Skyforger jaunā albūma recenzija žurnālā Metal Hammer.
+5
8/10 tīri tā neko... Tie kas par tiem 4,5ls negrib pirkt eku var dabūt par brīvu.

www.magazinesdownload.com/post/2010/06/02/Met...

Pupi/metāls/alus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Pupi/metāls/alus.

^ Svētā trīsvienība.
0
Es to tāpat vien.lai beztēma nepanestos....
0
Jau panesās.
0
A te nesās nepārtraukti, riktīgais pupu/alus/metāla autobānis.
0
Un tā tam būs būt.
+4
tad jau es tagad esmu svētlaimē - dzeru alu, klausos metālu nū un pupu pavēlnieks tagad ir mans dēlēns :)
+2
Pārņēmis stafeti no tēva? :D
-1
Metal Hammers, kā prese par metālu, mani interesēja tikai 90-to gadu sākumā...
+2
Nevienus pupus te pat tuvumā nekad neesmu redzējis. No alus arī parasti tikai stāsti par to cik paģiras smagas.
+2
^ un par metālu nemaz nerunājot.
0
Labi, ka ne pimpji/pops/liķieris
0
Kāda vaina pop'am un liķierim? :)
+7
kāda vaina pim....? :D
0
"Metal Hammer is the UK's only monthly hardcore metal mag"

Tas izskaidro lielu skaitu ar fag grupām tajā žurnālā (pukeontits)
0
Hardcore šajā gadījumā nav domāts kā mūzikas stils. To, kam tu meklē izskaidrojumu, izskaidro nākamais teikums.
0
kāda vaina pim....? :D

^ Pašiem par sevi - nekāda. Galvenais, lai man ar tiem neviens neuzmācas. :D
+3
Vispār te būs tā recenzija, ja negribās vilkt visu žurīti iekš .pdf :)

METAL HAMMER, UK
While it's been seven years since these Latvians last released a new album, a number of headline shows and a new label deal suggest that the recent influx of folk into metal hasn't done the band any harm. While Kurbads maintains plenty of folk overtones (well, you probably wouldn't find Cannibal Corpse including a rooster in their music) Kurbads is above all a heavy metal album, and a storming one at that. Granted a powerful, punchy production, each song is seemingly stripped to its vital components and totally devoid of filler, the use of folk instruments channelled through the songs rather than being welded awkwardly alongside. Yes, the cover art is a bit ropey but this album deserves widespread recognition. [8 / 10]
Dayal Patterson
+7
Izskatās, ka dienvidu zemēs sevišķi mīl Skyforger. Pat niggas uztaisījuši kaveri.
www.youtube.com/watch?v=VrmSxtH6HJk...
0
Wīī
+2
Šie, kā izrādās, ir pat no tik eksotiskas zemes kā Mauritānija - salu valsts Indijas okeānā uz austrumiem no Madagaskaras. O_o Vo tev globalizācijas laikmets. www.myspace.com/6blackcoffins...
+2
Pareizs salu valsts nosaukums ir Maurīcija. Mauritānija ir islamistu valsts Sahāras rietumos. Tur dažus tūristus pirms pāris gadiem nokilleroja, kā rezultātā Dakāra pārcēlās uz Argentīnu un Čīli.
0
Ah jā, saputroju gan.
+5
^

šitie čaļi labāk latviski runā, kā dažs labs deputāts :D
0
Priekš moriem gana smagi sanācis, kas jāatzīst par plusu.
+5
Jāatvelk uz Latviju - lai iesilda skaifordžer. Viņiem tikai divmetrīgs basists - nēģeris jāatrod - publika ar alu aizrītos
0
Vispār tai Maurīcijā pārsvarā indieši dzīvo. Bet melnie ar ir.
0
šokolādes monstri! labā nozīmē :)
0
to maispeisa statistiku laikam šī foruma lietotāji uzdzinuši!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas