Kas tad īsti ir gudrāks "Vīrietis" jeb "Sieviete&
-3
Paskatieties cik cilvēks var būt galīgi stulbs:)
www.draugiem.lv/say/?pid=73066623...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Izlasiet Zandas komentus...aaa un to linku veel nospiediet lai saprastu par ko ir staasts:D
0
Es tā par šito ierēcu. :D

-Lelde
+1
A pričom, kurš gudrāks, vnk cilvēkam bremzē pielekšana, nav vienīgā tāda:)
+2
...zinaatu kaa vinja man tur brauca virsuu,par to ka es esmu vainiigs ka vinjas bilde raadaas:D
un visaadas veestues:D
+1
nu cilvēkam vēl kādu laiku nepieleca, ka tas ir vienkarši pat nesmieklīgs prikols. Laikam meitenei daudz ko slēpt, ka šitā sacepās >:)
+3
Cilvēks varbūt vienkārši nedraudzējas ar tehnoloģijām. Gadās. :D
+4
...nez man liekas kas dura:D
+3
Neredzu par ko te tā mīnusus mest.
+2
nu es jau nemetu...
+3
Pohuj.
+1
Cilvēkam paranoja izprovocēta:)
+1
Informācijas caurums draugos ? Pizdēc, pizdēc :D
+3
Bija jau arī tā, ka gāja tas draugu ieteiciens par gada stulbāko galeriju. Tad tie sacepušies redeļu retinātāji bija tikpat safailojušies.
Par kontekstu runājot gan atkal jāsecina, ka, ja kāds saprot kaut ko labāk par pašu, tad mēs paklusējam vai labākajā gadījumā piekrītam, taču ja mēs kaut ko saprotam labāk par citu, tad iespēju pabakstīt gan nelaižam garām. Internets

Bet par manu bildi tur es ar Belasovu vēl parunāšu...
0
:D
+1
Nesaprotu tos kuri mēģina cepties par šo prikolu...:D
+4
Mīnuss. Visai tēmai.
+1
Kam nav draudziņa, tas neredz šo prikolu :O
0
draudziņiem.lv/ <-jāāājhahhaaa
+1
Spēcīgs tēmas pieteikums.
0
triecienmīnuss visai tēmai. >:)
0
Hmm, bet vai tas bija jāpublicē šeit? Jāturpina šeit viss tas bērnudārzs? Atgādina kādu bēdīgi slavenu personu...nevajag viņa līmenī nolaisties. Varēji parēkt kopā ar saviem draugiem par to un viss.
+2
"Kas tad īsti ir gudrāks "Vīrietis" jeb "Sieviete" - vārdu 'JEB' lieto tikai starp sinonīmiem!!!
0
vīrietis jebj sievieti ....
+1
sievietis strebj vīrīete
+1
Nu a kapēc es nevarētu rēkt par tādu stulbumu ne tikai dr.lv...padalos un tapēc ielieku arī truemetal.lv...lai visi redz kaa var būt tik "STULBA"!!!
+4
Trūmetālistus tak nepārsteigsi, jo pēc bobija nekas neliekas sevišķi dīvains vai stulbs.
+4
Ta jau labāk kautko no klasikas pārlasīt - /forum/51605-sperma
-1
Gribēju padalīties ar vēl vienas DURAS stulbumu...
+4
bet viss taču ir relatīvs. citreiz pasaki kaut ko izcili stulbu, bet aiziet tāāāāds lokālais prikols. citreiz labi domāts joks izpelnās sabiedrības klaju nosodījumu. ej nu un saproti:)
kamēr vēl bušs nav ielicis pie anekdotēm iz dzīves, pamanīšos pati- sēžam ar viņu šorīt, slinkums uz jūru vilkties, kam citramons, kam aliņš, aprunājam augumus, nu respektīvi garumus. dialogs- werwolf: kas tad tas ir ... 10 cm garāks. u: kā, kas?! par veselu krānu/svēta sašutumā/
0
:D...
0
Par veselu krānu jau nu nav vis.... ja nerēķina pēc kādiem aziātiem.
+1
nu tās jau ir nianses, miera stāja vai rases piederība, šī ir ļoti aptuvena mērvienība:D
+2
Par pimpjatiesu garāks ...
-2
...a kur miinusu liceeji?
+1
Šeit ...
+1
Pimpjatiesa, pimpjamiesa, ā!
-2
a kapēc tikai viens...?:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas