kas ar Frailty?
+1
mani nomoka ziņķārība - kāpēc tik daudzi mūziķi pamet Frailty? un vai drīzumā netiks izlaists paziņojums par šīs jaukās grupas darbības pārtraukšanu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Uzskaiti, lūdzu, kad un kas ir pametis Frailty (vismaz šī gada ietvaros).
+4
liepziedu tēju sadzēries?
+1
......
jautājums vietā, patiešām, pamatots un -
atbilde uz šiem jautājumiem būs akkurāt pirmdien, 13.septembrī.

velies uzjautāt kaut ko vēl? uzraksti - frailtylager@gmail.com līdz 11.septembrim.
lai kādi arī nebūtu jautājumi, atbildes tiks nopubliskotas tepat.

kāpēc tik daudzi mūziķi pamet Frailty?
un vai drīzumā netiks izlaists paziņojums par šīs jaukās grupas darbības pārtraukšanu?
+9
bobijs būs porču uzlicis, viņam jau tas vokālists briesmīgi slikts cilvēks likās
-6
Normāls cilvēks, es metalšovā nesot uz rokām ķip metu vienu meiteni musarā, a šis teica lai nemet un iedod viņam, pat alu padzēros!
+1
iemainīji meiteni pret alu?!
+1
Pie +33 alus svarīgāks ...
+2
''Normāls cilvēks, es metalšovā nesot uz rokām ķip metu vienu meiteni musarā, a šis teica lai nemet un iedod viņam, pat alu padzēros! ''

??????????????? :D:D:D
+3
tas ka meitene nesama nozīmē ka uzreiz ārā metama? :D
+2
^ nu ja, es jau to pašu saku :D
0
Noteikti nebija pietiekami taustāmu pupu, tāpēc gribēja izmest.
+2
Varbūt jau izlietojis šo bija, tādēļ meta ārā.
+1
Njā - vienreizlietojamā meitene. Izlieto un izmet misenē. Citādi vēl bērni atradīs un sāks spēlēties ...
+4
Azuu - laba profila bilde :)
0
Bērni un bobij onkulis savas neķītrās domas realizēs iz dzīves :SD
+1
galvenais, ka kodols paliek - tas kas, visu pasākumu rada, nemainās.. pārējās aplikācijas/parazīti nāk un iet, bļe!
0
Nu jūs gan dodat, tas tak tikai prikols bija, bet jautrs tāpat!
+2
Par pupu avotu tā nejokojas ...
0
ĀĀĀ, baigais jau pupu avots vispār! Vismaz pupu avots atskrēja atpakaļ pie manis un žņaudza nost!
0
^es domā gan! :D
+7
kā solīts, paldies par jautājumiem, komentāriem, laba vēlējumiem, tostiem...
ja Edmunds bija atvērts un runājams, tad grupas menedžments bija gluži pretēji - aizvērts un mazrunājams.

I: spēlēt doom žanrā nav gluži viegli, jābūt vairāk vai mazāk iekšējai motivācijai, simptomiem un diagnozēm.
Iekšējas nesaskaņas un domstarpības, katrs cilvēks ar savu personību, raksturu, ar visām no tā izrietošajām sekām, ja šāds cilvēku kopums ir vismaz 6gab - tas varētu būt viens smagnējs iemesls, atrast vidusceļu, reizēm tas ir ļoti grūti, bet par to grupa vel nav gatava publiski runāt, lai pienāk īstais brīdis, kad velni ir pierimuši un pelni sabērti jūrā, kad vecie vilki spēs atkal sapulcēties pie viena ugunskura, tad...
otrs - sociālā vide, kura uzspiež savus noteikumus, šajā gadījumā - ja šeit nav darba, bet to piedāvā aiz dzimtās zemes robežām, ir jāpieņem viens sasodīti grūts lēmums, diemžēl, vairāk plusiņu ir darbam nevis hobijam. Tas attiecināms uz pēdējo ģitāristu.

un vai drīzumā netiks izlaists paziņojums par šīs jaukās grupas darbības pārtraukšanu?
I: šobrīd nav padomā šāds datums, bet ja gadījumā būs, visdrīzāk, ka šis paziņojums būs reizē arī aicinājums uz 3h atvadu koncertu un masveida alkohola patēriņu.

atbildēja: Edmunds - ģitāra, balss
kā grupas mūziķi vērtē Latvijas smagās mūzikas pasauli?
1. Smagās mūzikas pasaule LV vēl atrodas attīstības pašā sākumā. Priekšā vēl tāls ceļš, lai sasniegtu tādu kapacitāti, kāda tā ir citviet Eiropā. Lai to sasniegtu ir jāaug LV metāliskās mūzikas kultūrai - gan mūziķiem, slīpējot savu profesionalitāti, gan faniem daudz aktīvāk atbalstot mūziķu centienus. Ir svarīgi katram mūziķim sev noteikt kvalitātes kritērijus, ne tikai skriet uz skatuvi pēc pirmā mēģinājuma.

kads ir bijis katra dalībnieka ceļš līdz Frailty (muzikālā izglītība, iepriekšējās grupas utt
2. manā gadījumā tā bija zināšana, ka tās tas arī būs. muzikālās izglītības man nav, tomēr ģitāru esmu mācījies spēlēt pie labiem un pieredzējušiem meistariem, kas tad arī sniedza teorētisko zināšanu un spēles tehnikas pamatus. Tad arī pienāca brīdis izveidot to, kas šodien pazīstams kā Frailty. Citas grupas pa šo laiku nav bijušas, tikai vien daži mēģinājumi pašos Frailty pirmsākumos paspēlēt dažos death metal projektos.

katram dalībniekam - kuras grupas koncerts ir bijis viss, viss labakais un nozīmīgākais?
3. 2004. gadā Paradise Lost koncerts Rīgā, kuru vēroju kopā ar savu tagadējo sievu. Piecas stundas stāvēt kājās un vērot absolūti draņķīgus iesildītājus gala beigās bija tā vērts - labākais redzētais koncerts manā mūžā.

kā parasti paši vērtējat savus koncertus?
4. Pēc tā, kā nospēlēts, cik daudz kļūdu bijušas, vai ar tehniku viss bijis kārtībā - jo mazāk problēmu uz skatuves un izpildījumā, jo labāk. Par pašatdevi uz skatuves runāt nav vērts, jo tā vienmēr ir maksimāla.

redzēt, dzirdēt:

8.oktobris / “Melno Cepurīšu Balerija”
Raiņa 20, Jelgava,
www.mcbalerija.wordpress.c...

30.oktobris / Nabaklab, Rīga
Visu Svēto Diena / Halloween

vairāk info:
www.myspace.com/frailtymetal...
+1
paldies, Edmund.
0
A man paveicās - iesildītājus pirms PL nemaz neredzēju :))
+4
^ A es nemaz ij neskatījos.
-6
butu ari dzirdet versiju no ģirta par visu situaaciju pie viena
+5
butu ari komatus macet salikt un garumzimē ari kur nepiecieshamz pie diviem trim
0
Vārdānesaucamā lipīgā ietekme ...
+2
Ehhh, cilveces velme iebazt degunu kaimina veljaa ir veca ka pasaule... :-)
Daudziem tacu gadas, ka musdienas arzemes darbu atrast ir vieglak, neka seit, nekada sensacija ta nav. Galvenais, ka Frailty pastav, oktobri speles 2 konchus un gan jau ka viss dzekiem bus OK. To, man liekas, Edmunds diezgan viennozimigi atbildeja. Un tie, kam Frailty muzons patik un kas negrib so grupu zaudet (es tai skaita) - atnaksim uz konchiem, atbalstisim grupu - tas ari bus musu lielakais ieguldijums grupas darbibas turpinasana.
Peace. Tiekamies Nabaklabaa 30.oktobri.
+3
Atļaušos pārkopēt vēsti no FRAILTY:

Frailty @ Black is Thee New Black Vol.2 izlasē

"Black Is Thee New Black" ir izlašu sērija, ko izdod neatkarīgais Uk izdevums "Thee Big Black", jaunākajā izlasē iekļauta arī Frailty dziesma "The Shining".

"Thee Big Black" ir Anglijā bāzēts, doom / stoner / sludge metal stila mūziku popularizējošs izdevums, drukātā formātā, kas lejupielādējams arī bez maksas viņu mājaslapā.

Viņu paspārnē arī tiek izdotas izlases ar nosaukumu "Black Is Thee New Black", absolūti bezmaksas un absolūti legāli lejupielādējams. Sava veida entuziasti, kas popularizē šāda stila mūziku bez maksas!

Labā ziņa ir tāda, ka jaunākajā izlasē, kas nule ieraudzījusi dienas gaismu ir iekļauta arī Frailty dziesma "The Shining". Patīkamu klausīšanos un cerams, šī izlase pavērs Jums jaunus horizontus šāda veida mūzikā!

Black is Thee New Black Vol 2

1) Gurt – Fuck Nose
2) Romero – Solitaire
3) Taint – All Bees to The Sea
4) Enos – Back to Earth
5) Dopefight – Nob. Nod. Noi.
6) Sedulus – Another Caucasian, Gary
7) Castero – White Gold
8 ) Huata – Alchemist Reborn
9) The Path is Clear – What Lies Behind
10) Frailty – The Shining
11) A Distant Sun – Mourning the Idol
12) Wizardrone – Elixir of Doom

www.theebigblack.com/
+1
es jau tik pajautaaju :D
tapec jau nevajag satraukties :D
0
jap,piekrītu serzh,ka mums viņi ir jāatbalsta.
+1
Norvēģi, netēlo dzelteno presi. Tās lietas, kuras ir notikušas grupas iekšienē un tās tuvākajā apkārtnē, lai paliek arī tur. Kas, ko, kāpēc, tā sekas un motīvi - iekšēja lieta. Un kas nav tieši klāt stāvējis nav tiesīgs izteikties, t.b. tiesīgs ir, bet tas viss paliks baumu līmenī. Nav ko tautai jaukt galvu ar neoficiālām versijām.
0
Man Melno Cepurīšu Balerija un frailty nu galīgi neiet kopā. Pārāk gaišas telpas :D
0
gan jau sagaidīs vakaru un izslēgs gaismu :)
0
un vispār tur būs gan Malduguns, gan HG :))
0
Katalepsija ari gadijuma ne?
0
0
Malduguns Balerijā? lol, bļin. šī būs karsta nogale - piektdien Marduk un pēc tam uz Jelgavu.
0
Malduguns Balerijā datums NAV zināms, tā ir kļūda, kas palikusi tikai kā varbūtība šamējiem plānos.
+1
Ak Dievs, kāda spriedze...
+2
bļja. Silence is Everything, ko tik tagad dabūju, ir labākais, ko es esmu no doom dzirdējis. Doomed Halls of Damnation .... pizģets, nu, pizģets, žoklis līdz grīdai, skudriņas cauri kaulu smadzenēm.
+4
www.youtube.com/watch?v=HVp1UfCi-ew...

The Doomed Halls of Damnation

Enter the doomed halls
Of eternal damnation
Where your nothingness
Meets its horrific end
Dreadful chambers of agony
Putrefied mass to cover your dying body
Sorrow is like a tender mother to care
When all is lost, this sadness remains...

Majesty in this end of yours
Embrace the destiny of martyrdom
Madness is carried within the streams of life
To rule your thoughts with an iron whip
Enchained in unmerciful coldness
Crying for the loved ones who are gone
Mystery of eternal sleep of nightmares
Is carried away with the flow of the rivers
To the gray oceans polluted with tears

Step into the welcoming hall
Of your damnation, your silent grave…
Is carried away with the flow of the rivers
To the gray oceans polluted with tears

Step into the welcoming hall
Of your damnation, your silent grave…
0
^^^ labs mūvijs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas