Latviesi UK/Londona
0
Sveiki! Paris menesus seit esot, esmu noilgojusies pec musu kulturas un valodas, mentalitates. Varetu teikt, ka mani iru/skotu/velsiesu draugi ir uz praktiski viena un ta pasa vilna, bet neviens no tiem aktivi neklausas smago muziku. Noteikti ir letini, kas regulari dodas uz gavlaspilsetas koncertiem Camdena un arpus.
Es dodos uz Chthonic un Grand Magus konci www.last.fm/event/1507890+Unite...
Un bara Hobgoblin (Camdena) busu dj kadu stundu 4. Decembri, spelejtot doom/avant-garde/death/pro... (grupas ka vietejos Xerath un Fen, Adagio, Aurugy, Be'lakor, Dornernreich, Mar De Grises, In The Woods, Solefald, Solstafir, Deathspell Omega, u.tt.).
Loti atvainojos par pareizrakstibas kludam, mans dators ir nomiris un nakas lietot anglu klaviaturu/datoru.
Ceru, ka kads atbildes :) Un sis nav iepazisanas (romantiska zina) sludinajums :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Novelc un priecājies par latvju burteļiem - laacz.lv/apostrofs/...
-1
Paldies par ieveeriibu, pameeginaasu, kas nabuusu pilniigi piedzeerusies :D
0
^Godīgs cilvēks..
+4
Es pāris mēnešus Londonā padzīvoju - brrr, pilnīgs multikulturāls rasols tur darās...man nepatika...
-1
Tieshi taa! Es nespeeju ciest pat entos tuukstoshus polju un indieshu, nigeerijas pilsonjus. Nerunaajot pat par Londonas meeru (iespeejams ieprieksheejo, nes4ekoju liidzi), kas ir/bija krievs. Pilniigs slaavisks arparaats!!!!!
Jebkura gadiijumaa, es pashlaik meklaaju kaadu interesanty darbu (morga darbinieks, etc), seezu uz pabalsta, lai beidzot atpelniitu kaadu miniatuuru dalju ES no Latvijas nozagtaas naudas dalju. Gribas atpakalj, bet koncertu te ir absoluuti graujoshi! Mar de Grises ( mana miiljaskss banda), Swallow The Sun unn Solstafirdriiz speelee. No taa nevar atteikties !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!m :)))))))))))
+1
Es jau sen teicu ka vajag alko tūri uz britu salām rīkot :D
0
Es jau savulaik paspēju :D
-1
Konchi maksaa tik daudz un mazaak, bet. Underworldaa alus maksaa paari 3 maarcinjaam.
Silti iesaku Hobgoblin - katru meensha pirmo sestdienu uzrodas kads normaals dj, sakariigi cilveeki. Njeemu pagaajushoreiz snakebite - 2.60, foster tikpat.
Kad Doshos uz HMV un citaam iestaadeem, doshu apdeitus LV tuuristiem, cik pijko dzeerieni katraa vietraa.
0
HMV vaita var dzert?
0
Hobgoblinā ar Hobgoblinu dzirdā ? Bija labs ... es ar no alkotūres pa Angliju neatteiktos. Nav nemaz TIK dārgi šo pabos. Bristoles krogos pat lētāk nekā Vecrīgā varēja alēnu nopirkt. Eh - content8-foto.inbox.lv/albums94201579/blad...
0
Ko par šo saka UK?

Nordam aizliedz uzturēties sešos Londonas rajonos
www.tvnet.lv/izklaide/kino/35505...
+1
Es esmu Austrija, maza Alpu ciemata un mani kautka galigi nekrata, ka esu vienigais latvietis un esu prom no Latvijas... Isteniba es beidzot sava dzive jutos ka cilveks.
0
Nekas, tūlīt autobus ar pacaniem piebrauks ;)
+1
mja, kas ir pacani, te neiviens nekad dzive nav redzejis un dzirdejis... vienigais kriminals te ir braukshana dzeruma, ko piekop 99% ciemata iedzivotaju :) pamatojoties uz to, ka policijas sheit vispar nav!
0
toties ir daudz radaru...
0
^^^^ Ko labu dari Austrijas ģerevņā?
0
Apciemo Šlakergrūbera dzimtās vietas ? :)
+1
Svētceļojums uz šejieni tā kā būtu obligāts:

en.wikipedia.org/wiki/Braunau_am_Inn...

:))
+1
nu es esmu bijis Braunau'a jau gadus atpakalj :)
dzivojos es tagad pa tadu ciematu ka St. Koloman, kas ir 20 km+ no Salzburgas, te ir bildite no manas derevnjas: www.salzburg.gv.at/pic-sir_en_e5_gem_s... esmu 1600 metrus virs juras limenja un ieskauts ar 2000-2500 metru Alpu virsotnem.
ko es daru te? - stradaju tada industrialas muzikas firma ka Steinklang :)
0
^ Pa smuko, es teikšu. Lai veicās! \\m/
-1
man jau pasham ari patik!
0
jā, neviltots prieks par tevi:) vieta skaista, darbs tad jau arī ir neko, nav gluži sēnes lasīt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas