pasāciens Kabatā
0
Šodien gāju gar Kabatu un pamanīju plakātu, ka rīt Kabatā notiekās kaut kāds pasāciens, kas uzstāsies īsti nepiefiksēju, bet kaut kāda desa/grind it kā bija... Izskatījās pēc jauno grupu pasākuma...

Kabatas mājas lapa arī ar informāciju īpašī neizceļas...

www.kabata.lv/index.php?page=87...

Kabatā 100 gadi nav būts, varbūt jāieiet paceļam uz mājām caur R'n'R iedzert kādu alu :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hm, uz 22:00 domāju uz RnR aizvilkt, ta jau pirms tam varētu pa ceļam no Transilvānijas Kabatā iebrist. Ar sen nav būts. Bet infas nekādas ....
0
tur būs dehydrated goat, anal punishment un hellza (kaut kāda jaunā grind grupa)
+6
Hm ... a mums to vajag ???
+1
man nē, cik no collide konča atceros, tad tev arī nē. :D
0
a man paļubomu darbs, grainds var iet dirst!!
+1
Nu, no Collide konča mēs atceramies Collide un tavu pupaino draudzeni ...
+1
nesauc viņu par manu draudzeni, viņa bija collide gičista draudzene!!! (bet tās ādas bikses gan viņai bija tīri smukas)
0
:D
0
Hellza, jādomā, ir Elzas Bukumas projekts?
+1
+2
^ drusku atgādināja grind'n'roll tipa Mucupurulent :) ja tik būtu drusku jestrāks.
+6
haHA, es aizgāju beigās. bija jau forši - hellza tīri smuki rukā, tikai vokāliste (pati BUKUMA) izmantoja tekstu grāmatiņu par ko mēs rēcām līdz grīdai. :D un tā publika, kas novākusies bija tādi mīkstie, laikam nekad nav dzirdējusši par to, kas ir mošpits, jo jau pēc pirmā zolīdā grūdiena viens aizgāja pavisam prom ar kkādu galvas traumu un vairāk neviens nemošoja. labi, ka bija līdzi 100kilgramīgais metālbrālis ar kuru turpinājām grūstīt visus, kas tur mēģināja rokas vicināt un savas metālkōru kustības izdarīt. nu principā es vēl esmu diezgan lielā švillonī, tāpēc nespēju īsti sakarīgi neko uzrakstīt. ā, un ģitāristei tā ģitāra izskatījās ļoti ļoti par lielu, kas lika manai sirdij atplaukt MEGArēkai. plus vēl otrs ģitārists izskatījās pēc loha, kas arī mani sajūsmināja. :D
0
Murgoni...tavs pēdējais ierakts spārda:D
+7
^^

"un tā publika, kas novākusies bija tādi mīkstie, laikam nekad nav dzirdējusši par to, kas ir mošpits, jo jau pēc pirmā zolīdā grūdiena viens aizgāja pavisam prom ar kkādu galvas traumu un vairāk neviens nemošoja. "

Nu nez, ja pēc tādas smagas darba dienas man tāds "nemīkstais " uzgrūstos virsū - par sekām gan laikam neatbildētu. Lai skrien kaut vai ar galvu sienā, bet ja redz, ka cilvēks mierīgi stāv malā, sūc aliņu, nafig viņu traucēt?!
0
Kabatā nedrīkst tajā placītī stāvēt ar aliņu.
0
nu es jau nerunāju par tiem, kuri stāv malā un sūc aliņu, ebt par tiem jobanajiem kōristiem, kuri tagad mošojot nevis normāli grūstās un cenšas taisīt to riņķi kā agrāk bija, bet vnk vicinās ar rokām. man vienreiz tāds pidars degunu salauza netīšām, tāpēc man tagad ir naids uz visu mūžu.
+7
Murgoni - uzvelc kārtīgās blekeru aproces ar 20-30cm garajām naglām un pavicinies tā pat kā koristi! :D
0
ā, labi. :D
0
....esmu Kabatā pāris reizes bijis - tur jau vispār maz vietas priekš tāda veida končiem, nespēju iedomāties kā tur tagad izskatās...
0
tur tieši ir ideāli daudz vietas, jo tur kādi 20 cilvēki kopumā bija.
0
A nav tā, ka tekstu grāmata bija kā prikols?
0
nē, es pēc tam vēl ar viņu runāju un viņa kaunīgi atbildēja, ka tas tā ir.
0
Ta ir prikols, vai nav ?
0
bija viens labs koncis Klabatā kādus 6 vai 7 gadus atpakaļ - jaunie, daudzsološie urskumug, no kuriem neko daudz saprast nevarēja, skyforger (kauja pie Saules + strēlnieki), daudz ādas jaku un pinkainu matu, mercha stūrītis.. ehh, jaunība. Bet cik atceros, skatuves vai nu nebija, vai arī tā bija ļoti zema - jo labāk, tuvāk pie tautas :)
0
šoreiz ar bij zemā skatuve.
+3
šoreiz ar? Tur vienmēr "skatuve" ir bijusi 10 cm augstāka par "zāli". Mjā, savulaik daudzi jauki koncerti tur tapuši aizvadīti, bet nu Behemoth otrā viesošanās reize Rīgā laikam bija absolūti fenomenāla apmeklētāju skaita ziņā. Ja es neko nejaucu, tad atceros tekstu no Striža, ka 520 (!!!) biļetes bijušas pārdotas. Un kā tagad nesen presē par bīstamu ekstrēmistu, kas ap sevi pulcē skinhedus, nodēvētais jaunkungs, tolaik vēl rudiem skruļļiem rotātu galvu, lūdza palīdzēt piekaut kaut kādus džekus.
0
Nu lab, moš 15-20 cm.
0
nē, skatuve tur ir bijusi arī krietni augstāka. kkāds metrs.
+2
O_o

Tu biji nogūlies uz grīdas, vai ļaudis ar galvām griestos mauca?
0
roflmao par Intara komentu :D :D :D
0
Tur tak griesti samērā zemi. Cik bijis esmu , vienmēr bija zemā "skatuve".
0
apsties bildēs kautvai. (sanctimony desnrōl pirms 4 gadiem)
0
labi, moš arī ir zemā vienmēr. :D bet nu es skaidri atceros, ka atsitu tajā koncertā galvu pret skatuvi. varbūt tad tas bija pret tumbu.
+7
murgonim jau vispār dotības "ļoti" nokrist, sasisties utml. es tā skatos:)
0
nē, tas bija savādāk.
0
Taa, kas ir kaadu metru virs zemes, gan driizaak ir DJ vai skannotaaju celle nevis skatuve, skatuve, kaa Intars izsakaas, parasti atradaas pa labi
0
Pa labi no kuras puses skatoties? No bāra skatoties pa kreisi sanāk.
0
Pie bāra jau arī var dažādi nostāties.
+2
un sēžot uz skatuves ir pie dirsas viņas izvietojums :)
-7
Tekstu grāmatiņa bija prikols. Tas ir 100% noskaidrots no Hellzas dalībniekiem.
+4
plika diršana. viņi tā saka, jo negrib celt sev neslavu.
+1
un čo ti piereģistrējies, lai šito pateiktu? :D:D:D hahaha lol. bļe es esmu vēl pālī no 4diennieka, a nebeigsies jau, jo uz brutālo. laikam bus jāapciemo žūpa vulgaris.
+2
Skaties, Murgoni, liela žūpošana vēl finālā beigsies kā man. :))
0
visiem jau tā beidzas, laikam, bet man vēl nav tik cik tev gadu. :) :D
0
Nu jā, Tu vēl vari vismaz gadus 10 mierīgu sirdi (aknu) žūpot. :D
0
Es biju uz vienu mēģinājumu pirms vispār bija kāds koncis noticis. Elza jau tad par to runāja. Nesen sakontaktējos un pārjautāju. Un jā, piereģistrējos, lai ieviestu skaidrību. :)
+1
Un kam tas piš?
+1
pisuāram ?
0
nu jā, es arī pazīstu viņus visus. bet tas jau nemaina to, cik tas bija smieklīgi, un es tam neticētu pat tad, ja mani mēģinātu pārliecināt ar motorzāaaģa palīdzību. ;D
0
mīnusi? a tev ir četri. :P (tgd jau pieci)
+8
jūties neievērots? sen tevi neviens nav apdirsis? - nāc, reģistrējies truemetal!!!!:)
0
Hahahahaha! U dedzina vienkārši!
0
tev manis pietrūka? ;)
0
Bet protams! Kā tad es bez Tevis!
0
visiem viss pietrūkst:D
+2
es esmu atgriezusies, lai strādātu!!! /nu, t.i. atvaļinājums beidzies, biežāk pie datora utml./
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas