NRA par Masteinu
+3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1


"Dzīves filozofija: izturies pret cilvēkiem tā, kā tu gribētu, lai viņi izturas pret tevi" :D:D
+6
+ Iemesls – Masteina ārprātīgā dzeršana un nepārtrauktie konflikti ar Hetfīldu.

+ Pēc dažādām radošām ķibelēm Masteins atkal bija atsācis mežonīgi dzert.

+ Reiz viņš dzērumā aizmidzis uz savas kreisās rokas

+ Masteins bija atmetis dzeršanu – protams, ne bez ārstu un klīniku palīdzības...

+ Masteins 80. gadu beigās krogā izrāvis kādam melnādainam mūziķim no rokām ģitāru un ar vārdiem "ģitāra nav nekāda rotaļlieta pērtiķiem!" sašķaidījis to pret nelaimīgā galvu...
+1
Tas par to "rotaļlietu pērtiķiem" tā visnotaļ oriģināli...
0
...un patiesi.
+5
^ Jimi Hendrix, BB King, Victor Wooten, Lenny Kravitz...?
+9
Daunais jeņķis
Čalis laikam principā nekad nav blues scale ņēmis cauri

Baltu sievieti nēģerim var ņemt nost, bet ne jau ģitāru
+3
Var ņemt nost pilsonību, baltu sievieti, cilvēktiesības, naudu, privilēģijas, welfare chekus, izglītību, bet ne ģitāru!
+1
^To tu ilgi domāji ?
-4
www.youtube.com/watch?v=omQqt_7OpzE...

Runājošs mērkaķis :D
+1
tāds Masteins varētu būt kaut kas ārprātīgi neciešams dzīvē.
+1
^ ar kāju pa purnu! :))
0
Bet mūzika gan tāda tīri "ciešama"
+6
Dažādi dzirdētie fakti par Deiva "pimpainību" nevienā brīdī nav traucējuši klausīties lielisko mūziku. Pie tam, neesmu Deivu nekad saticis, lai varētu ticēt/neticēt dzirdētajam. Pilnīgi "po"
-1
Es kko esmu dzirdējis, ka Masteins vienreiz ierādās Rīgā himself, un Randomā noplēsis Metallica plakātu (ar tūlīēju zaudējumu atlīdzināšanu veikalam). Cik no tā ir patiesība hz, moš kāds no klāesošajiem kko zinās vairāk teikt.
0
^ sūda pozeris, bļe, ja tas atbilst patiesībai. Es arī varu Randomā par naudiņu sarunat kādas nemīlamas bandas plakāta noplēšanu.
+1
^^ Jā jā, tā ir - viņš jau kopš 1983. gada braukā pa visu pasauli un plēš nost Metallicas plakātus, tādā veidā iztērējot visus savus ienākumus. Jay and Silent Bob Strike Back uz šīs bāzes arī ņēma scenāriju.
0
Nu kā man stāštīja, neko viņs tur nesarunāja, vnk nplēsa plakātu un uzmeta uz letes naudu. Sākumā vēl it kā esot vēlējies nopirkt, bet kad no pārdevēja dabujis zināt, ka plakāts nepārdodas "nopirka" pats saviem spēkiem.
+5
kā ta, Masteins arī katru reizi sev pārdur bungādiņas, kad pa radio skan metallica
+3
Es esmu kko dzirdējis, ka brits, kurš piekāva mentu, patiesībā bijis Lemmijs. Un ka brāļi Hofmaņi pēc izmešanas no Deicide strādājuši turku celtniecības uzņēmumā Rīgā, būvējot Panorama Plaza.
+1
Bentons patiesībā ir mans brālēns Gints Bencis. Jauks zeņķis, īpaši mīl dzīvnieciņus.
0
pie visām nelaimēm vainojami žīdi...un sagrabējuši indiāņu basģitāristi
0
Fuck you tam kurš ielika mīnusu!
+2
^ viens no tiem bija sagrabējušais indiāņu basists. nezinu, kas bija otrs, bet ļaudis melš, ka vārdā viņam Zāmuels...
0
Briest iespēja plašākai sabiedrībai gūt dziļāku ieskatu sliktā zēna dvēselē - drīzumā Masteins izdod biogrāfiju "Mustaine: A Heavy Metal Memoir": www.megadeth.com/books.php
0
Masteins teica, ka "visas vietas, par kurām kāds mani varētu iesūdzēt" sākumā tajā grāmatas melnrakstā esot bijušas, bet vēlāk, lai neiesūdz, izsvītrotas. Tā kā nez kas tur pāri palicis un cik interesanti tas ir. Bet gan jau, ka atkal būs kāds strīdiņš ar bijušajiem kolēģiem.
Es viņus jūlija sākumā redzēju vienā festivālā Slovākijā. Skaņa bija super, spēlēja pa pirmo un arī vokāls it nemaz neizraisīja ausu spazmas. Beigās likās par īsu. Un varbūt man tikai izklausījās, bet man tiešām izklausījās, ka otra Deiva (basista) atgriešanās ir mainījusi grupas skaņu. Bija dzirdama tā vecā basa skaņa, tāda kā no 90. un 92. g. albūmiem.

A tas brālēns Gints gadījumā nedzīvo Maskačkā? Tur uz vietas (Ludzas ielas rajonā) pazīstams kā Gļebs ar iesauku "Betons".
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas