GRODUMS RIP
0
stundinju atpakalj Grodums J. aizgaaja aizsaulee
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
groduns, blja,
arghhh
0
r.i.p. lai nu kā, tomēr cepuri nost viņa priekšā.
+8
RIP

Grodums - tā bija(un ir! ) leģenda!
0
Lai vieglas smiltis.
Par vienu Latvijas roka leģendu mazāk.
0
RIP

Nav lāga šis gads, nav...
0
Visu cieņu, par viņa ieguldījumu latviešu roka attīstībā! Un tieši vakar skatījos filmiņu par E. ķiģeli, un priecājos kā čalīši jauni un dzīves rūgtumu vēl neizbaudījuši mūzicē un veras nākotnes spožajās perspektīvēs! Ko lai daudz saka, neesam jau neviens kalnietis, saules mūžu nedzīvosim, bet kad pienāk brīdis aiziet, tad jau vienmēr liekas, ka tas ir noticis nelaikā un par ātru...!

R.I.P
0
pizģec...
R.I.P :(((
+9
0
0
opaa, šnicele pirmais paspēja...!
+2
Tomēr padevās. Žēl, vieglas smiltis Jānim!

Līvi mūžam! Bet vai dzīvi...
0
R.I.P. :((((
0
Ļoti žēl, ka tā sanāca, bet tas bija paredzami. Viņam aknu vietā jau bija pastēte un hepatīts sabendēja viņa veselību pilnībā. Mana čoma māte viņu 1. slimnīcā ārstēja kādus gadiņus atpakaļ, bet viņš uzreiz pēc tam gāja uz veikalu pēc sīvā...
0
Ne visai veiksmīgi Līvu večiem tie likteņi.

R.I.P.
+5
Paldies, Janka, par visu ierakstīto. Vienīgais vecis Līvos no sākuma līdz beigām. \m/

Man patīk viņa fotogrāfijas - photo.net/photodb/member-phot...
0
Vieglas smiltis...
+1
Slikti, žēl, stulbi

Atkal jau cerēju, ka viņš izveseļosies. Grodumam itkā bija jāguļ slimnīcā līdz vasaras beigām. Tas izklausījās labi (stāvoklis stabilizējies, viss normāli)
Jā, arī par Dio es cerēju, ka viņš uzvarēs to sasodīto mēslu

Vai nu mediji melo, vai arī tā ir laimes spēle. Nezinu

Vieglas smiltis Jānim. Par šo Jāni šogad jāpaceļ pamatīgs kauss
Un jā - Karogi un pārējās ripas būs mans šī gada Līgo svētku mūziks
0
agrāk bērnībā vienmēr dziedāju līdzi "Piedod man", un elektrisko zušu tēmām, kur nu vairs tie laiki, hārdroks jau vairs īpaši neinteresē, bet jāatzīst, ka "Dzimtā valoda" tiešām ir spēcīga dziesma. Katrā ziņā lai vieglas smiltis un kā jau vienmēr jāsaka, ka tās vietas, kurās šitie visi džeki nonāk noteikti ir krietni mīlīgākas nekā tā vieta, kur esam mēs.
0
Jāuzmet Karogi man ar'... Bāc.
0
Nu cik tad var? Vai Nāvei nebūs gada kvota smagās mūzikas lauciņā jau kādu laiciņu izpildīta?

R.I.P
0
R.I.P.
0
Vieglas smiltis.
0
R.I.P.
0
Es ar kaut kā cerēju, ka izķepurosies... pārāk aizrāvusies tā kaulainā... r.i.p.
0
ehh, kaut kā šogad... neiet. Līviem vispār pēdējos gados ir tāds kā lāsts (lai ko mēs domātu par viņu izpildīto mūziku pēdējos gados un desmitgadēs). Reāli jau vairs tikai Virga palicis...
+2
LETA ziņo, 17.jūnijā Vērmanes dārzā tika plānots koncerts Groduma atbalstam, kurā pauduši vēlmi piedalīties daudzi pašmāju mūziķi.

Koncertu ceturtdien varēs dzirdēt Latvijas Radio 2. Koncerts ilgs no plkts.18 līdz plkst.23.

Koncertu atklās Groduma līdzgaitnieks grupā «Līvi» Ainars Virga, bet turpinājumā muzicēs grupas «Pērkons», «Credo», «Linga», «Bet bet», Armands Alksnis ar grupu, Harijs Zariņš un grupa «Colt», Aisha, Jenny May, Jānis Lemežis ar grupu, vijolnieks Dzintars Beitāns ar grupu, «Rock'n'Riga» jauno grupu konkursa «Garāžas duelis» finālisti «Pūķa gars» un «Blacksmith», Kristīna Zahārova, Candy un Johnny Salamander, kā arī daudzi citi populāri mūziķi.

Koncertu vadīs Kaspars Upaciers un Andris Freidenfelds.

Katrs koncerta dalībnieks izpildīs ne vien dziesmas no sava repertuāra, bet kā īpašu pārsteigumu gatavo kādu grupas «Līvi» dziesmu, ko savulaik komponējis vai dziedājis Grodums.

0
Lai Vieglas smiltis
+2
es patiesham neko negribu teikt,bet gads gan sakars ir popsas izpildatajiaam ar vienu no lv rokmuzikas pionieru?o_0
+3
Rīt ejam mest uz vērmanīti!
0
^^ Līvi taču arī pēdējos 10 gadus popsu spēlēja.
0
Intar, LĪVI paliek LĪVI...

www.youtube.com/watch?v=Egk3KGzjBPI...
0
Tad jau var teikt, ka viņi visu laiku spēlēja popsu, jo 90-tajos tak smagais bija populārs :D
+3
Šlāgers jau nu smagi gāja vaļā pēdējos (daudz) gados. Un piedod man ir viena no tizlākajām dziesmām :O~
+3
Par to jau es arī runāju. Tas, ka vienu laiku viņi bija lieliski visādos aspektos, nenozīmē, ka būtu jāizliekas, ka tādi viņi bijuši visos laikos.
+1
tad nu miers vecajam velnam... žēl... :(
0
Ko Jūs teiktu par naudiņas saziedošanu groduma statujai Bastejkalnā?
0
Diez vai Bastejkalns būtu tā īstā vieta. Liepājnieki noteikti nepiekristu.
0
Jā šogad kkāda kritamā kaite slaveniem mūziķiem...bet kaa jau mēs visi zinām...
...alkahols dara savu(par Grodumu precīzāk)...kas kuram tuvāks...Paul Gray jeb kaa viņu tur...tas jau atstiepaas no narkotikām...jā DIO no vēža...:(
............................. R.I.P.:(
0
Tas pēdējais video galīgi izsita no nostaļģijas par īstajiem "LĪVIEM" un atgrieza realitātē :D
0
Cerams, ka vismaz kāds no tiem, kas dzīvs, bet arī jau manāmi nodzēries, no šī gadījuma izdarīs pareizos secinājumus... 52 gadi - tas vēl vecums, kad vēl vismaz daži gadu desmiti, ko dzīvot, ja vien veselība nav pamatīgi pabojāta jau...
0
principā viņu varēja glābt- transplantējot aknas. Bet Latvijā to nedara....
0
^Un tur, kur to dara, tas noteikti labi maksā...
0
Grodumu izvadīs 22. jūnijā Rīgā:

www.kasjauns.lv/lv/news/grodumu-izv...
+1
Njā, tādi tie Līvi bija - mūžīgie kašķi savā starpā un likstas.. Tikai, nez kas būs tālāk? Faktiski, kopš no Līviem aizgāja Kleins un Brīze, tā tie vairs nebija tie Līvi. Ja runa iet par spēcīgākajem latviešu smagās mūzikas vokāliem, tad tas noteikti būtu Brīze! Tas koncertieraksts Z studijā vēljoprojām ir - epic!!!
www.youtube.com/watch?v=so76O0w9dRk...
0
žēl baigi utt, bet pagaidi vēl pāris gadu un viņi visi, 80to supermūziķi, sāks mirt viens pēc otra... no liktens neizbēgt
+2
Tas ir tikai sākums. Tiem no mums, kas nodzīvos līdz sirmam vecumam, būs visskumjāk. Visi čomi un elki zem zemes.
+6
Pagaidi, kad Raimis aizies. Ui, tad ies vaļā. Tur būs cietušie, būs miroņi. Ja nebūs miroņi, tad celsies no zārka un nāks tā, un nāks šitā, pa gaisu krusteniski, sķērkdami, debesi vaļā plēsdami. Tur vaidos birs vardes un peldēs asaru upēs, līdz ar tiem, kas dosies uz viņsauli līdz. Tik tiem, kas paliks, būs ciešanu vaibstos nosirmot paaudžu paaudzēs.

Lai taču tie cilvēki mirst, žēl jau vien par to, ka nav ko vietā likt. Tagad vienīgi cerības, ka bez Aishas būs arī jaunie no OKartes akadēmijas. Bet varbūt arī, ka nemaz nevajag? Ja jau vajadzētu, tad jau gan jau būtu.
0
www.youtube.com/watch?v=Xa8dopot_uI...

Groduma bērēs gribu dzirdēt šito no Alekša...

+3
fauns katrā tēmā sarakstījis tādas pērles, ka es pat šajā skumjajā tēmā nevaru nesmieties. un tā aŗī jābūt- jāpriecājas par dzīvi esošajiem, jābauda viņu mūzika un es domāju, ka Grodums gribētu, lai mēs paceļam glāzes, lai viņam vieglas smiltis.
+2
JĀNIS GRODUMS UN LĪVI: NEZĀLES NEIZNĪKST cd
Līvu dziesmas Jāņa Groduma balsī
1. Bailes par ziņģi (1997)
2. Ziņģe par bailēm (1997)
3. Sesku dāle (1997)
4. Līviskā ziņģe (1986)
5. Rožu laukums (1986)
6. Dzejnieks (1988)
7. Piedod man (1997)
8. Zvani (1988)
9. Nekad (1998)
10. Kad saule riet (Saules ceļš)(1988)
11. Dieva dēls (2000)
12. Mana vienīgā ziņģe (1997)
13. Ej, vecais, ej (2004)
14. Zelta sirds (1996)
15. Ozolam (1987)
16. Ja man miljons būtu (1979)
17. Lakstu gailis (koncertieraksts) (1994)
18. Pārāk maz (koncertieraksts) (1988)
19. Dzimtā valoda (1986)

Izlasē apkopotas dziesmas no albumiem “Iedomu pilsēta” (1986), “Kurzemei –saules ceļš” (1988), “Karogi” (1994), “Līvi dzīvi” (1994), “Spoku koks” (1994), “KMKVP” (1996), “Bailes par ziņģēm” (1997),“Viva” (1998), “Līvi zelts 1” (2002) un “Pāri visam” (2004).

Iekavās norādīts konkrētā ieraksta veikšanas gads

Šajā izlasē apkopota daļa no tām Līvu dziesmām, kurās solo partijas iedziedājis Jānis Grodums (10.06.58 - 15.06.10). Jāņa dzīves ceļš aprāvās 2010.gada 15.jūnijā un šis albums ir veltījums un cieņas apliecinājums cilvēkam, kurš ar savu balsi ir iedvesmojis veselu paaudzi.
Līvi vienmēr dzīvi - tā būs patiesība tik ilgu laiku, kamēr skanēs viņu dziesmas un kamēr nezāles neiznīks.

Izpildītāja atlīdzība no šis izlases tiks novirzīta Jāņa Groduma piemiņas zīmes izveidei.
Sakārtoja: Guntars Račs

ask local dealer
+6
Sakārtoja: Guntars Račs

Račo sajuta naudas smaku, uz mirušā rēķina grib piepelnīties...
+1
Izpildītāja atlīdzība no šis izlases tiks novirzīta Guntara Rača piemiņas zīmes izveidei.
rghhhhhhhh
+1
Sračs kaļ dzelzi kamēr tā karsta. Par Līvu T-kreklu un cita merča tirgošanu viņš diemžēl nav vēl aizdomājies.
+3
No Līvu T-krekla gan neatteiktos.
-3
P3LICAN
, šodien, plkst. 14:13

Izpildītāja atlīdzība no šis izlases tiks novirzīta Guntara Rača piemiņas zīmes izveidei.
rghhhhhhhh

aaaaaaaaa! :D nosmējos - sanāk, ka Gunčam nav naudas pašam savam zārkam? piemiņas zīmes veidos :D

Cik noprotu teikumā drukas kļūda-domāts bija Grodums :)
Bet nu šitas biznesiņš ir vienkāršs - protams kaut kādu lata monētu ar Groduma seju iekaltu izlaidīs 666 eksemplāros, bet pārējo piķi pievāks sev-tak neietu smērēt savas rokas, ja no tā nebūtu sev nekāda personīga labuma.
LV neviens ar labdarību nenodarbojas!
+2
Man jau gan liekas, ka domāts bi tieši tā kā uzrakstīts.
0
Nu, Manowar jau arī ar steigu grib uzvārīties uz Dio rēķina, izdodot kaut kādu tribūtu ar kaveriem, ko hvz kad ierakstījušas hvz kas par grupām - un ne vārda par potenciālo ieņēmumu izlietojumu.
-2
Tu domāji - Jorn, nevis Manowar?
+1
Nē, viņš domāja taisni Manowar - www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
Jorn traibjuts ir OK. Bet tas groduma apkopojums neintersē, jo vēlamie albumi jau tā pat visi ir.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas