Pāris jauni Lassie the Cat video iekš Youtube
+1
Ir arī viens kovers, ko gan spēlējām Zvērā un nebijām īsti skaidrā, he he, jo Zvērā paliek Zvērā. Te links, ja interesē paskatīties:
www.youtube.com/user/lassiethecat...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
zvērā bija 2 koveri!
0
Bija divi. "Kad Ūsiņš Jāj" taisījām speciāli priekš Zvērā festivāla un tur arī to spēlējām pirmo un visdrīzāk vienīgo reizi. Pie otra kovera filmētājs laikam sagribējis pačku pakratīt, tāpēc video no tā nav. :D
0
"Kad Ūsiņš jāj" jau neslikta ideja, vienīgi trombonu (vai kas tas bija) galīgi tur neprasās :)
0
Nu trombons piedeva bišķi citādāku skanējumu :D he he
0
Pret trombonu principā man iebildumu nav, bet beigās tai lēnajā posmā man liekas, ka rifi sagāja greizi. Nu, ja teksts nebūtu aizmirsies, arī būtu labāk :D
0
Intaram taisnība :D he he Bet tur pie vainas arī tas, ka mikrefonam vads izkrita...
+5
"spēlējām Zvērā un nebijām īsti skaidrā, he he, jo Zvērā paliek Zvērā" jau arī šo to izsaka :) bet tas ir saprotami. Vispār šogad tur kaut kāds ārprāc bija! Nu kur prāts šitā dzert, telšu pilsētiņā, manuprāt, nebija neviens skaidrā, neviens! :D

vēl no rīta pārsmējos! Eju, satieku paziņu, pamuldam, šim čoms pālī un saka, ka kādam esot pa purnu sadevis, tikai nezin kam. Eju tālāk, pēc 30 metriem stāv tizla paskata čalītis un sūdzās:"bļ*, man kāds pa muti sadevu, bet pohuj, es no laukiem"...
0
Visiem garšo :)
0
Labais. Sevišķi trombons.
+1
Labvēlīgais Tips
0
Varēja gan lesija bišku pacensties un radošāk pieiet - ja reiz kavers, tad nevis kopējam=atspēlējam 99,8% oriģinālu, bet nokaverojam tā kārtīgi, tjip, 3x ātrāk vai lēnāk, utt :D Tas tā, gudrs uzdirsiens, bet moška ir vērts padomāt nākamreiz ;)
0
priekš vienreizēja varianta jau OK
+1
Te vēl viens mazs slow motion kadru apkopojums no Zvērā
www.youtube.com/watch?v=BaqgoWoodbg...
0
1:01 spārda! :))
+2
uhu, baigi lielās acis ...
0
Izbrīnītas tās acis :D Tapēc lielas laikam
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas