NOKTURNAL MORTUM Rīga?
+4
Man te ienācās ofiāla infa, ka NM taisa oktobra beigās tūri, Somija, Igaunija, Latvija, Polija, Čehija...

Vai tad tiešām Latvijā (Rīgā) kāds piekrita organizēt?
Kāds kautko ir dzirdējis?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Nē, bet tas tiešām būtu ļoti neslikti!
0
varbūt ne Rīgā, varbūt Fonteins? tas jau tagad sasparojies.
0
Bā, būtu jau super.
Dzirdēts nav bet var atrast ka 24.oktobrī Čehijā un 29.oktobrī Somijā (Helsinkos).
0
es vairak liktu uz fonteinu nevis MP
+14
Es domāju, ka to organizē Saskaņas Centrs vai PCTVL :D
0
lai tik organizē un naivi cer :D
0
ja atbrauktu , noteikti aizietu/aizbrauktu
0
"Vai tad tiešām Latvijā (Rīgā) kāds piekrita organizēt?"

Tāpēc ka NS lirikās vai ukraiņi vai kamdēļ?
+1
Varbūt dārgs prieks, kas neapmeklēta koncerta gadījumā var radīt pamatīgus zaudējumus?
+1
Jē, būtu jau dikti dikti labi, ja viņi mūs apciemotu! :)
+4
0
roof - nu salīdzini, kādu grupu koncertus taisa MP, piemēram, un NM ...
divas dažādas pasaules...
+1
Tieši tā. Un NM jau arī nav tā blice , kura katram otrajam patīk.
0
Čehijā 24-10
Krakow (PL) 25-10
Warszawa (PL) 26-10
Riga (LT) 27-10
Tallinn (EST) 28-10
Helsinki (FIN) 29-10

Te www.twilightvertrieb.com/2010/09/nokturnal-m... vismaz tā rakstīts, cik tas oficiāli her viņ zin.
0
Riga (LT) 27-10 kaut kā divdomīgi...
0
LT - vispār ir Lietuva, bet jebkurā gadījumā, tas jau paliek interesanti :)
+1
Lietuvā nebūs, tas uz doto brīdi ir zināms par 100%
Jau palūdzu "hlopčihus" pašus man dot konkrētu atbildi, kas un kā :)
0
Vai nebija tā, ka daudzi ārzemnieki Latviju ar Lietuvu jauca, tādēl ir tā divdomība?
+6
Par to jaukšanu fufelis vien ir. Galvenais, ka beidzot jautājums par Saules kaujas norises vietu ir zaudējis aktualitāti - tā viennozīmīgi notika Latvijas teritorijā: www.worldmapfinder.com/En/Europe/Latvia/Si...
0
Sonne, iptvai ku laba ziņa!! Yeaaahhhh! :-) Gaidām turpinājumu! :-)
+1
Chaos, vakar, plkst. 17:48

"Es domāju, ka to organizē Saskaņas Centrs vai PCTVL :D"

Tie jau nu šitādu fošistu koncertu neies organizēt, turklāt tas ir pēc vēlēšanām, tad jau vairs nav jēgas.
0
Ir varbūt kas jauns zināms par šo lielisko notikumu?
+1
Notikums nav tas, kas jau ir noticis?
0
hmm... :D
0
"And shall burn again in the native Ukraine
The sword up, the way to the sun
It's death or victory
These are two ways that lie before our choice
White race would be the highest goal
Hailed be the heroes
Pure heart filled with Aryan blood
Let it beat and let heroic archetypes arise
The spirit yearning to battle
Forever be with you
In your (purest) blood
It's in your family
It's in your fatherland
It's still alive"

ģeniāli teksti viņiem, LOL
+3
tādi patrioti, ka pilnīgi dirst gribās. A teksti angliski :D
+2
^^^īpaši gudrajiem, viņiem lielākā daļa dziesmu ir gan ukrainiski, gan arī tulkotas angliski.
0
piemēram pat vesels albūms speciāli ir 2 versijās:
"Weltanschauung " / "Мировозрение"
+2
tipa tāpat, kā Prāta Vētrai? :DD da labi, lai vārās ārietis žīda dirsā.
-1
nu vajadzēja taču arī vāciski iztulkot, kas ta šie par āriešiem :(
0
Agnļvaloda tak tāpati Vācvaloda vien ir, tikai vienkāršots variants.
0
īstenībā ne jau par to ir runa :)
ja kādam kas nepatīk, tak tas ir mūsu dabā, - vienmēr atradīsies par ko piesietes :)
0
A varbūt nekas vēl nav tā attīstījies vai uzbūvēts, lai nebūtu kur piepisties? T.i., viss ir draņķis? :)
0
каждому своё ...
0
Weltanschauung gan ir starptautisks termins.
0
>Kur var dabūt NM bildes no KŽ 2010?
0
0
Paldies, šitais resurss jau ir. Biju 1-ajā rindā un redzēju ka 3-is fotogrāfes aktīvi darbojās... ;-)
+3
0
skaidrs
0
Vot tas ir viens liels ...padies visiem!! NM!! Forever!!!
+1
SUPER !!!!
Ko tādu es nebiju gaidījis. Uz therionu lieku lielo P....
0
6 lati - gluži pieklājīga un pieņemama cena.
Manējs būs, ja vien nenotiks kas neparedzēts un dīvains.
0
Kas tavējs? Draugs..? Nu gan jau būs, kas ta šim var notikt tāds neparedzēts un dīvains. Laiku koncim jau izbrīvēs:)
0
\\m/
0
Jel, bok, nu kāpēc uzreiz par mani tik sliktās domās...
0
Varēsit viens otru papurināt pirmajās rindās :D
+5
mincīt, a tu paklausies NM muzīku, pirms sprēgāt ar antifa viedoklīšiem.
0
^
man antifa vienmeer ir uzjautrinajushi :D
nu saki,nebutu vinju,dzive butu peleeciigaaka :D
+1
Viss, ko domāju par antifa.
www.facebook.com/photo.php?pid=31122...
+1
ja diženie ārieši ādas biksēs savos končos uz skatuves uzaicinātu padancāt šitās ukrainietes, Arēna Rīga būtu viņu rīcībā

www.mango.lv/zinas/sekss/pikanti...
0
Intar
1) esmu klausījies Nokturnal Mortum.
2) tiem nevajadzētu būt antifa viedoklīšiem, man vienkārši liekas smieklīgi tie teksti. varbūt mana absurdā dzīves uztvere un ļodzīgie nopietnības nervi neļauj līdz galam uztvert cildināmo āriešu rases pārākumu pār visām citām dzīvajām radībām. mana vaina.
+1
nesaprotu, kurā galā haholi ir ārieši... :D
-1
^^^ varēja vēl pieskaņot akciju Milicijas dienais - lai čaļiem prieks uz izsaukumu braukt :)
+1
Šim vīram viņa darbs patīk:

foto.delfi.lv/show.php?mode=1&id=...

Bet nu vispār - kāds sakars?
0
Ukraina ...
0
Un? :DD
0
Arī šitas topiks ir jāpielipina!
0
+3
a kāpec raksts nav iekš MK Latviji? :):):)
0
^BUMP
p.s. tāpēc, ka MK neiznāk ukrainiski :P
0
no Metalshow:

arsenij@15.10.2010 01:42:09

Херня этот мортум, нацики... и музыку делают весьма некачественно
0
Uts
0
Kāds nomelno Arsēnija labo vārdu.
+1
Jā, par to vien pa purnu jāsadod.
0
tāpēc jau es pievērsu uzmanību :):):)
0
Senja, tebja v unitaze topitj nado!! I ja eto sdelajua, pidarj sljavjanskij!

0
^^ Tas noteikti ir cits Arsēnijs. :))
0
Tiekamies MP koncertā!
0
mja, tam arsenijam ir savdabīgi priekšstati par kvalitatīvu mūziku. Sparotams, ka var nepatikt tāda vai citāda politiskā nostādne, bet nu kvalitātes trūkumu mūzikā Nokturnāļiem pārmest ir vienkārši ignorance.
0
Vot , pārāk daudz politisku nostādņu grupas daiļradē man nedaudz maitā apetīti, bet nu muzikāli un skatuviski nav, kur piesieties, pie kam ar gadiem ir kļuvuši tik arvien labāki.
0
+ Grondh
+7
і що там ці погані москалі про нашу Україні співають?
0
Nu Moskaļi jau bļauj ka Banderovci sūkā :)
0
Moskaļiem pa purnu!
0
Vai beforeparty tiek rīkota?
0
izskatās ka vakar CZ ir k';adi 20 cilv;eki uz konci bijuši :)

www.youtube.com/watch?v=rVrNj0Xnyqo...
0
labojums :)
uz NM esot bijuši apmēram 300 cilvēku
0
A dziesmu saraksts ir zināms no tā CZ koncerta ?
0
Daru pieņēmumu, ka treklists ievērojami neatšķirsies no Lietuvas redzētā un dzirdētā! :P
0
Domā Kilkim Žaibu? Toreiz jau uzstāšanās bija dikti īsa un domāju, ka šeit nospēlēs mazliet ilgāk.
0
yes, yes. bet tad ir (labs) jautājums, kāpēc tad šie tagad nespēlē Lietuvā? (lai neatkārtotos?!)
0
^^ kāda nu īsa ? Stundu kapāja.
0
^BUMP
0
Festiņā jau kaut kā neiet kopā spēlēt Вкус Победы , bet nu klubā gan viņi to varētu izdarīt...
0
Kāds zina treklistu, kas tika spēlēts šajā tūrē (PL, CZ)!
+2
Zinu PL treklisti, bet tev neteikšu, jo kāda tev starpība...
0
Starpība ir attieksmē...
-2
"Zinu, zinu, bet neteikšu" ir veca un apnikusi dziesma :P
+1
CZ treklists:
1. Голос сталі
2. Валькирия
3. Україна
4. Біла вежа
5. Мировоззрение
6. Слава героям
7. Черный ворон
8. ...В огне деревянных церквей
Encore:
9. Коляда (Eastern Hammer version)
0
Lietuvas programma
+1
Labs bij, labs. Skaņa NM sākumā bij diezgan pabriesmīga, taču pēcāk vai nu ausis aizkrita, vai tiešām arī sāka skanēt labāk, bet katrā ziņā tas vairs netraucēja izbaudīt muzīku.

Starp citu, kaut kā nemanīju koncertā misteru creative_"Nokturnal Mortum Forevah!!111"_77. Kas ta nu?
+1
^^^ cik sapratu, slava gerojam nebija ... tāpat kādas 70-80min norukāja

Pret skaņu iebildumu nav, sākumā varbūt nebija tik laba, bet tas jau tā ierasti. Pretīgajiem arī sākumā vokālu nedzirdēja, bet nokapāja pa pirmo. Jaunais gabals ļoti labs. Grondh gandrīz tikpat labi kā Ocularis Infernum nospēlēja, bet vēl jāaug .. pupiem ....
0
Emm, tik nesaprotu, kā var salīdzināt grondh ar oculāriem? Tāpēc, ka tur daži memberi pārklājas? Muzikāli tak pavisam savādāki.
+3
Nu kā tu nesaproti - Dainīc tak bleku neklausās, izņemot Ocularis Infernum (ju tur ir sievišķis - vai ta citādi vispār būtu vērts kādu bandu klausīties?) - tad nu to pašu arī ņem par etalonu.

P.S. A kā tu domā, shuja viņam Frailty patīk?

P.P.S. NM norukāja ~1:25 jeb 85 min.
0
Smuki pupi Bigijam ....
+1
Dabūs ka pa pupu!
0
Nokturnal Mortum 1. un 2. dziesmas laikā (jo sevišķi 1ās) skaņa tiešām bija diezgan briesmīga, taču jau 3ās dziesmas laikā viss uzlabojās jūtami. Katrā ziņā noteikti bija vērts aiziet!

Un komunikācija ar publiku daudz lielāka kā leišu zemē :D

BladeOfDarkness": ^^^ cik sapratu, slava gerojam nebija" - kā ta ne, bija gan!

Creative_77: "Lietuvas programma " - toreiz Біла вежа nespēlēja.
0
Es tik tiešām nebiju. Ja nu kāda mana favoritu grupa izdomā spēlēt manā dzimtajā pilsētā, vai man jāvelkās no citas pasaules malas un obligāti tas jāapmeklē? Lai tas paliek atklāts jautājums :-)
NM forever!
0
^^ mSPW skuma pēc konča, ka viņa mīļā dziesma nebija, tāpēc tā teicu. Man jau izņemot pēdējo albumu nekas no šiem nepatīk. Vēl 2005. var klausīties.
0
Nu tad mSPW būs ko palaidis garām.

Vien
0
Nu tad mSPW būs ko palaidis garām.

Vien
0
^ Vārdu "vien" var neņemt vērā.
0
No kura komentāra?
0
Labs jautājums!
Bet, par cik abi komentāri ir stipri vien līdzīgi, tad pieņemu, ka šo vārdu var neņemt vērā ABOS komentāros.
+1
ABOS ir advancēts BIOS ?
0
Paga, paga Bleid. Es gribēju dzirdēt " Вкус Победы" !
+2
Un dabūji ''Выкус Победы'' :D
0
"Paga, paga Bleid. Es gribēju dzirdēt " Вкус Победы" ! " - daudzi gribēja - par to liecināja bļāvieni ne reizi vien!
0
Tas laikam bija mSPW, kas bļaustījās :D
0
Nu tāds variants arī nav izslēgts. Šķiet, uz to viņš pats vislabāk varētu atbildēt, ja vien nav kautrīgs.
+1
Bļāvu.
0
Skaļāk vajadzēja, jo tavi bļāvieni nesasniedza dzirdīgas ausis.
+1
Palīdzēt vajadzēja aktīvāk
0
Bija dikti dikti nice.. :) Prieks bija redzēt no NM lielāku komunikāciju ar publiku nekā iekš KŽ.
Nospēlēja vareni. Vien jā, sākumā skaņa bija gaužām sūdīga, bet pēc tam gan bij labi. :)

P.S. Ļoti gaidu kādas bildītes no aktīvajiem fotogrāfiem! :)
+9
Gaidi vien. Parasti, jo garāks objektīvs, jo lielākas izredzes neredzēt bildes ;)
0
:D
0
^^ tajā ir zināma loģika. Garāks objektīvs parasti ir fotogrāfiem, kas to lietu ņem nopietnāk (katrā ziņā gana nopietni, lai investētu objektīva iegādē), un attiecīgi mēdz but arī augstākas prasības pret sabildēto - nu un ja nekas no sabildētā nepatīk vai pārāk ilgi ar žopu jāpisās, tad izredzes bildes sagaidīt nav lielas.

Starp citu, diezgan internacionāla publika laikam bija - neskaitot vietējos latvjus un dažādas izcelsmes slāvus, bija arī pulciņš leišu, pāris francūžu, vismaz viens austrālietis, šķiet, igaunis ar kāds bija.
+2
Sauciet mani par vecu stagnātu, taču man tā modernā fotogrāfu-apstrādātāju mode riebj. Paskaties bildes no kādas fotoizstādes un ko redzi - ne jau tas ir no svara, kā fotografē, kā uzķer momentu ut..t., bet cik labi pārvaldi fotožopu un vari aizmālēt pumpas vai zvirbuli, kas kadrā ticis.

Publika bija visai interesanta. Pašā skatuves priekšā pāris čalīši visu laiku rādīja, "cik augstu lec viņa suns" (ja ir saprotama šī žesta nozīme :D).
0
Jā, tie divi čalīši diezgan komiski likās pa brīdim. :)

Vismaz mani pārsteidza diezgan lielais krievvalodīgo daudzums. :D Sākumā likās pat diezgan dīvaini, ka krievu valoda tika dzirdēta krietni vairāk nekā latviešu.
0
"Vismaz mani pārsteidza diezgan lielais krievvalodīgo daudzums" - neredzu te neko pārsteidzošu. Krievu iekš MP nekad nav trūcis. Rīgā viņu vispār ir diezgan padaudz - arī tāds fakts ir dzirdēts :D
0
Leiši esot bijuši 15 gab., franči - 2 gab., par citām tautībām man info nav. :)
0
ā, 100% 1 gab igaunis arī bija. :)
0
tu domā 1/4 igauņa? :)
0
^^^^^ A kas tur ko pārsteigt ? Preternatural vai tad neskaitās daļēji krievvalodīgie ?! Redzēju, ka fanu tiem bija daudz. Ar Nokturnāļiem arī bija vieglāk runāt krieviski , to gan viņi paši izvēlējās starp eng/rus.
0
^^ Tātad tur bija 1 vesels un 1/4 igauņa :D
0
^^ 0,25 ??? tas nu gan ir incants tilpums...
0
lash, vakar, plkst. 20:31
"man tā modernā fotogrāfu-apstrādātāju mode riebj."

Nav jau tā, ka senāk neviens nebūtu bildes apstrādājis - tikai to nācās darīt sarkanajā istabā ar otiņu (gygygy, Gorbačovam tak sākumā sarkanā pleķa uz pieres bildēs nebij :D ). Protams, fotožopa/līdzīgu programmu piejamība un procesa vienkāršošana ir ļāvusi tam kļūt masveidīgam.

Ā, un vai ta Preternatural nav importa grupa?
0
Paldies viņi teica paldiesīgi :)

A jēga, ja aparāts taisa RAW, bet to neizmanto ... ;)
0
0
Re ka tomēr kaut ko sagaidīju!! :))
0
Beizot ir iespēja (pēc tik ilgi gaidtiem gadiem) tikt pie NM live albūma (sakarīgā kvalitātē)
musical-hall.com/product/nokturnal-m...

+3
cerams, ka arī DVD parādīsies. To konci jau labi filmēja:

www.youtube.com/watch?v=UUSHiJJr2xg...
0
Jā šis live audio priecē, būs jāpasūta, noformējums ar cienīgs www.froster.org/forum/index.php?s=&...

Par DVD/Blu-ray liekas ka grupa pati teica ka negrib sasteigt (kaut gan sen jau sola), gribot visu kā nākas nostrādāt.

+1
Franču leibls Osmose Productions drīzumā taisās laist klajā Nokturnal Mortum "Voice Of Steel" vinila izdevumu (gatefold double vinyl) kā arī nākamā gada laikā pārizdos visus iepriekšējos albumus vinila formātā.
0
Perfekti! Tiem, kas sūta vinilus no Osmose webshopa, jāzina — viņi mēdz pirms pakošanas izņemt vinilus ārā no vākiem, šajā procesā atgriežot vaļā ārējo plēvi, kas riņķī vākam (ja tāda, protams, ir — un ja tā paredzēta aizlīmētā veidā). Ja pērk dāvināšanai vai pretīgām žīdiskām spekulācijām, tad pasūtot jāieraksta, lai nedara šito.
0
^ Tā jau izplatīta prakse vinilus sūtīt izņemtus no vākiem, kaut gan ja ir sealed tad jau vajadzētu tādā pašā veidā sūtīt. Cerams ka iepako attiecīgi paredzētajos kartonos nevis kā Amazon iemet vienkārši pirmajā kastē kas pagadās pa rokai ( vienreiz no U.S. pat bija iemesti mazāka izmēra kastītē).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas