Vēl 6 mēneši. Ko daram?
+3
Nesagaidīsim 2012? :O

www.helium.com/items/1882339-dooms...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Dzeram! :)
+1
Nu ko tad tu tur vari izdarīt, pat ja tā izrādītos realitāte.
+3
varētu tā kā!
kas līdz tam vēl jāizdara? jāapmeklē vakena, jāiestāda koks, jānomušī čūska. bērnus taisīt nebūs jēga, laikam..
+2
a deram uz kasti polša, ka sagaidīsim 2012 sveiki un veseli:)!
+13
Es vēl nacistus gaidu no Mēness 2018-ajā...
0
jāsāk taisīt kurrrata šķirsts...
0
a nacisti tak slēpjas Dienvidpolā?!
0
kurrrat, šitas jau tak te sen:

www.youtube.com/watch?v=DeAfoiN5SDw...
0
Intars, es vairāk bi domājis kontekstā fiksi daram to, ko vienmēr gribējies, bet dažādu iemeslu dēļ nav sanācis :) Tur gan tālāk kāds pēdējo kursu students apgāž šo linku.
0
^^^
Uz mēness. Neesi neko dzirdējis par "Fašisten Lunen Bazen"?
0
jāmēģina labi justies, laikam
0
+1
^ atgādina mūziķu aprakstu kā vidusceļu starp tālbraucēju šoferi un rokeri - www.diena.lv/a/YeAz3n
0
Jaanogaršo vēl ļoti daudz alus šķirnes...pa diviem gadiem jadabūn tas gatavs:D
+1
Patērē! Patērē! Patērē!
+2
^^^ Labs rakstiņš. :D Bet nu meksikānis jau nu par nabadzību varēja nerunāt... :D
+1
^^toč :D Ja būtu tāds variants, ka būtu 100% zināms, ka Zemei tad un tad būs pizda, tad negribas pat iedomāties kādas uz nerviem krītošas akcijas veikalnieki sataisītu.
0
Man šķiet, ka tā tikai filmās notiek, ka ļautiņš, padzirdējis par savu paredzamo nāvi pēc 3 nedēļām, sāk izbaudīt visu, kas līdz tam brīdim nav bijis mēģināts.
Droši vien lielākajai daļai tādā brīdī par izklaidēm negribētos domāt.

"kādas uz nerviem krītošas akcijas veikalnieki sataisītu" - īsti jau jēgas no tā nebūtu. Kāda starpība, vai tu mirsti ar pilnu noliktavu un bez naudas, jebšu ar pilnu maku un tukšu noliktavu?
0
Ja tas patiešām notiktu, sāktos pilnīgs bezpreģels un totāla anarhija.
0
... un naudai nebūtu lielas vērtības ...
+2
iespējams ejošākā prece tad būtu:
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6...
+2
Atgriežoties pie tēmas un neiegrimstot apokaliptiskajās klišejās, vislabākais būtu čillot kaut kur patīkamā vietā, ar gardu dzeramo un uzkožamo, pa laikam kādu labu metālbandu aplūrēt un principā neko nedarīt :D Nu moš kaut ko adrenalīnu raisošu ar varētu pa starpām paprovēt - nu teiksim, pavizināties pasažiera krēslā līdzi kādam no Top 10 rallija pilotiem vai ko tādu.
+2
To būtu pagrūti realizēt. Bet kādam lauku makrejam, kurš 2 dienas kodis, līdz uz veici gan varētu molča aizmaukt. Adrenalīna būtu cik uziet (galvenais pašam būt skaidrā) :D
+1
A neviens netaisās tādā gadījumā uz baznīcu skriet, dzīves laikā sastrādātos grēkus nožēlot? :D
+6
ar sērkociņiem
0
Nu ar tiem rallijiem arī risks pastāv. Ok, viena lieta, ja nosities. Nu kāda starpība, tagad vai pēc 6 mēnešiem. Bet ja tikai lauz mugurkaulu un gādīgie radiņi tevi baro caur šļūteni, tad droši vien tie 6 mēneši būs garāki kā dažam labam 60 gadi.
+2
Dā. Tāpēc jau arī no tā vispār kāds adrenalīns ir, ja nebūtu nekāda riska, tad jau nebūtu nekādas jēgas. Tikai starpība, ka <6 mēneši tomēr ir daudz mazāk, nekā 60 gadi.
+1
Visticamāk pēdējās dienās pirms tā The End , nopirktu MG42 un nedaudz izraeliešus aizbrauktu pašaudīt. Līdz tam gribētos arī rallija vāģī pasēdēt, padžampot.
+6
Es laikam esmu drusku jocīgs, bet man nekad licies, ka nogalināšana varētu būt tā lieta, ko es varētu izbaudīt. Vajadzības gadījumā (pašaizsardzības vai kara apstākļos) droši vien varētu, bet priku jau nu toč man tas nesagādātu.

Mīļais Sīrupiņ, kā man būt - vai es drīkstu klausīties Slayer, ja neesmu sadists?
+3
Sīrupa redakcija nezin kas ir Slayer, bet labāk nē, jo nosaukums liekas tāds briesmīgs un šāda mūzika var Tevi iespaidot darīt tādas lietas kuras vēlāk var nākties nožēlot.

rock'n'roll almost ruined my life! :D
+3
bļāviens, gribētu uz kādu nedēļu pastrādāt par redaktoru kādā tīņu žurnālā! <3
0
^ pervelis.
+5
a ko?! reku klasisks padoms meitenēm, kurām 13 gados bail zaudēt nevainību un vēl nav pupu- pajem mutē! :)
+5
Es atceros, ka reiz lasīju vienā no šitādiem žurnāliem vēstulīti, kurā teksts bija aptuveni šāds: "Mīļais Sīrupiņ, man ir 13 gadi un man ir liela problēma - es nezinu, vai es pareizi savam puisim taisu minetu, vai varat palīdzēt?"
0
mSPW, a jēga viņus šaut, ja viņi tapēc pēc pāris dienām mirs?
0
tapēc -> tāpat.
0
Tā kā pasaules gars jau pie kājām būtu , es vispār nekur īsti jēgu nesaskatītu, bet nu no MG42 izšaut gribētu uz tiem tur...
0
fak , nejēdzu rakstīt ar porķiku.

*gals
+4
apsmējos par vēlmi būt par Sīrupiņa redaktoru... jā, katrā no mums dzīvo maziņš bobijs:D
0
^ :D
0
kas i'? par to būtu baigi jāsarkst?! :D
0
anonīmie bobiji :D ai, svaigas asinis jau visiem patīk :D
0
Kautko te sāk pļūtīt par metāna gāzi...

www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/339...
+2
Ā, vo, bandu ko es gribu nolūrēt koncertā kamēr šie nav apmiruši un es ar vēl dzīvs - VENOM. ja vēl klasiskais trio varētu savākties :)
+1
Nuja. Pilnai trešera laimei vēl tik Venom atlicis. Nuclear Assault ar labprāt redzētu. Nekas cits tāds (no vēl aktīvām blicēm) nenāk prātā. Ā, Coroner tač ar augšāmcēlušies un Mekong Delta.
0
Sabbat.

To varētu attiecināt uz abām zinamākajām bandām (kuram gan nepatīk japāņu onkas tērpos, no kā kāds pauts līž ārā), bet nu britu Sabbat ar siekalas pa gaisu Valkyier'u priekšglā '07 WOA nospārdīja ļoti intensīvi. Var manīt, ka apmēram to pašo maizi, ko Kreators un Destructions ir ēduši, ar to atšķirību... nu ar to atšķirību, ko tie, kas i dzirdējuši, zin :D
0
Razor un Agent Steel ar būtu zajebis, tik tie pirmie, lai gadn skaitās ''active'' 13 gadus neko nav izdeuši ...
0
tad jau pilnai laimei arī Testament un Voivod nebūtu slikti dzīvajā redzēt... un Motorhead....
0
'Pirmie pāris reizes redzēti, otrie tiks šogad skatīti, bet pēdējie veiksmīgi ignorēti.
0
Mož vasara arī tad beigsies... :) Najubļa, zajebala.
0
Nu ja jau piemin Agent Steel, tad es priekšrotu dotu Helstar :)

Ā, un Anacrusis tak arī reformējušies. \m/
0
jopt, *priekšroku*. Kādu vēl, ble, rotu...
0
Anakrūze ar būtu zvērā ! Vēl nav redzēts mans mīļotais Perzonal War, arī Imagika, bet Onsought nogulēts :( Forbidden ar koncertus sniedz ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas