Datortumbas
0
Radusies vajadzība pēc datortumbām - jānem metāls līdzi zaļumos, uz vasarnīcu.

Varbūt kāds var ieteikt datortumbiņu modeli, kas būtu gana transportabls + vēl arī skanētu?
Ja nu kas, derēs arī lietotas :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Logitech Z4 spārda. Pārbaudīts
0
Logitech Z4 būs drusku par šerpu :)
Drīzāk domāju kaut kādas nelielas 2.0, arī lētākas tikai ~ 10 dienas būs vajadzība tās darbināt.
0
Sorry- ...arī lētākas. Tikai ~ 10 dienas būs vajadzība tās darbināt.
0
Nu tad varbūt var aizņemtie sno kāda vai padomāt par Logitech LS21
Price per value varētu būt diezgan ok, taču nekāds audiofīļa sapnis tas protams nebūs.

Veicis:
euroshop.lv/datortehnika/datoru...

Atsauksmes:
www.logitech.com/en-us/speakers-audi...
0
Ta jau tikpat labi var lētāku analogu paņemt: 1shop.lv/lv/catalogs/datori/...

Pašam tādas ir. Pāris reizes gadā padarbinu - esmu apmierināts, skaņa normāla, lai arī varbūt arī nav pie hi-end pieradušām ausīm paredzēta.
+1
Zūdi tās logitech tumbeles. Pfff. Es pā 40Ls iepirk EACAN (A-600II) Elkōrā pirms nezcik gadiem - skanēja dafiga labāk par 200Ls logitech. Divas tumbeles+subs. Tip tādas: tonghadyai.exteen.com/images/SPK%20Eacan%...
0
Pie mana kompja ir pieslēgti šādi ķīniešu brīnumi:

www.simsim.lv/index.php?productID...

Tā kā negribēju 2.1 stafu, nopirku 2 skandas ar iebūvētu pastiprinātāju. Neesmu vīlies, augšas ir ļoti labas, bass nav pārāk spēcīgs, bet arī nav pa maz.
0
MP tumbas neder?
0
ā, man tač ar EACAN pa kādiem 30Ls! riktīgi primā uz gandrīz pilnu katušku ir sakarīgs rībiens kā reiz vasarnīcā!
0
Es mājās vēl joprojām drilēju TARGET tumbeles, ko iepirku 90-jos:)
+1
reku kaut kādi Rīgas inženierčuvaki palaiduši kickstarterprojektu — redzēs, vai savāks plānoto summiņu:

www.kickstarter.com/projects/1201749352...
0
Nesavāca gan.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Skuja
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas