Quarks - Vietu nav
0
ir kasete, nav vāciņa, varbūt kāds var padalīties ar dziesmu sarakstu ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ble, vāciņš mētājas kādu 190 km attālumā no manas pašreizējās dzīves vietas. No galvas būs pagrūti atcerētie; iedosi audio - atcerēšos arī nosaukumus :D

Bet vai vajadzēja akurāt jaunu tēmu taisīt?
0
Es jau esmu piemirsis, kā tas Quarks vispār izklausās. Kaut kas Lingas stilā bija - ne tā?
0
Ne gluži, maķenīt skarbāks un dzērājiskāks. Galvenie darboņi tur bija Lingas ģitārists Viks, Levits, pie bungām laikam bija vietējā scēnā leģendārais Kārlis (Snactimony, Neglected Fields utt.). Un, ne tas, ka es noniecinātu nepieminētos, vienkārši neatceros :D
Un, ņemot vērā minētos cilvēkus, pašsaprotami, ka arī metālistu končos šie mēdza uzstāties.
0
Ir jau nakts un vēls
Laikam beidzot esmu mājās
Vai tu dzirdi mani, māt,
Esmu atkal savās mājās!
0
Alkst Raimis rubīties pa laukumu skarbs
Un gremot "Pepper mint" kā NHL stārs
Ar nūju grib viņš kādam iebraukt sejā
Lai deguns lūzt, visapkārt asinis šķīst
Pilns laukums nosēts izdauzītiem zobiem
Un Raimis tā kā p-pis centrā stāv
0
^ šī dziesma gan nebija minētajā albumā - šī sekoja krietni vēlāk. Vēl jau bij arī "Dziesma par reklāmu" (? ceru, ka nekļūdos nosaukumā), kas bija Melnās Piektdienas izlasē vol IV (atkal, ja atmiņa neviļ). Nu un galu galā, Sanctimony "Eternal Suffering" pēdējais gabals par sātana fallu ar te būtu jāpiemin :D
0
"Eternal Suffering" bija pirmais letiņu grupas cd, ko nopirku :)
Vēl te vakar pacilāju vecās kasetes - "Cielaviņas armijas ierakumi Nr.1" no '97.g. arī satur vienu dziesmu no Kvarks (tā tur rakstīts) - "Tā nav". Toreiz pat klips šim gabalam pa teļļuku gāja. Interesanti, albumā šis ir?
Kaut kāds gabals par pohām ar Gustavo arī vēl bij, ir arī YouTube atrodams. Vairāk nekas tā arī nav dzirdēts.
Varbūt tiešām varētu kāds ielādēt kādā megaupload tos Kvarkus? Vai, ja no Kakkas bail, vismaz norādi atstāt, kādā hubā sameklējams, vai kā?

Bet vispār, ja tā padomā - 90-ajos tas letiņu roks bij krietni daudzveidīg'
+1
...daudzveidīgāks un kvalitatīvāks, nekā tagad :( Šodien visas jaunās grupas izklausās pēc Edija Šnipkes vai Double Faced Eels, un, dzirdot tās radio, nav atšķiramas ne pa kam. Kas notiek ar šo tautu?...
+1
"Tā nav" bija pirmais gabals albumā "Vietu nav", to toč atceros. Vēl tur bija dziesmas par Garo Līzu ("garā Līza no dzīves mīza, ai, no bailēm svīda"), gabals, kurā bija teksts "ja kādam paģiras, tad jāsalāpa tās, un ledusskapis jāaizstāv", agrāk Terzena itin bieži par SWH Rock skandētais "Opera" ("valdības mainās kā prezis pēc darba / sarkans, zaļš, brūns, par zilo jau top / šakāļu paaudze, bambusa maukas / paliek virs galvām mums jumti, kas brauc" "dirsā es redzēju dzīvi šai garā, dodiet mums smaku, mēs smacēsim jūs"), "Koncepcijas nav" ("visu mūžu čokā / tagad tik pa brīvi / tēju dzenā mājās / slimokasē stājas - ē-ē-ē-ē koncepcijas nav!"), manis jau iepriekš citētais "Valsis", viena balāde pabriesmīgā angļu valodā (I can't cry anymore, coz I'm loose my best friend), tituldziesma un varbūt vēl kas, ko neatceros tagad.
0
Izklausās kolosāli! Saintriģēji vēl vairāk :/
Eu, nu kur var šitā žmiegties? Palaidiet tak masās to Kvarku!
0
Pameklēju youtube par Quarku un tikai vienu video atradu.
Diezgan briesmīgi:
www.youtube.com/watch?v=XEjrRUNqQYY...
0
Tas video toč baigais sūds :D Izskatās, ka Viks ir pamatīgā pipelē, un vispār tā dziesma ir krietni ātrākā tempā. Nerodas pārliecība, ka vispār ir kaut cik samēģināts pirms tam.
0
totāls ārprāts :D
+2
^^^ tas Gustavs varēja mazak muldēt, tad būtu OK:)
Bet dziesma gan šķība kā Žaņa sēta:)
+2
palaidīšu tautas tiklīdz dabūšu dziemsu sarakstu, lai ir pa smuko nevis dziesma 1, utt.

ok te jau kaut ko var izlobīt, bet vienalga nav pilnīgs.

un no kakas man nav bail. ir pietiekami daudz sūdu ko tiem acīs pretī iegrūst. un visu var apiet, kaut caur divām pakaļas verbālajām caurejām.
0
^ ko?
0
Kādam ir Opera mp3 failā?
-6
^ ko?
+1
Drošvien songs domāts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas