Heaven Grey @ Rock'n'Riga 03.04.2010
+3
03. aprīlī (šo sestdien) rokbārā Rock'n'Riga uzstāsies Heaven Grey.

Sākums ~19:00, ieeja bezmaksas.

www.rocknriga.lv/lv/events
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
oi, neņemiet ļaunā manu snobismu, cacismu un ko tik vēl ne, bet kurš normāls cilvēks lieldienu brīvdienās gribētu iet uz r'n'r, pat ja tur spēlētu hvz kas? marš visi uz laukiem ar ģimeni, šūpoties, latviskā garā, zaķīšos;)
0
Man patik teksts -zakisos...:D
+3
^^
Kā, kurš - Gustavs Terzens!
0
Es nedomāju, ka viņš tur būs/
0
Kam nav radu laukos, tas jau var arī aiziet.
+1
U - iedomājies tikai - es, piemēram!
+1
es ar. :D
0
Man ir rade laukos, bet tā kā tur vēl sniegs līdz celim un šie tik lopus aizbrauc pabarot (pārējā laikā pa pilsēteli), tad laikam aizrāpošu. Varētu būt mēreni piebāzts, es ceru.
0
Ne visiem ir lauki, vai iespējas normālas tikt uz laukiem vai zaļumos. Ak jā, šogad ir arī samērā draņķīgi ar tiem zaļumiem.
0
var jau zaļumus tirgū nopirkt. zin kā - nopirkt kaudzi ar pētersīļiem, salikt mājās uz paklāja un sēdēt. :D:D
+1
Vispār vieglāk pie zaļumiem bij tikt, nopērkot to pašu kaķzālīti pa 12 sant paciņu un 4 dienu laikā forša zālīte :D Tik kaķi nezkāpēc neēd gan šo, vismaz ir kur olas krāsotās nolikt un kādu mākslīgu cālīti
0
Līdz maniem laukiem bez laivas netikt. Uz rnr gan, ja vien nepeld pāri Daugavai.
0
Lieldienas un latvju garā ? Es saprastu Pavasara saulgriežu svētkus svinēt būtu latvju garā. Šūpoties un braukt ciemā pie radiem uz lakiem var arī citās dienās. Būtu zolīdi, ja viņi 5dien nospēlētu kaut vienu gabalu no gaidāmā albja.
0
Sestdien.
0
mSPW - viņi katrā koncī spēlē 4 dziesmas no gaidāmā albūma. :)
+2
mSPW, latvju pavasara saulgriežu svētkus arī sauc par Lieldienām.
-3
nu tad tagad izskatās, ka viss, ko mSPW teica ir bullšits un nepatiesība. :D:D:D
-3
bet nu čista, tāds feileris sanāca. hahaha :D
0
^^^To es nezināju, bet saulgriežus svin manā dzimenē, kas ir nedēļu ātrāk kā "lieldienas", bet nu pieņemsim, ka tev taisnība.
-1
lieldienas ir svētdien, tava dzimene ir 21ajā, kur tur nedēļa sanāk? atkal feilo. :D
0
Aj jābeidz dzert tad un jāiet gulēt...
+1
Latviešu Lieldienas jau nav nekāds ceļojošais kauss, kā Vingrotājdiena - vie nu gadu tad, otri tad ... nevienam nav poņas par precīzu atmešanās datumu ?
0
uz tiem, kam nav lauku vai arī tie ir applūduši, attiecas tas 'zaķīšos':D
0
Kādas vēl Lieldienas... Pavasara Saulgrieži!!! Vismaz tā vajadzēja būt... Bet brīvdienas jau pareizajā dienā nedod, jo visi jau lien Vatikānam pakaļā.
Priekš manis - vienkārši garākas brīvdienas, nevis žīdu zombiju augšāmcelšanās svinēšana.
0
nu kurš tevi spiež iet uz baznīcu un svinēt kristus augšāmcelšanos. ir svētki, ir brīvdienas, jau rīt sola +17, viss ir jauki, kāpēc ir par kaut ko jākurn?
+3
Nu bet pavasara saulgriežus jau arī sauc par Lielo dienu. Baznīca pēc tam šo nosaukumu piemēroja saviem svētkiem - tas pats stāsts, kā ar Ziemassvētkiem. Par Jāņa kristītāja dienu nemaz nerunājot :D

BoD, kā gan kādam var būt poņa par precīzu vingrotāja atmešanās datumu, ja pat par gadu nav poņas? Pēc visām kalendāra reformāmutml., kas pēdējo 2000 gadu laikā bijušas, iznāk, ka Džīzass savas dzimšanas brīdī būtu bijis 6 gadus vecs.
0
A kāpēc par dzimeni ir puslīdz skaidrs ? Ja neskaida kreisticīgos, kam labpatīkas veco kalendāru izmantot.
0
viņiem lielākoties labpatīkas arī salūtu jaunajā gadā šaut stundu ātrāk:) konservatīvi līdz kaulu smadzenēm:)
0
A kurš saka, ka par dzimeni ir puslīdz skaidrs? Vienkārši novienojās, ka svinēs tajā datumā un viss.
0
Attiecībā uz kristiešu lieldienām - datumi variē tādēļ, ka to svin pirmajā pilnmēnesī pēc saulstāvjiem, kurus pieņem vienmēr 21. martā (jā, starp citu, pavasarī un rudenī, kad diena un nakts ir vienā garumā, tos sauc par saul- stāvjiem, nevis saul-griežiem).
0
tfu, precīzāk, pirmajā svētdienā pēc pirmā pilnmēnes pēc 21. marta.
0
o, dzimšanas dienā heaven grey. kruta
0
tagad arī sāk mākties tumši mākoņi
0
{o super }
0
cikos sāks spēlēt HG?
0
RnRā dzīvais muzons sāk skanēt pēc 21-22iem.
0
kāds negrib pirms tam visīti iedzert kādaā parciņā? a-salā ir tā bāze ar lētu un labu viskiju, varētu paķert un palakt kopistiski.
+4
^jau atkal vēlies atslēgties kā toreiz pirms Route66 pasāciena ? :D
+1
nē, šoreiz mēs nedzersim litru uz diviem 1.5 stundas laikā. :D
+1
Tu jau tas ašais biji. :D
+1
aaaaa nu gan jūs esat :))))))
+1
Es tikai alu dzeru
+1
Es eju polubomu :)
+1
Es domaju bus forši !
0
Ir ienākusies precīzāka infa : kopā ar Heaven Grey sestdienas vakarā spēlēs Dislocation.
Dzīvais muzons sāksies pēc 22:00, Heaven Grey sāks spēlēt ap pusnakti.
+1
Haha.. jau atkal tas Dislocation. Atceros šeiten kāds baigi lamājās par to, ka šamie spēlē katrā trešajā koncī.
+3
Kur ta katrā trešajā, katrā :D
0
Hmmm, a es par viņiem pirmo reizi dzirdu. Sen, laikam, neesmu vietējos končus apmeklējis. Bet forši, būs iespēja paklausīties. :-)
+1
Man pohuis
0
Razoram pohuis. :D:D:D:D:D
-1
Man pohuis lieldienas
0
nu, tad kurš ies un kurš dzers pirms tam?
0
vaivaivai...hmmm laikam bus jaapmeklē :D
0
Es jau teicu, ka iešu.
0
es neteicu, bet iešu.
0
zinies, man šķiet, es ar aiziešu.
0
nu tad dzeram pirms tam transilvānijā vai andrejsalā? thunderam dzimene takš jāaplej, kaut vai bez viņa dalības. m/
0
A kas (un kur) ir Andrejsalā ? Man tur galīgi ne pa ceļam, bet ja baigi labā vieta ...
0
nu tur vnk ir tākā parks, tikai bez zaļumiem, bet ar smuku skatu uz daugavu. bāra tur nav, diemžēl. vēl blakām ir viesturdārzs (dziesmu svētku parks). tas atrodas blakus pasažieru ostai. elizabetes ielas pašā galā, kur krustojas ar eksporta ielu.
0
haha
0
Nav nemaz tik jauka tā Andrejsala, pagājušoruden tur protokolu norāvu.
0
jā, menti gan tur baigi bieži pēdējā laikā. nu ne bieži, bet katru vakaru ap astoņiem tur reidiņš ir, kā esmu novērojis. bet, ja pamana viņus, tad viss čikeniekā un jāpagaida tik kamēr nobrauc garām. man viens draugs 2X mēneša laikā protokolu dabūja pagājšvasar. :D
+1
Pēc KŽ pirms gadiem 3 smuki kronvaldparkā nokodām. Tāds aprēciens bijs ...

Ta jau labāk Transilvānija
0
man aŗi doma par transilvāniju jau liekas daudz labāka, jo laiks tāds ļoti slikts izskatās, ka būs. aliņš aŗi tur garšīgs un labs + vēl foršs muzons un atmosfēra.
0
Nu ta jāiet dzert un kretinēt, šortkatā caur lidiņu un Transilvāniju.
+1
nu es tā arī nesapratu, kurā br''idī viņi spēlēja. :@
+1
ā, tātad izrādās, ka es pat redzēju to. :D
0
Kā bija superrrrrr paldies Heaven Grey
0
^^ Tu pat vienu brīdi pačku kratīji. Bet tad kautkur nozudi ... Koncerts bija labs. Jaunais vokālists ļoti labi mauc. Žēl ka taustiņus nevarēja dzirdēt.
0
jā, taustiņnieci arī pagājušajā koncī nevarēja dzirdēt.
0
Ko, vai ta bija vispār tā taustiņniece? :D
+1
jā, un konci neredzēju, jo man vajadzēja koļīties klāt viņas kursabiedrenēm, kā izrādās. :D:D:D
+4
Tā konkrēti piekoļīji - izdzinu džusi no viņas krēsla, iesēdies tajā un paņēmi viņu klēpī :) Pat Despera sejā bija redzams neviltots respekts :D
+2
bļe, ko es tur sadarījis atkal esmu. :D
+6
Vakar Krasta Lidiņā labi ierēcām - uz toču mums garām gāja džuse un Despers izmeta, ka viņa apenes ir lielākas par viņas svārkiem (vai tamlīdzīgi), bet šī izrādījās dikti dzirdīga un atpakaļ nākot kautko uzdirsa :D
+2
HAHAHAHAHA. :D:D:D
+4
Es teicu, ka viņas svārki ir īsāki par manām apenēm. Tie svārki vairāk ietilpa kategorijā "platā jostiņa".
Tas gan atgādināja, ka dažreiz ākstīties vajag nedaudz klusāk :D
0
Nu super , tātad tuvojas sezona... :D
0
baigi forši ir vecenes, kuras nopērk milzīgu džemperi un tad izliekas, ka tā ir kā kleita. vienu reizi es pat apjuku un nesapratu kā īsti ir iespējams tas, bet pēc tam man izskaidroja situāciju.
+1
vispār jau tie svārki kā svārki bija, ir redzēti arī īsāki. deathpers vnk pēc ziemas ir nocieties pēc jebkādiem svārkiem:D
+2
Ir vēl īsāki? A priekš kam tad vispār kaut kas jāvelk?
+1
+
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas