The Lord Weird Slough Feg
0
Lai top tēma par The Lord Weird Slough Feg ..

Ka netieku vaļā no šiem - The Lord Weird Slough Feg(kopš '05 saīsināti Slough Feg), ta netieku, nu jau otru nedēļu griežu. Sen šitik jestrs muzīks nav tā aizrāvis, turklāt pouveri un hevīti, pa lielam, mēdzu klausīties tik pēcdzērumu sajūtu vieglākai pārvarēšanai. Vienkāršs, bet melodisks rifojums un savdabīgs, interesants koncepts(retā reize, kad pabūros cauri lirikai) noteikti ir šamo sabiedrotais, vismaz tai vienīgajā dzirdētajā Down Among the Deadmen. Tuvākais skanējuma ziņā varētu būt Brocas Helm, bet pieņemu tie ir tikpat "labi" zināmi kā šamie.

Death Machine
www.youtube.com/watch?v=IgHfQ2p312I...

Traders and Gunboats
www.youtube.com/watch?v=KOQF6RDRIe0...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man no šiem visvairāk ''Hardworlder'' patīk, bet sūdīgu ripuļu šiem nav. Vienīgi pagājšgada ražojums man neaizgāja.

Līdzība vēl varētu būt ar OMEN un OSTROGOTH. Bišku STEEL PROPHET.
0
80-to OMEN... ņammmmm
Battle Cry ....
0
Vispār tas oldskūlais Heavy / Power stafs nenormāli spārda. Bez manis minētajiem vēl visādi CLOVEN HOOF, CIRITH UNGOL, ADX, ATTACKER, ATTACK, GRIFFIN, HELLOISE utt.

Reku neslikts blogs kur šitādu mantu var rakt un rakt - lamaquinainfernal.blogspot.com/
0
a tas Omen - battle cry skaitās powerītis nevis heviķis ? Nesen novilku paklausīties , aber baigi labs.
0
Pus uz pusi.
0
Šķiet, ka būs jāpačeko tevis nosauktie. Relaksējoši kačīgs un neuzbāzīgs.
0
Vot, dīvaini. old-skūlīgiem power/heavy, vismaz nosauktie (izņemot Steel Prophet, kas ir drusku cita opera), neiet pie sirds it nemaz.
Toties The Lord Weird Slough Feg (un viņu atvase Hammeer of Misfortune, kas gan iebrien vairāk prog/ avantgard/ gotiskā laukā) tīri vareni iesper, lai arī pēdējais disks kaut kā ne ļoti.
Down Among the Deadmen bija pirmais ko dzirdēju, un tas droši vien patīk visvairāk.
+1
Nu katram jau savs. Man , piemēram, baigi nepatīk Blind Guardian , bet cik skatos lielam daudzuma viņi bezmaz vai kā vieni top top...
0
Hammers of Misfortune dikti labs un interesants. Šo sakarā uzreiz par BRAVE (USA) iedomājos. Ar superīga progaina banda.
0
CAULDRON BORN - www.metal-archives.com/band.php?id=559... - ar labs, bet savdabīgs Povernieks Oldskūlā stilā, bet banda no 90-tiem
0
Man jau liekas, ka tiem jeņķiem tādas bandas ir kā dubļi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas