Post-Metal
-3
Šis žanrs sācis iepatikties. Kāds zin ko līdzīgu?

RUSSIAN CIRCLES:

www.youtube.com/watch?v=VT1IDeEUv5I...

PELICAN:

www.youtube.com/watch?v=1NZ0EoOuJi4...

ISIS:

www.youtube.com/watch?v=sUHk69-jzZk...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nubļā, nu! NEUROSIS :D
nabaklabā 20. okt būs a storm of light, bet tas tāds pagarlaicīgs liekas. Pat salīdzinot ar šiem te. :D
0
Neurosis NAV instrumentāli un arī NAV tik gruzīgi, tā kā...
0
un ISIS ir?!
0
gruzīgāks
0
da labi, ja salīdzina ISIS un NEUROSIS, tad pēdējie ir stipri bēdīgāki, vismaz man tā liekas.
0
Cult Of Luna

www.youtube.com/watch?v=-euOmZLikvc...

Omega Massif

www.youtube.com/watch?v=PbWw3R4Ji7Q...

Ghost Brigade (nav īsti tēmā, taču parasti kaut kā viņi patīk tiem, kam patīk iepriekšminētie, tikai salīdzinoši ātri ir + plašs vokāla izmantojums)

www.youtube.com/watch?v=3VvzHL9bQaE...

Callisto

www.youtube.com/watch?v=9jbpZtE-Zm8...

0
Kaut vai lv SOLARIS neatpaliek:

www.youtube.com/watch?v=85AXb_1l2mo...

Materiāls baudāmāks: www.myspace.com/solaristic...
0
isis ir stipri popsīgāks (tīri skanējumā) par isis. cult of luna pēc šitiem trim tad nāk.
0
bļe tb isis ir stipri popsīgāks (tīri skanējumā) par neurosis.
0
0
Lielbritānijas parlamentā ir čalis vārdā Ed Balls :D
0
cult of luna arī normāls. Solaris pat nemāku teikt. 2x esmu tik redzējis. Freezfestā - tad patika, bet 2009 fono gan likās atstojs. Taču portraits noires albums gan spārda. Cik nu tāds mierīgais var paspārdīt :D
0
TESA ar laba. Galvenais, aizspiest ausis, kad buņģieris sāk izbļaut savu sāpi par nepārejošo aizcietējumu ...
0
stars of the lid ir ahuunie. uz konci ar biju. bet nu tas vispar vairak ka ambients skaitas, laikam.
0
Nav ne vaina Tesas buņģiera vokālam! Tesa dzīvajā ir redzēta 2reiz un abas reizes jumts pazuda :)
0
man jau LÖBO vislabāk no šīs sērijas

iesaku iečekot

www.myspace.com/lobodoom
0
ļoti labs post-black metāls ir Altar of Plagues, it sevišķi albums White Tomb
slinkums visu caurskatīt, varētu nosaukt ļoti daudz postmetālus, bet negribas atkārtoties
0
par TESU jāpiekrīt - ir riktīgi labs! Un buņģiera sāpes arī var paciest, jo nespiedz jau viņš daudz :)
0
Nez, kurā tēmā lai iepostē linku, bet nu lasiet droši:

karametals.lv/zinas/skaluma-kari-...
0
Neesmu dzirdējis Tesu dzīvajā, patiesībā nemaz neprasās, bet vai tad viņi izmanto ierakstus končos ? Ja nē, tad galīgi nevar saprast raksta jēgu, jo končos ļoti daudzām grupām skaļums ir uzkruķīts, ierasta prakse tā teikt.
0
Soundarcade pirms gada vai diviem MP blieza tā, ka ar vēderu klausījos, bet bija tik meistarīgi salikts, ka nebija sāpīgi un pārmēīgi - bet tieši tā kā vajg !

Par Nagklaba Kurlo tak var jau leģendas stāstīt ...
0
Vienīgā koncertvieta, kur Latvijā esmu dzirdējis ar ierakstu salīdzināmu skaņu (>100 cilvēku auditorijai) ir ĢIT. Dīvainā kārtā arī popsīgajā Fonofestā bija diezgan laba skaņošana. Nabaklabā un MP gan skaļuma pārkruķīšana ir pierasta lieta.

Aber, ja par postmetālu runā, tad tikai normāli, ka dziesmas beigas ir skaļākas kā sākums. Viss žanrs ir par emociju (attālināti arī skaļuma) konstantu kāpināšanu.
0
Nu nazinu, vai ĢITā ir ar ierakstu salīdzināma skaņa. Tās padomju tipiskās aktu zāles akustika vienkārši neļauj būt baudāmai skaņai.
0
Tesas albūma prezentācijas koncertā tajā Totaldobžes koncertzālē ( pirmoreiz tur biju) skaņa bija ļoti baudāma. Un Tesas koncertos vienmēr tāda patīkama apokalipses sajūta. Jādzird dzīvajā šie, jādzird. Ja post metāls/utt. neiet pie sirds, ta jau cita lieta.
0
Postmetāls, pa lielam, tikai dzīvajā ir īsti baudāms, ar atsevišķiem izņēmumiem. Diskā bišku par garlaicīgu.
0
No post-metāla man tikai TOOL patīk.
0
pāris reižu esmu bijis uz TESA konci un ar to arī pietika lai pārietu vēlme šamos klausīties ierakstā. Tikai dzīvajā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas