Vecā detuha 2
+5
Moš šo svēto tēmu atstāt uz maģiskā cipara 666 ? /forum/36800-vecā-detuha

Lai nu kā, bet restaurējusies vēl viena oldskūlā blice. Mazpazīstama, bet visai laba, ja gribas ko ~ veco Entombed garā (vismaz 2010 - ''Into the Crypts of Blasphemy'' ir uz to pusi), tad var iečekot INTERMENT (Swe) - www.metal-archives.com/band.php?id=12478...

Interment - Morbid Death (demo "Where Death Will Increase" (1991))

www.youtube.com/watch?v=9IRQA95PAhc...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
njā, tas iepriekšējais palags bija bik pa garu...
+2
Galvenais ka par svētu lietu ieraksti. Kāda nozīme garumam ?
0
redz, tas iepriekšējais topiks pēc kāda 600 komenta man īsti vaļā nevērās, tā ka viss ir super duper!
0
Man gan mērkaķa ātrumā vērās. Man gan bez embedošanas tā štelle notiek.
0
Eu, nu es nez, sadalīt divos... hmmm... nebūs labi. Tad jau labāk būtu, ka uz baiso apjomu kaut kā tie komenti sadalītos vairākās lapās, pa 500, vai 666, vai vienalga.

Bet ja nu kādam grūti, tad reku viena banda:

FUNEBRARUM (USA)

www.myspace.com/funebrarum...

Amīši, bet vairāk skan pēc skandināviem. Aptuveni tā, it kā GRAVE būtu paņemti zem Razorbakk
0
Uibļa, tak jaunais Grave jānoklausās.
0
Funebrarum bija manā pērngada topā.
0
runājot par veco detuhu, es te pāris dienas atpakaļ no torrentiem novilku Comecon "Converging Conspiracies" Viena no orģinālākajām 90-to gadu pirmās puses death apvienībām gan lirikas, gan mūzikas ziņā. Jau 6-to reizi klausos un esmu sajūsmā. Šo albi es varētu mierīgi iekļaut savā "the best of desu metāla topā "
www.myspace.com/comeconsweden/music...
0
morbid angel jauna fotka metālarhīvos :O:O:O
+2
ā, baj zī vej :

June 23, 2010

World Management and Season of Mist are proud to announce that legendary
Extreme Music masters Morbid Angel entered the studio on June 22nd to begin
the recording of their ninth full-length.
Recording commenced at Mana Studios, St. Petersburg Florida with Erik Rutan
engineering the current sessions.
For all the fans of Morbid Angel world wide, the long wait for new extreme music will soon be over…
0
NOMINON "Monumentomb"

rapidshare.com/files/374031248/Nom...

baa... un paskatieties uz vāciņu:

www.invisibleoranges.com/wp-content/uploads/...
0
Čalis skolsolā kladītē zīmējis :D Bet smuki.
0
morbid angel jauna fotka metālarhīvos

tā jau veca kā pasaule, ja nemaldos no Covenant laikiem. un starp citu viņiem cits buņģieris tagad:"As of 2010, Pete Sandoval had to undergo surgery after a disc prolapse. Not being able to play painlessly for an extended period for up to a year, he is replaced by Tim Yeung for the recording and touring of the upcoming Morbid Angel record"
+3
Šitā toč, ir veca detuha:

Death Metal / Amon broadcast from Tampa, Florida (1988)

www.youtube.com/watch?v=ESBVxRwbKX8...
+1
ENTRAILS "Tales From The Morgue"

www.myspace.com/entrailsreborn...

www.mediafire.com/?dnyzyt4gtnj...

kaut kas jauns, bet vecajā zviedru stilā, ar dramatiskiem momentiem šur tur
0
Viens paziņa ieteica paklausīties Embrionic Death. Šamajiem laigan tikai dēmuči , un man īpaši netīk tos klausīties , bet Stream Of Solidarity demo ir ideāla skaņa salīdzinot ar iepriekš dzirdētajiem dēmučiem kopumā.

www.youtube.com/watch?v=pDzkSDJHOaU...

www.youtube.com/watch?v=69ZQJibT_Jk...

0
amerikāņu MASTER ar gabalu `Latitudinarian` no plates *On the Seventh Day God Created ... Master* (1991)
www.youtube.com/watch?v=_J4qNEiyOZ4...
0
novilku to Entrails - zaibis manta, nav ko teikt! Šur tur tāds dūmīgs! Prīmā!
+2
Šodien noklausījos Bolt Thrower "The IVth Crusade". Vienkārši zašibis ! Neticās, ka kaut kas tāds tiks radīts 92tajā

www.youtube.com/watch?v=t75kpnAFzag...
0
Kurā tad vēl, ja ne 92tajā (nu ok varēja jau būt arī 91. 95. bet ne jau īpaši agrāk vai vēlāk)? Un jā, tas ir man mīļākais BT albis. Pirmo reizi gandrīz vai aš apdirsos, kad izdzirdēju.
+2
Man apsadisiens uznāk katru reiz, kad klausos šito buldozergabalu:

BOLT THROWER - Zeroed {1998}

www.youtube.com/watch?v=xR-DIB9E1jM...

Tie vecie man kautkā necepj. Ir jau labi, bet nu nepavelk tik ļoti. Bet Crusade laikam labākais no šiem. Tur laikam bija tas gabals, kur uzskaita kariņus ?
+1
P.S. Viena no tām bandām, kura nav dzīvajā redzēta, bet bez šaubām iespārdītu, ka maz neliekas.
0
Vecais labais Bolth Thrower neliek vilties ne tagad, ne desmit gadus atpakaļ :-)
+3
Kareivīga detuha (īsti manā gaumē: ātra, brutāla. Paķer ar pirmo noklausīšanos)
War Master - Pyramid Of The Necropolis
www.youtube.com/watch?v=Hh1rC-ybD6c...
0
Bolt thrower esi klausījis? :)
0
^ LOL :D
0
Izlasīji iepriekšējo komentāru ? :D

Bet liekas labs - pofig, ka Pudeļ Meša kopija. No līdzīgiem West Wall jau tika ieteikts.
0
To, ka BT voršips, jau no nosaukuma nav grūti izsecināt.
0
šie piegājuši līdzīgi kā Bonded by Blood - īlenu maisā nenoslēpsi, nu tad uzdrukāsim uz maisa īlena bildi :)
0
Intereses pēc šodien noklausījos Possessed demo , izdotu 1993 gadā... Interesanti, ka tajā kā vienīgais no klasiskā Possessed sastāva ir piedalījies Mike Torrao, kurš paralēli ģitārista funkcijām, ierakstā izpilda arī vokālista funkcijas.... Cik labi tas viņam ir izdevies, spriežiet paši...

www.youtube.com/watch?v=OfmkhlWs4Ug...
+2
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas