BRUTAL ASSAULT 2011
+3
There is no reason to wait, so let's start with newly confirmed bands for BA 2011!
Ladies and gentlemen, let us introduce deathmetal legend MORBID ANGEL (usa), “the fathers” of crossover SUICIDAL TENDENCIES (usa), rising British deathmetallers TRIGGER THE BLOODSHED, pagan metallers SKYFORGER (lt), extreme grinders EXCREMENTORY GRINDFUCKERS (ger), thrashers SKELETONWITCH (usa) and HC/punk/metallers KVELERTAK (nor).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Kāpēc Skyforger ir no Lietuvas?
0
Sakarā ar Morbid Angel - neliels ieskats topošā albuma tapšanas ierakstā, kurā buņņģiera PETE SANDOVAL vietu ir ieņēmis Tim Yeung. Kā zināms, P. Sandoval pašlaik ir veselības problēmas ar muguru...

www.youtube.com/watch?v=bwCzO4_6588...
+13
varbūt SF līdzīgi kā daudzi uzņēmumi pārreģistrējušies vietā kur nodokļi mazāki...?
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... MORBID ANGEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
Ā,murgonis flooodo!!!!

A vspār ja no pirmajām 7ām izzinotajām bandām 4as gribas redzēt... Labs pasākums.
0
ĀĀ , KVELERTAK. Bļoda. Varbūt jāsāk ieturēt mega diēta, non alkohol un jāmauc...
0
jā, es jau pirms kāda laiciņa biju nolēmis jau krāt piķi, tagad tas laikam pa īstam būs arī jāsāk. Ja līdz augustam nedzertu, tad jau bez problēmām :D
+2
^ a kā šķidrumu uzņemt?
0
Klizma?
+2
+ GORGUTS
+ VADER
+ EXHUMED
+ TRIPTYKON
+ DORDEDUH
0
suicidal tendencies 8)
0
Bļin, jau sacerējos, ka būs Exumer ...
0
Triptykon būtu vērts kaut vai T.Fišera dēļ redzēt.
+1
Ei tu dirst, Gorguts?
0
nujā, vispār būtu kruti tur būt, es gan enivei noteikti neaizbraukš nekur

www.youtube.com/watch?v=OAv3xgqHA1U...
0
Plett, viss, uzsēdos uz Gorguts tagad. Kaut kā vajadzētu izdomāt, kā dabūt vasarā brīvu...

Šitas smacē vienkārši fakin nežēlīgi, ārkārtīgi sen nebija klausīts:

www.youtube.com/watch?v=rZU_uta6Ows...
0
Nu re , vēlviena lieliska blice būs manā sarakstiņā. Maz esmu klausījies tā laika detuhu ar tehnisko,avantgarda iezīmi , bet šitas man atgādina Death , kuram ir piejaukts klāt suffocation - Human Waste smagucītis.
0
Es tagadiņās sēdu un prātoja par to, ka viss Pasaulē ir ļoti nosacīti - es vēl domātu vai iet uz Gorguts, vai iet uz picēriju ... abet ļauži sēž šim virsā ....
0
Nu jā, agrīno Gorguts es arī apmēram tāpat raksturotu, kā mSPW, i Death, I Suffo tur ir jūtami, bet vēlāk jau palika trakāki - Obscura jau ir krietna šiza.
0
+ EXODUS
+ NEVERMORE
+ KHOLD
+2
WOA + BA = Thrash tvaju maķ !
+4
Puņķi bārdā tvaju maķ fak fak fak fakin mazerfakers fak!
0
jā woa + ba 2011 sanāks baiga thrash deva
0
+ SEPTICFLESH
+ DAGOBA
+ EINHERJER
0
Eh, laikam beidzot būs jāsaņemas un pirmo reizi jāaizbrauc.
0
+ SOILWORK
+ TSJUDER
+ YOUR DEMISE
0
Soilwork?
Viss,bez manis.
+2
Neviens jau nespiež skatīties, var iet dzert pa to laiku.
0
Gribēju painteresēties par biļešu pasūtīšanu iepriekš. Pašā lapā nekā nav par biļetēm, bet www.shindy.cz/en/ ir jau iespēja iegādāties kaut kādas e-biļetes. Tās ja pasūta der kā biļetes vai arī man būs jāiet un jāmaina viņas?
0
Man šķiet, ka biļetes var rezervēt un festa laikā ar to rezervāciju izņemt. Jāpiķo lētāk. Pirmajā dienā izņemt neiesaku - dahuja rindā jāstāv.
0
nu to es pēc 2010 BA atceros ka rindā bija jāstāv diezgan ilgi. Jācer tik ka šogad normāli norādīs kur ir biļešu pirkšanas kase un biļešu mainīšanas kase :D skaidrs tad ar tām e-ticket, jādomā vai ņemt biļeti kā tādu vai rezervēt viņu jo atšķirība ir kādas 250czk
+1
+ DECAPITATED
+ DRACONIAN
+ 1349
0
nu zajebis!
+1
+ MAYHEM
+ AS I LAY DYING
+ ABSU
+ ATHEIST
+ SEVENTH VOID
+ A PALE HORSE NAMED DEATH
+ HAEMORRHAGE
+ HECATE ENTHRONED
+ SYLOSIS
+ BLOOD RED THRONE
0
pļaķ, Absu...
0
BA vs WOA. Result after 1st period 8:1 !
0
Futbols vs. volejbols?
0
^nesaki viss ! BA liste šogad ārprātā iekabina woa
+1
Gaumes lieta, es teiktu. Apples vs. oranges. Hellfest liste tāpat iekabina visiem.
0
Kā BA liste var iekabināt woa, ja tieši tas pašas grupas?
0
Kas tad tur iekabina ? As I Lay Crying ?! No nerve papildinājuma vienīgais ar aliņu skatāmais ir Absu.
0
Intereses pēc saskaitīju mani interesejošās grupas 3 festivālos:
Hellfest - 17
BA - 13
WOA - 10
Bet BA apstiprinātas tikai 34 grupas no 75, tā kā viss vēl priekšā:)
0
^
Wacken 4
BA 11
Hellfest 18, pie kam pārsteigts konsta'teju, ka tur ir Bolt Thrower un D.R.I., moš jāsaņemās :D
0
heh, man sanāk WOA - 18, BA - 18, Hellfest - 27 :D bet diezgan daudzas ir vienas un tās pašas.
0
+ CATHEDRAL
+ NORTHER
+ ASPHYX
0
Spēcīgs papildinājums
0
+ SCAR SYMMETRY
+ ANATHEMA
+ HAIL OF BULLETS
0
Ei tu ____!!! Nudien, GORGUTS!!! Dzemdējam naudu un braucam.
0
Eu, a čehos ta ir tā zāle no janvāra legāla, vai nav? o_0
0
līdz šim tur bija kkāds prikols, ka tirgoties nedrīkstēja, bet dalīties gan, ko cilvēki tur labprāt arī darīja
0
Tur zāli nepiepūloties uz katra stūra var dabūt :D vai arī saostīt kur pīpē un prasīt :D bieži pat naudu neņem pretī :D
0
Viņi nedrīkst naudu ņemt pretī, savādāk būs ne Brutālais asfalts, bet režģots logs...
+1
The Legend will be announced next week:
Dear BA fans, during next week we will announce BA 2011 headliner’s name. Check out our websites from Monday, The Name can be announced anytime. Be ready…

Intriģējoši, vai ne?:) Nez kas tas varētu būt. Nezinu kāpēc, bet vienīgā doma, kas man prātā, ir Slayer.

Ir viedokļi?;)
0
DEICIDE!!!!!!!!!
0
Manuprāt, diez vai tie ir Deicide. Viņi nav leģendārāki par jau apstiprinātiem Morbid Angel, kuri tika izziņoti bez "kliedzošiem" izteicieniem par leģendu.
+1
Raimondpaula vecā ē ō lika.
0
es nevēlos klausīties jūsu muļkīgajās replikās!
0
+ MOTORHEAD
+2
Huh, Motorhead kā BA hedlaineri gan nevarēju iedomāties.
-1
Man tas diezgan jocīgi šķiet, visi cieņu, bet BA estētikā Motorhead neiederas.
-1
Varēs iekapāt pa to laiku
-1
Te tev nevar nepiekrist:)
-1
Es jau domāju, ka trejakordu fani ar mīnusiem sāks apdāļāt ;)
-1
Pagaidi, varbūt vēl uzrādīsies:)
0
+ SEPULTURA
+ FIRST BLOOD
+ RAM-ZET
0
No LV kāds nebūt brauciens tiks organizēts, vai vēl nekas nav zināms? Estrik?
0
Gan jau būs. Pēdējos piecus gadus ir bijis.
0
brauciens būs. tauta jau vacas... raksti. mails ir?
0
Ir. Aizmetu tev uz e-pastu ziņu.
0
Starp citu, tie, kas vēlas braukt, jums ir iespēja jau nopirkt biļetes
brutalassault.cz/en/tickets/...
0
+ TURISAS
+ DEW-SCENTED
+ CANNABIS CORPSE
0
+ CRO-MAGS
+ AHAB
+ EXIVIOUS
0
ou jee, cannabis corpse :D
0
Gribējās painteresēties par tām VIP telšu vietām, ir doma ņemt viņas vai arī dzīvoties kā iepriekšējos gados?
0
Mēs esam matainie lopi, nevis kautkādi pusiji. Vajag mazāk mīzt pa ceļam, lai ātrāk atbrauktu. Turklāt tur vēl stunda rindā jāstāv, lai VIP rezervāciju izņemtu.
+4
Very Important Pippell
0
+ SATYRICON
+ THREAT SIGNAL
+ KYPCK
0
- GORGUTS
0
kucesbļa !
0
+ BLOOD FOR BLOOD
+ SVART CROWN
+ DEBUSTROL
0
The Dillinger Escape Plan, Forbidden, The Exploited
+1
FORBIDDEN !!!
+1
+HORSE THE BAND
+WAKING THE CADAVER
+BENIGHTED
0
- NORTHER
0
+ UNEXPECT
+ ARCHITECTS
0
+Katatonia
+Genitorturers
0
heheh, varētu derēt uz alu, ka Dave Vincent kādu gabalu nograizīs ar Genitorturers.
0
- NEVERMORE
+ CRYPTOPSY
+ NERVECELL
0
Nu jobcik, nu ... ;(
0
A ko, šie tikai tagad atjēgušies, ka Nevermore izjukuši?
0
Ābļa, pareiz ... Nu, es nedomāju, ka šie apmeklē sarunāto grupu mājaslapas reizi dienā. Kamēr neatnāk paziņojums no menedžmenta, tikmēr neko nemaina.
0
Droši vien, ka tā. Laikam jau oficiāli arī neskaitījās pajukuši, tik vien kā galvenais ģitārists un bundzists notinās.
0
Nevermore nav izjukuši un turpinājums sekos. Atcelti tikai šīs vasaras koncerti.
0
Nezin gan, kas tur par turpinājumu šiem iznāks bez Lūmisa.
0
Tu jau zini, ka neaizvietojamo pilni kapi:)
0
Gičists un buņģieris tomēr mazāka bēda, nekā vokālists. Bet nāksies pameklēt aizvietotājus.
0
Nu tā jau ir, tikai tad tas vairs pēc Nevermore, kādu to zinām, neizklausīsies.

Un par to, ka gičists un buņģierisa mazķa bēda nekā vokālists - viss atkarīgs no tā, kurš ir galvenais mūzikas autors. Ja, piemēram, no Iced Earth aizietu Šaffers, tad Barlows varētu censties kaut pušu plīsdams, pēc Iced Earth tas neizklausītos. (nav jau gan tā, ka pēdējie albumi būtu sevišķi vērtīgi tāpat bijuši).
0
Tā jau ir.
+2
+ KATAKLYSM
+ TYR
+1
+ KREATOR
+ UNEVEN STRUCTURE
+2
nu bļa...

1349
Anathema
Asphyx
Atheist
Blood red throne
Canthedral
Cryptopsy
Excremontary Grindfuckers
Exodus
Forbidden
Hail of Bullets
Kreator
Mayhem
Motorhead
Morbid Angel
Satyricon
Septicflesh
Sepultura
Skyforger
The exploited
Turisas
Tyr
Vader

nu jā, šīs bandas es labprāt arī pa vienai maksātu un skatītos, tāpēc pašreiz man ir vnk šoka stāvoklis un es nezinu, būs tomēr jābrauc..
0
nepis ezi - brauc, bļa
0
Ak Dies' Gribu!
0
brauucu braucu. to tak nevar laist garām.
0
Es nemanu infu par pašu braucienu. Estragons rīkos busu? Kādas izmaksas?
0
15 ls estragona bus
0
tfu bļa sajaucu ar kilkam
+1
Tā tīri neko sastāvs beigu beigās salasījies.
0
pa skaisto skatos ka šogad būs!
jāgaida tik tagad info no Estrika par busu )
0
Need help no kāda, kam jau ir biļete un kurš brauc - kas ar samaksu par busu, kāds jau ir samaksājis? Gribētos to lietu nokārtot, bet Estragons nav sasniedzams un ar to otru busu no LV kaut kā negribas braukt :(
0
Biļeti uz vietas vienmēr pirkām. Estragons reizēm netup vairākas dienas pie interneta. Līdz pasākumam gandrīz 3 nedēļas, tā ka necel paniku.
0
Kāda vaina otram busam no LV?
0
Autobus uz BA plānojas... visa info : estragons @ inbox.lv
+1
Ir doma varbūt braukt ar auto. Būtu 2 brīvas vietas, sanāktu degvielas izdevumiem 30 Ls no katras. Ja ir interese, lūgtum par to darīt zināmu uz rinalds@integry.net. Braucam no Valmieras, otrdienas pievakarē vai trešdienas rītā.
+2
Arī ir doma braukt ar auto. Ir 2 brivas vietas, izbraucam otrdien pa dienu vai vakarā, kā sarunā. No Rīgas, cena aptuveni kādi 30ls no katra. Var rakstīt uz kvist@tvnet.lv
-4
Maitājat Estrikam biznesu :)
0
O, thetrve athriežas festivālu apritē?

Ek, žēl, ka šogad pašam nesanāk.
0
Johohoho, visīti strebjot, šķiet, ir laiks uzmākties ar pirmās reizes jautājumiem. Pieredzējuše festivālu braucēji - cik jūs dienā apēdat / izdzerat naudas izteiksmē? Es jau šodien konsultējos, bet viedokļu nekad nevar būt par daudz.
+3
Nu parēķini, cik tu iztērētu, dzerot un izmantojot sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus šepat, un vairāk jau nu toč nesanāks.
0
ja grib točna, točna dzirdēt kādas konkrētas grupas, tad var aiztriekties arī ar stopiem tepat līdz leišiem vai igauņiem un ēst junk food vai tml. Bet, normāli braucot, ir jārēķinās ar tādām tipiskām atvaļinājuma izmaksām. Bet parasti drusku vairāk tomēr izdodas nauda, jo gribas tak atvest mājās kreklu/jaku/CD/plati no festivāla, un ne vienu vien :)
0
Tas jau jā, bet kas attiecas uz pārtiku un šmigu, nekas dārgāks nebūs.

Vispār man šķiet, ka cilvēki bieži aplami rēķina, skaitot festa izdevumus - biļete tik, ceļš tik, paika, tik, šmiga tik, labumi tik. Varētu padomāt, ka tās ~nedēļas laikā, ko tu pavadi festā un ceļā, tu mājās palikšanas gadījumā nedz ēstu, nedz dzertu. Respektīvi, neuzskatu, ka šie izdevumi būtu ieskaitāmi festa apmeklējuma tāmē (tas, protams, neattiecas uz virsnormas izdzerto).
0
Klau, kur smēķi varētu būt lētāki - šeit vai Čehijā?
0
Vot to gan es neatceros, bet čehiem bija kaut kādas baisas lētā gala termonukleārās cigaretes, kaut kādi Marsi un Starti utml. Nu kaut kas uz Belomora pusi.
0
Tagad jau visi tā nodokļi tā samainīti, ka neko nevar saprast - ja pirms pāris gadiem uz Kilkim Žaibu braucot visi uzreiz pēc robežas šķērsošanas skriešus metās pēc blokiem, tad šogad leišos jau bija tāpat kā pie mums, ja ne pat dārgāk.
+1
Šogad esam trīsreiz spēlējuši Čehijā — smēķi tur drusku dārgāki vai puslīdz kā pie mums. Toties alus lētāks teju uz pusi, un ne tikai mīzali, bet arī kvalitatīvie!
0
Laika prognozes ir puslīdz OK - baigos gāzienus itkā nesola, bet reizēm uzlīs. Nebūs diži silti - 10-18 grādi.

www.windguru.cz/int/index.php?sc=96...

(Opatak ir blakus Hradec Kralove)

Poļu new.meteo.pl/index_coamps_en.php... ko līdzīgu sola, tik temperatūru ne augstāku par 15 grādiem.

Bet nu tas viss ar dakšām ūdenī rakstīts - līdz sākumam divas dienas un tas rajons ir ieplaka starp kalniem (starp Prāgu un Polijas pimpačku Čehijas ZA malā)
+3
Uhh, festā labi, bet mājās arī labi!

Laiks bija super, silti, bet ne pārāk karsti, lietus nebija un bija daudz labu grupu.
Skyforger nospēlēja superīgi, tikai pārāk īsi sanāca..

Visvairāk no citām grupām patika:

Morbid Angel
Cryptopsy
Apsnyx
Hail of bullets
Benighted

Bet vispār šogad sanāca daudz grupu ieklausīt un daudzas arī patika.

Citādāk - picērijā rindu vairs nav, jo cietoksnī tagad ir daudz visādu kafejnīcu kur var dabūt ēdamo un dzeramo. Tāpat turpat cietoksnī ir nakts veikals kur var dabūt alu un visko citu cauru diennakti, tāpēc iet uz lielveikaliem arī vairs nav lielas vajadzības.
Tagad arī šitajā festā ir ieviesta sistēma ar alus kausiem par maksu, tikai tu vari nodot atpakaļ četrus kausus.

Tika nedaudz paklaiņots pa cietokšņa teritoriju un atklāts smuks parks ar cietokšņa sienu ekspozīciju.

Kopumā bija ļoti labi, tagad tik nedaudz jāatgūstas no atpūšanās :)
0
tuar estrika autiņu vai savvējo brauci? interesē vai viņš nav pa ceļam saplīsis. :D
0
Braucu kopā ar thetrve, bet satiku BoD un Hopkinsu festā, tā ka vismaz turpceļā saplīsis nebija :)
0
Pirms dažām stundām pie Polijas - Lietuvas robežas arī vēl ripoja.
+4
Dažos vārdos par katru no grupām ko redzēju, uzstāšanās secībā:

Festivāls iesākās lieliski ar APSNYX dūmaino desu. Neko citu laikam nevarēšu pateikt, bija jāklausās
KREATOR spēlēja smuki, bet Rīgā tomēr bija labāk.
MORBID ANGEL dzīvajā par laimi spēlē desmetālu un smacē ka nemetas. Dzirdēju visas savas mīļākās dziesmas, izbļāvu rīkli un izkratīju paku.
SEPTICFLESH man tomēr patīk labāk ierakstos nekā dzīvajā- pārāk daudz fonogrammas. Cilvēki gan bija daudz sanākuši un daudziem patika.

Piektdien mēģinājām paspēt uz EXCREMENTORY GRINDFUCKERS, bet rinda pie ieejas bija neizstāvama, tāpēc pakāpamies augstāk un skatījāmies caur žogu. Cilvēku bija ļoti daudz priekš rīta un visiem bija jautri.
BENIGHTED bija viena no tām grupām ko dikti gribējās redzēt šajā festā un cerības nepievīla. Spēlē tikpat labi kā ierakstā, ārdās pa skatuvi un publika arī ņēmās pa smuko.
Par HAIL OF BULLETS laikam ir tāpat kā ar APSNYX- bija ļoti labi, bet ko vairāk nav ko teikt, to ir jādzird.
DECAPITATED pārāk daudz ar pēdējā albuma matemātiskajām ietekmēm neņēmās un spēlēja smuku poļu desu.
ATHEIST jau biju dzirdējis un gāju pastaigāties pa marketu un tikai atnākot uz beigām izrādījās, ka spēlē GOROD. Biju diezgan škrobīgs, ka par to pirms tam nezināju, jo spēlēja smuki, bet dzirdēju tikai pāris dziesmas.
KYPCK dzīvajā neizklausās tik labi kā ierakstos- paklausījos pāris dziesmas un devos apkārt pa festa teritoriju.
THE EXPLOITED atnācu apskatīties tāpat vien garāmejot, bet viņu enerģija iepriecināja un ar prieku noskatījos visu uzstāšanos.
Neesmu liels matemātiskā metāla cienītājs, bet THE DILLINGER ESCAPE PLAN enerģija uz skatuves un mūzikā mani uzrunāja. Vokālists vienā minūtē paspēja aizskriet gan pie faniem, gan uzrāpties skatuves kontrukcijās un pārējie grupas dalībnieki arī ņēmās pa skatuvi. Viņu mūzikā gan diezgan kārtīgi jāieklausās, lai no tā skaņu jūkļa saprastu kas ir kas.
SATYRICON bija jau redzēts vairākas reizes un kaut kā neuzrunāja, bet šoreiz bija savādāk un ļoti pat patika, lai gan biju jau noklausījies daudz grupas nonstopā, lai kājas gribētu atpūtu. Tagadējo stilu gan grūti nosaukt par klasisko black metal.
Uz SOILWORK gan paliku tikai tāpat vien pirmo dziesmu paklausīties, bet noklausījos visu uzstāšanos. Dzīvajā viņi spēlē smagāk nekā ierakstos un enerģija no skatuves tā vien nāk.

Festivāla sestdienu atklāju ar SKYFORGER. Spēlēja lieliski, atbalstīt atnākuši bija gan latvieši gan lietuvieši un tīri daudz arī citi festivala apmeklētāji. Spēlēja gan vecos gabalus, gan no jaunā albuma. Diemžēl nezin kāpec nācās beigt ātrāk, lai gan bija palikušas piecas minūtes. :(
HAEMORRHAGE asiņainais šovs bija smuks (solists nēsājās apkārt ar cilvēka kāju, it kā ēda to utt) bet muzons šoreiz iespaidu neatstāja.
David Vincent sievas grupu GENITORTURERS apskatīju tikai tāpēc, lai saprastu, ko šams tur īsti atradis, bet nekā tāda tur nebija, ir simts daudz labāku industrial rock grupu.
Uz VADER bija sapulcējušies laikam visi uz festu atbraukušie poļi. Uzstāšanās gan bija so, so- enerģija gan bija, taču nezin kāpēc šamie izdomāja spēlēt divus kaverus, lai viņiem ir pilns ar pašu dziesmām, ko spēlēt un plus vēl beidza piecas minūtes par ātru.
Somu karametālisti TURISAS, uz kuriem aizgāju tāpat vien paklausīties, lika sejā savilkties smaidam, kājām cilāties un matiem kratīties - dzīvajā šamie ir daudz enerģiskāki nekā ierakstos.
Par kanādiešiem CRYPTOPSY bija šaubas, ka viņi spēlēs deskoru, bet viņi laikam ir sapratuši savas ķļūdas (cerams!) un spēlēja reāli smuku brutāli tehnisko desu no vecajiem albumiem, noraujot jumtu un aizlidinot to desmit metrus tālāk.
SEPULTURA aizgāju lai ievikltu ķeksīti pie grupām, ko esmu redzējis un paklausītos vecās dziesmas. Vecās dziesmas patika, jaunās un kaveri- ne īpaši. Bet vecie gabali atsvēra visu un dzidzēt kā desmit tūkstoši korī brēc "Roots bloody roots" vien bija vērts, lai aizietu uz šamo uzstāšanos.
Man pēdējā festa grupa bija kanādieši KATAKLYSM, kas godam noslēdza festivālu, graizot jau pierasto, bet patīkamo kaķuklizmas desiņu. Šamie vēl rīkoja security stress testu, aicinot visus crowdsērfot, lai apsargiem ir ko noņemties.

Kopumā fests man ļoti patika, daudz labu grupu, kā arī daudz tādu ko uz koncertu skatīt neietu, bet festā klausīties pats labums, daudz labs un lēts alus, smuka vieta un laiks.
+3
Dažos vārdos - ahujenna labs fests, laikapstākļi, grupas un kompānija. Gandrīz perfekts!
+2
Ugārs ārprātīgs, jāvelkas beidzot gulēt, citādi darba diena tāda - celies, iekapā, lūri grupas, kapā vēl. Un tā trīs dienas.
+2
Ugārs ir izdeviens vienk mega godā :D tik tagad nav diezko daudz spēka visu to aprakstīt, jo štirī vēl joprojām :D \m/
+8
Jau piekto reizi devos uz Jezefov, Čehijā alkoholizēt Brutal Assault festā. Autobusa trobeļu dēļ sanāca startēt nevis 21:00, bet gan 1:40 un vēl pa ceļam nedaudz pamaldīties tomtomu nesaskaņu dēļ. Labi, ka libānieču bračkas bija turējuši kraju (10h !!!) un mēs varējām normāli teltis sacelt. 10m no mums bija arī Čības / Osīša apvienotā banda apmetusies un netālu arī The True kompānija (blakus leišu bračkām).

Kā jau ierasts, pēc telšu uzsliešanas un biļešu iegādes gājām lakt uz 24/7 krodziņu (picērija jau bija ciet, jo bija ap 2:00).

Ap sešiem nezkāpēc visus mudināju iet uz teltīm gulēt , citādi uz grupām nepiecelsimies ... Tā kā man , Laumai un Hopkinsam aproces tik pēc 8:00 izsniedz, gulēt tā arī neaizgājām ...

Pirdējiņš un mūsu nometne. Labs aliņš, gan 3.8, gan 5 grādu versijās. Labi arī Krakonoš, Staročehs (tagad ir ne tikai 3.5 grādīgs, bet arī 5 grādīgs), Primators, Krušovice, Braniks (bet 5 grādīgais). Prīmus un Klasiks bija tikpat čābīgs kā iepriekš. Gambriniusu pat nemēģināju pudelēs - pietika, ka vestā bija ļoti viduvējs. Urķītis festā ar bija tik nedaudz labāks par Gambriniusu - pārsvarā uz Tumšo Āzi sēdēju - bija ļoto labs un labāks par MP versiju. Maksāja 1 kuponu (30kr=90s)

Vēlāk aizslājām kulta gājienā uz picēriju, ko atkārtoju arī nākamajā dienā. Nekādu rindu nebija - gan festā, gan fortā pietiekami daudz labu ēstuvju.

Pirmā skatītā banda bija ASPHYX un noblieza ļoti labi, kā jau gaidīts. Pēc tam bija jau WOA redzētais KREATOR, kurš ar bija ļoti labs, bet Vakenā skaņas ieblieziens un kopējā atmosfēra bija daudz ugārīgāka.

Kompānijas pēc tomēr aizvilkos uz MOTORHEAD - garlaicība, turklāt sāka izpausties negulēšana (autobusā jau ar knapi 3-4h pagulēju) - ik pa laikam acis aizlipa ciet. Tas pats atkārtojās pie MORBID ANGEL, kur Zane reiz pa reizei uzbikņīja augšā (Hopkinsu ar). MA bija labs, bet iepēra tik lielāko hītu, kā 'Where the Slime Lives'', ''God of Emptiness'' un vēl pāris laikā.

Beigās nedaudz atžirgu un noskatījos SEPTIC FLESH - bija spēcīgs, tikpat labs cik pirms pāris gadiem turpat. Un savas grupas nosaukumu pareizi izrunāt vēl arvien nespēj ;) Ja līdz TYR vēl nebūtu starpā EXUMED un nenāktos drebināties aiz aukstuma, tad būtu uz tiem palicis, bet tā aizgāju gulēt.

Jau 10:00 sākās diskograinderu EXCREMENTORY GRINDFUCKERS uzstāšanās, uz kuru daudzi nebija spējīgi tikt ;) Mani pūslis jau 8:00 bija uzvilcis aukšpēdus, tā ka noskatījos visu - bija lieliski, kā jau vienmēr.

Iepirku pāris sīkumus un dodoties uz izeju sāku ausīties uz skatuves pusi, kur spēlēja Rumāņu DORDEDUH - viņu Folk / Pagan mistrojums ar Bleķa piešpricēms izklausījās pietiekami interesants lai aizvilktos atpakaļ pie skatuves. Mūziku noraksturoju kā pa vidam starp Negura Bunget un Bucovina (kā vēlāk mani painformēja, tas arī bija pilns Negura Bunget sastāvs tik bez vokālista). Taustiņniece smuki kratīja savu iespaidīgo paku un mūzika bija ļoti interesanta.

Pēc picērijas un dzeršanas pie telts sekoja HAIL OF BULLETS ieblieziens - jāsaka tas pats, kas par ASPHYX - ļoti labi, man pat HoB patika vairāk. Uzmetu ausi DECAPITATED sniegumam - nu nav kā vecajos laikos - visai pārmoderni skanēja, tāpēc pēc vienas dziesmas tinos prom. ATHEIST nolēmu izlaist slinkuma pēc (2-3 reizes jau redzēti) un tik vēlāk uzzināju par izmaiņām (šo vietā bija GOROD ielikts). Tos iespējams būtu paklausījies. Lai vai kā, vēlāk nāca KYPCK, kuri nospēlēja spēcīgi un labi parāva. Bija arī interesants Black Sabbath koveris krieviski :)

Aizstiepa mani arī uz KATATONIA (pirms pāris gadiem bija šeit skatīta un ilgāk par pāris minūtēm to emo gauduļošanu neizturēju) - bija labāk nekā gaidīju - skaņa spēcīga, smagnēja, atdeva ar laba, bet dziesmas visai garlaicīgas. Kopumā - OK ar aliņu. Pēc tam sekoja EXODUS, kuri nošķūrēja tā, ka ķeskas pa gaisu.

Sāka nākt miegs un kāja sāpēt, tāpēc noriskēju aiziet pagulēt kādu stundiņu Mayhem laikā, pie reizes upurējot DEW-SCENTED. Kā pa brīnumu, otro modinātāju signālu sagaidīju un ar 5min nokavēšanos aizbliezu uz EINHERJER, bet tobrīd vēl spēlēja DEW-SCENTED - laikam Mayhem bija sabremzējuši un sanāca gandrīz visu šo uzstāšanos redzēt (kādas 20-25min no 30). Bija labs un nikns modernais Thrash.

EINHERJER uzstāšanās likā ļoti īsa - kādas 4 dziesmas. Bija arī gabals no gaidāmā albuma. Gabals bija ap 10min, norvēģu valodā un ļoti labs, tāpak kā viss pārējais ko šie spēlēja.

Sāka nākt miegs un kāja sāpēt, tāpēc noriskēju aiziet pagulēt kādu stundiņu Mayhem laikā, pie reizes upurējot DEW-SCENTED. Kā pa brīnumu, otro modinātāju signālu sagaidīju un ar 5min nokavēšanos aizbliezu uz EINHERJER, bet tobrīd vēl spēlēja DEW-SCENTED - laikam Mayhem bija sabremzējuši un sanāca gandrīz visu šo uzstāšanos redzēt (kādas 20-25min no 30). Bija labs un nikns modernais Thrash.

EINHERJER uzstāšanās likā ļoti īsa - kādas 4 dziesmas. Bija arī gabals no gaidāmā albuma. Gabals bija ap 10min, norvēģu valodā un ļoti labs, tāpak kā viss pārējais ko šie spēlēja.

SKYFORGER bija lieliski - 35min likās stipri par mazu, bet setlists sanāca pa pirmo.

FORBIDDEN - mana festa banda Nr.1 pilnībā ataisnoja liktās cerības - kārtīgs Thrash ugārs no pirmās līdz pēdējai minūtei - labākie gabali no lieliskajiem pirmajiem diviem un izcilā pēdējā albuma.

TURISAS 2009.gada BA bija mana tās dienas grupa Nr.1 un arī šoreiz nelika vilties - lielisks, enerģisks izpildījums un labākās dziesmas, pluss vokālista jociņi.

Pirms tam tika no tālienes VADER paskatīts - bija labs, kā ierasts.

Atkal jāatkārtojas, bet ANATHEMA bija lieliska - varbūt vienu dziesmu būtu labāk aizstāt ar kādu citu, bet perfekts izpildījums un atdeva, lieliski vokāli un arī publikas atbalsts.

Uzmetu ausi SEPULTURA priekšnesumam - Arise intro viesa cerības, bet modernizētais aranžējumjs lika paspļaudīties, par Thrash Metal klasikas izcūkošanu un vilkt uz telšu vietu pūtināt kājas finiša spurtam.

TRYPTIKON sagādāja pārsteigumu - neesmu īpaši klausījies un par albumiem nefanoju, bet skanējums vienkārši gāza no kātiem - basiste radīja traktoriskas skaņas, kurām pa virsu klājās dubultā ģitāru džinsktoņa, kopā radot drūmu Thrash/Black/Doom sajaukumu.

Tie, kas KATAKLYSM bija redzējuši WOA, to ļoti slavēja un pilnīgi pamatoti - reāls buldozers ! Vokālists vēl sarīkojka ''security stress test'' - palūdza max daudz sērferu - priekš Bruķika to tiešām bija daudz, jo parasti cilvēki tik pirmajās 10 rindas ir pietiekami cieši, apakšā ir šķembas un apsargi parasti grūž sērferus atpakaļ pūlī. Šoreiz nācās savākt ;) Viens no beksteidža ļaužiem pārrikšoja no aizmugures šķērsām skatuvei un līdaciņā iemauca pūlī :D

Pēc tam tika nodzerti pēdējie kuponi un 2:30 skatīts Hopkinsa slavētais AHAB, kuri bija tiešām labi Funeral Doom pārstāviji.

Ja jātaisa kāds tops, tad aptuveni tā:

1. Forbidden
2. Cathedral, Turisas, Skyforger, Anathema, Exodus, EG, Einherjer
3. Kataklysm, Tryptikon, Hail of Bullets, Asphyx, KYRCK, Septic Flesh
4. Kreator, Absu, Ahab, Vader, Dordeduh...
0
Kopējot nolažojos:

(..) Trešajā dienā paskatījāmies ABSU, kuri ļoti pārliecinoši zvetēja Black/Thrash ritmos. Varbūt pāris reizes vokālistam samisējās, bet tā kā viņš arī bungas sit, tad nu tas ir piedodams. Tā kā visi apkārt skandēja: ''Jāskatās ABSU un tad tik uz SKYFORGER'', tad piemirsu par Draconian uzstāšanos ;( (..)
+1
P.S. Un pirdējiņš ir alus ''Pardal'' - www.pardal.cz/vylad-si-etiketu/...
0
^Njā,man jau bija daži jautājumi par to pirdējiņu nometnē(bija varianti)-labi,ka apgaismoji!
0
No trauku bilžu galerijas komentāriem kopējot nolažojos ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Intars
BigUgga
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas