Par Zeitgeist
0
... no skeptiķa puses.

www.conspiracyscience.com/articles/zeitgeist/...

Lēnā garā mēģinu lasīt cauri šito.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
... un ko Tu konsatēji?
0
es vēl "lēnā garā" lasu cauri :D Konstatēšu vēlāk.
+3
Tad tēmas mērķis bija paziņot visiem, ka Tu lēnā garā lasi? Hmm, ļoooooti interesanti. Gadīsim šādus rakstus vēl!! Twitter?
0
Tēmas mērķis bija links vispār. Tas tālāk ir piebilde
+1
Kāda jēga likt linku, par kuru neko pats nezini - ir vērts/nav vērts?
0
Cerībā, ka kāds izlasīs un pateiks - ir vērts/nav vērts? :)
0
Hehe. cerībā nē, bet tiktāl, cik lasu, interesanti. Man patīk, kā čalis sakārtojis filmā stāstīto un savu komentāru. Ir gan tādā veidā nedaudz grūti lasīt, bet piešauties var.
Vēl man šitais interesants tāpēc, ka lielā sajūsma par Zeitgeist ir pārgājusi, jo būtībās tas viss ir PR/reklāmas kampaņa tam Venus Project. VP man nepatīk jau tāpēc, ka paredz visas pasaules apvienošanu vienā valstī. Un tad tur vēl tie cilvēki un tā attieksme utt.
0
"Zeitgeist" esmu noskatījies. Filma liek aizdomāties. Tai pašā laikā nepamet sajūta, ka tai "smadzeņu skalošanai" apakšā ir liela nauda un personīgais izdevīgums (intereses).

Lai tad ShIzz izlasa to linku labi rūpīgi un uzraksta savu verdiktu...
0
Tak sen jau visiem ir skaidrs, ka būs 3 lielās varas - Krievija, Eiropa, Aziāti
Vēl jau lielas prognozes liek uz 4uto spēlētāju - čurkas, tie pagaidām vēl būvē savu Dubaju uz kuru labprāt gribētos aizbraukt ekskursijā, apskatīties tuvplānā tās grandiozās jauno laiku celtnes un visus pārējos utopijas projektus...
0
Uz čurkām gan es neliktu, viņiem tak nekā, izņemot naftu, nav. Tad jau drīzāk uz Indiju.
-2
Vai tad dzīvot bez civilizācijas nevar? Latvijas meži ar ko slikti? :-)
0
cik nu tur tās 3 vai 4 lielās varas. Ideālajā variantā vīriņiem one world government patiktos. kautgan hvz kā zem viena karoga piem usa un ru dabūt - to es gan gribētu redzēt.
0
Viena pasaules valdība diez vai kādreiz oficiāli pastāvēs, IMHO, jo cilvēku varaskāri un ambīcijas nav iespējams ierobežot. Visas impērijas dēļ tā ir sabrukūšas, sabrūks arī šī.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas