkal sniedzas pēc aliņa un viss sliktais ir aizmirsts. sāk apnikt tā košana bezsakarā.
+3
Tev gan ātri pagājušas 3 dienas, man pēc tavu ierakstu laikiem sanāk tikai viena... >:)
0
Varbūt dzer kaut ko tādu, kas viņam liek ceļot laikā :)

P.S.
Nekad nedzeršana jau beidzās ar atrastu (lol) Garā cisku ... Priekā!
+9
Kā būtu ar lodāmuru tūplī? Par katru tādu tēmu?
+5
Nebūs žēl lodāmuru smērēt?
+7
Njā, pirms pieciem gadiem mineta cena bija daudz patīkamāka. Toties tagad to minetu daudz krutāk izpilda ...
+6
Ne tik ļoti tas bobijs krīt uz nerviem, bet gan daži "varoņi-superdzērāji", kam katrā tēmā noteikti jāpastāsta par to, ka nu ir beidzies 3 dienu plosts, ka izdzertas tik un tik mucas, ka izdarīti tādi un tādi varoņdarbi, ka vairāk nedzers u.t.t.

Tāds infantils 14gadnieku stiliņš...
+4
Matainie lopi, ko padarīsi.

Vienīgais, ko es nesaprotu, kas ir moraļņiks ?
+6
Moraļniks sākas tad, kad beidzas anaļņiks.
+4
jā, jā, bija laiki, kad zālīte bija zaļāka:D laiki, kad uz ielas nedrīkst brīvi lupīt, starp citu, beidzās apmēram 10 gadus atpakaļ nevis 5. un vēl jau agrāk naktīs šmigu brīvi tirgoja, un kas tik vēl ne. var jau gremdēties nostaļģijā par to, kā uz mad mix pietika ar 2,- Ls, lai ieietu, koncertā, pamanītos iedzert un vēl ar taksi mājās aizbraukt. bet tas ir pirms 15 gadiem:D
tikai viens 'bet' tavu pavadoņu, profili, uzvārdi, personas godi un pases nr. maz kādu interesē!
+1
Mad Mixsssssss......
eh, nostalgy....
+6
"Ja ko raksta tad sarezgiti un nesaprotami lai pasvitrotu savu krutumu." - šis citāts, iespējams, raksturo tēmas autoru visspilgtāk...

+2
^ a ko darīt, ja cilvēks lasa un nesaprot? man tiešām tā reizēm gadās, lasu un nesaprotu- garumzīmju nav, komatu nav un vispār tiekuma uzbūve 'mākslinieciska' :) katram jau gadās, bet nu..
+2
^ Es arī šo tēmu nesapratu - vai tā ir neizdevušies centieni rakstīt memuārus, ieskats autora dienasgrāmatā vai vēl kas cits...
+4
2005 gads - bobis savaa attiistiibaa sasniedz 3 gadiiga beerna liimeni un skribelee savus prātojumus uz avīžu malām kurus deklamē ipaši izraudzīto pulciņam mājas pagalmā.
2010 gads - bobis atklajis interneta priekšrocības un iemācijies kliberēt pa pc klavieri. Izraudzīto pulciņš palielinājies 1000x.
-1
Moraļņiks - morālās paģiras!
Tas, ja es 3 dienu laikā totālā pālī kko uzrakstu jau nenozīmē, ka es nedzeru. :)
0
Es nesaprotu, kas ir morālās paģiras. Tu esi, kas tu esi. Viss.
+1
nu, ja tu kko sliktu izdari, ko tu nekad mūžā skaidŗa nedarītu, tad tur nekāds I am what I am nesanāk. :D
-9
Es pali daru to pasu ko ari skaidra tapec nav starpibas lielas.
Kadam tiesam no sejieniesiem pali ir gruti valdit par sevi ?
Un runa neiet par sexa priekiem :P
0
nu cilvēki ir dažādi un pāļi arī.
-4
pirms pieciem gadiem es zaudēju nevainību... toties tagad lepojos ar to.
Pirms pieciem gadiem varēju dzert vairāk, jo nebija gastrīts un divas pieredzētas 'kobras'. Tagad tā mierīgāk.
Pirms pieciem gadiem iemācījos vairāk kā piecos veidos atpogāt aliņu. Tagad zinu veselus 10, to skaitā ar kladi.
Pirms pieciem gadiem nokačāju savu pirmo Thrash Metal Collection. Tagad klausos pārsvarā tikai black.
Pirms pieciem gadiem tiku pie sava pirmā Sonata Arctica T-Krekla... (atveda viena ***** no Somijas). Tagad zajibaļi jau šamie.
Pirms pieciem gadiem iepazinos ar... da ņihuja, ar 'metālistiem' iepazinos jau tālajā 2003...
Pirms pieciem gadiem man bija mans pirmais MTB, tagad savu trešo paša rokām taisīto esmu pārdevis :(
Pirms pieciem gadiem šajā forumā nebija bobija... bet es gan biju un slēpos zem vismaz 20 dažādiem nikiem lolz!
Pirms pieciem gadiem.. ai zajibala... eju gulēt...
+8
"Vel patik mineta iestadijuma cenas."

Tu par "Purvu" runā?
0
"Un runa neiet par sexa priekiem :P"

šitas jau kļūst disturbing
+1
visa šitā tēma ir viens liels disturbing... (vomit)
0
"Vel patik mineta iestadijuma cenas."
Bobim izrādās minets patīk:D
0
To gan par nenormālību es nesauktu (ja vien pats neveic šo padarīšanu).
0
"divas pieredzētas 'kobras'."

es kobras bērnībā daudz riju. esmu rijis nu vismaz kādas reizes sešas septiņas. turklāt tagad jau viņas ir tievākas, a es esmu izbaudījis tās resnās, to sajūtu, kad tev no kuņģa paņem paraudziņu >:)
+2
bļāaaaa
vecās "kobras"....
nenovēlu nevienam!
0
nu tās noteikti nav no trakākajām lietām, kas piedzīvotas, bet nu jā, diezgan diezgan nepatīkami tas bija. turklāt man tad bija kaut kādi ~ 11 gadi, kad pirmo reizi man viņu tur iekšās laida Bērnu slimnīcā, un bija tādas sīkās bērnu kobriņas kā arī pieaugušo kobras, un man laikam dēļ salīdzinoši garā auguma izlēma likt iekšā pieaugušo kobru. nu, es tiešām nezinu kāpēc tā izlēma, bet es riju un likās, ka rīkle pārsprāgs, visu laiku vēmu un vēmekļi plūda apkārt kobrai, nevarēju paelpot un tad viņiem kaut kas laikam nesanāca ar to paraudzina paņemšanu un es diezgan ilgi jutu diezgan asu durstīšanos kuņģī.
0
toties pēc tam, kad atkal varēju paelpot, nebija visu laiku jāvemj kuņģa sula un neraustījos konvulsijās, bija priecīgāk nekā vidēji.
0
Nu tā šļūtene noteikti nebija tieva un man tur vēl kaut kādu adatveidīgo bāza māgā, lai paņemtu kaut kādu tur baktērijas paraugu. Pēc tam vēl nedēļu sāpēja rīkle...
0
nu tai pašai šļūtenei jau galā arī ir tā adatiņa
+3
16 gados dabūju kārtīgu vidusauss iekaisumu un / vai heimorītu. Turklāt piektdienas vakarā - 2 dienas pagulēt nevarēju, jo tik Pirmdien bija jēga uz slimnīcu iet. 11x skaloja deguna - iemauc resnu adatu nāsī un izdur caur deguna sieniņu. Tad bliež zem spiediena ūdeni, pēc tam ar gaisu izpūš (brrr) un iemauc zāles (tā šļura pa muti un nāsi nāk ārā). Tā kā uz gestapo steberēju. Toties slimnīcā kā ģeds jutos, sīčiem gudrības varēju mācīt. Turklāt nodaļā, kur mana muterīte strādā :D Dupsī tik labās māsiņas un mamma dūra, lai nesāp maziņajam :D
0
Njā es vēl 2 nedēļas slimnīcā nomētājos Oktobrī, jebal, tāds ekspiriānc, tajā brīdī pretīgi un sāpīgi, bet tagad vienkārši saprotu, ka sūdi!
0
Nu, pie haimorīta vissāpīgākā ir 1.skalošana, jo tad ar to baiso parikti pārlauž kaulu (citādi laikam nevar deguna blakusdomā ievadīt iekšā zāles). Un spiediens arī pamatīgs ir... Man 1993. vai 1994. gadā kādas 12-15 procedūras bija...

Bet XXI gs. to procedūru veic ar citām tehnoloģijām, pacients guļ uz kušetes un "kūko" :)) Dakteris lauzni nāsī nestūķē iekšā...
0
ā, es to laušanu arī esmu pieredzējis, lai gan esmu šeit salīdzinoši jauns. vispār es dahuja procedūras esmu pieredzējis.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas