teen werewolf
+8
man ļoti patika. atslodzei.

www.youtube.com/watch?v=UZLulEgXLOU...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jauna subkultūra, kas ir vilkači, bet tomēr nemirst no sudraba un nekad nespēlēs x box 360, lai iederētos normālo tīņu kompānijās. viņi nevēlas iederēties, viņi vienkārši vēlas būt vilkači - tas jau velk uz kaut ko jaunu.
un tas džeks imho ļoti jauki tēlo. mūsdienas pauno!
0
0
right, bet šitas video ir piseckulabs :D Bezmaz jānovelk, a to tas cirves vēl izdzēsīs :D
0
Fukking čubakka? Fēg!
+1
Jebalaitung.
-1
^ sak' izrādās, ka subkultūra nemaz nav tik jauna, he he :>
+2
idiotisms.
+3
now sasquatch can play HALO 3... omg, spēks... :D
+3
Atradušies vilkači, nē nudien. Kārtējā mazgadīgo emo kustība, kas no citiem atšķiras ar pakaļai piestiprinātu porolona asti.
+3
Rofl komentārs:

"hey edward, sasquatch here!, thanks for the xbox, man! could you throw some games next time, oh and controller, but thanks again dude!"
0
Čalim ir ko teikt :D
+2
Agrāk viss bija vienkāršāk - vai nu panks, vai nu metālists - citas subkultūtras jauniešu vidū praktiski nepastāvēja...
0
Par Latviju tā var teikt. Rietumeiropā tas spektrs tomēr bija bišku plašāks, piemēram, eksistēja atsevišķi nodalīti industrial fani, goti (pilsoņi, kas fanoja par Sisters of Mercy, Bauhaus, Fields of Nephilim utt. un kam ar velākajam emo-gotiem bija visai maz kopēja) u.c. subkultūras.
+2
Šī ir jaunā subkultūra no Japānas, parkos itin bieži esot manāmi darot šo:

www.youtube.com/watch?v=GwcaQ3qJ88U...
0
^ samuraju mazdēli !
0
ej tu nost...
ne nu japoškas jau vienm;er ar kautko izceļas, mums viņus tā pa īstam nemaz nesaprast...
+1
+1
Oh, japošku emo-rokeri ar Leningrad Cowbojs pričenēm dejo makarenu \m/
0
Njā skatoties uz tiem 50 gadu rokeriem... man prātā nāk tas, ka šī viņu atraktīvā dejošana varētu būt, ka attīstījusies līdz kaut kam šitādam -

www.youtube.com/watch?v=LYaZYmTwOxA...

0
+2
^
Nu ko pēc pāris gadiem šitādus varēsim ķert un vest uz ZOO - pie Origo būs daudz viņi :D:D:D:D
+1
USA - USA - USA !
0
nu ko Sonnenmensch tagad gatavojies rakstiit
LV-LV-LV

www.youtube.com/watch?v=j05LCgJM-hY...!

:D:D:D:D
+3
da tas vnk fufelis, tādiem es nepieveršu uzmanību...

bet par to, ka drīz pie Origo būs tie "astainie" - 100 pukti!

usa - usa - usa, tas jau Homēra Simpsona mīļākais sauklis par visu, kas ir kruts :)
0
nee tieshaam WTF ?
0
ninja - tas tur tektonik's jau diezgan jauns, bet līdzība ar 50-o gadu izgājieniem bišk ir. Reku vēl variācijas:
www.youtube.com/watch?v=mfSIcx1YgVE...
0
^^^ nu tas jau normāls "brake-core" :)
0
muzikālā ziņa uz to pusi iet. elektroniskās *core paveidi, kautgan breakcore skanēja drūmāk manuprāt.
0
ja kas - tad visiem coriem un gaberiem pamatā ir bītu skaits sekundē - un līdz ar to, tas audio ir likts pēc tam virsū uz tiem video :) Vels vīn zin zem kādas mūzikas tie oriģinālā dejo :)
0
^
zem speedcore - piemēram grupa Legion Ov hell \m/
0
Ne tikai bīti, bet arī skanējums tomēr atšķiras - rada citu noskaņu tā teikt :)
-
gan jau, ka tas pats arī viņiem skanēja tik no kaudkāda atskaņotāja un uz kompa pēc tam normālā kvalitātē pielikts.
+1
^^^ var jau būt :)
tikai ja pateikšu, ka man Gabbers patīk, cik es mīnusus noraušu?
+2
A kas ir Gabbers ?!
+2
Kalbasņiks, kas ta cits :D
0
0
Gabbers labs :) man ar laikam mīnusi tad pienākas :D

ninja - Legionz Ov Hell ir speedcore/black metal :D
0
Legionz Ov Hell - Dreamz Ov Hell
www.youtube.com/watch?v=pOZSV0lmFto...
0
vēl nedauz sālij uzrētām:

www.youtube.com/watch?v=pR6r-QhIBmI...
0
Tad jau nedrīkst aizmirst arī šito :D
www.youtube.com/watch?v=JjshcLXKYDU...
0
^^^ šamo, ja atceros pareizi, bija Fauns kādreiz te postējis :)
0
^ tā varētu būt. :)
+2
A tām tīņu vilkatēm ir spalvaini pupi ?
+4
^ astoņi
-1
Psc , tas Project Hardcore... Indeed hardcore.
Ja jau visi, tad es ar`...

www.youtube.com/watch?v=vPUa67AHemk...
-2
0
^^^^ nūuu, jūs jau te ar katru video arvien mīkstāku un mīkstāku postējiet, kas jau ir parasta desa un nekas vairāk :)
+2
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 16:12
A tām tīņu vilkatēm ir spalvaini pupi ?

^ Spalvainas kājas, vāveres un paduses 100 p. :D
0
-1
Jopcik, ko tā apvienība dara iekš metal-archives
0
^^^^ paldies :)
+2
Roof, dara šito:

We accept the following non-metal bands in certain cases (these exceptions can be ambiguous and debatable - scroll down for details):

* Side-projects of metal band members (ex: Pain, Wongraven, Die Verbannten Kinder Eva's)
Note that side-projects will only be eligible if they have at least one release on a label with worldwide distribution (to avoid a flood of bedroom/MySpace bands).
0
Skaidrīte
Manuprāt jau labāk būtu atstājuši bez seguma tās grupas, nevis vienojuši klāt. Tur taču tādu apjomu tad var pietest ar non metal blicēm, ka baiss.
0
pidari
0
?
+1
^^ es mācos astotā klasē un esmu alkāns, jēi!
0
Nesen radagabals nošāva lapsu. Varbūt to asti varētu noandelēt kā īpaši autentisku atribūtu? Protams, varbūt mazliet necienīgi šādam pseidovilkacim nēsāt lapsas asti, bet tie bērniņi tak tāpat atšķirību nesaprastu...
0
pidari bija tēmēts uz tiem video tēmas augšā. pašā augšā.

bet, par Intara komentāru, nu, astotā klase ir pabeigta, un jēi tur nav jābūt klāt. tas nav jēi, tas ir dirsā, bet es vairs nezinu, ko citu darīt.
0
Lapsa jau tāds mazs, ruds vilciņš vien ir :D
0
Tikai problēma - kodes u.tml. nešķīsteņi pa kluso var sabojāt pievilcīgo asti. Mākslīgo asti neaiztiks...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas