Žetons visai W:O:A 2010 brigādei!
+4
Te Gatis no Briseles vai arī "tēkreklu džeks", kā mani nodēvēja kāds no jums. Kas tieši - neatceros, bet jebkurā gadījumā paldies visiem, ko satiku, par fantastisku kompāniju! Šeit piereģistrējos, lai salīmētu sejas ar iesaukām, un nākamgad, visticamāk, atkal satiktos Vāczemē!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Briseles LV metaļors? es ar dzīvoju ik pa laikam Briselē ;D
0
Tēkreklus iepirki biezā slānī ? Tad jau mani par sīdīdžeku var saukt ....

P.S. Dainis
+1
Forshs, tu esi Mārtiņš no Merodes rajona, kas uz konteinera saldi nosnaudās? Daini, tēkrekli beigās sanāca divi - oficiālais un ar 1349, toties dēlam - veseli četri. Jāatzīstas, ka ar Dārtu Veideru un Sūkli Bobu :P
0
neesmu Mārtiņš, nekādīgi.
0
Man te Munky saka, ka WOA 2011 Xmas package jau ir izpirkts....
0
***Das auf 10.000 Ticket limitierte x-mas Tickets war bereits nach 5 Stunden ausverkauft***
0
Mjā, tas gan gāja operatīvi :D un cilveki tagad laikam šturmē WOA forumu, jo tas draņķis neveras vaļā :D
0
Jopc...
0
Man atvērās. Par to X-mas package es laikam Estrikam vai Ingai teicu, ka visdrīzāk mums pārbraucot viss jau būs izpirkts. Pagājšgad taspats bija.
0
Hell yeah, festivāls kā vienmēr bija labais :D un arī Hamburgas lidosta bij patīkami piebāzta ar matainiem tipiem ;) šādus skatus nenākas visai bieži redzēt..
0
No manas puses arī lielais paldies visiem par labāko ballīti kopš esmu bijusi Wackenā. ;)
Inga
0
RTL Explosiv reportāža, sākas no 13.minūtes

rtl-now.rtl.de/explosiv.php?film_i...
0
tāda ballīte, ka vispirms jāatgūstas un jāpaguļ :)
0
Afterparty Polijā bija dikti labs. Bet KŽ 2007 afterparty joprojām paliek rēcīgākais, kāds piedzīvots.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas