Sievasmāte atgriežas!
+2
Sievasmātes metalurģija atgriežas sestdien, 20. martā ar pasākumu “Sievasmātes metalurģija prezentē “Rock Stolovka””, Valentīna ielā 3/5!
Pasākuma sākums kā parasti ap 18 – iem.
Programmā: alus un citi atspirdzinājumi, biljards, smaga muzīka, laba kompānija.
Visi laipni aicināti ierasties!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Izskatās, ka tu paliksi laikam vienīgais, kurš apmeklējis visus Sievenes pasākumus, jo 20-tajā netieku.
0
Jebalaitung! Kā tad tā?
P.S.
Intars un Arsēnijs tak arī, man liekas, uz visiem bijuši.
0
Intars uz vienu nebija. Par Arsēniju īsti nezinu, ar liekas ka reiz nebija.
0
Arsēnijs saka, ka visos pasākumos ir piedalījies.
0
Tie, kas drauģeļos:
www.draugiem.lv/events/80000/sievas...
Fēčbūkā:
www.facebook.com/event.php?invites&e...!/event.php?eid=3741044136...
0
^^ značit kādā pavēlāk atvilka :)
0
zlol, nupat izdomāju aiziet un palūrēt, bet Židrūnam albuma atklāšanas ballīte tajā dienā
0
Vispār uzradās vēlme pačelēt, kas tur vispār darās. Nav nācies tur būt. Kāds vispār tur alēns ir un pa cik ?! Nu tā, lai laicīgi studenta grašus atliktu.
0
Piebalgas mednieku - 1.00 Ls - 0.5l
Piebalgas Ķencis - 1.20 Ls - 0.5l
Nodegušajā krogā Brālis arī bija (0.80 Ls), varbūt stolovajā arī parādīsies.
0
Atceros, kad sievenē manā manā dzimenes tusā kāds piepūta galda apakšu un kā vārdenes pasācienā izgāzos saturnus gabalus spēlējot :D
Kādi pieci gadi jau apkārt
0
A kā var ar Saturnus izgāzties ?
0
gribēju paspēlēt atā kristum, bet pa vēlu secināju, ka štīmis ir smagi pa lielu. Kaut kādi dzīvie bija toreiz
-2
^^^ werwolf, tāda švaka ēdienkarte tur...
+10
Nepatīk - nenāc.
0
ja es būšu pie veselības pēc piektdienas pasākuma depo, tad ieradīšos:)
+2
Pamēģini tikai neierasties, es tikai Tevis dēļ 20. datumu aizrezervēju pēc mūsu telefona sarunas! :)
+1
nu labi, piektdien būšu laba un prātīga meitene:D
0
A Depo vispār sūkā! :)
+1
man po, kas man jaunai, skaistai, neprecētai, man tusiņu sezona sākusies:p
+1
Auru laiks? :D
0
fui cik tu visi nesmuki pasaki:( man vnk ir iedvesma dzīvot sev, tusēt, gūt jaunus iespaidus. cik var nīkt un veģetēt?
0
Nu, piedodiet... atvainojiet... :)
+3
hmmm...kapee šnicele saka, ka švaka ēdienkarte? Nav taapat kā bija nodegušajā vietā? Es te tag plānoju kur Dzimpeni svinēt,galdus norezervēt un tā..līdz tai gan vēl patālu, bet doma bija par sieveni...
+9
Priekš vienkārša kroga tur ir teicama ēdienkarte un lielas porcijas. Tā vismaz bija pirms pusotra gada, kad dzīvoju tai galā.
Abet to šniceli nav vērts ņemt vērā. Tāpat jau vairākus mēnešus neko atšķirīgu no "-neredzams komentārs-" viņš nav pateicis.
0
u, un ja nu nesanāk piektdien būt labai un prātīgai meitenei, tad nāc sestdien uz Sieveni salāpīties.
0
nu darīšu, darīšu tā:D irony, kad tev dzimene? zaļumu sezona taču drīz sāksies. man pikniku gribas :p
0
Jū, man arī gribās zaļumos, bet neticu, ka visi sniega blāķi paspēs nokust līdz aprīļa beigām :(
+2
Man arī gribās zaļumus. Pasēdēt tajos un ievilkt...
+8
Kā reiz viedi izteicās kolēģis: "Bļe, kā man šitas viss ir noriebies. Es gribu sadzerties kā cūka un vārtīties zālītē..."
+3
eh, škidrie zaļumi... kā piemēram pudele ar "999"...
+2
^ vai Zubrovka...
0
eu werw, tur tv ir? hoķis takš...
0
ir, tur olimpiādes laikā arī tika rādīts.
0
Projektors tur ir.
0
^Vairs nav, vajadzības gadījumā tiek īrēts.
+2
irony, ziema nebūs mūžīga;) aprīļa vidū sniega vairs nebūs- saderam?:D kurai nebūs taisnība tā rāda pupus truemetal žūrijai?:D (es jokojos)
+4
LOL, vismaz dažviet sniegs vēl noteikti maijā būs. Bet derības, neapšaubāmi atbalstāmas :)
+3
ok, kad rādīsi pupus, es aizvēršu acis :D
+6
ziema būs mūžīga un mēs visi beigu beigās nomirsim.
+2
Ziema mūžīga nebūs, bet beigu beigās nomirt nomirsim, tas gan ;)
+1
^^ un visa galā sekos mūžīgas ciešanas un nāve. :*
0
eimen ^
+1
nē, irony, pupi būs jārāda tev:D vajag taču domāt pozitīvi- ziema beidzot beigsies:D es paburšos, ziedošu kko saules dievam un viss notiks:D džeki varētu šajā sakara ierīkot totalizatoru:D :D:D
+1
+5
Jēdziens "ziema" arī ir stiepjams. Hercoga Jēkaba laikos cilvēki no Kurzemes kolonijām esot teikuši, ka tā Kurzeme gan esiot viena briesmīga vieta - ziema 11 mēnešu gadā, un tai atlikušajā vianā mēnesī arī ir sasodīti auksts. Latīņamerikas ļauži saka, ka pie mums ir divi gadalaiki - ziema bez lapām un ziema ar lapām...

Tā kā no šāda skatu punkta raugoties, var gadīties, ka ziema pie mums nebeigsies vēl vismaz pāris tūkstošu gadu...
+3
ok , u, taisam dubultziedojumu, jo es arī traki vasaru gribu! - Tu rādi pupus saules dieviem, tā lai uz aprīļa beigām var staigāt maiciņā un klāt piknika galdus sausā pērnajā zālē, lai nekur ne pikuča sniega nebūtu :P Ja Tu šamos pielauzīsi, tad es rādu pupus trūmetāla publikai :D
+1
es domāju, ka mums tas izdosies;) un lai tas Intars tik daudz nefilozofē par mūžīgo sasalumu un zaļo ziemu:D būs tev uz dzimeni maiciņa un zālīte:D :D
+4
Hm, tik tās daiļās dāmas ''piemirsa'' norādīt, ka rādīti tiks SAVI pupi ...
+2
neesi domājis iet kādos juristos pa vakariem pamācīties? katru norunas niansi viņš pamana, šito piekasīgo, neuzticīgo tipu! vai tad nu mēs būtu tā spējīgas aiz deguna vazāt? /paskaties mūsu godīgajās actiņās/
+7
Labāk jūsu nerātnajos krūtsgalos paskatīšos :D
+1
Ko tik vasaras dēļ nedarīs... ;P
+3
Labāk abas rādiet pupus mums un miers.
0
pupus nāksies rādīt irony:D paskat, jau šo svētdien vietām +10. jūtiet pavasari tautieši!!!:)
0
Vēl nevar zināt, kura no jums rādīs pupus:

"Nākamās nedēļas sākumā vēl saglabāsies silta, laiks, bet pēc tam atkal kļūs aukstāks un gaidāms sals."
www.kasjauns.lv/lv/news/sniegs-pier...
+3
Tāpēc atkārtoju vēlreiz - abas parādiet SAVUS pupus!
-4
Eu, bet taa pupu teema ir jau totaali nolietota, un pavasaris veel pat pienaacis nav.
+1
Rādiet vāveres !
0
jā, jā, pirms tam te -20 solīja, ne nu bija ne nu kā. es jūtu pavasari:)
0
Es nejuutu neko.

tagad skan: Immolation "I feel nothing"
+2
Rādiet vāveres!
+4
+1
Nav pareizā vāverīte.
0
ar to es gribēju teikt, ka, līdzīgi kā BoD norādīja, ka jārāda savi pupi, arī šeit prasās pēc specifiskām norādēm un punktiem, citādi var sagaidīt šmaukšanos :D
-3
Rādiet savas pežas !
+2
u ignorē faktu, ka, ņemot vērā sniega daudzumu, šis tas vēl būs palicis arī pie +20 ;)
0
BoD, rupeklis, fuj fuj fuj. :P
0
tas atkarīgs no daudziem faktoriem- vai līs, vai būs saulainas dienas vai vienkārši silts:) vajag domāt pozitīvi. Latvijā laika apstākļu ziņā notiek visādi brīnumi. nebūs pirmais gads, kad aprīļa desmitajos datumos vēl ir ziemassvētki, bet beigās jau visi vārtās zālītē, es jau esmu nosauļojusies un ir forši:)
p.s. sniega kaudzes pie daugavas stadiona neskaitās, tās tur ir visu gadu, cik atceros:)
0
un pēc šitādiem tekstiem dainīts no žūrijas vispār var tikt izslēgs, diskvalificēts un padzīts ar negodu!!!!!
-1
Nu, labi, latviski var arī bišķi pieklājīgāk pateikt: "Rādiet savas kaunuma lūpiņas!".
+4
Es klusi vēroju visu šito - drīkst es būšu žūrijā? :D
0
A kas vainas vārdam "peža"? Precīzi un latviski. :))
0
pimpis, peža, pist! :D
0
Nasing speshal. George Carlin vienalga nepaarspeesi.
0
kk:( pupi acīmredzami neiedvesmo :D
+4
Pati savaa bildee kaut kaadas pukjes ielikusi un veel te spreegaa...
0
bušs- tev vispār sarkanā kartīte par šitādu izrunāšanos.
+1
Baac, gribeedams apskatiites, vai asinszaale veel nav nomainiijusi bildi, nejaushi uzspiedu uz plusa. Nu gan nerazha.
0
^^ :D
+3
nesāksi tak tu arī pupus pieprasīt? :)
+4
pati uzprasās ;)
0
nu, meicha satraukusies, ka es taads neiedvesmots... domaaju, ka varbuut noleemusi pati kaut ko dariit lietas labaa. :D
0
un viņš vēl tēlo vēso :) :
kk:(, šodien, plkst. 15:12 Eu, bet taa pupu teema ir jau totaali nolietota, un pavasaris veel pat pienaacis nav.
+5
kā ta nav, kaķi mauro tā ka bail metas
0
un putniņi čivina:)
-4
Ir atšķirība starp pašu "objektu" un bezgalīgām sarunām par attiecīgo objektu.
Bet tā pupu tēma un vispār "rādiet man (orgāna nosaukums šeit)" tēma tiešām ir nolietota. Jau kā ap jauno gadu panesās tā vēl arvien nav miera. Man smiekli jau sen vairs nenāk. Un tikai nesaktiet, ka kādam no jums tā jebkad ir nozīmējusi ko vairāk par iespēju mazliet pasmiet. Laiks izdomāt citu prikolu. Ja nekas nenāk prātā, palūdziet Malējam, viņš ir veikls uz šitām lietiņām.
+3
Kādi te vēl smiekli - neviena negrib rādīt :(
-2
Tādas jau viņas ir - žīdojās, žēl cičus vai vāveri parādīt.
0
nu sava daļa taisnības tev kk:( ir, bet no otras puses- nepatīk nelasi, ieliec, piemēram, man bobijķeksi, es tāpat neko sakarīgu nerakstu, ko es no tā metāla vispār jēdzu:)
+5
u-ķeksis :D skan gandrīz kā g-punkts. :D
0
Nu vot tādi tie bābieši ir - neko nerāda, bet kad par to publiski pasūdzās, uzreiz metas likt man mīnusus. :D
+4
"Kādi te vēl smiekli - neviena negrib rādīt :("

To tekstu var saprast arī tā, ka, ja parādītu, tad varētu smieties. Tagad tiešām jebkura cerība kaut ko ieraudzīt ir zudusi, ha ha ha...

"...bet no otras puses- nepatīk nelasi, ieliec, piemēram, man bobijķeksi, es tāpat neko sakarīgu nerakstu, ko es no tā metāla vispār jēdzu:)"

Nekas nekas, mani mierina apziņa, ka vismaz Tev tas patīk...

Bet tas viss ir sīkums. Ziniet, kur ir lielā šaize? Es tikko Rimi nopirku kaut kādu lētu aknu desu, mājās nogriezu viņai galu un pagaršoju. Biju jau paspējis mazu gabaliņu norīt, kad skaidri sapratu, ka viņa smird pēc sūdiem. Un tagad man sāk tā kā palikt nelabi, bet tūlīt jāiet uz darbu.
+1
Šitādus pirkumus uz sētas kaķa vispirms jātestē ...
+1
pričom tur sētas kaķi...uz pārdevēju jātestē :P
0
nu nezinu, ja es ēstu tikai to, ko mans kaķis atzīst par labu esam, es sen badā būtu nospragusi.
+4
U - par to sniegu un tā: es nezinu, kāpēc tev sniegs asociējas ar kaut ko sliktu. Ja ir + 20, tad sniegs manis pēc lai ir kaut pāri galvai.
+1
man ziemas riepas sūdīgas šogad un tāpēc man šīs ziemas sniegs asociējas ar kaut ko sliku.:D
+4
Tā jau vislaik ir, ka visvairāk gribās to, ko nevar dabūt, šai gadījumā - ziemā karstumu, vasarā- sniegu, trūmetālā- pupus un tā.. :P
+1
"Rādīt pupus" nāk modē:

www.kasjauns.lv/lv/news/pikantas-bi...
+3
Tā jau nav nekāda rādīšana. Pupi bez nipeļiem nav nekādi pupi.
+2
man ap ziemassvētkiem vienmēr gribas ērkšķogas:D šogad sasaldēju, domāju, nu tik būs, paņēmu līdzi uz sloku un aizmirsu saldētavā:D droši vien vēl tagad mētājas:D
0
Diezvai Briedis būs norijis Tavas ērkošķogas. :D
0
saldēti krizdoļi skan labi. Do want.
0
Jāmauc pie Brieža izrīt u aizmirstās ogas. :D
+1
ja Jola nav uztaisījusi kādu saldo:D
+4
Briedi par saldo uztaisījusi ???
0
:D tas būtu pagrūti, bet no manām ērkšķogām gan
0
eu, tā valentīna iela ir ķipa pie kalnciema tilta, ja?
0
0
labi, tad murgonis laikam ies apgānīs vēl vienu vietu rīgā. ;D
0
Ble, tas tak šodien... :D
0
No 16 - iem starp citu ir iespēja tur hoķi skatīties.
+1
Desper, cel dirsu augšā un taisies uz stolovku!
0
Es nupat savu dirsu pārdislocēju no Upesciema uz savu kamari, ļauj man tak elpu atvilkt!
0
kambari tb
0
ko jau speraas tur hokji luureet ? ap 1800 buushu tur
0
Galva sāp...
+1
vakar bija labais. pat aizejot vienam pašam tur bija tīri interesanti. paldies desperam par alko lietošanas ieteikumiem un par 2 partijām biljardā. tiešām bija forši viss vakar.
0
es mājās biju īsi pirms septiņiem:) tik vēlu sievene man vēl nebija beigusies:)
p.s. nu ko, nākošais tuss lazanjas vakars?;)
0
Lazanja pie tevis ? OK.

Man jau likās, ka kādas 4:00 beidzām ...
0
nē, man cepeškrāsns nedarbojas :( tas mums ar deathperu jau tāds ieieldzis projekts:D pie manis var ne cepeškrāsnī gatavojamu ēdienu pasākumus rīkot:D
nu es jau vēl pie intara biju karstu tēju dzert, citādi puņķis pie deguna sala klāt:D tu jau nepraties tēju meitenei piedāvāt:D:D:D
es kādus padsmit gadus nebiju tādu kusaku ar kājām nogājusi:D:D:D
0
Ūja, ūja, nebija jau tik milzīgs tas gabals. Pēc daudzmaz precīziem aprēķiniem, 6.4 km.
0
nu ok, neskaitot kaut kādus dabas pārgājienus, tad izteikšos precīzāk, pilsētā tādus kusakus.
+1
Es tagad domāju, nah tādu kilometrīgu līkumu līdz Vanteniekam gāju ... Tā 45min ko no Sievenes iet līdz mājām. No/uz Ķīpeni savlaik bieži ar kājām gāju - ar kādas 45min. Ar 3 sabiedriskajiem tāpat ātrāk par 40min nesanāca ...

Protams, ka pirms pašām mājām nopisos uz elkoņa .. Labi, jāiet brokastīs a day after meal taisīt - speķi ar jāriņiem :)

P.S. Interesanti, ko es ar tiem 4l alus darīšu ?
+6
^ I have no fucking idea. Puķes laistīsi?
+5
To es ar Cēsu alu nesen jau izdarīju.
0
Nezināju, ka šiem Halfords giču spēlē :D

www.youtube.com/watch?v=kHNti4RodW0...
0
Nuinah, jātaisa tomēr piektdienās pasākums. Šodien pusaizmidzis pa šanci planēju. Jāmet laikam miers un jārauj ātrā vīle uz mājām sust.
0
kad tās bildes būs?
+1
Ja bikstīs, tad nekad ...
+1
oi, oi, pēkšņi vienam nepatīk, ka viņam biksta:D ņedatroška atradies:D
+3
Un es jau pēc atmiņas kartes roku biju pastiepis ...
+1
nu dainīīīīīttīīīī:)
+1
šitā mani brālēns, kad man bija kādi 7 gadi, kaitināja visu laiku. ļoti nepatīkama sajūta. :D
+9
... un par katru mīnusu papildus diena ...
0
šitā labāk?:D
0
''BladeOfDarkness, šodien, plkst. 17:22 -3

Ja bikstīs, tad nekad ...''

Trīs mīnusiņi jau ... ai-ai-jai
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
krabathor
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas