Katalepsija
0
Nu kaut kā vājprātīgi cepī. liekas, ka viena no labakajām jaunajām grupām uz doto mirkli.

www.draugiem.lv/katalepsija...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
NU FAAAAK K"Ā PAT"ĪK!!!!!!
0
jā, man ar piedur tas ieraksts,
+ vokālam par manieri dziedāt sabalansēti starp agresiju/skaidrību
0
atļaušos nepiekrist tēmas autoram:

www.draugiem.lv/stagnantproject...
0
Tiešām kvalitatīvs, pietiekami smagnējs gabals. Patīk gāziens 30.sekundē :) Cerams, ka pārējās dziesmas būs tādā manierē.
0
mazais2: tobiš tā ir labākā jaunā banda uz doto mirkli?
0
nē, tobiš drīzāk šī ir VIENA NO labākajām bandām uz doto mirkli, nevis tur katalepsija
+1
Tam Stagnantam ir stipri tālu līdz trešajai vietai kādā Freš Bļaģ konkursā, par labāko bandu nemaz nerunājot. Un angļu valodas stundas šie ir konsekventi bastojuši ...

Katalepsija Heaven Grey CD prezentācijā smagi iespārdīja. Vokālists jau abām viens :)
0
mazais2: tas jau kkāds hardkōrs, ne metāls. + tā katldrobene tik ļoti krīt uz nerviem, ka ilgāk par 20 sekundēm nespeju izturēt.
0
Katalepsija, pēc šitā gabala spriežot, labs. Par to Stagnant Project noteikti labāks, kaut gan grūti salīdzināt dažādus žanrus. Tiem Stagnātiem bija smuks solo, pie pārējā gan vēl krietni jāstrādā.
-8
Stagnant Project, это живой проект? концерты играли в этом году? Запись мне понравилась, только попсово как-то...
0
ORĶ paļubeeee!
-3
ORĶ - tufta!!!!
0
^
dont cry
emo kid
XD
+1
Tu paskaties tik,kad labi grib var latviskiem burtiem ar uzdrukaat...
+2
ОРКЬ - туфта!!!!
0
Laikam ne reizi nav sanācis šos dzirdēt - vai nu paši pirmie, vai paši pēdējie spēlējuši.
0
Kaut kur laikam dzirdēju, bija stiprs.
0
www.youtube.com/watch?v=bX57gvgokBE...

pietiek paskatīties uz šīs lo fi skaņas video lai nojaustu kāds pizdjets notiek Orķos :D
0
orķ bija sakarīgs, cik atceros no viena konča.
0
Šie gadījumā tajā Route 66 nespēlēja kopā ar Abrakadabru un Lesiju ?

^^ tas ka spēlē pizģecka, jau neko negarantē. Jaunais Decrepit Birth albums man žāvas uzdzen ...
0
Man liekas, ka bija.
0
jā, bet es kkur citur dzirdēju, jo līdz rout66 netiku sakarā ar viskiju.
+1
Man ORĶ ar visu savu uber-kosmo tehniskumu tāpat likās baisi vienmuļš. Paklausījos, paklausījos, aizgāju dzert alu.
-1
vajadzēja iet plosīties nevis stāvēt!
0
nu nez... man šķiet, ka šitais ir labāks
www.draugiem.lv/music/artist/music/...

Dzīvajā riktīgi iespārda :D
+1
Nu kaut kā vājprātīgi cepī. liekas, ka viena no labakajām jaunajām grupām uz doto mirkli.

tew wisi maajaas caliit?
+2
Pārsteidzoši laba grupa. Gribu dzirdēt viņus dzīvajā.
+1
''
tew wisi maajaas caliit? ''

jap!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Bibo
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas