Flaying, Lassie The Cat u.c. @ MP 17.12.2010
+7
17.12.2010 klubā Melna piektdiena
Brainless X-mas

FLAYING (brutal death/gring)
www.myspace.com/flayingband...
LASSIE THE CAT (progressive death)
www.myspace.com/lassiethecat...
+ citi

Durvis = 19:00
Sākums: = 20:00
Ieeja = Ls 3,00. Biļetes MP kluba kasē
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Durvis = 19:00
Sākums: = 20:00
Ieeja = Ls 3,00. Biļetes MP kluba kasē

--------------------------...
A logi pa cik? :D
-1
nu ko, brainless chirstmas, xxx christmas, dark christmas, gutless christmas, frozen christmas, satanic christmas, utt utjp sezona ir sākusies, jau dzirdamas tautas gaviles
+2
All right, we got white pussy, black pussy, Spanish pussy, yellow pussy, we got hot pussy, cold pussy, we got wet pussy, we got smelly pussy, we got hairy pussy, bloody pussy, we got snappin' pussy, we got silk pussy, velvet pussy, Naugahyde pussy, we even got horse pussy, dog pussy, chicken pussy!
Come on, you want pussy, come on in, pussy lovers!
If we don't got it, you don't want it! Come on in, pussy lovers!
+3
it's not about satan,
it's not about inese,
it's about pussy
0
Dritvaikocin-FLAYING!!!
Kaa es shito mumentu gaidiju...:)
0
Ū, maniakālie dīrātāji atkal ir kopā..! Īsts ziemassvētku gars, hehe..
0
Hm, izjukuši jau nemaz nebija.
0
lol, es tieši to gribēju teikt, ovācijas tā kā comebacks pēc 20 gadu grupas pajukums :D
0
tb pajukuma, izklausījās slāviski
0
Vēl būtu Kažu no Meksikas pa pastu pasūtījuši. :)))
-5
Kaža - tas kas no Valtera un Kažas? viņš ir Meksikā? ko viņš tur dara? mācās mūziku? būtu labāk uz Maskavas konservatoriju braucis.
-1
ITS ABOUT SATAN
ITS ABOUT KOMBUĻI
ITS ABOUT INESE
ITS ABOUT PUSSY!!!1
0
^^ Kaža tas, kurš Flaying basu raustīja.
-4
Kaža no Valtera un Kažas ir obviously populārāks, tāpēc jau nevajag mīnusus likt >:( :D
0
Apinītis un Kaža. :D
+1
nu šajā formuā tā kā gribētos domāt, ka populāro metāla grupu sastāvi cilvēkiem ir +/- zināmi. nav jau mums viņu nemaz tik daudz un kartons falying bijis no pirmsākumiem pārdzīvojot visas sastāvu maiņas.
p.s. mēs te neļausim savējos apsmiet :@ es, piem., neatšķiru kurš ir valters un kurš kaža. zinu, tos džekus... bet kurš ir kurš? un es jau vēl skaitos popsas cienītāja;)
-1
nu moš uzraksti argumentētu eseju 10 lpp apmērā par manu beztēmas joku?
-1
Walters un Kaža
-1
ITS ABOUT KAŽA
ITS ABOUT PUSSY
ITS ABOUT WALTERS
ITS ABOUT SATAN!!!1
-1
ITS ABOUT MOTHERFUCKING JESUS VAGINA CHRIST BLOODSUCKING BLACK TERROR METAL BAND PUTNU FUCKING BALLE >:( >:( >:(
0
šas kak zapaju!!!! :D nē, esejas top, tad iedzer, tagad vnk darbā pusdienas laiks. nāksies iztikt.
+1
bump
0
Jāpaceļ šitā tēma, jo koncerts jau šonedēļ. Nez kas tik būs tās grupas, kas ir + citi :D
0
Ar nozzelu jaasaka ka "Citi" nebuus. Leishu cieminjiem sanaaca probleemas ar transportu...
0
a kas tagad flayinga vispar rausta basu?
0
Atnaac apskatiities :)
0
°Ble tas ir sodien.. mm atri jaizdomaa.
0
think fast , die young...
0
a cikos ta sākas? tapat astoņos?
+1
^Atnaac apskatiities :)
+4
pimpis. :D
0
nu moš jāaiziet, bet tikai ar noteikumu, ka Kaža arī uzstāsies, un uz pēdējo dziesmu arī Walters.
+1
es varu pakert Walteru!
0
8% ?
0
Jā!
0
ok, walteru paķert var arī es, bet vai tu esi spējīgs paķert arī Kažu, ko? vai tu esi spējīgs pacelt šito next level shitu, ko?
0
a kad viņi beidzot sāks ražot nopietnāku draugu Kažam, nu, teiksim, 37% Walteru?
+1
Pagaidām jāiztiek ar Hektoru.

A tas tur Kaža tak bija sataisījies tagad pa roka modei muzicēt - atceros pirms kāda pusotra gada vienu dziesmu 5x dienā pa rādio laida. Izklausījās apmēram pēc kā tāda kā, piemēram, Lingas pēdējie popsas gabali.
0
walters un kaža = \m/
+2
THE WAR IS NOT OVER
EVERYONE KNOWS IT
SO LETS KILL ALL THE MOTHAFUCKAHS AROUND
0
Viss bij burvigi.
Tik tauta vareej buut bik vairaak.
0
jā. bija zaibis.
+1
jā, vakardienas pasaciens tiešām viens no forsakajiem tusiņiem, koncertiem uz kādu jebkad esmu bijis. nepārtraukta smiešanās par visu riktīgi iespaido skatu uz dzīvi - vairs neplānoju 30 gados atstiept ggalus. :D

par bandām - Lassie the Cat spelēja baigi forši, bet priekš manis nebija kāda odziņa, kas viņus padarītu pietiekami interesantus pakaļas piecelšanai no mīkstajiem dīvāniem. tiesām uzteicama tehniskā varēšana utt, bŗīžiem gan nesapratu iemeslu diviem ģitāristiem, jo vismaz izskatījās un izklausijās, ka tikai viena močīja. behemoth koveriņš spārdīja dirsu apmēram pirmo pusotru minūti, pēc tam atkal pārvietojos pie bāra. Flaying kā parasti blieza pārliecinoši un spēcīgi. koncertprogramma laikam gan nav mainījusies, bet tākā šis ir pirmais vinu koncerts, kuru vispar atceros, prieks manis bija ļoti interesanti. nez, vairak neko par viņiem arī nav ko teikt. jaunie mūziķi rullz, tikai lielaku atraktivitati gribētos.

cilvēki faktiski bija maz, bet tas absolūti šoreiz bija tikai forši. menti ar atnāca kkurā brīdī, bet tikpat ātri pazuda.
0
ko jobanie menti tur darīja?
+1
mēģināja pierādīt, ka MP ir sabiedriska vieta un iekasēt piecīšus no visiem, kas dzēra alu? :D
0
Beigās jau vēl Preternatural arī blieza, he he :D Nu tikai divatā :D
0
jā, un basu spēleja strāders. :D
0
nu tur laikam ar to pipešanas likumu kkādi sūdi.
+3
Tipa pīpētavā ventilācija nestrādā? Tad jau kāds labvēlis būs aizlicis vārdiņu.
0
nē, nu pipētavā vairs pipēt nedrīkst. tāpēc jau tie zīmodzi'ņi ir. ja atnāk menti un tu ar cīgu rokā esi, tad tev uzraksta protokoliņu par pipēšanu sabiedriskā vietā.
0
Drīzāk jau izdrāž kluba īpašniekus. :)
0
par ko tad? kluba īpašnieki nav vainīgi, ka kkādi vandāļi pekšņi sāk pipet.
0
dabljūtēef? pīpētavā, es uzsveru - PĪPĒTAVĀ, nedrīkst pīpēt? a kas būs tālāk? kafejnīcā nedrīkstēs ēst? sporta zālē nedrīkstēs skriet?
0
paga, tiešām tagad nedrīkst vairs klubu speciālajās smēķētavās smēķēt? nepietiek ar to, ka šajā valstī liela daļa iedzīvotāju knapinās ar nepietiekošiem iztikas līdzekļiem, tiek pamazām atņemtas arī kaut kādas elementāras cilvēktiesības?
0
Tas uzraksts uz pīpētavas durvīm, ka kluba telpās smēkēt aizliegsts mani ar mulsināja - nevarēju saprast, vai uz pīpētavu tas attiecas.

Bet man pasākums kādos deviņos beidzās un bija zašibisj \m/
0
Hvz, kā tur īsti ir. Laikam jau pīpētava bez nosūces ventilācijas neskaitās pīpētava. Bet varbūt, ka ir kaut kas mainījies un klubu telpās vispār vairs nedrīkst pīpēt.
0
nu bet mp vai ta nav nosūce?
enivei, šī valsts strauji tuvojas savai fināla pašdestrukcijai.
+1
Huiņa tas viss! Tikko pamodos un atkal jāiet dzert ...
+1
nu tak pieņēma to likumu kkādu, ka nekur nevar vairs. tikai uz ielas. kaut kā tas budžets jau ir jālāpa. :)
0
lol, un ko tad klubos vispār var darīt, piemēram mp grupu starplaikos? cik zinu, tad no mp jau arī ārā nedrīkst iet, ja negribi otrreiz maksāt. iet dejot pie blekmetāla?

un tjip tagad smēķētava būs vienkārši 'čillaut' (blah, kā man riebjas tas vārds) zoniņa, kurā pasēdēt un atgūties, bet cigareti rokās, tu nudien ne, to nudien ne. absurds blagh.
+2
^^savās mājās es arī nevaru vairs, ja? :D no jumta pa logu iebruks specvienība Alfa, ar straujām ninjastyle kustībām iztrieks man no rokām cigareti un uzrakstīs protokolu 100 ls vērtībā. es domāju, ka par smēķēšanu tomēr vajag niknākus sodus, lai jau tā muļķa tauta saprot, ka smēķēt ir slikti, ka tas ir kaitīgi tev un visai apkārtējai pasaulei.

varbūt ar laiku smēķēšanu varētu aizliegt vispār un likt par to mūža ieslodzījumā un uz burkānu diētas (vienīgais izņēmums - viena kinder surprise ola svētajā dienā). izvarotāji un slepkavas lai pasēž gadus divus un iet slepkavo tālāk, jo tā jau laikam dievs viņiem liek darīt, turklāt, valstī jāsamazina bezdarbs, un savā ziņā viņi darbojas likuma ietvaros. par smēķēšanu - tā tomēr varētu tikt definēta kā lēna pašnāvība, bet pašnāvība Bībelē tiek smagi nosodīta, un mēs taču galu galā dzīvojam šķīstā un kristīgā valstī. tuklais mēģenē dzimušais jēzusbērniņš jau visu redz, bļa.
0
āra drīkst iet. tagad ir ieviesti zīmogi ar kuru palīdzīgu tu tiec iezīmēts kā govs ganāmpulkā.
0
vēlāk, kad valsts pieņems likumu izskaust visus valstī esošos sātanistus, depresijas pārņemtos, garīgi nestabilos un kristīgās pasaules pretiniekus, visi iezīmogotie tiks vesti uz nošaušanu.

paskaties uz savu zīmogu, labi turās virsū, ne? ;)
0
MP tagad zīmogus spiež (vismaz man 2-3 katreiz). Var iet ārā uz tuvāko veici pēc aļāka .....
0
nuuu, zīmogs atklāti runājot ir labākais no jebkāda kluba, kur līdz šim ir bijis. nost tik viegli nedabut, ja tu attiecīgajā vakara ļoti cītīgi neberzē rokas ar švammi.
0
un staigāt apkārt kā kautķermenis:)
0
kas ir kautķermenis? :D
0
nu es jau nupat paskaidroju, kāpēc šo zīmogu tik viegli nevar nost dabūt. tava pēdējā iespēja - aiziet uz esīti šovakar, tad, sastopoties ar kāvējiem, varēsi viņiem skaidrot, ka nemaz neesi sātanists.
0
^nu tāds ķermenis, kas ir nokauts un lopkautuvē viņiem saspiež zīmogus arī ar grūti nomazgājamu krāsu (ja nu cūka gribēs pēc nāves dušiņā ieiet)
p.s. bet no otras puses, pie d... citi staigā gadiem ar festivālu aprocēm, kur droši vien pats nelabais jau ir iemitinājies, kas - es varētu mp zīmogus krāt un nemazgāt nost, lai citi redz, cik koncertos esmu bijusi :D
-1
Festu aproces ir solīda lieta ! :)

0
Man knapi iepriekšējais MP štampogs bija nogājis, kas saņēmu jauno devu ..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas