Problēma Black Metal zemē
+2
www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/326...

tā vien šķiet, ka pa maz baznīcu nodedzināja tālajos deviņdesmitajos, jo mācības kā nav, tā nav...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
KATOĻI JEBIOMATJ... mazo puisīšu cienītāji bļa!
+5
ha-ha :D

Baznīca atzīst, ka pēc upura lūguma nolēmusi ilgāk nekā gadu klusēt par notikušo.

Upurim laikam patika kaklā ņemt priestera zizli!
+2
Iespējams, viņš katru reizi par to dabūja arī konfekti!
+3
Dziesmiņa par tēmu :D
Vienīgi nesaprotu, kāpēc šitādas bildes pievienotas.

www.youtube.com/watch?v=rimNzh74ud8...
+2
Hah, a tas labs albums tiem Racist Redneck Rebels, vai kā viņi tur.
+4
kaklā ņemt priestera zizli! -> ak dievs :D:D
0
Varbūt viņš nevis kaklā bet ānā priestera zizli ņēma.
+2
Tada problema jau nav tik BLACK METAL zemee,diemzel.Kur katoli iet tur zale neaug...
-2
Es vispār nesaprotu, nahuj tādi bīskapi ir vajadzīgi ?! Viduslaikos vēl skaidrs , bet tagad...
0
^^ Nu, kas ta stulbeniem smadzenes skalos?
+4
Manuprāt , ar to darbu tīri labi tiek galā internets...
0
Nu tur jau nav,ko apspriest vispar.
0
Stulbie puļķētāji...
0
Bet kopumā aizdomājoties par visu to organizāciju, var tikai aptuveni nojaust cik gan daudz viņi paguva līdz mūsdienām sazagties, ka vēl šodien savā ziņā "vareni kontrolētāji"...
0
Pāvests=King of the pedos...
0
Uh, ko uzjautrinoša ziņa - www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/326...
Dokinss rullē! Laikam sapratis, ka zinātnieks no viņa nesanāks un sācis škandalēties. Bet lai veicas, man šitais priekšlikums ļoti patīk.
+1
^ tas nav tas, ko Dokinss ir teicis, tur žurnālisti atkal ir no mušas ziloni izpūtuši. richarddawkins.net/articles/5415... (skatīt komentāru mazliet zemāk (Comment #478580 by Richard Dawkins on April 11, 2010 at 8:48 am))
0
Nezinātājiem: Times Online = Fox News = Vakara Ziņas
+1
Times Online = Fox News = Vakara Ziņas = Rīgas viļļņi = žurnāls Degpunktā :D
+2
Un katrs kautko radošu no savas puses pieliek :)
+3
Nu re arī Latvijā Jēzus fani sarosījušies!
Laiks uzspraust uz mieta bērneļus un griezt pa apli 360 grādos!

www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas...
0
O, jopt, un es pat tēmu uztaisīju. :D
+6
Beidzot bildītes salikuši, a tā vienmēr Jānis B., Daunis. C. (vārdi mainīti...)
0
Pareizi i!
+6
lai tauta zin savus 'varoņus';)
0
Kristīgie mazo puisīšu dibenu mīļotāji.
+6
^^^ kādā ziņā pareizi ? Kamēr nav notiesāts - tikmēr nav pedofīls ... Vot nostučīs kautkāda ķotka, ka tu savai meitai roku uz dupša liec, sašņorēs un bildi uz LETU. Varēsi niku uz pedowolf mainīt ...
+1
Tam urkam atgriešanās dzimtajās sienās nebūs patīkama... šitais pants tur nav cieņā.
+4
Blade, ko uzreiz tā satraucies? :))
+1
aizdomīgi, aizdomīgi
+1
moš Bleidam tas mācītājs ir Tuvs :D tapēc pukojas!
Bet jāatdzīst iesauka Pedowolf skan labi! :D
Werwolf nekā personīga :)
+1
Jaja, šādi apcietinājumā tur pēc pirmā ķōķas zvana. Mhm. Nu ja. Kā ta. Ja ja - das stimmt!
+2
tak par to, ka deguns ne tāds, nevienu nesēdina. ja sēdina, tātad pieradījumu pietiek. ja attaisnos, tas tikai nozīmēs, ka nesavāca pietiekošus pieradījumus lai notiesātu, nevis to, ka nav vainīgs:)
+1
No juridiskā viedokļa tas taču ir viens un tas pats, ne?
0
Kamēr cilvēku par vainīgu nav atzinusi tiesa, viņš ir nevainīgs. Vai kaut kā tā. Šodienas preses ziņas ir sviests. Štatos par šādām lietām varot kirminallietu ierosināt.
0
Ķip neslavas celšana. Piestādīs vēl rēķinu par kaimiņu izsistiem zobiem ;)
+2
Ziņās lasīju, ka viņi tur vēl garīgi atpalikušos no bērnu nama bija izmantojuši. Reiz gadījās izlasīt Pungent Stench "Hydrocephalus" tekstu. Es biju satriekts, ka kāds vispār var kaut ko tik graujoši slimu safantazēt. Es tiešām biju pārliecināts, ka tā nekādā veidā nevar būt patiesība. Tagad izrādās, ka nevajag neko fantazēt. Tikai ziņas palasīt.
+3
jā ,šodien ziņas bija labas, Latvijas lepnums savu meitu nomočījis, šitie trīs tēvadēli utt.
0
... un vēl citi sūdzas, ka pilni ziņu portāli/avīzes utt. ar Gulbi vai kādu citu sportistu, kas kaut ko novinnējis.
0
Nav gan par pederastprīstiem, uz "labajām ziņām" attiecas:
www2.la.lv/lat/latvijas_avize/...
0
^^^
ržu -nemogu:

16 un 17 gadus veci, slepus nodibināja ''organizētu grupu'', kuras nosaukums bija "ISA" jeb informācijas savākšanas aģentūra.
0
Funktieris čaļiem vispār pizdēc.
0
nav pirmais precedents, pāris gadus atpakaļ ķengaragā šitādi paši nomočīja klasesbiedru atdarinot krievu seriālu.
0
Brigādi spēlēja?
0
bet ja nopietni - pizdec vispār, kā vispār var ko tādu iedomāties, izdomāt un arī reāli vēl sākt darīt...
0
Es par to pašu.
+1
Latvija var labu biznesu taisīt - tā kā esam ESRS sastāvā, Rietumvalstu sevišķi izciliem pedofīliem vajag īpašu piebildi spriedumā - ''soda izciešana Latvijas Republikas cietumā" ...
0
werwolf
, šodien, plkst. 11:15
Nav gan par pederastprīstiem, uz "labajām ziņām" attiecas:
www2.la.lv/lat/latvijas_av...

Līdz čaļiem nenonāca laikam doma, ka var vienkārši piesēst pie PC un uzrukāt spēli MAFIA vai Soldier of fortune?
Vot, ko nodara jauniešiem tas, ka viņiem nav datora :D
+1
Nu, es bērnībā arī esmu visādas mafijas, bandas un karus spēlējis, bet kaut kā prātā neienāca doma kādu draudzeni/draugu uz Valhallu aizraidīt.
0
Kazaki Razboiņiki bija topā.
0
Bija, bija. :)
0
šitas jau nu vispār pāri visam:

"Vairāk par 10 gadiem nedraud

Saeima pērn, dažas dienas pirms tam, kad notika Olgas slepkavība, pieņēma grozījumus Krimināllikumā, un tie paredz, ka nepilngadīgie par jebkuru, kaut vissmagāko un nežēlīgāko noziegumu, nav sodāmi bargāk kā ar 10 gadiem cietumsoda."

0
iznāks no čoka pēc gadiem 5 par labu uzvedību.
+3
aha, un tad tajos kazakos visus noķēra, tikai es biju palicis, un man pieprasīja, lai es labāk padodos, jo džeki nevarēja pāriet pie spēles otrās fāzes - gūstekņu spīdzināšanas. t.i. džeki nevarēja izmantot ieganstu paspaidīt meitenes. Ha. es vispār nesaprotu kāpēc meitenes to spēli spēlēja. Turklāt atkārtoti. Ai, ko tad es vispār saprotu, he he ...
0
Ōjā! Labie noteikumi jums bija. Es pēc tādiem arī tagad uzspēlētu :D
+3
Pie mums lielākais noziegums - pamētāt akmeņus vecrīgā. 8-15.
+1
īstenībā smiekli caur asarām.. a ja viņi indiāņus spēlētu?
0
Ta jau būtu pilnīgs pisdeeeec, jo indiāņi bija dikti nadzīgi uz gūstekņu mocīšanu :)
0
skalpus dīrātu...
0
Ieej Rimi a tur pēkšni pieskrien 3 16 gadīgie un nogriež Tev skalpu, diez kas nav!
0
Ōjā! Ta meiteņu spaidīšana spēlēs bija visai tīkama gāmes sastāvdaļa. :) Gan jau viņām arī patika, ja jau piedalījās. :)
+2
Pujats pedofilijas skandālu dēvē par „morālu svētību”

"Kardināls tāpat uzsver, ka pasaulīgajai sabiedrībai nav iemesla „uztraukties” par pedofilijas skandālu, jo gadījums, kad „viens pieaudzis homoseksuālists ir saticis vienu nepieaugušo homoseksuālistu” ir liberālās sabiedrības vērtības."

www.kasjauns.lv/lv/news/pujats-pedo...

nu kā šitā var pateikt.

+2
un visnožēlojamākās ir tās šaurās pierītes, kas vēl to baznīcu pūlas aizstāvēt..
0
Aber vaita "liberālās sabiedrības vērtības" nav tādas kā jams apraksta? Ja arī vēl ne, tad drīz būs ;)
0
^ Jap, tur nu viņam ir taisnība.
0
Chaos, tā tiešam ir pērle. Piedzirda un izvaro mazgadīgo, bet Pujats saskata svētību, sak, divi zilie izklaidē viens otru. Vecais labais arguments, ka pedofīlijas cēlons ir sexīgi bērni.

Un tādiem atsaldeņiem ir tik liela vara vēl 21. gadsimta sabierībā, neticami.
+3
Lai gan pofigisms pret gejiem/lesbietēm ir daļa no liberālās kultūras un Eiropā tā jau ir absolūta ikdiena, es personīgi nedomāju, ka līdz mazgadīgo izvarošanai kā sociālai normai mēs kādreiz nonāksim savā dzīves laikā.

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas