HAPPY SYSADMIN DAY!
+8
Apsveicu visus adminus šajā jautrajā dienā!

www.smilespedia.com/wp-content/uploads/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Varbūt pa kādam alum pēc sūrās adminēšanas darba dienas? :)

P.S. jeb pa kvasam Adriān? :))
0
Es jau zinu, ka plkst 16os darbos sāksies svinēšana. Par beigšanās vietu un laiku es galīgi nevaru izteikt nekādas prognozes :D
0
Gratulācijas visiem šī sūrā aroda (principā varētu teikt dzīves veida) piekopējiem! :)
+1
Hehē un man kāreiz vakar par win7+stuff installu iedāvināja 15x tērvetniekus >:)

Man šķiet, ka freelancoties ir izdevīgāk.
0
Viss varētu būt atkarīgs no kantora, kurā strādā + ja paveicās, var jau apvienot pamatdarbu ar haltūrām.
0
Labi, ka pēdējā diena pirms atvaļinājuma.
0
Ā, tagad katru piektdienu tiks svinēta Sisadmina Diena?
+1
Labi, ka atgādināji! Šovakar varēšu pielieties ar nopietnu iemeslu :D
0
Ō, super! Bet es tik nupat no vakardienas WOA beforeparty esmu atgājis ...
0
Dethecrator, sysadmini jau neies sevi apgrūtināt ar datumiem. Labāk ir noteikt, ka jūlija pēdējā piektdiena ir sysadminu diena un katru gadu svētki ir piektdienā.
0
Es jau ar dārgo pabrīdināju, ka šodien būšu vēlu (iespējams agri) :)
0
Ē, jūs - datoriķi - vācās kaut kur nebūt adminēt alu?
0
es drīzumā ar darba kolēģiem došos iedzert "pa kādam alum", vai iestāsies pēc tam un kad iestāsies godīgi sakot nezinu
0
Es adminēšu alu vai ko citu grādīgu ar saviem kolēģiem-adminiem :D
0
Alus administrēšana galu galā ir ļoti smalka un atbildīga procedūra.
0
es gan šodien pārmaiņas pēc skaidrā :D
0
Bleidītis neadminē? o_O
+1
ar steigu jāaiziet pēc pāris pačiem, savādāk šorīt karos augšā :)
0
^^ jau no 13.jūlija vismaz pāris ali dienā, tā ka jāļauj organismam pāris dienas atpūsties pirms WOA - BA divnedēļnieka.
0
^ vai tad pāris ali dienā nav norma, secīgi dabiskais fons?
0
^ nu ja, lai aknas formā uzturētu.
+2
Saindēsies vēl ar ūdeni...
0
Bļa, saucas - ieskrēju Berga Bazārā pāris aliņus nopirkt uz māju ...
0
Bļa, saucas - atnācu uz kādu alu vai pāris Berga Bazārā.
0
Ja pareizi atceros, pēc izmešanas no BB mēs uz 3VL aizvilkām, bet bija ciet ?
0
Prieks manīt dzīvības apliecinājumus, draugs. 3VL nebija ciet, tiesa gan, taisījās uz to pusi; bet katrā ziņā tu biji visnotaļ ciet :)
0
Man aliņu adminēšana beidzās ar deģenerēšanos ar šampāniešiem līdz pavēlai sestdienas pēcpusdienai....
0
^^ tā varētu būt, jo neatminu, ka 3VL būtu iekšā bijis un kā mājās aizminos ar neatceros :) Pamodos jau 9:30, pēc kā varēju secināt, ka gulēt iets agri :D

Šodien alussalona bārmenis stāstīja, ka atteicies man aliņu līdzņemšanai dot - baidījies, ka sasitīšu pudeli - Ls5.75 tomēr maksāja.

Tā ir, ja tu savā naivumā nospried, ka ''viens aliņš'' tiešām būs viens un tēpēc neiesprigstot paķer uzreiz Past Master tukšā dūšā, bet labi ļauži sarodas viens pēc otra ...
+2
Gandrīz paliadu garām! \m/
+3
Hell yeah!

Sveiciens visiem kolēģiem!

antrew.files.wordpress.com/2010/07/3052557_2a2...
0
Sveiciens kolegām!

Ne buga!
0
Rolign, tu arī?

Likās, ka beidzot būs beidzot kāds metālists, kurš NAV datorists pēc profesijas! :D
0
Es neesmu.

Bet jāpiekrīt, īpatsvars ir diezgan nospiedošs :)
0
Jebkurā gadījumā - sveiciens! Sisadminu diena un nežēlīgi karstā piektdienā nozīmē tikai to, ka alus līs un kompji kūpēs :)
0
paldies, paldies
+8
Metālisti ir IT VISUR.

Gāju šodien pa tuneli starp dzelzceļa staciju un štokmani. Stūrī kā jau parasti sēdēja bomzis ar suņiem. It kā pierasta lieta, taču kaut kas likās savādāk. Atskatījos - nu ja, bomijam Dimmu Borgir krekls...

+3
Kad beidzot tiks izmantota tehnoloģija, kas darba vietā (ar datora palīdzību (vairāku?)) brūvēs alu. Ir gan temperatūra, gan kūleri, vadi ...
+1
...gan patērētāji. To aizmirsi.
+5
Bomži metāla kreklos - ierasta lieta. Cēsīs arī nācies redzēt saules brāļus ar Iron Maiden pat Morgoth krečoniem.

A nez, šie izvēlas arī? Teiksim - vienā misenē blakus uziet Limp Bizkit krekliņu un Mayhem krekliņu. Vienam roka stiepjas pēc LB, ko ieraugot vecākais, bārdainākais un daudz pieredzējušākais saules brālis (jo viņi bieži strādā pa pāriem) krauj pa nagiem un saka "Stay true!", ar noteiktu žestu pārvirzot biedra tvērienu uz Mayhem krekliņa pusi. :)
+8
Vidējais brālis vienvakar ņirdza, ka bija pie stacijas manījis bomāru ar tipisku metāla kreklu. Spriežot pēc uzraksta, tas esot bijis Slayer — Hell Awaits krekls. Spriežot pēc smakas, tas esot bijis Pungent Stench krekls.
0
Priekā,kolēģi!
+5
Progress bar'a vērotāju diena. ;) :P
+3
Nex next nextistu diena >:)
+3
next next next yes aggree un atkal next next next bļe cancel.
+1
Deth, es principā angļu filologs :D
Tikai iemaldījos nedaudz vienā norvēģu kompaškā. Apmāca uz vietas, tā kā vairāk vai mazāk esmu ņūbs. Bet nu vismaz Norvēģiem Blizzard reklamēju :D
+5
Desektrator - šis nebija tas vecis? i.eatliver.com/2005/712.jpg...
+1
Pats diemžēl neredzēju (vai par laimi), to tikai brālis stāstīja, kurš pa ceļam uz darbu bija redzējis. Visprecīzāk būtu, ja šis valkātu tādas grupas kā Skid Row kreklu.
0
Alus jau ir pasūtīts. Vakarā solīja piegādāt. :)
+1
Kurā adresē? >:)~
0
Nu tas jau kā kuram. Šoreiz bez publiskas degustācijas.
0
Publiski nevajag, zaļie tuntuļi uzliks vēl sodiņu :)
0
BigUgga bailīgs? :)
0
Par baiļu sajūtu to nenosauksi, bet uzmanīgam jābūt |:)
0
Kā sacīt jāsaka - ir pieredzīte :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas