Malduguns Mellajā Piektdienā (Trepanācija 3)
+10
Sestdiena, 6.novembris

Klubā „Melnā Piektdiena

TREPANĀCIJA III:

KATHAARSYS
Spāņu progressive extreme metal
www.myspace.com/Kathaarsys

MALDUGUNS / DISEIM / DISLOCATION
melnapiektdiena.lv/events/06112010...

nuvo, varēs Malduguni paklausīt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļin, vēl mēnesis jāmokās ;( Labi, ka būs 4 iesildīšanās konči starpā :D
+2
A tas zaķis visai cērtams izskatās. :)
0
0
ārprātīga tūre šiem! Pāri 100 končiem :O
0
Šitais vēl tā. Īstā pirts būs Jelgavā, Balerijā, 22. oktobrī. Bledd, ka noraus tai būdai jumtu.
0
melnā piektdiena forši, bet par baleriju - vēl foršāk. bļe!
0
Malduguns, Diseim un Kathaarsys? Must go pasāciens. To Kathaarsys kaut kad uzgāju, meklējot klipus Sievenes pasākumiem un likās diezgan jēdzīgs prog- vai post bleks vai kas tāds. Katrā ziņā negaidīju šos Latvijā ieraudzīt.
0
KATHAARSYS DARKNESS 2009
www.youtube.com/watch?v=6lmpLEaXKT4...

Kathaarsys - And all my existence in vain 2007
www.youtube.com/watch?v=oHn4GyBljK4...

Kathaarsys European Tour 2010
www.youtube.com/watch?v=6q1lcni5LO0...

Kathaarsys European Tour 2009
www.youtube.com/watch?v=vrl7IMcN5rE...
0
Līdz šim par Kathaarsys zināju tikai to, ka tāda banda eksistē, bet tagad arī radās iemesls iečekot un jēēēē, man reāli iecepī, kompaškai ir savu piegājienu, pērienīgi, tā teikt. Turklāt vēl vienā koncī ar Diseim un Malduguni.... jumtiņ, turies!
0
Dzirdējis nebiju, tas klipons iesūkāja, tā ka īpāsa cerības neloloju.
0
Sestdiena, 6.novembrī
klubā „Melnā Piektdiena
19:00
Ieeja: 2.5 Ls

TREPANĀCIJA III
Skarbākām miroņumetāla muzikālajām izpausmēm veltītas koncertsērijas trešā daļa.

KATHAARSYS
Kathaarsys ir spāņu progressive metal grupa, kas savā skanējumā izmanto arī black metal elementus, papildinot tos ar dažādiem citiem mūzikas elementiem.
Jāuzsver, ka grupas sākums datējams ar 2002.gadu, diskogrāfijā ir trīs albumi -
„Portrait of wind and sorrow” (2005) , „Anonymous Ballad” (2009) un šīgada albums „Intuition” (2010), bet – šis spāņu trio ar koncertiem jau ir izbraukājis pasauli krustām-šķērsām - Spānijas tūre 2005. un 2006. gadā, septiņas Eiropas tūres (2007,2x2008,2x2009,2x2010... un viena Amerikas tūre 2008. gadā.
Jose Luis Montins – vokāls, ģitāra, Marta Barcia – Bass, Adrian Hernandez – bungas.
Resursi internetā:
www.myspace.com/Kathaarsys...
www.youtube.com/watch?v=6lmpLEaXKT4...
www.youtube.com/watch?v=6q1lcni5LO0...

MALDUGUNS
Vokāli instrumentālais vecās skolas death metal ansamblis.
Par šo kolektīvu jāteic – labāk vienreiz dzirdēt pašam, kā klausīties, ko citi par viņiem saka.

DISEIM
Vecās skolas death metal ar sludge elementiem, vēl šogad gaidāms debijas ieraksts.
www.draugiem.lv/diseim
www.myspace.com/diseim

DISLOCATION
Oriental death metal
www.draugiem.lv/dislocation...
www.myspace.com/banddislocation...

Sekot:
www.draugiem.lv/trepanacijaiii...
www.myspace.com/p3licanmosh...

+2
+1
^ cikos sākums?
0
Да, надо идти! Начало в 19-00, если верить Афише.
0
ja tu domā sākumu Balerijā, tad parasti +/- uz 21:00 tur notiek uzkrāmēšanās, un +/- no 22:00 līdz 23:00 ir laiks močīt.
+1
ieeja 2.5 promiles. :D
+6
eu riktīgi kruts logo Maldugunij, malacis Faunucis :*
0
Ir labs, jā. \\m/
0
Domājams, ka nevienam īpaši kauns tādu uz krūtīm nēsāt nebūs.
0
Nē, nebūs gan. :)
+1
man arī patīk.
+1
^^^ ka tik nav jānosaka atlases kritēriji tām krūtīm, uz kurām tas taisās tikt nēsāts. You know what I mean...
+2
logo labs! bet tas trans-virpļuguns apakšā tāds ļoti sintētisks izskatās :(
0
^^ meiteņu maikas tikai ar lielajiem izmēriem ?
0
Ai, Dainīti...
Tik lielas krūtis mums gan nav.... Bet maiciņu ar tādu logo gan gribētu valkāt.
+1
Tas rombs Malduguns logo viducī - augšā ...
+2
Kombinācija MCBalerija un Malduguns nospārdīja pēc vella!
Klubs - mājīgs, pat pārāk šķiet, kaut kur ap 5 no rīta parubījāmies uz ērtajiem dīvāniņiem; ar gardu alu sortimentā - Tērvete pa simts kapeiciņām. Brauks vēl, ja kas labs tur spēlēs, ja ne, tad kaut vai atlūzt uz dīvāniņa, ir tā vērts!
Muzīka - bez komentāriem, atspārdīja līdz nemaņai, pat neskatoties uz visai pakluso vokālu, bet tā atmosfēra un skanējums, kā ar grupas atdeve uz skatuves, to visu kompensēja dubultīgi, un tautu ārdīj laukā ka ārprāts. Mazo klubu pluss, maz vietas un maz cilvēku, bet visi kā traki tur to pašu "mazo vietu" kopistiski ar izārda, līdz spēku izsīkumam. Benediction kavers, ko grieza divreiz, vispārībā kakla muskulatūru kustināj līdz pat dziļākajām saknēm. Es teiktu, ka man patika!
0
njā, es tikai pusastoņos rītā nokritu gulēt, žēl, ka nebija spēka nākamā vakarā aiziet Diseim nočekot dzīvajā. Pilnīgs besis. 10min no mājām koncis, bet nav spējas aizvilkties.
0
un bledd, kāda skāde, padirsu savas zipenes. :(((
+1
Mani tirda baigā interese - vai kāds saprata un atpazina, kas bija otrs kovers Balerijā?
0
Jau atpazīt esošo Benediction kaveri, konkrēti sazīmēt varēj tikai pēc vārdu apmaiņas ar Faunu, savādāk biju gandrīz vai pilnīgā pārliecībā, ka tas ir Entombed. A še Tev - Benediction, turklāt albuma, kas kalpo par vienu no detuhas ikonām, kauns pa visu bārdaino ģīmi.

Attiecībā pret otru kaveri, tagad interese tirdīs arī mani, kas tad tur nu bi?
+2
aizgāju gulēt tikai nākamās dienas vakarā, pohas, man liekas, vēl tagad mazliet jūtu.
Faun, zipenes ir pie manis, cik ļoti Tev viņas vajag.

brauciens atpakaļ vilcienā bija ellīgi jautrs :):)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas