15.10.2010 SADIST,CRIONICS,VIRGIN SNATCH Rīgā
+4
Oktobris solās būt karsts
15.oktobrī Rīgā

SADIST (Itālija) www.myspace.com/sadistribe...
VIRGIN SNATCH (Polija) www.myspace.com/virginsnatch...
CRIONICS (Polija) www.myspace.com/crionics
+ vēl divas bandas
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
^
a kur viņas uzstāsies Rīgā?
0
Pagaidām vēl nebija minēts, droši vien jau ka MP.
0
kruta. crionics tādi bieži ciemiņi vispār. jau 4 reizi?
0
Tas laikam tādēļ, ka MOA šie kanpi vispār paspēja uzspēlēt :D
0
Virgin Snach ir akūni labs Thrash. Albums ''In the Name of Blood'' ir gandrīz perfekts stila paraugs.
0
Sadist? Tas ir... zajebis. Albūmu "Tribe" es savulaik drillēju uz riņķi vien.
+1
Biļete tikai piečuks
metalshow.lv/?section=home&lang=...
0
Bardzo dobra napierdalanka tas Virgin Snatch:

www.youtube.com/watch?v=ftHfOLwql6U...

Vokālists biš pēc Sanctimoņu/Flayingu Viestura izskatās.
0
Crionics labi izklausás. Atceros, kad shamie speléja kopa ir RC, Incantation un Krisiun, tur tos taustinus galígi nevareja dzirdét... ierakstos skan diezgan interesanti.
0
Kā jau Bruķika tēmā rakstīju, Sadist patīkami pārsteidz - bija daudz labāks, nekā divas iepriekšējās reizes, bez kakainajiem tīrajiem vokāliem un visādām huiņām. Ļoti desīgi rukāja. Crionics Metalšovā smuki noblieza, tik par īsu, tāpat kā pitms Krisiun & Co. cerams, šoreiz ilgāk rukās. Ūberkoncis gaidāms.
0
Sadist spēleja kaut ko no "Tribe"?
0
Vai no Above the Light?
0
''Tribe'' viņi visas reizes ir spēlējuši. Nevienu citu dziesmu šiem neatpazīstu, tā ka HVZ.
0
No "ATL" parasti spēlē "Sometimes They Come Back", no "Tribe" - tituldziesmu un "Escogido".
0
"Sometimes They Come Back" killer gabals. Teksts gadījumā nebija no Stephen King?
0
ja vēl 2 grupas būs, tad jau var puslīdz oldskūlu kodienu taisīt līdz drēgnajam oktobra rītam! Nu ja vien nesāksies 19:00...
0
sadist, un tad jau vakars lai iet kādā gultnē vien vēlās.
0
man jau aktuāli ir kost līdz pirmajiem busiem...
0
ja, prikoligs pasacienins. :) sis laikam bus pirmais MP koncis, kuru apmeklesu sogad, ja nekas acii kritoss neuzradisies. tas jau vien nozime kko apvemtu :D:D:D
0
Vajadzēs atrast veco, dzelteni vākoto kaseti un dabūt autogrāfus no Sadist :D
0
ja virgin snatch albuma act of grace nebutu tik daudz tira vokala, tad butu sausmigi forsi. noklausisos vel BoD ieteikto.
0
Starp citu, Zviedru banda VIRGIN SIN ar spēlē Thrash un arī ļoti labi. Vislaik jūk man viņas, nezkāpēc ;)
-1
0
Kas tā vēl pa komunisma propogandu uz tā plakāta?
0
Citi teiktu - naciku propaganda.
+3
Airoflota reklāma
0
Es ceru, ka to sūda plakātu vismaz neviens nekur nelīmēs.
+1
Mjā.... kā parasti, mes tak esam viņiem vēl PSRS sastāvdaļa ar krievu tankiem uz ielas :)
Nu un protams Airoflots lido visapkārt no Sibīrijas ar lāčiem!
+2
nez,shamie zin ka lietuva psrs simbolika ir aizliegta?
0
un mums ir atļauta? tas, ka nevienu par to nedrāž, nenozīmē, ka ļoti drīkst.
par PSRS karoga izkāršanu Pēterbaznības tornī vienreiz gan notiesāja /tiesnesi Laukrozi gan arī pēc tam nopvāca:( žēl, labs pasniedzējs bija vieds un drosmīgs vīrs/
0
Tikai tagad pamanīju fōnā ģērboni, visādi citādi jau uzbliezts firmas logotips, kas izskatās pēc naciku ērģļa un boļševiku sirpjāmura mīlestības augļa.
+1
OMG LOL, izskatās, ka sirpjāmuram ir arī unicode
0
+1
laikam tas tikai Uggam atļauts :)
0
0
ble ķipars kaut kāds :D
0
<span style="font-size: 300%;">☭</span>
0
^ dream on! :P
0
Ugga - mailu saņēmi?
0
Kad apskatījos Junkā, tad jā :D Padošu ziņu drīzumā.
0
pisec, labi ka pajautāju!
0
"par PSRS karoga izkāršanu Pēterbaznības tornī vienreiz gan notiesāja"

Notiesāja par terorismu - šamie tak teicās,ka viņiem esot granāta un spridzināšot to torni.
0
-1
starp citu, kas būs tās +2 grupas?
-1
starp citu, kas būs tās +2 grupas?
0
ork un retrace my life
+3
! Atļaušos atgādināt - koncerts jau rīt!
0
Skaidra lieta. Kājas jau apautas.
0
Aknas ar bišku pataupītas.
0
Ui, trakais, vajadzēja labāk patrenēt!
0
Neviens pirms maratona ar pusmaratonu nesildās ...
0
Kā tad, ne vairāk kā rīta skrējieniņu ;)
-1
zaibaļi! Es netieku... monētas un līdzgājēju trūkums attur :(
+2
Pamīzt vienatnē arī nevari ? Vajag lai kāds krānu pietur ???
0
autobusā turp un atpakaļ pietrūkst sarunbiedru. Bļa, man katrs pasākums izmaksā +10Ls ibio! :(
0
Grūša dzīve pāķiem ... atliek nepopulārais lēmums: -10 kompensēt nedzerot :D
-1
nedzer Tu!
Skarīgs koncis nedzerot, ne? :(
+2
nu man, piemeram, visi sakarigakie konci ir bijusi, kad esmu skaidra.
0
Nuja. Tu esi džeks bez kompromisiem - vainu skaidrā, vai pilnīgā ķitē :D
0
citadak jau nevar zinat, ka ta ir zupa! :D
0
Ko tik emocionāli ?!
Ja ir pazīstamie, kas rīt būs koncī , tak gan jau pacienās tevi..

Mājās sēdēt negribās , bet virdžina clean voxu baigi negribās dzirdēt.
0
vai vai vai aij aij aij mammiit
sodien jau spirtu liesim iekshaa un sejas dirsiis
0
Ble, sovakar es redzēšu Sadist! 1996ajā gadā, kad drillēju "Tribe" es par ko tādu pat nesapņoju...
0
Tūre sākās 30.septembrī, diemžēl neatradu setlist, lai gan kārtīgi mēklēju. Laikam tikai šodien uzzināšu:)
+1
Vakara iedvesmai: Sadist - Broken and Reborn
www.youtube.com/watch?v=bZp_nsszX-w...
+1
No tā plakāta uzreiz krāns uz pussešiem nostājās...
0
mSPW, par kādu clean vox tu runā ? Virgin Snach ''tīrais'' ir visai maz un ar tāds nikns.
0
Tos pašus "Act of grace" un "In the Name of Blood" , bet nu instrumentāli baigi labs ir jā.
0
2008. tik tagad 1x klausīšos busā :) Tīrais nopietni pārstāvēts tik balādē ''You-know-where'', turklāt ļoti labs.
0
skumji, ka sadistam tūrē jābraukā ar tādām sūda mūzikas grupām, bet labi, ka ir pīpētava, kur to visu nedzirdēt.
paši sadist nenormāli kruta, tā noārdījos, ka muguru sapisu, nevaru īsti piecelties, tā kā manā vērtē super duperīgi, pilnīgi gribās vesti izmazgāt, cik labi bija, nu.
0
^ man šķiet, ka pīpētava vienmēr ir tāds mazais dzirdes aparāta glābiņš. :)

varētu MP ieviest kastīti ar uzrakstu BLEEDING EAR DONATIONS, lai savāktu līdzekļus pīpētavas absolūtai skaņas izolācijai..
+2
Atnācu ap 22, kad abas vietējās grupas jau bija nospēlējušas, kas bija pareiza izvēle, jo tam sekoja stundu ilga pauze, kamēr mākslenieki regulējās, jo bija iestrēguši uz Krievijas robežas. Tas laikam bija arī tas iemesls, kapēc visām grupām sākumā neskanēja.
Virgin Snach spēlēja enerģiski, tikai to tīro vokālu nevajadzēja- skanēja kā kaut kādā modernā MDM
Crionics nospēlēja vairāk un labāk nekā Metalshow.lv festā.

Sadist norāva jumtu un aizlidināja kilometru tālāk- viens no labākajiem un sirsnīgākajiem končiem, kas redzēts Melnajā Piektdienā (ja ne labākais). Vēl arvien nevaru atiet cik labi bija. :)
0
Atvilku at 20:30 ar cerību, ka pirmā grupa jau būs noducinājusi, bet tomēr nācās pēc minūtēm desmit mocīt ausis ar Retrace My Life, kuri lēkāja garlaicīgu Dēskōru. Tik pēdējā dziesmā bija viens klausāms moments.

ORK bija OK, bet īpaši nepārliecināja, kautgan man gan ierakstos, gan dzīvajā patīk līdzīgi onānisti Mitrie.

VIRGIN SNACH tikai 25min nospēlēja, visdrīzāk, ka kavēšanās dēļ (pēc 23 sāka), bet labi ka tā, jo pēdējā albumā tas skanējums viņiem tāds izteikti desīgāks bija palicis, bet dzīvajā vēl kōres sameta klāt un tas tīrai vokāls īpaši labi neskanēja. Pāris vietās paku varēja pakratīt, bet tas arī viss.

CRIONICS nozvetēja ultralabi. Labākā šo uzstāšanās, gan garuma, gan setlista ziņā.

SADIST bija OK. Pāris dziesmas tīri labi iespārdīja. Vokālists, kā ierasts ķērās ģitāristiem ap kaklu un ģitārists demonstrēja savus fantomasa trikus, vienlaicīgi spēlējot taustiņus un giču. Virgin Snach vokālists vienā gabalā uzvilkās uz skatuves, pakratīja paku un uztaisīja steidždaivu, kurš beidzās bez ŗedzamām sekām :) Un tomēr šī bija 3x, kad Sadist skatīju. Kautkad paspēju CINIC iepīt klāt (paliels kakucis bija).

Atkal iemanījos 10. trambulī aizmigt. Turklāt pamodos turpat, kur pirms divām nedēļām - 2 pieturas pirms savējās, bet no otra gala ;)
-3
^
Retrace My Life nespele death core
XD
0
mārtiņ, grupa spēlē tādu stilu pēc kā ttas izklausas, nevis kā tas ir domāts.
-3
nu tad lūdzu reini izskaidro kas RML ir no death core?:)
-1
eu, tu tak sācis ar garumzīmēm rakstīt. :O:O:O:O:O:O:O

nezinu, neesmu dzirdējis, es tikai domāju, ka dzīvajā tas tiesam varētu izklausīties pēc taā, zinot tavu mūzikas gaumi. :D
-4
^ko tu vispar zini par manu muzikas gaumi?:D
LOOL
XD
atradies man te TRUE intelekts :D
-2
Lai Resnais izskaidro. Viņam ar visām ''ukačaka'' sanāca :D
+1
tapec, ka tu vislaik kllausies core un slave vinus. gan jau, ka ari citu muzonu, bet pedeja laika tik to vien no tevis dzirdu.
0
0
bildes baigi labās, kvalitatīvas. Prieks bij skatīties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas