Motocikli
+3
Principā metāls un moči jau it kā iet kopā tīri labi - reiz pat uz metālšovu aBlomē viens pat bija ieradies ar smuku, melnu hārliju. (TM gan vairāk redzēti pa Rīgu pārvietojamies uz ciskudriļļiem)

90tajos "Būsim pazīstami" bija izdevis kasetīti "mūzika ko klausās auto/moto sportisti" jebšu kaut kā tā. Kas arī bija pirmā reize mūžā, kur dzirdēju "Manowar - Wheels of fire" (atzīšos, ka toreiz likās ellišķīgi smagi) - tāpēc man jautājums - kāds no smagās mūzikas cienītājiem vispār ņemas ar motocikliem, jebšu tas ir pārāk liels $$$ un nav savietojams ar 2L alutiņiem?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Principā, ja rokas neaug no dirsas, pirksti nav pārāk līki un pašam patīk mehānika, motoreļļas smaka utt, tad tas nav liels naudas jautājums, bet ja pirksti ir kā Kvazimodo un zini tikai, moču un autoservisus, tad gan izmaksas pareizinam ar 2 un piķis aiziet nereāli.

Mani personīgi sen jau moca doma par šāda moča izveidi -

www.google.lv/imgres?imgurl=http:...

dsc.discovery.com/fansites/amchopper/...

heh :)
+4
Tik vien kā viena neveikla kustībiņa ar savu tizlo augumiņu un esi palicis bez elkoņa :D
0
^ :D
0
^^ Pēdējo reizi, kad redzēju, tev vēl bija abas rokas...
0
Bet man tak nav neveikls korpuss :P
0
Viesulis ņemas un var stundām stāstīt par motoriem :D
0
0
Un pidari arī. :D
0
Kāds varbūt arī ņemās ar močiem un klausās HM.
0
Bez B kategorijas man ir arī A kategorija, tātad varu braukt ar visa veida močiem. Labprāt vasarā uz darbu pukšķinātu ar kādu litrīgu čoperīti, nevis autiņa sēdeklī muguru svīdināt šaj karstumā. Bet nav jau kur turēt to moci. Uz ielas vai iekšpagalmā nav prāta lieta turēt. Nospers, ka divi deviņi.
Nu un jā- normāls čoperītis (smagais, nevis sieviešu vai `rokeru` distrofiķu vieglais) cenas ziņā labi pārsniedz vidēju autiņu.
:)
0
Priekš kam smagu motociklu? Starp citu litrīgie arī ir visnotaļ mazi savos gabarītos. piem Yamaha Virago VN1000
0
katrā ziņā ne mazāk par 650 kubi... A tā litriņš pašā laikā.
Virago ne pārāk.
Vulcan labāks www.motorcyclecruiser.com/features/0808_crup_...
+1
+1
Kaupe nenovaldītu :D
0
Kaupem tas otrs rolleris >:D
0
Muahahahahahaaaa :D:D:D
+2
Čoperi ir priekš resniem burgeru rijējiem. nIm
0
^^ pasaki to kādam čoperistam, paviļās aiz matiem pa zemi maķenīt :)
+2
Resnie burgeru rijēji brauc ar Harley Davidson, jo viņi savā vecumā un biezumā to var atļauties :D
+1
mani gan neviens aiz matiem par to nav rāvis, ka šosejnieki patīk labāk. gribētos jau to A kategoriju, bet laikam jau labi vien ir ka tādai trakai un neveiklai meitenei nav liekas naudas šadām izklaidēm :D
0
Nu nafig - nekādus šosejniekus.
0
@boks: ticu, ka tāda doma kādam varētu arī rasties :D
Nu ko padarīsi, nekad man čoperi nav patikuši. Liekas visai nejēdzīgs braucamais, purkšķa vairāk nekā jēgas. Ja nu man kādreiz uznāks dullums un sagribēsies moci, tad visdrīzāk es raudzītos uz kaut ko aptuveni tādu www.ss.lv/msg/lv/transport/mo... vai www.ss.lv/msg/lv/transport/mo... (tipa ziņā, ne obligāti šitās markas vai modeļa)
+1
Man šosejnieki asociējas ar urlām un urlu dzīvesveidu, kaut gan zinu, ka ar žiletēm brauc arī normāli cilvēki :)
+1
Diez vai sevišķi daudzi urlas brauc ar žiletēm, jo vai nu nevar atļauties, vai nu ātri vien novelk uz mutes tā, ka kedas pret sauli, vai vismaz visa gribēšana pāriet.

Vispār man labāk par "žileti" patika kaut kur lasītais angliskais apzīmējums šitiem aparātiem - crotch rocket, jeb šekumraķete :)

Heh, vēl atcerējos, ko stāstīja viens paziņa, kas arī pabraukā ar šekumraķetēm un ietusē ar citiem tādiem: vilcis viens pa jūrmaleni tā ap 180-200 km/h, te izlien ments un stādina. Zināms, ka šim neprātā nenāk stāties, dod tik ručkā; uz ko ments bezspēcīgās dusmās sviež šim ar zizli.... Spoguli esot nolauzis. Nez kas būtu, ja šitāda metiena rezultātā tas braucējs būtu nosities?
+1
ir ir redzēti kadri, kas brauc strīpainajās trenuškās ar košas krāsas sportiniekiem, bet par urlām vairāk prikoļī džekiņi, kas ar sportinieku brauc tērpušies šortos un šļūcamčībiņās :D ā, un vēl čiksa aizmugurē uz muguras uztutināta
0
^ nekas nebūtu. Kas tad būtu?
-2
piekrītu Intaram. man tieši pretējas asociācijas, ka ar žiletēm brauc riktīgi sakarīgi cilvēki, kam tas mocis ir riktīgi sirsniņā, bet ar čoperiem 99% pozeri, kam ir mazā krāniņa sindroms un tad nu vienīgais veids kā to kompensēt ir nopirkt tādu baiso dampi un uzcelt degunu mākoņos. bet nu protams arī ar izņēmumiem!!!!! kas ir vnk fantastiski cilvēki.
+6
Tikko iedomājos - ja es brauktu ar čoperi, tad man varētu piesiet mazo krūšu sindromu :D :D
0
@BigUgga: droši vien, ka nekas nebūtu, bet idejiski tur pēc diezgan pamatīga panta smirdētu.
0
Nu ja Tu mestu ar zizli menta virzienā, tad jau ļoooti iespējams.
0
Par auto un moto transportu vajag zemāku pieļaujamo trokšņu līmeni no transporta līdzekļa izplūdes sistēmas.
Un sodītajiem čūčinātājiem 10% atlaide uz krānu pagarināšanas operāciju
-1
heh, apskatījos, ka tas otrais no manis iepriekš iepostētiem močiem ir uz mata tāds, kā manam bračkam, tikai krāsa cita :D Great minds think alike :P
+1
Es arī esmu laikam no tiem, kas uzskata, ka mocis ir priekš tam (un dajebkurš transports), lai viegli, ātri, ērti (arī pašizmaksu ziņā izdevīg!!! )varētu nokļūtu no punkta A līdz punktam B un kāda jēga izdot lielu naudu priekš superduper baika, ja no praktiskā viedokļā raugoties tas ir visai nerentabls... Bet nu cik cilvēku, tik viedokļu...
0
a ja tas ir dzīvesveids?
+8
Vienīgais dzīvesvaids ir ēst un vairoties. Pārējais ir stilošana :)
+3
(protams, ēšanu un vairošanos arī var pārvērst par stilošanu)
0
Bez dzeršanas jau ar nekādi ...
0
Vairojies ar stilu! Vispār man pašam arī vislabāk klasiskie ielinieki patīk. etc.appspot.com/tmp/agNldGNyFQsSDVR...
+7
Vecs anekdots (nav smieklīgs) - šekumraķešu braucēji lielā moču tusā pienāk pie čoperistiem un saka: "Eu, davai draudzēties!" Čoperisti atbild: "Ar jums jau nav vērts iepazīties - jūs visu laiku maināties."
+3
U ^^
no kurienes tad tev tādas asociācijas (obanā, visi 99% redzies!!). Un žiletisti, kas ārdās pa pilsētas centru ar 150 km/h un, kā likums , krustojumā taisa ellīgo uzrāvienu uz pakaļriteņa, nemaz sev pipelīti necenšās garināt un resnināt? Nu sviests tas viss...
Skaidrs, ka daļa tiešām garina savu desiņu....sevišķi kretinē maza auguma alusvēderaiņi ar plati ieplestajām īsajām kājelēm, bet nu mocis (čopers) monstrozs. Ar kājām knapi zemi dabū...
Bet tāpatās arī atsaldētie donori uz žiletēm, kas sitās nost kā mušas. Zīmēšanās ar ātrumu un pārgalvīga braukšana parasti švaki beidzas šiem. Paši sevi un savas pasažieres kropļo...
Lielākā daļa motobraucēju (neatkarīgi no moča veida) ir tomēr normāli satiksmes dalībnieki, kam mocis ir ērts pārvietošanās līdzeklis, nevis manta ar ko zīmēties citu priekšā.
p.s. Jelgabam +10 par aņuku.
0
mocis daudz pasaka par cilvēku, tas kādā stāvoklī tas ir, kāda balss tam ir un kā braucējs ar viņu brauc. Rīgas centrs dienas vidū vispār ir mokas baika motoram, tur vieta ir štatu prērijām paredzētie hārliji, kuri tajā svelmē tikai kārtīgi iesilst. :)
0
^ Hunter baigi labi pateica, man patika. U burts vispār baigi muļķīgi pateica par čoperistiem, baikiem jau vairāk tās ārišķības. Būtu man tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā, es jau sen brauktu Moto GP ar kaut ko tādu
www.realclassic.co.uk/norton06120100.html...

Pagaidām vizienos ar šitādu

www.bikez.com/motorcycles/suzuki_...

+1
"istam mocim jābūt ar blaķeni :D
0
+4
Kas tad? Nigera dirsa uz riteņa? Tas nav sapnis, tas ir murgs.
0
motocikli kā pārvietošanās veids ta jauki, bet baikeru klubi ne priekš mincīšiem
+2
^^ Trū kompozīcija - brūna celulīta pakaļa vērmahta ķiverē!
0
Un ādolfiņš šo redzot apgriezās ap savu asi :D
+1
Bet ādolfiņš šo neredzēja.
0
Ievazājos Āgenskalna tirgū un tur pie vecu mantu uzpircēja kioska ir pasaulē skaistākais mocis. Es neko no močiem nesaprotu, bet es stāvēju un raudāju.
0
ja, patik retro, tad jābrauc uz Ikšķili uz antikvariāta gadatirgu, kas notiek 2 reiz gadā.
0
šad tad sanāk piekrāsot vienam restaurētājam detaļas! :)
pašlaik esmu pieķēries 2.pk. laika bumera blaķenei!
0
^ tad jau riktīgi forši. pats pašlaik esmu pieķēries vecajam krievu kravas motorollerim Tula TG 200.
0
ar tādu tik'uz festiem! bendžu bākā, kravas kasti ar aliem pielādēt un aidā! no rīta pat ar puspromili var braukt! :)
0
:) šodien pats ar notirgoju savu mašīnu un skatos pēc mocīša (mopēda ķipa) Skatu metu uz kinroad tipa čoperīti, tas nekas, ka uz 70 brauc un tikai 49cm3, za to viegli pielāgojama motora vieta 125cm3 un kak raz rāmis, tā augstums un vadāmība tieši peimērota man :D:D:D:D
0
nevajag, NEVAJAG! labāk met acis uz kādu itāļu/japāņu rollerīti (met pie malas aizspriedumus, taburetka spārda dirsu un pa lēto var uzdzīt tā, ka 100km/h nav šķērslis) ar ķīniešu un korejiešu huiņām baigi ieberzīsies!
0
mjā, pa to jau esmu štukojis, tik mani piesaista vi';na dizains, ko vēlos uzlabot, parastie roller veidīgie man ne visai iet pie sirds, kājiņas kopā - oliņas svīst, nu kam tas der, un tad vēl ciemā tāds pie meitenēm, tad jau U man nekad pupus nerādīs :)
Diviem pazīstamiem tāds vienkārši ir, ir braukts, patīk kājas ātrumi (4 ja nemaldos bija) plus labi vadās, neskatoties uz to, ka korejiešu brīnums, morotu pie pirmās izdevības ir vēlme nomainīt pret ņiprāku ( viens man piedāvā 750cc motoru, tik smaga pārbūvē un menti ar nav tik stulbi, lai ieskaidrotu, ka tas tiešām ir 49 cc
0
jā, tas vai u pupus rādīs ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā ar kādu braucamrīku pārvietojas... :D skarbā dzīves realitāte:D
0
Korejiešu brīnums jau kāreiz varētu tās izredzes palielināt ;)
0
korejietis - mazs, šķībs, pie tam vēl aziātisks = meitenēm liela interese :)
-1
Ir jau arī lieli korejieši, piemēram šis: www.youtube.com/watch?v=2i0iZcLIrTQ...
+2
da nu nafig! tad es labāk rādu pupus tādam, kas brauc ar rolleri:D
0
www.ss.lv/msg/lv/transport/mo...

izcils tehnikas brīnums, varu palielīties, ka piedalījos tā tapšanā (nu tur krāsošana n' stuff)
ar šo braucot olas tiešām nebūs tās kas svīdīs!
patiesībā pa pilsētu baisi braukt, hop un jau tuvu 100km/h
uz jaudas stenda pie 130km/h motors sāka pa īstam tik dziedāt :)
0
he he!!!! Jap tā nu varētu būt, ka oliņas te būs pēdejās, kas svīdīs..! noskatīju jau 125 cc motoru, ko bez pārtaisīšanas varētu kabināt virsū, tad tik nākam vasar pa festiem vizināties varētu, plus mazu piekabīti aizmugurē ar alus mučeli on hop, tu jau esi pie tā kunga galda :):)
0
cena tam rollerītim gan šķiet neadekvāta...
0
ir, ir adekvāta - motorā vien ir ap 2000Ls turklāt daudz sviedru un asiņu ziedots, lai tas būtu ellīgākais Gilera runner Latvijā.
vienīgi ja tāda manta nonāk neprasmīgās rokās, tad ātri vien rolleris pārtaps par lūzni, jo tur nekas vairs nav standarta un viss ir rūpīgi jākopj.
0
Tā krosinieka stūre tā jancīgi izskatās.

Un kāpēc lai uz rollera vispār olas svīstu? Sēdi kā krēslā, ceļi plati, lai vēdinās - tad jau uz moča drīzāk svīdīs, kur visu laiku kaut kas pa šekumu maisās :)
0
krosinieku stūre Ventspilī savulaik bija visai populārs gājiens, ir jau skūtertūninga veikalos pasūtāmas "ķipa" krosa stūres, bet tās ir tādas kā mīksto stūrītes, kārtīgam kurzemniekam taburetka jāvalda ar kārtīgu stūri!
tiesa tā dēļ tiek ziedots oriģinālais spidometrs, tahometrs un citādi metri, bet zināt ātrumu kārtīgiem kurzemniekiem arī nav būtiski :)
0
Par pusotru štuku jau var dabūt puslīdz lietojamu motociklu. Man vienam čomam ir motorolleris ar 500cm3 - no zaļā pat močus izpogā - vienīgais kāda jēga? Būtu ņēmis normālu moci un aidā.

Motorollers tomēr tāds attīstījies "motovelosipēds" manā ieskatā :-)
0
nu kā to ņem, ja cilvēks ar motoriem (it īpaši 2taktu) ir uz tu, tad papētot to rollerīti žoklis atkārtos!
turklāt ja ar rollerīti var izpogāt štruntīgu baiku, tad jau tas vien ir ko vērts!
Kāpēc ņemt moci, ja var paņemt mašīnu, kur sasēdināt ģimeni un uz tirgu aizlaist!
mopēdu fanātisms vispār ir tāda slimīga atkarība... uz doto brīdi ir meitenes, ģitāra un alkohols, bet jūtu, ka drīz nebūs labi, atkal simti tiks ieguldīti :(
0
^^ Nu ja rolleris iet labāk par moci, tad kādēļ būtu jāņem mocis tā vietā? Ar ko tad tāds mocis ir labāks?
0
Ar moci visas vecenes ciematā tavējās :-]
0
tas mopiņš iet labāk par štruntīgu baiku, bet ne ilgāk par sezonu. Saproti, tur motors ir totāls hi end un tas prasa regulāru kopšanu, kas ir finansiāli sāpīgs jautājums, savukārt baiks (standarta) neko daudz neprasa.
Tas pats ar pārtūnētu 1.5 litru hondiņu un standarta 5 litrīgu mersi - abi it kā iet vienādi, bet ar tūnēto katru vakaru pa garāžu ņemies.
+2
un tūnētais rolleris vibrē tā, ka pašam liekas vai nu beigsi vai apdirsīsies :D
nu tas meitenēm ;)
0
ja ir sava garāža, tad ir ok turēt, kā moci, tā rolleri.... Savādāk kur te Rīgā lai tur. Ne jau pagalmā. Nozags vienā momentā.
0
^ tas jau tas sāpīgākais jautājums, bez garāžas bezceris.
0
It sevišķi Rīgas centrā. Es te jau pētīju, bet nu situācija skumja.
0
^ Stāvvietā var turēt. Labāk ir nekā pagalmā.
Un vispār, pārāk daudz parādijās sarunas par to, kas ko var izpogāt... motobraukšana ir daudz vairāk par kas ko var izpogāt. Tik vien kā uzturēt normālā kārtībā mocīti ar jaunām riepām un eļļu ir gana dārgi šitajos bada laikos.
0
Segway un motocikla krustojums

www.youtube.com/watch?v=0wTfQiGFAKE...
0
www.youtube.com/watch?v=pRz9j11OxSE...

muzons gan neatbilstošs, bet manis minētais rolleris ir tādā pašā motora komplektācijā, vienīgi šim ir 70ccm :D
0
Mans viedoklis - atšaut tādus: fishki.net/commentall.php?id=7...
0
P.S. Pilna jautrība no 2 min.
0
šitie paši ātri 'atšaujas'. žel tikai, ka viņi grauj motociklistu tēlu kā tādu:(
+1
Kuram benzīns asinīs, skatās šo filmlisti
www.marmotweb.com/motorcycles/movies/...
Un priecājas, filmas skatoties.
0
nesen nolūrēju tādu drusku rēcīgu, bet tomēr foršu baikerfilmu "Harley Davidson and the Marlboro men"
Vispār būs jāpavelk kādas no šitām, piemēram "Pussies from hell" :D
0
Brāļi Daideri pasaules čempionāta posmā Dānijā nodrošina vicečempionu titulu 3

BNS, 2011. gada 4. septembris 19:51

Brāļi Jānis un Lauris Daideri svētdien Slagelsē trasē Dānijā ieņēma otro vietu pasaules čempionāta (PČ) 12. posmā motokrosā blakusvāģu klasē, nodrošinot pasaules vicečempionu titulu. Par pasaules čempioniem kļuva Nīderlandes braucējs Daniels Vilemsens un beļģu kantētājs Svens Verbrige, liecina rīkotāju informācija.

Daideri uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā bija ceturtie. Par posma uzvarētājiem kļuva Etjēns Baks/Bens van den Bogārds no Nīderlandes. Viņi nopelnīja 47, bet Daideri 43 punktus, taču Latvijas ekipāžai ar to pietiek, lai čempionāta kopvērtējumā nodrošinātu otro vietu.

Saistītie raksti
Brāļu Daideru motokrosa ekipāža trešā Krievijā, nostiprinās otrajā vietā PČ kopvērtējumā
Rupeiks: Šī uzvara Ķegumā man patīk labāk nekā iepriekšējā
FOTO: Rupeiks/Stupelis triumfē Latvijas Grand Prix sacensībās Ķegumā 3
Visas Latvijas motokrosa ekipāžas PČ posmā Ķegumā pārvar kvalifikāciju
Jānis un Lauris Daideri Beļģijā ceturtie pasaules čempionāta posmā motokrosā ekipāžām 2
Hendrikss/Liepiņš uzvar pasaules motokrosa čempionāta sestajā posmā
Trīs latvieši uz goda pjedestāla PČ posmā motokrosā ekipāžām Francijā

Septīto vietu posmā izcīnīja Māris Rupeiks un Kaspars Stupelis, kuri braucienos bija astotie un desmitie.

Vilemsens/Verbrige pirmajā braucienā nefinišēja, bet otrajā ieņēma piekto vietu, ar ko viņiem pietika, lai posmu pirms sezonas beigām kļūtu par pasaules čempioniem. Vilemsenam ir 487 punkti, bet Daideriem 434 punkti. Trešo vietu ieņem beļģi Jans Hendriks/Tims Smeininks ar 371 punktu, bet ceturtais ir Rupeiks/Stupelis ar 326 punktiem.

Vilemsens izcīnīja savu devīto pasaules čempiona titulu.

PČ 2011. gada sezona noslēgsies 11. septembrī Rudersbergas trasē, Vācijā.

Pēc Serģa aiziešanas galīgi nebiju sekojis līdz, bet izrādās, ka mūsējie vēl kapā par medaļām !
0
Tā vai citādi jau visu laiku ir kapājuši - Gan rupeiks, Gan Daideri ir bijuši trešie kopvērtējumā, un kantētāji ar ārzemniekiem pat čempioni bijuši - divreiz Stupelis ar Vilemsenu (tas gan vēl Serģa laikos), un vienreiz Liepiņš ar Hendriksu.

Solo klasēs gan tik spīdoši neiet.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas