Dimmu Borgir - Gateways(single)2010
+3
Nez...man personīgi patīk:
www.youtube.com/watch?v=2PTXACWt5mQ...

Bet nevar par albi spriest pēc vienas dziesmas...jāgaida albis:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
+1
Grūti spriest no vienas dziesmas, bet fakts, ka Ģimka aizgāja biš citā virzienā jau vien ir apsveicami!

Info:

www.youtube.com/watch?v=uRzAHGXlCnQ...

www.youtube.com/watch?v=62TzT-Qw19Q...
+2
Klips būs?
+3
Plikas vecenes klipā būs ?
0
A pupi, pupi nah būs?
0
Būbdžobu kārojas ?
0
^ Oh yes, nomnomnom.

Neesmu īsti Burgera fans, bet kopš kura laika tur viņiem ir sievietes vox?
0
Šagrata ekstremālās pārvērtības ! :)
0
booring...
0
Es gan teiktu pretēji, ka ir visai intriģējoši ;)
0
Es, kā DB fans būdams, atzīsto jauno skaņdarbu par labu esam!
0
Viss tik ļoti :different:, ka nevar vien atrast tik ļoti atšķirīgo - tas pats mūziķis un viņa rokraksts + cacas vokāls. Citādi? Nu nez, pārslēdzu uz ko citu pēc 2min klausīšanās. Nesaistošs materiāls.
+1
Re, te arī būs oficiālais video šitam singlam!

Gan jau te tūlīt sāksies nodiršana uz vella paraušanu!

www.youtube.com/watch?v=_jw7yk8hm_0...
0
Uhu. Ja ideja bija uzvilkt IMMORTAL, tad tā ir realizēta :D Bet vietām toč baigi Bal-Sagoth atgādina.
0
Aj kā patīk viņiem tos klipiņus vislaik taisīt. Būtu jau labi, ja jaunais ripulis būtu meistarstiķis , citādi atkal popsova sanāks.
0
Burgers man bija miris kopš 1998. gada :)
Bet - nezinu, kā viss albūms būs, ar šamo kompozīciju Burgers ir uzvilcis visus, sākot no Kradļiem un beidzot to pašu Bālsagotu kā arī visu Norvēģijas pop-black scēnu.
0
Nu baigie bajāri.

Eu, bet tas tak i Septikk Fless.
+1
^^^ un vēl 26 zināmas hrupas :)
0
man patīk. Bet tie tajā jūtūbā viens otrs gan galvā kosts :D diskutē par vecenes pirmo dziedājumu, tā dīvaini dzied, to noteikti iedziedājis ISC Vortex un Šagrats izmainījis to balsi, lai nevar pazīt :D
+1
+3
^^^ beidzot viņi viens otru ir atraduši!
+1
Izsaku dziļu līdzjūtību Deathperado, par piedzīvoto morāli-ētisko uzmetienu ...
0
Pie velna... :( par ko mani šitā? :( Tas tak ir kretīnisms!
0
hahahah :D
0
''Pasūti jauno DIMMU BORGIR albumu jau tagad un dāvanā saņemsi KORN labāko hītu izlasi ''KORN MTV kickass hitz'' !
0
tas video pat labs
vai nav pofig kas ar ko spēlē, naudu ta viņi nevis jūs pelna, blah
0
eu a noklausieties kāds Korn pirmo albumu. srsly. nav nemaz slikts.
0
ylsrs?
-1
slry
-1
srly
0
Hmm visai interesants klips, protams, ka man jau patikās no 3:54 minūtes :)
0
nav ko stresot par to Dimmu Borgir/Korn lietu. MAn domāt, ka ļti daudzi neatteiktos koncertēt kopā ar Korn, ja rastos šāda iespēja. Daudziem šeit patīk Rammstein un neviens negānās, lai gan viņi ir koncertējuši Family Falues tūrē, kopā ar Limp Bizkti, Korn, Ice Cube utt.
0
Tikko ka dabuuju albi Jauno,nu cik jauno,beet nu smuks,man jau patiik :)
0
^ Cik nu jauno?

Released:
September 24, 2010 (Germany)
September 27, 2010 (Europe)
October 12, 2010 (United States)
0
-2 dienas jauno ....
0
Nu ta beidzot varēs novērtēt , kas tad tur ir.
Pārsteigts biju par to, ka 12 gabals ir viens no maniem mīļākajiem Deep Purple gabaliem. Tagad jau interesanti paliek.
+2
Manas bažas apstiprinājās. Klipiņus viņi šancēt skriet pirmie , bet kvalitatīvu mūziku jau labu laiku nejēdz uzcept.
Pilnīgi un galīgi nekā smuka nesadzirdēju. Pārsātināts ar kaut kādiem kaitinošiem taustiņiem visu laiku. Šķiet vairāk elektronikas nekā paša metāla. Līdz 10. dziesmai vienā mirklī nokļuvu un nemaz neiebraucu , ka jau gandrīz viss albis noklausīts. Kačkas it ne kādas , varbūt 1-2 reizes bija tā, ka riffiņš iepēra un varēja nedaudz padauzīt ar čībelēm līdzi pa grīdu. Nonācu līdz kaverversijai un , godīgi sakot , vilšanās sanāca. Šagrata balss pēdējos gados(par pirmajiem albjiem nemācēšu spriest) jau tā īpaši nesimpatizē ausīm , bet nu šitas kovers bija kaut kāds ārprāts. Tak cilvēks varēja vienā balsī smuki nodziedāt nevis kropļoties. Protams, reizēm ir tādi tiešām smagi ripuļi bandām , kad prasās vairākas reizes noklausīties , lai pilnībā tiktu skaidrībā, kas ticis klausīts , tā sanāca ar Triptykon ripuli , bet nu šitas...
0
Jāatzīst, materiāls tiešām nejēdzīgs un atmiņā nekas nepalika. Simfoniskās padarīšanas pamatīgi par daudz... nedomāju, ka pēc 5 vai 10 reizēm man kas iepatiksies. Kaveris palika prātā kā vienīgā dziesma, ko no šī albuma varētu klausīties.

Nez, kāds tad būs viņu nākošais albums? Vai tur kādu ģitāru atstās ar?
0
Mjāāāāāāāā.... lai kā man Dimmu Borgir nepatiktu, pēc trijām klausīšanās reizēm man jāatzīst, ka šitas albūms ir vienkārši neinteresants. Pilnīgs pzdc... :( Nevaru saprast, kas tāds tur ir vai nav asadarīts, bet neskan nekas tāds, kas ķertos pie sirds. Vienīgā labā dziesma tā arī paliek Gateways.

Tagad klausos Enthrone Darkness Triumphant... lūk tā bija manta.
0
Bļa, a es jau novilku ...
0
Nu, priecājies, ka nenopirki.
0
Bija doma, tev uz dzimeni ;) Tagad ar pudeli iztiksi :D
0
Hahahahaha! Jā, šajā gadījuma pudele ir lielāka vērtība...
Ārprāts, ko es te runāju, pašam neticās.
+1
Es nevaru izturēt to idiotisko tirināšanos visu laiku. Kropļi kaut kādi, un pederasti. Bet, ja kādam tomēr niez ānuss, tad reku būs zāles:

www.youtube.com/watch?v=6utdlMvuD74...
0
"Viss tik ļoti :different:"

ha ha, tūpļu festivāls
0
viss tik ļoti :oh my goth:
0
viss tik ļoti :õpen your ass, beibī:
0
ŽBĪĪĪĪM!!!
0
Te ieskats atsauksmēs par klipu:

metal-archives.com/review.php?id=28169...
+2
vispār salīdzinājuma ar mūsdienu jaunajām emo-metal grupām un visiem kōriem - Korn ir īsti zelta gabaliņi. tas tā, imho.
0
rockblog.lv/2010/09/dimmu-borgi... - pirmais viģiks, es vismaz 5 reizi dzirdu, kā misters ģimka pār-garlaikotā balsī saka savu nodrāzto frāzi: 'thank you for coming out to see dimmu tonight, you guys fucking rule.' Viņš to frāzi ļurkā jau vismaz 7 gadus un domā, ka neviens nepamanīs.

Kāds lūdzu nosūtiet to veci pensijā, jo viss liecina, ka viņam ir noriebies!
0
Kā jau teicu Deathperado: :D :D smieklīgi! izklausās pēc COF, kur viņi Deniju paslēpuši? Video mērķauditorija laikam 8gadnieki, vai max popsīgi sīņi.
0
tfutubļeģnahuj, šitā ''Perfect Strangers'' izkropļot - tīrais vokāls ir vienkārši pediski nīkulīgs, pārējie ar pārsvarā kakla skalošanu atgādina.
0
Patīk vai nepatīk, bet es šo kaveri uzskatu par visbaudāmāko dziesmu no visa albuma.
0
man atkal šis albums liekas vislabākais, kas viņiem ir bijis. Viss perfekti uztaisīts, tāds pārdomāts, bez jeb kādām tizlām vietām. Protams, gaumes jautājums, bet man riktīgi patīk. Ja kādas 5 reizes ezmu izlaidis cauri. Tāds uztjūnots Therion, bet bez visādām gejisma izpausmēm. n
+1
Nu tas kā kuram. Par cik man patika DB sākotnējā daiļrade, tad tieši pederastisks liekas šis albums.
0
Kur tad Therionam gejismi ? Man DB izklausās pēc sakropļota Bal-Sagoth
0
^^ar gejismiem viņš laikam domā tos tizlos piedziedājumus, kas viņiem ir parasti pēc gandrīz-vai katra panta
+1
tad es esmu pilnīgs pidarass, jo man patīk visi Therion albumi izņemot pirmo un pēdējo
0
No visas viņu simfo ēras varētu salasīt vienu zaibis albumu, nu moš divu ripuļu apjomā (GK vairs lāgā pie simfo nepieskaitu, pēdējo neesmu dzirdējis)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas