Rock'n'Riga
0
Lai ir kur vērtīgus RnR pasākumus iestampāt.

4. jūnija vakarā tiks noskaidrota bāra ROCK`N`RIGA rīkoto GARĀŽAS DUEĻU trešās sezonas viena no fināla grupām! Šo piektdien uz vienas skatuves BLACKSMITH un RELICSEED. Noteikumi palikuši tie paši vecie – uzvarētājus nosaka publika, tāpēc mums vajag jūsu balsis, jūsu rokas un jūsu attieksmi!

Kā solīts, RELICSEED šovakar stādīs priekšā nule pabeigto dziesmu „Dieva Sindroms”, kura necērēti veikli paspējusi „aplipināt” lielāko daļu grupas fanu. Dueļa gaitā dzirdēsiet arī „Knockin` on heaven`s door” un, iespējams, ZIG ZAG „Rīts”. Un kā parasti – mums ir daži pārsteigumi pie abām dziesmām...

Man jau Relicseed labi griež iekšā. Varēs paaurot. Pagājušā duellī kautkādas briesmas spēlēja.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sākums laikam 22:00 ?
0
16. jūlijs (piektdiena)

Garāžas dueļu ceturtās sezonas priekšatlase


Cat in a Hat
(www.draugiem.lv/catinahat)
Strong Mint
(muzika.draugiem.lv/strongmint...)
Varavīksnes stallis
(www.draugiem.lv/vstallis)
Worldwide

paspamošu nedaudz :) tas varbūt nav true, bet vnk visiem ir jāiet atbalstīt varavīksnes stallis, jo man šis ansamblis ļoti patīk!!!
+5
Praids?
+4
Sāku klausīties Varavīksnes stalli :D tie paši vēži, ar tām pašām kulēm, tikai citā maisiņā :P bet teksti gāž no kājām :))
0
vai ne:D es jau zinu, ka man jāņem atkal santehniķu līmlenta līdzi, lai nesāku dziedāt:D
0
Dziesma par biksiņām :D
0
Džeinas biksiņām? :D
+1
Bļe, tie varavīksnes perveļi uz pohām labi iet iekšā! :))
0
Kad es noķeršu to kropli, kurš man pie RnR veļukam nopizģīja sēdekli, tad viņš ilgi asinis dirsīs, jo man nebūs problēmas savu sēdekli atpazīt.
0
WTF... O.o
Vot tas jau par kaut ko liecina, ja jau sēdekļus pizģī. Štruntīgi. Man vienreiz veļukam arī nopizģīja sēdekli . Labākais tas, ka ričuks bija lodžijā un es tikmēr biju veicī pēc alus.
0
pizdaaaaaaaaaa
+7
To sēdekli tak neredzēsi vairs. Fetišs. Paņem citam sēdekli un tad nedēļu var ostīt.
+1
Es tak neesmu no tiem - sviedrainu dirsu ostītājiem ...
+4
Vaita Tu to padirseni spēri? o_O
0
Es šodien vēl redzēju kā tu piebrauc pie alus bāra uz Lāčplēša ielas un es tā skatos, õ, gan jau tur apstāsies, apstājās arī es tikmēr vēroju, ka tev gana ērta alus kaste aizmugurē, tikmēr otrā pusē sēdēju un tinu sev vienu.
0
Štrunsts par sēdekli, man visu veļļuku pāris dienas atpakaļ nopizģīja :(
+12
^ un tagad tu taisies pamazām pa daļām jaunu sastellēt, ja? ;)
0
:D
0
"Man vienreiz veļukam arī nopizģīja sēdekli . Labākais tas, ka ričuks bija lodžijā un es tikmēr biju veicī pēc alus. "

no pirmā stāva lodžijas?
0
SF Zirgam vairākus gadus atpakaļ veļļuku nozaga no otrā stāva lodžijas, kamēr pats tur pat aiz loga gulēja.
0
Skarbi laiki ...
0
man ar no pagraba vakarnakt nopizģija
0
prikols ... nopirku velosipeedu .. paceljam uz maajaam iegaaju rnr apmazgaat ar alinju ....
rezultaataa es to riteni ar neshanu aiznesu maajaas ....
0
Kāpēc ar nešanu?

^^ pizdec pilnīgs ...

Pagājšgad kolēģim no darba pagraba ar nospēra. Bet tas huiņa. Šancē no koridora paklāju pat nospēra ...
+1
ar neshanu tapeec ka paspeeju sasist ... jo nu dikti garshiigs brenguliits bija :)
0
:D

Tur gan Rēzeknes Tumšais ir gards. Brāļa vēl arvien nav :(
0
'' R`n`R ir vienīgais bārs, kur baudāms NEFILTRĒTAIS BAUSKAS ALUS!!!''

Hm, vakar dzēru. Bija labs. Bet tas bija filtrētais, cik atceros .... Tumšais jau ar filtrētais, pāris reizes tur dzerts ...
+2
Vispār tas garāžas duelis tāds blata pasākums liekas. Vakar gandrīz visu noskatījos - favorīti bija TRIUMFS, kuri finālā kāsa Scud Qualm, kuri manuprāt sūdīgi nodziedāja LZ - Black Dog, bet meitenēm laikam patika tā gārkšana. Piedalījās:

Scud Qualm - draugiem.lv/scudqualm
Triumfs - muzika.draugiem.lv/triumfs
Zenith - music.draugiem.lv/zenith
Lifepride

Kad TRIMFS tika finālā, likās, ka par viņu oponentiem bļauj skaļāk .... Finālā atkal likās, ka par Triumfu bļauj labāk, bet par uzvarētāju pasludināja Scud Qualm. Najobka, kakjata ...
+1
mēs pagājuso nedēļ aŗī nospriedam, ka kaut kā negodīgi tur tā uzvarēšana notiek. tā bezjēdžīgi, kad labākas grupas par tālāk netiek un kkādi štrunti tad nu tie līderi. pēēē!!!
p.s. izsaku līdzjūtību par beņķi:(
+2
Es nesaprotu kāds tolks - moš ventiļus ar varēja izskrūvēt - normāls jauns sēdeklis 10 LVL

Velosipēdsēdekļzagļiem - nāvi!
+2
Varbūt Bleids kādu apbižoja ar savu viedokli par mūziku TM un kāds ļaundaris atriebās. :D
+5
tasturvārdāneminamais?
0
arnolds, es tak te biki augstāk teicu kāds tolks
+1
^^^^Paberzē un Pasmaržo.
-13
Drizak ir jautajums kas par industrijas konci bija bunkura sestdien kads vispar bija ?
-16
Un ja godigu u nevienam neinterese kur jus ar Dainiti , Intaru un desperu dzerat.
To varat privata catina catot bernuli.
Lai jauka diena sici.
+2
Pietiek tik domās ieminēties par bobiku, ka šis klāt kā likts :):)
+1
^^Baigais Lepnums čalim laikam par padarīto...
+5
vilku piemin, vilks klāt...
p.s. ieliec man bobijķeksi, nebūs jālasa, kur mēs privāti dzeram un daram visas savas pagrimušās, izvirtīgās, neķītrās štellītes;)
+5
tak izduriet kāds acis vienreiz tam xxx īblim ....
+1
Bobulis tagad trakais senjors? Vismaz skolu pabeidz, bļe...
+1
Mani ļoti interesē, kur dzer Dainītis, Intars un Deathperado, jo pie izdevības labprāt arī tur dzeru un man ir interesanti uzzināt, kur cik labi ir viņiem bijis dzert un attiecīgi es varētu iedzert kvalitatīvāk pateicoties viņu informācijai.

Un alus ir pārtika, galu galā - ļoti daudz jāizlok, lai to varētu par alkoholu uzskatīt.
+5
Tā kā mums ir bobijķeksis tad viņam vajag trumetālaķeksi, lai var vienkārši izbaudīt šīs lapas dizainu.
0
Mani ļoti interesē, kur dzer Dainītis, Intars un Deathperado, lai zinātu, kur pārdodas normāla šmiga.
+2
Oh, trejiksis nezin u un Despera vārdus ... nīkulis ;)
0
zin, mēs neesam tā goda vērti ;(
+3
bet vispār mīļi, ka viņš tevi sauc par Dainīti :D
+1
Starrp citu, u, šito tu varētu nodancot uz RnR bāra letes. Tauta lauztu krēslus, galdus un leti:

Ulala Dance

www.youtube.com/watch?v=-wULJMM7YyY...
+1
^ a ko- laba doma. Par go go danceri roknriga krogā pa vīkendiem piehaltūrēt :)
+1
tā jau varētu, tikai man nav tāda topiņa ar gāzes baloniem uz muguras:(
0
Uzprasies uz dāvanu ? ;)
+12
Arvien vairāk šķiet, ka Bobijs tomēr ir valdības pelēko kardinālu sazvērestības rezultātā radīts, tīklā klejojošs bots, kura uzdevums ir piesaistīt modro sabiedrības daļu sevis nodiršanai, novēršot uzmanību no svarīgiem tematiem. Šo procesu BobijBots veiksmīgi maskē, ik pa brīdim pats forumos publicējot linkus uz it kā sociāli nozīmīgiem tematiem, taču noved diskusiju līdz totālam absurdam, kas, kā jau vienmēr, rezultējas bota nodiršanā. Bots misiju pilda visā LV interneta vidē, mainot segvārdus un apzināti groteskā, absurdā veidā adaptējoties konkrētā foruma apmeklētāju subkultūras prasībām. Bots ir līdz šim veiksmīgākais sabiedrības apziņas kontroles projekts.

Bet man tagad laikam būs jāmirst :)

0
^ ĀĀĀĀĀĀĀ, labāk nav iespējams. :DDD
0
"Bet man tagad laikam būs jāmirst :)" - droši vien. Bots gan jau tevi vēro...
0
Eu, BoD, Tev ritenis tagad šitā izskatās, kopš sēdekli nopizģīja?
img1.www.spoki.lv/upload/articles/17/...
0
Dainis ir Bruķikā. Nāksies ilgi gaidīt atbildi.
0
Neko darīt...
0
Vēl jau nav Bruķikā. Cik sapratu, šovakar tikai izbrauc. Vēl pirms stundas bija komentējis.
+4
IZĒD DIRSU, werwolf ! :D
0
Eik tu nahuj! :D
0
Izskatās, ka Cēsu Nefiltrēto tagad visur spiedīs iekšā, kā Brenguli

www.rocknriga.lv/
+1
Skaidrs, ka spiedīs. Nav jau nemaz tik dumi tie Cēsinieki - pamanījuši, ka nefiltrētais tagad ir modē, un kā vieniem no tirgus līderiem tak mārketinga iespējas viņiem ir vērā ņemamas. Turklāt andelei klubos ir tas pluss, ka vairumam apmeklētāju primārais apmeklējuma iemesls ir cits nekā alus, un attiecīgi dzers to, kas pa rokai/lētāks. Kurpretī veikalā pirks to, kas labāk garšo, vai labāka price/performance attiecība.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas