Classic Death Metal album TOP
+2
Runa ies par ''tīro'' Death Metal (bez Death-Thrash, Death-Doom, Melodic Death, Death-Black, Death-Grind). Īsti nezinu par Progressive-Technical Death. Pagrūti būs nodalīt, manuprāt.

Ieteicams orientēties uz TOP10, bet ja ir tikai 3 vai 15 no kātiem gāzoši CD zināmi, tad liek tik iekšā kā ir.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tad jau brutal death arī tā īsti neskaitās...?
+1
A tu vari nodefinēt, kas īsti ir Brutal Death ? Tas jau vispār ļoti nosacīts apzīmējums. Tikpat labi varētu kādu Atmospheric Death sadomāt.
0
Arī pārējos ir grūti nodalīt. Piemēram, Asphyx daudzi uzskata par death/doom.

Jāpadomā, dikti daudz kandidātu.
0
man stabili topā būtu Carcass un Edge Of Sanity, bet tie neviens tīrā death metal kategorijā neiet iekšā. ja nu vienīgi pats pirmais Edge Of Sanity Nothing but death remains, bet tas atkal nav tik labs albums, lai liktu kaut kādos topos iekšā. koroč mājās jāpaštuko
+1
Ja kāds met akmeni man met, lai arī akmeni šiem (my) best of best albumiem:

1. Nocturnus "Thresholds"
2. Sinister "Cross the styx"
3. Carcass "Heartwork"
4. Benediction "Transcend the Rubicon"
5. Edge of Sanity "The Spectral Sorrows"
6. Hypocrisy "Osculum Obscenum"
7. Death "Individual Thought Patterns"

:-)

0
nu vo, no taviem nosauktajiem manuprāt tikai Sinister, Hypocrisy un Benediction iet zem "tīrā" death metal.
0
A kur ta EOS ir netīrā desa ? 1993. vēl visai tirs zviedru desas paraugs. Carcass jau var pie Melodiskās Desas iebāzt, ja labi grib, bet nav jau tīrs Melodic Death. Nav ko matus skaldīt - doma bija, lai nesāk My Dying Bride, Mešuga, Soilwork, Darkane, Emperor u.c. likt.
+1
My Top5 death metal albums:
1. Death "Spiritual Healing"
2. Obituary "Cause Of Death"
3. Napalm Death "Harmony Corruption"
4. Unleashed "Where No Life Dwells"
5. Bolt Thrower "War Master"

Var just, ka es esmu iestredzis 90.gadu sakuma. :-)
0
^^^ ar 1992. gada albi Unorthodox Edge Of Sanity jau sāka atšķirties no parastā death, nedaudz, bet sāka jau. ar Spectral Sorrow jau tīrs death nevienā galā - uz sitiena nāk prātā dziesmas Across The Fields Of Forever, Lost, Feedin' the Charlatan + Manowar un Sisters Of Mercy kaveri.

es tik tā. domu sapratu :)
0
Dzimšanas gads + 14-16 = ~par to laika posmu arī būs tops (>90%). Pats ~uz 92-93' vairāk :D
+5
offtopic
Google chrome piedāva tulkošanu. Ņirdzīgi.
"
, Где она является грязной EOS колбасу? 1993rd еще совсем автоприцепы шведских образцов колбас. Каркас должен быть мелодичным колбасы Места, хорошо, если он хочет, но не имеет чисто Melodic Death. Не за волосы Чоп - Идея заключалась в том, чтобы не начинать с My Dying Bride, Mešuga, Soilwork, DARKANE, императора и т.д. причины.
"
0
Chaos, ''Sacrificed'' nav SOM covers :D

Across The Fields Of Forever, Lost ir normāla Desa. Ja baigi grib, var pie Doom/Death iebāzt. Feedin tāds panciskāks gabals, bet tas jau klasiskam Death Metal piedien. A kovers vispār neskaitās :D

+1
1.Death - Spiritual Healing
2.Bloodbath - Resurrection Through Carnage
3.Morbid Angel - Domination
4.Napalm Death - Fear, Emptiness, Despair
5.Pestilence - Resurrection Macabre
6.Hypocrisy - Penetralia
7.Obituary - Cause of Death
8.Gorefest - False
9.Brutality - visi, diemžēl nespēju sadalīt epizodēs
10.Benediction - Grind Bastard

saraksts uz 18.03.2010., plkst. 15:43, kā liksies 15:44 vēl nevaru pateikt >:)
+1
Pa pirmo piecnieku šaubu nav, a tur tālāk varētu arī citus fruktus ar attiecīgiem garadarbiem salikt(Carnage, Demigod, Morbid Angel, Vomiturition, uc.), šitie bij, kas pirmie no atmiņas dzīlēm atausa:

1. Bolt Thrower - Those Once Loyal
2. Disincarnate - Dreams of the Carrion Kind
3. Morgue - Eroded Thoughts
4. Master - On The Seventh Day God Createed .. Master
5. Immolation - Close to a World Below
6. Benediction - Grind Bastard
7. Caducity - The Weiliaon Wielder Quest
8. Cadaver - .. In Pains
9. Uncanny - Splenium For Nyktophobia
10. Cancer - To The Gory End
+4
Kāpēc diskusiju tēmas nosaukums ir angliski ?
0
Chaos, ''Sacrificed'' nav SOM covers :D

točno nē? es gadus 17 dzīvoju pārliecībā, ka ir :D nu līdzīgs pēc vella, tāpēc nemaz necentos noskaidrot ir vai nav :D

bet es tomēr palikšu pie sava, ka EOS sākot jau ar Unorthodox sāka stūrēt no tīra death citos lauciņos.
+1
Petenju Maleejs, gōglefriendly? :>
+2
google translator:

Peteņu Malējs - Peteņu внешний :D
0
^ nu, ibāl :D:D
+1
Top 13, nevienu neceļās roka izmest, un visi arī laika pārbaudi izturējuši. Par Lord Gore varbūt var arī piekasīties par stilu miksli, bet nu tāpatās death metal dominē un tas albums ir ļoti mīļš. Bez labāko vietu secības:

Demilich - Nespithe
Iniquity - Five Across The Eyes
Bloodbath - Resurrection Through Carnage
Impetigo - Horror Of The Zombies
Lord Gore - The Autophagous Orgy
Gorefest - Mindloss
Lividity - Til' Only The Sick Remain
Brutality - Screams Of Anguish
Death - Spiritual Healing
Pestilence - Consuming Impulse
Suffocation - Pierced From Within
Gorguts - From Wisdom To Hate
Grave - You'll Never See...
0
Man par to ''Sacrifice'' ar ilgu laiku bija tāda pārliecība, līdz tiku pie CD, kur skaidri ierakstīts - Music & Lyrics by Swanō. Albumā tomēr ir 13 dziesmas un pārējās toč ir Desumetāls.

Pārklausīšanu sāku ar Death un pizdec - Leprosy ir tik ahūni labs. Sen nebija klausīts, turklāt maz.
0
Jaa, prieksh manis "Leprosy" ir labaakais no Death vecaas skolas perioda (pirms '91.g.)
+1
ok, te būs mans topiņš. in no particular order

Bolt Thrower-...For Victory-
Cannibal Corpse-the bleeding-
Carcass-Heartwork-
Death-Human-
Deicide-Deicide-
Dismember-Like An everflowing Stream-
Edge Of Sanity-The Spectral Sorrows-
Entombed-Clandestine-
Gorefest-False-
Grave-Soulless-
Hyocrisy-The Fourth Dimension-
Massacre-From Beyond-
Morbid Angel-Domination-
Napalm Death-Harmony Corruption-
Nocturnus-The Key
Obituary-Cause Of Death-
Pestilence-Testimony Of The Ancients-
Six Feet Under-Haunted-
Unleashed-Where No Life Dwells-

0
nja, aizmirsu pielikt to, bez kuriem mans tops nav pilnīgs, diemžēl ar top 10 ir par īsu:

Cannibal Corpse - The Bleeding
Arch Enemy - Burning Bridges
Mercyless - Coloured Funeral
Vader - Blood
+3
1. Death - "The Sound Of Perserverance". No comments.
2. Atheist - "Unquestionable Presence". Čau, jumts.
3. Morbid Angel - "Covenant". "Rapture", bļāā! Es teiktu - pats iemiesojums.
4. Obituary - "Back From The Dead". Truest death metal album ever. Gan muzīkas, gan sekasa... tfu, t.i., tekstu ziņā.
5. Cannibal Corpse - "The Bleeding". Ir šiem izsmalcinātāki albumi, bet... Šitais gan nav metāls, tīrākā psihodēlija.
6. Cynic - "Focus". Laikam ejot, aizvien vairāk krīt acīs tas, cik ģeniāls pat tais vienveidīgākajos gājienos šis materiāls.
7. Entombed - "Wolverine Blues". Bez šī te zemeslodes trajektorija visumā viendien būtu aizgājusi pa pieskari.
8. Behemoth - "Zos Kia Cultus". Man poh, ko kāds par mani domā. Šis ir viņu daiļades akme punkts. Vienīgā grupa, kura spējusi pavirzīt MA idejas vēl soli tālāk.
9. Gorefest - "Soul Survivor". Nu ko lai dara, desunrullis ir garšīgākais no žanra atzarojumiem, tādēļ pārējie var parauties.
10. Six Feet Under - "Warpath". Vienīgais veids, kā atturēt mani no šitā sviesta iebāšanas top 10-niekā, ir nocirst man roķeles.

Bonus Track. Neielīda, taču ļoti gribējās: 11. Dies Irae - "Immolated". Krutāk par Vader. R.I.P., Dok.
+4
heh, interesanti, ka vēl ir kāds kam piedur Obituary - "Back From The Dead". Cik nu tur truest utt.. tāda puslēkājama kačka jau ir, bet nu... blad... Šito kad uzmet, tad ir tāda enerģija. Tas albums ir spēku spēks. Es vilcienā pie viņa galvu kratu, kājas iet pa gaisu un man ir pohuj ko cilvēki par mani domā, lai panāk šurp, ja kaut kas nepatīk. labs labs..
0
O jā.. Tiklīdz izdzirdu Threatening Skies tā pilnīgi prasās ārdīties.
0
^ Threatening Skies bija pati pirmā Obituary dziesma, ko dzirdēju.
0
skatos, ka te vecā skola tikai savākusies :D
+1
laikam jau
1. Obituary Cause of death
2. Entombed Left Hand path
3. Carcass laikam nav "tīrs", bet nu anyway - Heartwork
4. Sinister Cross the Styx
5. Immolation Down of possession

oftopikā ārpus konkurences - Brutal truth Extreme Conditions Demand Extreme Responses
0
No visa iepriekšējā var secināt, ka Carcass "Heartwork" rullē:)
0
Ban ar viņš būs TOP10. Papildus klausīšanās nemaz nav vajadzīga. Un ir tas Death Metal.
0
Man ar ...
+1
Man gan laikam ne.

Tā uz ātro puspjanī piemetot varētu būt kaut kā tā (secība var mainīties, un netīrība arī būs))

Death - Symbolic
Death - Spiritual Healing
Demigod - Slumber of Sullen Eyes
Brutality - Screams of Anguish
Atrocity - Todessehnsucht
Bolt Thrower - The IVth Crusade
Immolation - Close To A World Below
God Dethroned - Bloody Blasphemy
Monstrosity - In Dark Purity
Therion - Beyond Sanctorum
Massacre - From Beyond
Dismember - Like An Everflowing Stream

...un vēl kadi 20 albumi (daudzi jau šeit pieminēti), kuru secība ir vēl nenoteiktāka, un no kuriem jebkurš var ielauzties tai pirmajā desmitniekā vai vilksviņzin cik es tur sarakstīju.
0
Njā, 5 no nosauktajiem vakar un pagājšnedēļ klausījos, bet viņi nebūs manā topā. Bet divu (a varbūt triju) šeit minēto grupu citi albumi gan.
0
Brutality kādas 4x esmu noklausījies pa pāris dienām - īsti nesaprotu, kāpēc man šie ir patikuši tik daudz, lai nenahrenizētu ...
0
Starp citu, nekad nebiju par to īpaši aizdomājies - kurš death metal albums būtu manā TOP 10. Izrādījās šis uzdevums priekš manis diezgan pagrūts. Grupiņa DEATH līderpozīcijas ieņem viennozīmīgi - sākot no Spiritual Healing līdz pat pēdējam šīs grupas gara veikumam...
0
Mans TOP10:
Nocturnus "Thresholds"
Morbid Angel "Altars of madness"
Intestine Baalism "An anatomy of the beast"
Bolt Thrower "The IVth crusade"
Pestilence "Consuming impulse"
Cannibal Corpse "Vile"
Vader "Impressions in blood"
Sinister "Hate"
Gorefest "False"
Nile "Amongst the catacombs..."
(secība pēc noskaņojuma)

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas