"Heaven Grey" jūnijā gaidāms jauns albums
+1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Jauna albuma neliels promotional video :
www.youtube.com/watch?v=e-1sesqV2C0...
-2
nu riktīgi smuki uztaisīts treilerītis. prieks skatīties. :)
0
nasing spešal - varēja kaut no končiem vai mēģiem kādu video kumosu paņemt .. šitais vairāk pēc fan-art velk :(
+3
a skuķis tīri simpātisks :)
+1
Jup, tas treilerītis tāds ir kāds ir. Bet galvenais jau kāds būs albums.
0
eh, jaunība... jaunība.. :)
-8
O!!!!!!! RESPEKT !!!!!!!!
+4
Mormon, Razor, rufpuf, anonim, Vent: beidz taču spamot un šādā veidā taisīt promo.

0
beidzot ari te TAS ir noticis :)
+1
Kādam nav bijis slinkums ... kautkāds dzeri ar zvaigzni, bezmaz :D
0
tieshi taa,taustinniece smuka a vot tos taustinjus ko vajag spelet nerubii :P
konci bija jautri klausities ka damite NEpa notiim sit :D
+1
Iepriekšējā nemaz tos taustiņus nevarēja dzirdēt, tā ka man nav viedokļa par taustiņnieces meistarspējām
0
viņai ir vasaras raibumi. nepatīk.
+2
Nedirss. Vassarraibumi spārda !
0
dažreiz jā, bet ne vienmēr piestāv. tāpat kā ar bārdu.
+1
^ sievietēm?
bārdainās francūžu cirka dāmas :)
0
nu tas bija domāts ķipa slaīdzinājums kā džekiem bārdā tā meičām vasarraibumi. :D
+4
Nu tu gan iedirsies ....
0
Neighbour_of_the, tikai neķer visu tik nopietni un būs labi :D
0
nu man ir šausmīgi domīgas domas par vakardienas piedzīvojumiem, tāpēc ir grūti kaut ko saprast. jāiet gulēt. METAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL...
0
Jauns albums sauksies "Falling Mist".

Dziesmu saraksts:
1. The way back is gone
2. Zudusī dzīvība
3. Following
4. Drīz
5. Prom
6. Regret
7. Life
8. Upe
9. It’s time

Noklausīties albuma sampleri var "Heaven Grey" MySpace lapā : www.myspace.com/heavengrey...
0
''Upe'' kāda jauna versija ?
0
Upe II.
+1
Life un Upe izklausās pa jaunu ierakstītas. Un kāda suņa pēc iekš Life vajadzēja to sievišķi? Man likās, ka tas laiks, kad kaut kāds vecenes vokāls bija kaut kur jāiebāž, pohuj, der vai nē, ir jau sen pagājuši.
0
bled kā krīt uz nerviem tas sintiņš. būtu vismaz kāds smuks efekts pielikts, a tagad skan tākā kaut kāds Tranzīts.
0
bļe tajā life izklausās pēc kaut kādas lidostas vecenes, kura tur kaut ko paziņo. :D:D:D
0
"Life" un "Upe" čaļi ir pārrakstījuši no jauna, zināmā mērā kā bonus trackus (jo tās ir vecas dziesmas).
Par to sieviešu vokālu - tas bija tāds eksperiments kā reiz bonus tracka ietvaros. Nu un kā jau jebkādai izmaiņai vai eksperimentam pienākas - kaut kās izdodas, kaut kas nē, kādam patiks, kādam nē, tas viss ir OK.
Bet cik es zinu, tad uz "Beauty and the Beast" stila vokālo duetu HG pilnībā pariet netaisās, don't worry. :-)
0
^ tā tik vēl trūka :D
0
Nu tāpēc arī rakstu, ka "don't worry". :-)
Bet ko vispār saki? Kas patika/nepatika?
0
Grūti spriest no fragmentiem. Ja nu vien tik daudz, ka varētu diezgan raibs būt.
0
Nu jā, cik es esmu dzirdējis, tad tur tiešām būs diezgan dažādas dziesmas - smagākas/vieglākas, ātrākas/lēnākas, latviski/angliski utt., bet kopumā, protams, turoties HG parastā stila rāmjos.
+1
Bēdīgi ka čella vairs nav, pēc tā samplera arī likās tā kā vieglāki nedaudz palikuši, bet ko nu tur var īsti spriest pēc nelieliem fragmentiem. Albums jāpērk jebkurā gadījumā.
Un ja nav noslēpums kas izdod albumu - self release vai kāds leibls? Kur varēs iegādāt?
0
nu, ja tas būtu beauty and the beast, tad bīst noteikti būtu tā vecene, kas tur dzied, jo nu izklausās jau krietni pēc kādas 90 gadīgas operdziedātājas. tas nav andrejs, kas dzied vispār? :D:D:D
0
Albums patreiz būs self-released.
Visvienkāršāk (un arī vislētāk) to iegādāties varēs pa tiešo no grupas, rakstot uz heaven.grey.band@gmail.com , vai arī atstājot ziņu grupai iekš draugiem.lv www.draugiem.lv/music/artist/?id=19... vai MySpace : www.myspace.com/heavengrey... .
Pietiks ar vienkāršu pieteikumu no serijas : "Gribu iegādāties jūsu jauno albumu. Sauc mani tā un tā, sazinaties ar mani var pa tādu un tādu telefonu/e-mailu" un albums noteikti tevi atradīs. :-)
Vēl šo disku varēs nopirkt arī albuma prezentacijas koncerta laikā, kas notiks jūnijā "Melnajā Piektdienā".
Iespējams, ka to varēs iegādāties arī mūzikas veikalos vai tirdzniecības tīklos, bet tur cena noteikti varētu būt nedaudz lielāka.
0
Neesmu lietas kursā, bet kas tad notikās, ka bundzinieks jauns, kur vecais veterāns Ervīns?
No pirmatnējā sastāva maz kas palicies...:)
0
Ervīns tagad Anglijā dzīvo un strādā. Nekas slikts nenotikās, vienkārši krīze piespieda aizbraukt...
0
tagad klausos Memory River un domāju cik kruta banda kādriez bija Latvijā. Nesaku, ka jaunais albis varētu būt sliktāks, bet nu stils ir pilnīgi savādāks no tā dzirdētā.
0
Nav doma Heaven Grey kādreiz pārizdot savus albumus ( Memory River ; Northwind) CD formātā?
0
P.S.
Man mājās kaut kur plauktā stāv Heaven Grey " Northwind" oriģinālā kasete...
0
šitas jautājums jau draugiem.lv sadaļā n-tās reizes tika apsriests un cik, saprotu, tad naudas trūkuma dēļ šobrīd tas nenotiks.
+1
^ a kas ir darugiem.lv? :)
0
tajā oriģinālajā kasetē nav tās debīlās vindowa skaņas, kas ir downloadējamajos failos?
0
nu tajā viņu mūzikas sadaļā
0
^
draugiem . lv:)?
0
^^varbūt tas ir tāds effekts... :D
0
tā bija domāta kā ironija:D Es jau sen tajā portālā neesmu spēris savu kāju:D
0
nu es laikam nesapratu diženo prikolu, bet nu tas ir apsveicami, ka nesper tur savu kāju.
0
^Bet tu jau arī gudrs. Pats spēlēji ar heaveniem un nevarēji to albi paprasīt ?
0
kādu albi ?
0
Nu to oriģinālo Northwind kaseti...
0
"tajā oriģinālajā kasetē nav tās debīlās vindowa skaņas, kas ir downloadējamajos failos?"

Skaņa ir normāla - cik nu normāla tā var būt uz audiokasetēm!
0
kādam moš ir arī ''under the grey clouds''? nu kasetīte.
0
No metalarea.org savlaik abus novilku - skaņa bija OK, cik atceros
0
Incanti, ko ta Kaļiņins tagad dara?:)
0
nu cik man stāstīts, tad dzer droši vien. :D
0
Tas bija par iemeslu, kālab šo atpakaļ neņēma?
0
Northwind kasete man arī ir. Nopirku uz dullo Lietuvā, mērenā reibumā izvēloties kasetes pēc vāciņa krāsas, nemaz nepētot, kas tas tāds ir :D Otra gan trāpījās Negura Bunget - Sala Molksa, baisākais sūds, vismaz toreiz tā likās, tagad jau gadus 5 neesmu dzirdējis, varbūt ir kas mainījies.
0
hi-hi :)
0
Ujj , man gan iecepī Negura Bunget gan pirmie , gan vēlākie , tikai tas pēdējais tāds gaļimāks palicis. Nav jau brīnums, no vecā sastāva bunģieris tik palika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas