Black Friday 13.08. :)
0
Kāds "Melnās piektdienas" pasāciens - www.draugiem.lv/blackfriday...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tādu mantu nedrīkst laist garām!
+8
Bļa, un es uz šito netieku ... :(
+4
Sarkasms sit augstu vilni!
+7
Valdim ir jāpiesaka patents uz sito nosaukumu.
Tev nebūs nelietīgi Melnās Piektdienas vārdu valkāt!!!!!
+3
tra-ta-ta-ta-ta-ta-ta
tra-ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta
0
Nosaukums jau nav izgudrojums. Tur tirdzniecības zīmes nevis patenti strādā.
0
Filozōfēt jau var, bet, iespējams, lai izveidotu tādu tirdzniecības zīmi, nepieciešams likt lietā izgudrotāja iemaņas?
+2
Juods, tā ir ložmetēja skaņa, vai ne? :D
+1
Drīzāk jau gudra dirsēja, kukuļdevēja vai jurista iemaņas, lai šādu plaši lietotu vārdu savienojumu izdotos izsist cauri kā (R).
+4
Vai ta jurists nav vienlaicīgi arī abi iepriekšminētie?
+2
Ganz genau, Desper.
-24
Nedaudz parakos pa netu un noskaidroju kas to pasakumu riko.
Painformeju ari rikotaju lai vins tomer atnak un seit atvainojas informeju ka nav ta smuki darit.
Te ari atradu info ar cilvekiem kas ir saistiti sis cilveks reklame sava dienasgramata info lidz ar to ir saistits uz zin so to vairak www.draugiem.lv/friend/?696181...
Tad ir viens cilveks kas it ka so pasakumu riko www.draugiem.lv/friend/?3469608...
Un vel es sanemu no rikotajiem sadu vestuli.
Par vinu nopietnibu var pasmaidit pec ta teksta kada vini to raksta.

sveiki.. bet nevis tieshi shaja diena un viena un taja pasha menesi notiek tads pasakums.. un 1kart nesu pats dzirdejis par tadu pasakumu.

naca prata tads nosaukums vienam no maksliniekiem kas uztajas un zlemem ari vinju pielietot jo patiesham neka 5diena un 13 datums iekrit..
nebija nekas domats no kka noshpikot..
UN te NAV nekada plagiatisms!!!!

muzika stilam nav nozimes bet gan datumam un dienaj..

Un nevajaga ludzu macit kaa riikoties turpmak ok..un pietiekami esam sasniegushi limeni pasakumos...

Tatad izdariet secinajumus.
Savus nodirsienus varat aiztaupit jo atbilstosie ir painformeti par so temu tikai paradisiet savu limeni ja brauksit auguma.
+3
Jes - trejastis iz bek in taun. :D
+5
Nē nu tas ir psc. Čali izbano , a tas atnāk un atkal iedirš forumā spamu. Tiešām pirksti jāsalauž.
+9
Ugga, kill it now!!!
+2
Gluži kā šausmenēs - they always are coming back. Kas mums te tagad, trešā vai ceturtā sezona sāksies?
0
The Return of Ultimate Horror...

www.youtube.com/watch?v=9AH53KEvQ3I...
-2
Ultimate horror ir šis:

www.youtube.com/watch?v=MLZ_67PqdgQ...
-22
Starpcitu noradiju viniem ka naktos tomer atvainoties citadi nikni metalisti varetu to pasakumu viniem parverst riktiga grind core ballite.
Tad nu vinu atbilde.
Kr4 nevienam neatvainosiemies.. ja grib lai tik brrauc shurp apstiisimies kas pa purnu dabsu un kuri paliks ar lodem.. nevajaga mani macit.. man ir pasham sava firma apsardze mums ir savs sporta klubs kur trenejas pasaules chmpijoni un protams ari latvijas...varesim pameeriities spekiem..

Nevajaga ari mus tagad kurinat nesam nekadi pusheli ..:

ja ir pretedzijas lai tik brauc..

es tev ieprieksheja vestule paiskaidroju.. kas un ka.. ja nesaprotat tad pashi vainigi.. un ka jau teicu te nav nozime muzikaj bet gan datumam un dienaj...

Ir vel kkadi jautajumi?

Un vispar kad bus patents uz sho nosaukumu tad tiaki sakat kkur dzilja raknjaties.
+2
Gribeetu redzeet kursh tur kuru saliks ar lodeem...un ja nu tie pashi metālisti iebrauktu ar tanku tur?
+9
Bobis/trejastis brauks sist hiphoperus? :o
0
Ble, bobijs ir trejastis?
0
jeb vienkaarshi divi bobiji?
+17
Izklausās, ka tās vēstules bobijs pats sev rakstījis.
0
Kačing! Tā pati vien aborta atlieka ir ! Varētu uz viņa dzimeni pārsteigumu sarīkot viņam... :D
+3
Tas auns nesaprot, ka šeit nav vēlams. Labi. Darīsīm savādāk.
+3
Ja vien tā sarakste nav blefs, tad vārdāneminamajam būtu jākļūst konsekventam un kautvai vienam pašam, bet jāaizbrauc lūkot SAVUS draudus piepildīt pašam.
0
Bigij, tagad bloķēsi Bobija provaideri?
0
Tad es pats sevi nobloķētu :D Jāpadzēš tas spruksts no citiem resursiem.
0
Moš ''Tautas policija'' jāievieš ? Parādās kāds bobijveidīgais - vari profilā šim TP ķeksi ielikt - pēc 5 ķekšiem tiek nosūtīts Bigija izvērtēšanai :)
0
Bigija lauka kara tiesa. :D
0
Linča tiesa, prasti sakot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas