Metālists ar maigo dvēseli, Part III
+8
Sveiki! Te mans eksperiments smagākā lauciņā: www.youtube.com/watch?v=wNqlsw_xotA...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
A neko, man tīk! :o
0
Džeki, piedodiet, tūlīt ielādēs labākā kvalitātē!
0
Sveiki! Te mans eksperiments smagākā lauciņā: www.youtube.com/watch?v=VHsI6CwPyn8...
0
Abi divi video ir vairs nē :<
+1
Džeki, piedodiet, vēl tur kaut kas nav apstiprināts, drīz būs ok.
+1
kad video būs pieejams, vai visu laiku būs jāskatās uz Tavām fotogrāfijām (neapšaubu, ka labajām) vai būs arī kas cits redzams ?
+1
Video vēl nebūs, es vienkārši ieliku novērtēt dziesmu, jo draugos jau daudzi negrib līst un tāpēc arī atļāvos ievietot šajā forumā, lai dzirdētu kādu atsauksmi.
+4
normāls gotiskais roks
+4
Ņemot vērā, ka šādu stilu neklausos, liekas okeij.
Piesienoties - nav ne kulminācijas, no rozīnītes, dziesma sākās _> beidzās, bet man nekas nemainījās, ne paliku bēdīgāks, ne smaidīgāks, vairāk pat intersē paskatīties pa logu, kā arī prasās vietiņu, kuru gribētos vēlreiz uzlikt.

Bleku varu uztaisīt ?
+4
Maleej, bleku ar maigu dveeseli? :)
Ja bez jokiem, tad sheit jau parasti uzrakstiis to ko domaa tie, kuri ir true black, death fani un kaartiigi noliks, tiem, kam varbuut patiks, paklusees, jo negribees, lai pirmie true noliek pashus.
Taapeec, varbuut tieshaam tie, kuriem ir kaut kas reaals, ko par sho teikt un ja jau Intars grib kaut kaadu veerteejumu, rakstiet un uz true dzhekiem lieciet miiksto:)
+1
man liekas, ka es biju izmeļošs visu stilu ietvaros. man tak arī eminems patīk, un zinu, ka Ella ir iedomīga, tā kā, es kaut ko saprotu no mūzikas >:)
+2
Death Angel, tu te nejauc mani iekšā, ja? :D

Nez, šitais gabals galīgi ne ar ko naizķērās, pat neskatoties uz aarrrrgh un grrrr piešprici :D
0
man jau tīri labi patīk tas, ko mēdz saukt par gotisko roku/metālu. Šito noklausīšos velāk, jo darbā nevaru. Bet varbūt arī neklausīšos, jo man ļoti traucē latgaļu valoda. sorry.
0
godīgi?- tā iepriekšējā dziesma man patika daudz labāk. šitajā man traucēja tās vienveidīgās sintezatora skaņas.
0
noklausījos vēlreiz 'tava dīna'- šaubu nav, labāka. smaguma pakāpe jau radikāli neatšķiras, bet tur tas mesidžs līdz manām ausīm nonāk.
+1
Mūziks nav galīgi sūdīgs, prieks joprojām par latviešu valodas latgaliešu dialektu. Skatuves tēlam - noņem bleķus bik, lai pēc hiphopera neizskatītos. ;)
0
Kaut kas baigi dzirdēts liekās. Izklausās pēc tāda eksperimentāla gabala, kur ir mēģinās salikt kopā dažādas lietas...

Cerams, ka ar šo meklējumi neapstāsies :)
0
kkaads poprock:D
0
ne nu nav slikts, it kā. tāds tipisks EverEve gabals latgaļu valodā.
+2
Ah ta obrutāļījies ir tomēr kaut cik beidzot.
Citādi, ieraugot šitās tēms virsrakstu, jau sāku taustīties gar vesti kreisajā pusē - sak, šitā džeka vizītes šai forumā reiz tomēr labi nebeigsies...

Vispār šitais nez kādā vīzē atgādina vienu no lielākajiem sūdiem, ko esmu dzirdējis. Grupu Crematory. Bet, ņemot vērā, ka ir tādi, kas Crematory vērtē pilnīgi pretēji, varētu pieļaut, ka autors tomēr idjot k uspehu.
Kaut ko ramštainisku kaķis arī piešpricējis, drusku tāda ne ta nelabuma, ne ta smaržu smaciņa jūtama.
Un ausīs skanēja Onkel Tom, kad šitais panāca vaļā pa virsu, un kādu mirkli nevarēju saprast, kur beidzas vācu valoda, un kur sākas latgaļu - kas, iespējams, šoreiz runā par labu latgaliešu valodai, lol.

Vispār galvenais, ko še varētu pateikt - gana drosmīgs eksperiments. Jebšu šitais būs paveikts, kamēr tas reiniku producents izgājis papīpēt?...
Nujā, kā smejies, galvenais - uzdrīkstēšanās.
Un eksperimenta rezultātā varbūt arī nav radies nekas aplam ģeniāls un uz visiem laikiem paliekošs, tomēr es personiski pēdu pret grīdu patipināju, un nu jau ar lielu interesi gaidīšu arī turpmākus eksperimentus no autora, kurš, izrādās, tomēr nav no bailuļiem; nemaz nelūkojotiesuz to, kurā virzienā, smagākā vai vieglākā, tie meklējumi atkal aizvedīs.

Tiešām - liels (ne)cilvēcisks paldies par pūlēm. Šitais dienu padarīja interesantāku.
0
A belķus jemt nost nevajag arī uz skatuves - glemroks ftw!
-4
šitas bij tas vecis, kas izmisīgi gribēja spēlēt kaut ko, kas kaut cik izklausās pēc metāla??
0
sviests kaut kāds... vienīgais, kāpēc bija vērts noklausīties bija tas, ka jams dzied latgaliski.
0
He he ja nebūtu vokāls, tiešām liktos kāds Crematory vai Projeckt Pitchfork! Apsveicami, ka autors kaut ko cenšās darīt un iet tālāk, tomēr salīdzinot ar iepriekšējo dziesmu šī ir tāda pablāvāka (vienveidīga) gan muzikāli, gan tekstuāli, bet kā radīta radio ēteriem :)
No manis plusiņs autoram par cenšanos...
-1
kur te ir kaut kāds eksperiments - tas ģitāras netīšām caur fūzi izlaistas un pielikts sinķiks ? un tas viss uzlikts un standartizētas dziesmas struktūras.
un vispār šiten Sonnem vajadzētu cepties par bezjēdzīgām tēmām, kā nekā jau trešā. ja viens censonis - tad liek tak iekšā savā (lasīt - vienā) tēmā.
crematory, :D:D:D teras of time, kad tas baisais purns ber smiltis caur pirkstiem, aaaaaa.
+1
ar centību vien nepietiek. nesaprotu, kur jūs saskatāt Crematory, Project Pitchfork...? sviests, imho.
0
Es arī nesaprotu. Kretinē tie siņķiki un sampli. Ja to nebūtu, tad uz pavieglāku sentenced vilktu a tagad toč uz pēdējiem kakainajiem EverEve albumiem

P.S. Šeku jums Crematory :D

www.youtube.com/watch?v=jhwLRllKavY...

+2
man tīri labi patīk. ja, teiksim, iznāktu albūms čalim šitādā stilā es droši vien pat nopirktu un reizi pāris mēnešos uzliktu.
0
Project Pitchfork ?!?!?!?!?!?!

nu te jau man jāsmejas!
-12
bet kāds jēgs dziedāt latgaliski vai latviski? tālāk par LV tad netiks tak. (Skyforger ir izņēmums, jo tur tomēr tas tautiskums un latviešu valoda pieder pie lietas).
+7
^ nahuj tad Tu šeit raksti latviski ? angliski runājošie nesapratīs, ko tu (speciāli ar mazo t) vēlies pateikt, un sanāk, ka tu te raksti, lai mēs "latviskās padibenes" to lasītu, lai gan tam tak nav nekādas jēgas.
+3
^^ iepisu tev arī mīnusu (atkal speciāli ar mazo t)
-9
^^^ a tu piemēram ārzemju forumos arī raksti tikai latviski??

-3
var jau ar savu latvisko lepnumu vārīites savā sulā tepat Latvijā un taisīt turnejas pa visādiem Mazpisānu kultūras namiem....
+5
nevienu neinteresē teksi. ja ir kruts muzons, vari maukt kaut ķīniski un braukt tūrēs pa pasauli, tāpat visi kratīs pačkas tā, lai plombes no zobiem izbirst :@
+8
Chaos:

Pa pilnam grupeļu, kas dzied angliski, jo tā redz var kļūt slaveni un visai pasaulei saprotami. Nu un cik tad no viņiem ir kļuvuši pasaulslaveni? šķiet, saraksts būs stipri vien pieticīgs.

Ja grupa/izpildītājs ir labs, tad pasaule klausīsies arī latgaliski vai latviski.

Vispār man pašam trakoti riebj tā mode, ka visiem par katru vari jācenšas mūzikā izmantot tikai angļu valodu.
+6
verbūt tev chaos vajag sazināties ar paša minēto Skaijfordžer, lai nomaina tekstus angliski un tad dosi savu svētību viņiem ? :D
un mammai neaizmirsti pateikt fui, ka iemācīja latviešu valodu
+6
Vēlējos piezīmēt, ka nav tādas "latgaliešu valodas", tas ir latviešu valodas dialekts, tā pat kā nav latgaliešu tautas, viņi arī ir latvieši.
+2
"verbūt tev chaos vajag sazināties ar paša minēto Skaijfordžer, lai nomaina tekstus angliski un tad dosi savu svētību viņiem ? :D"

par Skyforger es jau izteicos, ka tur latviešu teksti pieder pie lietas. piepisties varētu tikai, ka grupas nosaukums ir angliski :D

0
bet vispār jau interesanti arī, ka latviešu grupām mājas lapas ir pieejamas gan LV, gan EN versijā, un myspace lapās viss angliski. fuj fuj, vajag tikai latviski!!
+5
Kā jau daži teica, būs labs muzons - klausīsies arī valodas nesapratēji. Ņem kaut vai par piemēru desu vai bleku, kur tekstu tāpat bieži vien bez priekšā uzrakstīta nevar saprast. To pašu angliski izpildīto muzonu arī klausās daudzi, kas vairāk par fakjū angliski nesaprot.
-2
es nesaku, ka latviešu valoda ir kaut kas slikts un ka nedrīkst tajā dziedāt. labs muzons, jā! Rammstein piemēram - vācu valoda ir diezgan izplatīta, turklāt viņiem muzons ir ar savu fišku, ne tāds, kā citiem. Tāpēc es stipri šaubos, ka cien. Sovaļnīks ar standarta gotiskā roka/metālu dziesmu savā valodā uzstāsies Wackenā. ja močītu angliski, tad mošk ar kādu Spinefarm rec izdodos noslēgt līgumu.
+2
Sanāk, Wackens ir pašmērķis, kādēļ džeks raksta mūziku? :)
Man gan liekas, ka tas tā gluži nebūs gan...
+5
nu jau nu jau, līdz līgumam ar Spinefarm gan tur ir kā līdz mēnesim.

Kā tad Metsatoll noslēdza līgumu ar Spinefarm? Igauņu valodu tak ar neviens nesaprot.
+2
Spinefarm jau pilns ar visādiem vidējiem gotiskajiem, tur visādi For My Pain, To/Die/For, Entwine utt.

Metsatollam jau arī tur tas tautiskums iekšā, tas piederas pie lietas.
+2
Kāpēc gan lai tautiskums vai netautiskums mūzikā te kaut ko izšķirtu?
+1
paklausījos vēl - tagad esmu vairāk pamodies. un patiesībā man pat tīri riktīgi patīk. jeah. turpini šitā, tie maigākie gabali po mojemu švakāki. un latgaliešu dialekts kruti skan, jeah
0
Man vispar gabali, ko dzirdeju no ta albuma, patika.
Un ari tekstiem latgalu valoda nav ne vainas, ta lieta pat drusku izcel sis dziesmas no visparigas anglu/vacu-valodigas gotiskas plusmas. Savadak butu vienkarsi vel viens Katatonia utml. klons. :-)
Muzonchix ari tiri nekas, fona loti labi iet.

Ja autors lasa so forumu : gatavo savu disku ar autografu - nopirksu, ka jau Wackenaa soliju! :-)
Veiksmi!
0
No "Sūpluok" P3LICANr2 šis ir favorīts, tād ņiprs.

Kopumā "Sūpluok" patīkami veido asociāciju ar lietuviešu Mano Juodoji Sesuo - gothic rock lietuviešu valodā. Jo vairāk mūziķi pasniegs savu mūziku Latgaļu valodā, jo retāk kādam pret to būs iebildumi, jo acīmredzot, tauta vnk nav pieradusi pie svaigām vēsmām. LV vispār vajadzētu pamācīties no LT kolēģiem, kuri visos žanros vairāk dzied dzimtajā valodā.

Sovvaļnīkam video ir kompozīcijai "Vysi vieji", bet tā ir īsta romantika.
www.youtube.com/watch?v=ry27t0oed28...

No Sovvaļnīka uzstāšnās Liet International 2009 festivālā. Šim, manuprāt, dru vokāls nav uzregulēts (šķiet skaņošnas problēma)
www.youtube.com/watch?v=CVgjr-mZLo8...

Nepamatota piesiešnās par video iztrūkumu - labāk smuka, laba bilde nekā slikts video.
+3
KUR TUR IR GOTHIC ROCK IBIO????? paskaidrojiet lūdzu, man, idiotam un no mūzikas neko nesaprotošam cilvēkam, kādi kritēriji šito visu padara par gothic? kas to nosaka?
+5
Nu, Chaos, tu galīgi iebrauci dupsī... Tava dzimtā valoda ir tas kā tu esi iemācījies tulkot pasauli. Tā ir tava interpretācija par laiku, telpu un visiem tev zināmiem procesiem. Kā var piestāvēt vai nepiestāvēt sava dzimtā valoda? Cita lieta ir ja valoda ir nekopta, tās pielietojums neveikls utt.., bet ne par to šeit ir runa.
0
^^ Gōtiskais Poproks

Piem. šitas ir Gothic Rock

www.youtube.com/watch?v=XXXCbtXk5mA...

un šitas

www.youtube.com/watch?v=v2G03Zvi7U4...
+1
Piekrītu E. - nu kur tur ir gothic rock ?!
Tākā te vienam otram patīk - tā jau katra paša darīšana, arī pret latgaļu dialektu man nav iebildumu, BET NEVAJAG ŠITO POPSU PA VISĀM VARĪTĒM PIESAISTĪT METĀLAM!!
Prieks, ka cilvēks cenšas, bet rezultāts ir bēdīgs. Es nasaprotu, kāds vispār ir mērķis šitam pasākumam - tipa "pierādīties" metālistiem ? Nezinu cik čalis ir labs čoms un kāda viņam ierakstu kolekcija (iepriekšējās tēmās šo pieminēja), bet nu kāmōn cilvēk - paklausies ierakstus un salīdzini ar to, ko pats taisi. Paanalizē uzbūvi, skanējumu u.t.t. ņem vērā lietas, nianses, odziņas, kas mūziku padara par metāla žanrā ietilpstošu.
Tad vēl par mesidžu - es, personīgi, klausos kompozīciju kā veselumu un tekstos iedziļinos tikai retos gadījumos.

nu ko - giv mī mainusēēzzz!!!11one :D
0
Matu skaldīšana. Ja jau nonākat tik tālu tad uzrakstiet definīciju - tādu sakarīgu, kuru kaut enciklpēdijā likt - terminam gothic rock un metal. Un katrai defīnīcijai attiecīgi grupu sarakstu klāt. 15 ārzemju izpildītājus un 3-5 vietējos. Ja ir attiecīgi You tube video - lieciet tik klāt.
+1
^^ a kur tu redzi, ka čalis sevi par Metālu būtu nodēvējis ? ''Te mans eksperiments smagākā lauciņā" ... Smagāks par dienišķo rādžiņu ēteru noteikti ir. MNelnās princes u.c. līmenī.

P3LICAN, enciklopēdijās jau sen viss ir sarakstīts. Padsmit stilam raksturīgās bandas varētu nesaspringstiot nosaukt. Ar Latvijas izpildītājiem gan būtu švakāk. Ja īpaši nemaldos, tad vienīgie ~Heavy Metal pārstāvji šobrīd ir Rūsa. 1.5 grupas Doom Metal žanrā. 1 Power Metāls. 1-2 progmetāli utt.
+3
Hmmm, pie hevīšiem gan vairāk varētu atrast, no jaunajām bandām jau tur šis tas vēl ir. Bet kurš tad uz šo brīdi Latvijā power spēlē? Distant Light būtu pie prog skaitāmi, kas tad vēl?

Pareizi ir - Sovvaļnīks/Sedmenc jau nekur neapgalvo, ka viņa spēlētais būtu akurāt metāls. Ja ir runa par šo forumu kā tādu, tad kādi tik te zili brīnumi nav bijuši sapostēti.
0
Par Distant Light arī domāju. Reāli jau jāskatās bandas, kurām kāds ieraksts ir. DL demo uz Progressive Power velk.
-4
He he Gotiskais roks sūkā p...., tāpat Crematoru un visi līdzīgie :D:D:D:D Vienīgais patiesais metāls ir speed/thrash pārējais tāpat sūkā p.... lielā mērā, neatkarīgi no grupas, valsts vai fanu intereses daudzuma :D:D:D:D
Ja grib lai mēģina ko smagajā lauciņā, būs cilvēki kam patiks, būs cilvēki kam nepatiks, protams, mūsu nožēlojamo metāla skatuvi, kur klausāmas uz visas Latvijas fona ir tikai labi ja 5 grupas, viņš nepapildinās, bet varbūt tā arī labāk....!

Pieturos pie Staļina vārdiem - Ja nav cilvēka, nav arī problēmu, šai gadījumā, nebūtu kāda, aks censtos ko darīt, nebūtu arī te lielai daļai, ko gudri nodirst.....

Eju dzert tālāk un paklausīties vienu no labākajām latviešu grupām Monro he he....
+8
Bļe nu ko var dirst. Vienīgais patiesais metāls ir Manowar, to tak katrs bēbis zin.
0
Nepimpja! Nanowar ieliek Manowar'am m/
0
Bļāviens, Intaram ''-'' ielikās ... Labi, ka varēju salabot :) Moš kādu ''undo'' var iecviest ?
0
Ahujel jau galīgi, kas ta piens vēl uz lūpām, KISS ir visa pamats un smagme....!
0
0
KISS jau pat uz Hard Rock īsti nevelk. Glamūrais Poprociņš.
+1
Sarkasms no manas puses it kā bij domāts :) Bet nu šiem onkulīšiem tāpat kā Manowar koncerta aizkulisēs daudzu gadu garumā visnotaļ pozitīvi prieciņi bij....:)
+1
P.S.bet es necērtu, kā tie MA dauņi var ''Louder Than Hell'' nodirst - tas ir Samovāru labākais Cd un Power metal stūrakmenis. A loceklis tev, kautkāds īblis 0 procentes ieliek .... Jebā... t.i. piss tevi raibais zirgs (izdomāju tagad tikai latviski lamāties, lai u nedaudz iepriecinātu).

Manowar - The Gods Made Heavy Metal
www.youtube.com/watch?v=3XyBMYbLiCU...
0
^^ Vislielākie pisēji skaitās Motley Crue
0
da piss viņus zirgs jebšu piš sūdu kamēr silts bļa :D
0
Tu plānā galdiņa urbēj, labākais albūsm manā skatījumā ir warriors of the world (european edition)... protams ir daudz labu dziesmu iepriekšējos albūmos...!
0
šūds kaut kāds vairs parakstīt nevaru.... tinu makšķeri
+4
Tak pajāt, kas skaitās lielākie pisēji. Domāju, ka jebkurš slavens mūziķis var nesūdzēties par piša iespēju trūkumu. Un, kā zināms, visvairāk ar to lielās tie, kam katrs atgadījums ir atzīmēšanas vērts ;)
0
Tiesa, kas tiesa ...
+7
Man personiski šis gabals uzjunda atmiņā lērumu lietu - skaņu, smaržu, atmiņu no laikiem, kad to lēto gotmetālu sanāca klausīties visai aktīvi. Itkā izvilkts vēl viens nenoklausīts disks, kas kopš tiem laikiem nomētājies aiz skapja. Riktīgs šarms tomēr. Klausos jau reizi 20-to, un ne tik daudz konkrētās dziesmas, cik tās atsaukto noskaņu dēļ. Tie atmiņu filtri, emocionālā pieredze, uztvere tomēr ir sasodīti individuāla padarīšana. Kādam var aiziet tas, no kā tu esi paslēpies aiz ugunsmūra.

Un BoD labi pateica, Melno Princesi pieminot. Vispār man grūti iebarot šito visu latvju roku - bet reizēm pagadās kaut kas tāds, kur meldiņš tik labi ar zilbēm kopā sapas un iekustina, ka pilnīgi gribas aizmirst visu savu muzikālo "kulturālību" un blēt līdzi: "čie-ekurs egles dēls"... Tas, cik bezgaumīgi mēs katrs gribam atļauties reizēm būt, ir katra personiska padarīšana.

Vot to Pelikāna iepostēto video - to gan nafig, nafig. Ar čomiem rēcām līki ilgi un dikti. Bruņukreklā ietērpies džeks vicinās ar izkapti baznīcā, īdot zem deguna kaut ko želabainu - kāds man varētu izskaidrot, kā šitā "romantika" īsti tulkojama? :D
Tā vien liekas, ka klipa režisors vienkārši pūlējies maksimālā skaitā sabāzt vienā bundžā visus šim zināmos gotiski rokeriskos elementus - Jackson ģitāras, ādas mēteļus, bruņukreklus, miglas vālus, baznīcas, meitenes baltās kleitās utt., - piemetis vēl klāt pāris reinikiem atņemtus baltos kreklus, sakratījis, un uz buj-duj sarindojis uz lentes. Sovvaļnīk, neapvainojies, bet, ja es būtu tu, man būtu kauns! :D

Rekur, manuprāt, labākais Sovvaļnīka video:
www.youtube.com/watch?v=dru0SIsna04...
+4
Oi, atvainojiet, i nemanīju, ka te tēma jau pupiem tuvojas...
www.pitbullarmory.com/yahoo_site_admin/as...
+3
^^ žetons, tev vecīt. Vidārs labs. Varēja kliponu azmaukt, kā ar Džipiņu pa laukiem mauc un Sovvaļņīka dziesma fonā a la Billy Idol ''Špīd'' :D
+3
"...noliešu ar šampi, varbūt pat ar alkoholisko" :D

"Klubā" interviju par šito biju lasījis, bet video gan pirmo reizi redzēju. Varen labs :)
0
Intars <> Ingars, kaarteejaa sapishanaas meistariibaa
-6
Piedodiet, ja izklausīšos nedaudz ne-smalks, bet noskatoties to video, kuru infestus k-gs ielika, man rodas tāds nelāgs iespaids, ka sovvaļnīka k-gs ir drusku padebīls maigi izsakoties.
+4
Kāpēc ?
-15
Runas veids, valodas lietojums un viss tas bulšits, ko viņš tur pasaka liek domāt, ka viņam ir diezgan zems IQ. Turklāt tas, kā viņš runā neiet kopā ar visiem tiem dzelžiem un krutumu, kas viņam ir mugurā.
+7
Čalim patīk mosītis un viņš māk pamatot, kāpēc. Neko debīlu tur nedzirdēju. Īsti nestādos priekšā, kāda runa būtu atbilstoša viņa izskatam - par močiem, bābām un vampīriem ???
0
kā- metāls, pupi, alus, datorspēles, hokejs:) vai tad par to nebija jārunā visiem večiem bez izņēmuma?:D
p.s. respektēju, dainīša vēlmi turpmāk lamāties tikai valsts valodā bez svešzemju barbarismiem:)
+3
mazais2 - tas džeks sengrieķu valodu cērt.pasniedz LU (un Rēzeknes augstkolās) tu to maz apjēdz? vēl jautājumi par IQ?

kad izlīdīsi no aizgalda vai palātas, moš pieleks
+2
izskatās, ka otrā pusē zāle nav zaļāka, ja jau mazais nav atradis sirdsmieru un mētā apkārt žulti. Nu turās, tur - svešuma'!
0
^^ A es cērtu krievu valodu, turklāt tik labi, ka u sarka, manī klausoties. So what ?

Daudz svarīgāk, ka es 3x esmu redzējis Amorphis ...
-4
tā nav krievu, bet mongoļu valoda, ko tu cērt:D
+8
Kas ir Amorphis???
+2
eu, par ko mīnuss? kas jūs nekad neesiet dzirdējuši kā dainītis lamājās?:D /es arī līdz šim neko tādu nebiju dzirdējusi, rajonā laikam pārāk maz savā dzīvē esmu tusējusi:D
+1
ūja, vai ta menti nelamājas? Dainīša vokābulārijs ir stipri pašvaks salīdzinot ar jūrniekiem, armijniekiem, atslēdzniekiem un citu tādu profesiju, kur principā tikai vīri vien, pārstāvjiem.
0
Huj laikam bija tataāru vai mongoļu vārds, bet pizda tak ne.
0
kurš, kurš te ir ments? :O
0
u
0
nu nezinu, laikam man vienmēr bijuši apkārt tikai paši kulturālākie menti, armijnieki, makšķernieki (jūrniekus nevienu nepazīstu, tad izlīdzēšos ar viņiem, lai salīdzinātu)
p.s. un vispār jau var šīm jautājumam mest mieru, nu palamājās džeks, es pateicu ko domāju:)
+1
mēs bērnībā stukačus sitām;)
+1
Stukačus vienmēr un visur sit ;)
0
Nostučīt var to ko citi nezin. Vispārzināma fakta izklāsts nav stučīšana. Un es jau īpaši nelamājos - runājos kā parasti :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas