2011.gada labākie albumi
+1
Izrādās, ka jau gandrīz trīs nedēļas pa tīmekli cirkulē MACABRE ripulis ''Grim Scary Tales'', kuru plānots pārdot tuvākajās aptiekās no 31.janvāra ... www.metal-archives.com/release.php?id=2884... . Tāds interesants, vietām gan vokāls kretinē:

www.youtube.com/watch?v=iYIPzEzr4vY...

Ir arī visai jokainas dziesmas:

www.youtube.com/watch?v=6685SO2bPDU...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Laimīgu jauno gadu! :)
+4
pagājušogad jaungads atnāca 20.novembrī, šogad tikai 9.decembrī :D

joka pēc iečekoju metalstormu, kas nākamgad gaidāms un pārsteigts konstatēju, ka jau janvārī tipa:
Fen - Epoch
Ajattara - Murhat
Woods Of Desolation - Torn Beyond Reason

februārī
Kypck - Nizhe
Pestilence - Doctrine

man ar šito jau pietiek, lai gūtu čuju, ka 2011. būs daudz krutāks nekā 2010.
0
Vispār, novelkams šis ripulis kļuva jau 20.novembrī ... tā ka vēsture atkārtojas
0
Tas Macabre ripulis kaut kāds unikums. Sāku klausīties , sāka kāpties sajūta, ka tas ir sūds un jāmet ārā , bet tad pēkšņi aiziet kaut kāds kruts riffs. Un šāda rotācija ilga līdz pat vidum , ja ne tālāk, tāpēc grūti teikt vai patika,nepatika. :D
0
eu labs, steigsus jaiet kopet diskografija, sitie prieks manim jaunums.
0
jeee, kruta! beidzot no shitiem kautkas jauns.
0
Visai "padīvains" tas Macabre jaunais albums, dziesmas ar svārstās no kātiem-gāzējiem līdz pilnīgam un absolūtam kakucim, kas tomēr šķiet vairāk nekā tā labā. Salīdzinot ar pagājušo gadu, Overkill, kā pirmais tīklā noplūdušais un saklausītais albums, '11tā sākums bēdīgāks.
0
Man gan šķiet, ka visi Macabre albumi ir bijuši stipri dīvaini un šis nav izņēmums.
0
Pirmais singls no Septicflesh gaidāmā albuma:

www.youtube.com/watch?v=93Kqz49tQB8...

Noklausījos divas reizes... not too impressed, tbh.
0
January 2011

········ Dead Beat Project - R'Evolution
········ Colosseum - Chapter 3: Parasomnia
········ Mortal Sin - TBA
········ Helheim - Heiðindómr Ok Mótgang
········ Woods Of Desolation - Torn Beyond Reason
········ Protest The Hero - TBA
········ Fen - Epoch
········ Born Of Osiris - TBA
········ Stigma - The Undertaker EP [EP]
········ Ajattara - Murhat
03.01 Process Of Guilt - The Circle
07.01 Legion Of The Damned - Descent Into Chaos
10.01 Helrunar - Sól
11.01 Axenstar - Aftermath
12.01 myGRAIN - Mygrain
12.01 Ordog - Remorse
12.01 Onslaught - Sounds Of Violence
12.01 Stratovarius - Elysium
14.01 Theatres Des Vampires - Moonlight Waltz
14.01 Belphegor - Blood Magick Necromance
17.01 Silent Stream Of Godless Elegy - Návaz
17.01 Defiled - In Crisis
17.01 Magnum - The Visitation
17.01 Iskald - The Sun I Carried Alone
18.01 Boris - Live In Japan [DVD]
19.01 Power Quest - Blood Alliance
21.01 Skanners - Factory Of Steel
21.01 Diabolical - Ars Vitae
21.01 Overdrive - Angelmaker
21.01 Infinity Overture - The Infinite Overture Pt. 1
21.01 Appearance Of Nothing - All Gods Are Gone
21.01 Sirenia - The Enigma Of Life
25.01 Ulcerate - The Destroyers Of All
25.01 Bruce Lamont - Feral Songs For The Epic Decline
26.01 Dreamshade - What Silence Hides
26.01 Hibria - Blind Ride
28.01 Macabre - Grim Scary Tales
28.01 Falkenbach - Tiurida
28.01 Battlelore - Doombound
28.01 Six Feet Under - Wake The Night! Live In Germany [DVD]

Stratovarius un Legion Of The Damned jau novelkami.
+1
Leģions vispār tīri labs likās. Laikam pagaidām lielākā ziņkāre ir par Falkenbach. Man jau šķita, ka tur viss ir puslīdz beidzies.
0
Toč, kopš 2005.gada nekas nebija un tas ar bija pārrakstīts debijnieks ar bonusiem. Cerēsim uz to labāko. Vispār, savi 11 cerīgi albumi gaidāmi.
0
Uhuhuhh,Belphegor!!!!
0
2011. gada marts:
Golden Dawn
Woods of Infinity
0
Meh, Belphegor pēdējie albumi ir bijuši prasta atgremošana, Pestapokalypse ir pēdējais, kuru man ir interesanti klausīties. No tā saraksta laikam Ulcerate visvairāk interesē, vēl daži ir, ko varētu ievērtēt.
0
janvāris jau ir izcils

Process of Guilt jau nopirkts, Fen - preorderēts, gaidām, kad Ajattara un Woods of Desolation varēs iepirkt.

Šie 4 pirkumi jau būs vairāk nekā par pērno gadu kopā, kad TOP10 albumus nevar sastādīt, jo vienkārši nav šo 10 albumu
0
uj vispār gads ļoti cerīgi sācies mūzikas ziņā. blakus visam tak, ko minēja PeterisP, es labprāt arī ielupīto to Six Feet Under DVD. man jau patīk Bārnsiņš >:)
0
^^^ palasot komentārus Metalarea.org, pazuda jebkāda vēlme šos vēlreiz ievērtēt ... Tagtgrēnam par skaņu ar sabraukuši augumā.
0
Es gan tos komentārus neuztveru nopietni , kopš viņi pamatīgi kaut ko man baigi mīļu nodirsa no galvas līdz kājām. :D
0
Kotad ? Es ar tulīt nodirsīšu :)
0
Nu Tu ta skaidrs, ka to varētu darīt , jo tas bija bleķis. :)
+6
Značit čaļiem taisnība bija.
+1
0
^Velku.
Walpurgis Rites man galīg necepīj,redzēs kā šitas pavilksies :D
0
Šodien pastnieks atnesa

03.01 Process Of Guilt - The Circle
0
Cik no apraksta sapratu, tās ir variācijas par vienu dziesmu.
0
^ tā ir, 2009.gada Erosion instrumentālais gabals the Circle paņemts un apstrādāts 6 reizes. Pirmās četras versijas ir +/- dūms - 3 no tām dažādu DJ apstŗādātas, viena drone versija un viena hardcore industrial techno versija. Nu man tā vispār nepavilka - kādas 7 balles. Erosion gan bija 10/10 un 2009.gada viens no labākajiem diskiem visā trve industrijā.

bet kā pats teica Hugo, tad tas ir experiments tikai un vienīgi. un pagaidām diski ir izlaisti tikai 300 eksemplāros.
+1
0
Falkenbachu novilku. Izklausās kā jau Falkenbach :) Neteikšu, ka kaut kas izcils, taču zemē metams arī nešķita. Noteikti būs jānoklausās vēl kādas reizes un tad jau arī varēs secināt ko vairāk.
Tikai dziesma Asaland gan ne visai - kādā no iepriekšējiem demo tā bija iespēlēta mazlietiņ savādāk un patika labāk.
0
O , ļoti labi , tieši gribējās šodien kaut ko atmosfērisku.

Læknishendr jau arī dēmucī skanēja bleķīgāk un ļaunāk nekā Heraldingā.
0
Vienā mirklī paskrēja albis. Likās kā viena gara, patīkama dziesma. Likās arī bikeņ smagāks nekā vecāki gabali. Izcils tiešām nav, kārtējais smeķīgais Falkenbachs.
0
Jaunais Magnum varēja būt spēcīgāks,ir apmēram iepriekšējā albuma -Into the Valley of the Moonking līmenī,bet ne tik labs kā-Princess Alice And The Broken Arrow,vai Brand New Morning.
0
Man pēc 1.x noklausīšanās likāss diezgan OK - bija daži jauki gabali.

Bet abus pirmos Bob Catley solo abumus neviens Magnums vai jebkurš cits AOR grupas albums nevarēs pārspēt...
0
Nu nē. ''When Empires Burn'' ir da best. Turklāt vairāki Lana Lane, Ten, Royal Hunt un Axel Rudi Pell albumi ir vēl labāki.
0
Prieks jau ir ka Bob Catley savos 63 gados vēl nopietni ņemās ar mūziku.Žēl ka King Diamond visi plāni ir izjukuši izdot ko jaunu,kurš tagad atlabst pēc sirds operācijas.
0
jaunu? es būtu ļotl laimīgs, ja šis beidzot izdotu DVD ar KD and MF koncertiem, ko sola jau gadus divus vismaz.
0
January 2011
21.01.BONFIRE-Branded
0
Battlelore - Doombound ar jau sperams
0
ir, bet vai vajag?
0
Battlelore vai spert? :D
0
aha.
Es, piem., izdzēsu :)
0
Jaunais grieķu grupas Inside It Grows albums ir diezgan sakarīgs.
www.youtube.com/watch?v=Rloq2y2T0M8...
0
Emerald Sun albums Regeneration pagaidām labākais power metāls,bet vēl jau gada sākums,cerams ka daudz vēl kas būs.
0
Nesen te reklamēja Axenstar jauno albūmu (iznāks 11.01) un Power Quest (19.01). Kāds jau ir dzirdējis? :-)
0
Šogad toč īpaši nečekošu jaunumus. Ar vecumiem vēl jāizrēķinās.
0
Kurš gads :-)
p.s. te viens topu no '93 gada vēl veido ;-)
0
Ir tāda ideja. Katram gadam topu sataisīt.
0
Man jau ir izveidots all time top 20 ( no popsa here) -> tagad čekoju tikai janumus :-)

1. Nocturnus -Thresholds
2. Blessed in Sin -Melancholia
3. Limbonic Art -Volume I-IV
4. Nokturnal Mortum -Lunar Poetry
5. Anthropolatri -Volia Sviatoslava
6. Carcass -Heartwork
7. Hypocrisy -Osculum Obscenum
8. Sinister -Cross the Styx
9. Nokturnal Mortum -Voice of steel
10. Nokturnal Mortum -To the Gates of Blasphemous Fire
11. Nokturnal Mortum -Goat Horns
12. Dark Tranquillity -Skydancer-Of Chaos and Eternal Night
13. Deceased -The 13 Frightened Souls
14. Crematory -Illusions
14a Crematory -Awake
15. Catharsis -DEA-Febris Erotica
16. Fairlight -Le Bal Des Eternals
17. Gorgon -The Jackal Pact
18. Equilibrium -Turis Fratyr
19. Vicious Crusade -The Unbroken
20. Thyrfing -Valdr Galga
0
Hm, 8gab. no šī man ir iekš CD ;)
0
Crematory vai ta nav popsa? :O
0
Protams. Bet es jau esmu popsariks. Popgrupa Equilibrium man pat didžipačkā ir.
0
Tas jau bija uz "no popsa here" attiecināts. Tas, ka kādam arī popsa patīk, ir normāli. :)
0
Crematory - Illusions jau vēl ir no Doom Metal šistas saglabājies.

Bet Sirenia un Deadlock tomēr jānovelk.
0
Viss raņņijs Crematory ir klasika. Ja nepatik popsa var lietot terminu kulta albūms ;-)
0
Popsai jau arī ir kulta albumi, piemēram, "Thriller" :)
0
2010 gadā visvairāk pelnošās grupas (no 1-ā 5a) bija Bon Jovi, AC/DC un Metallica. Malači!!! :-)
0
Tie jau brendi. Kurā vietā ir kautvai In Flamez, Dimburger vai Nightfish ?
0
droši vien otrajā simtā.
0
Hz, es topiem līdzi nesekoju. Tikai jaunumiem :-)
0
Diez vai kāds tādu informāciju vispār apkopo.
0
Ja to kāds sniegtu, gan jau ka apkopotu. Parasti jau ar panākumiem lielās. Dati par pārdotajiem diskiem ar ir grūti iegūstami (ja tie nav sudraba, zelta, platīna u.c. disku statusa cienīgi).
0
Jaunais Silent Stream Of Godless Elegy labi aizgāja.
0
Tūu sakīi?
Zogas pie manis ar'.
0
absolūti neaizgāja.
Emerald Sun arī ne īpaši.

Falkenbach gan likās samērā jauks.

Priekš tīra hevīša labs ir Crimson Fire ar neizturami skaisto albuma nosaukumu "Metal is back". Tas ir tāds modernizēts, intensīvs Menovors. Nez kāpēc tīri klausāms.

Overdrive arī ir labs, tikai samērā monotons. Man gan vecie, klasiski Overdrive nepatika nemaz.
0
Man jau SSOGE ļoti patīk. Prieks, ka viss albums čehu valodā. ''Osameli'' EP ir vairāku dziesmu versija čehiski un man tīk daudz vairāk par oriģinālajām.
0
Šeit daži biedri par VREID fanoja ? Ja nebūtu tāds debīls vokāls, tad būtu OK.

VREID - The Sound Of The River (2011)

www.youtube.com/watch?v=ClCy4W1pG4g...
0
Tagad klausos jauno Bonfire veikumu,tā jau labs,varbūt ne tik spēcīgs kā 2006. gada albis,bet klausīties var.Ja kas viņi ir stipri līdzīgi Scorpionam,jeb man tikai tā liekas.
0
Es jau nesaku ka Emerald Sun ir baigi krutā grupiņa,bet kat kas tur ir,ārā jau nedzēsīsu.
+1
www.youtube.com/watch?v=lXC1Dg326Ns...
Šitais ir no jaunā Bonfire albja
0
To vreid klipu es jau redzēju, un likās mēsls. Nu tīri kompozicionālā ziņā. Ou, tagad mēs būsim baigi progresīvi un avangardiski, sametot dažādas fiškas kopā kā pagadās. Neveicina vēlmi albumu klausīties, ja nu vienīgi, kā parasti, sūdīgākais gabals par singlu izvēlēts.
0
Nu vreid točna mēsls,bet ar Bonfire balādēs var konkurēt tikai Scorpions un White Lion.
0
Man reti kura balāde patīk. Pārsvarā palieli kakuči.
0
Crowbar jaunais ripulis novelkams. Sen nebija klausīti , bet iet uz urrā.
+1
Plett, savi 30 potenciāli interesanti albumi gaidāmi ....

February 2011

········ Paradox - TBA
········ Shining - VII - Född Förlorare
········ Betzefer - Freedom To The Slave Makers
········ Blind Stare - TBA
········ Pestilence - Doctrine
········ Era Decay - In Memory Of Our Memories
········ Virus - The Agent That Shapes The Desert
········ MurkRat - Drudging The Mire
01.02 Adyta - Katarsis [EP]
01.02 Lazarus A.D. - Black Rivers Flow
01.02 Abysmal Dawn - Leveling The Plane Of Existence
02.02 Ajattara - Murhat
04.02 Bullet - Highway Pirates
04.02 Korpiklaani - Ukon Wacka
04.02 Omnium Gatherum - New World Shadows
04.02 ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Tao Of The Dead
07.02 Vreid - V
07.02 Earth - Angels Of Darkness, Demons Of Light I
07.02 Heathendom - The Symbolist
08.02 Crowbar - Sever The Wicked Hand
09.02 Turmion Kätilöt - Perstechnique
09.02 Kypck - Nizhe
10.02 The Eternal - Under A New Sun
11.02 Angizia - Kokon. Ein Schaurig-schönes Schachtelstück
11.02 Benighted Soul - Benighted Soul
11.02 Fen - Epoch
11.02 Emerald Sun - Regeneration
11.02 Dalriada - Ígéret
14.02 Ava Inferi - Onyx
14.02 The Project Hate MCMXCIX - Bleeding The New Apocalypse (Cum Victriciis In Manibus Armis)
14.02 Cauldron - Burning Fortune
14.02 Dornenreich - Flammentriebe
14.02 Lifelover - Sjukdom
15.02 Neuraxis - Asylon
15.02 As Blood Runs Black - Instinct
15.02 Ralf Scheepers - Scheepers
15.02 Mindflow - With Bare Hands
15.02 Fen - Towards The Shores Of The End [Split] [EP]
15.02 Stryper - The Covering
15.02 Deicide - To Hell With God
18.02 Benedictum - Dominion
18.02 Twinspirits - Legacy
18.02 Long Distance Calling - Long Distance Calling
18.02 Destruction - Day Of Reckoning
21.02 TotalSelfHatred - Apocalypse In Your Heart
21.02 Praying Mantis - Metalmorphosis [EP]
21.02 Moonsorrow - Varjoina Kuljemme Kuolleiden Maassa
21.02 Michael Monroe - TBA
22.02 Necronoclast - Ashes
22.02 Maruta - Forward Into Regression
22.02 Evergrey - Glorious Collision
22.02 Darkest Hour - The Human Romance
22.02 Devildriver - Beast
23.02 Before The Dawn - Deathstar Rising
23.02 Turisas - Stand Up And Fight
23.02 Scarpoint - The Mask Of Sanity
23.02 Deadlock - Bizarro World
25.02 Stormwarrior - Heathen Warrior
25.02 Imperia - Secret Passion
25.02 Voodoo Circle - Broken Heart Syndrome
25.02 One Man Army And The Undead Quartet - The Dark Epic...
25.02 Visions Of Atlantis - Delta
25.02 Woods Of Desolation - Torn Beyond Reason
25.02 Die Apokalyptischen Reiter - Moral & Wahnsinn
25.02 Assassin - Breaking The Silence
25.02 Mercenary - Metamorphosis
25.02 Shakra - Back On Track
25.02 Serenity - Death & Legacy
25.02 ColdSpell - Out From The Cold
25.02 Jag Panzer - The Scourge Of The Light
25.02 Nightmare - One Night Of Insurrection [DVD]
25.02 DoomSword - The Eternal Battle
25.02 A Dream Of Poe - The Mirror Of Deliverance
25.02 In Extremo - Sterneneisen
28.02 Zuul Fx - The Torture Never Stops
28.02 Ixion - To The Void
28.02 Izegrim - Code Of Consequences
28.02 Heavenwood - Abyss Masterpiece...
+1
30? Es kādus 7-8 varbūt saskaitīju.
+3
15.02 Ralf Scheepers - Scheepers

ha ha ha...
jā, davai, tagad vajag tikai kādu kurš pasaka - iemācies dziedāt labāk par viņu un tad kritizē.
Es jau pat nekritizēju, tikai paņirdzu. Tas albūma nosaukums... Žoržs Siksna "Siksna"
0
Labākais soloalbuma nosaukums tomēr ir Herman Rarebell, Skorpju bundziniekam (vismaz tā ASV variants, jo Eiropā nosaukums bija normāls - "Nip in the Bud")

Herman Ze German.

Daži no sarakstā esošajiem albumiem gan jau ir sagaidīti :) Bet Evergrey gribēto dzirdēt, tāpat arī Benedictum, Moonsorrow, Mercenary, u.c.
0
Diezko daudz nesanāk ievērtēt visādus jaunos darinājumus, bet sanāca uzvelties virsū Lifelover. Ir vērts. Ar iepriekšējiem veikumiem gan nemācēšu salīdzināt, bet šitas albums dikti spēcīgs. Kā saka, vēl aizejošos ziemas vakaros iegrabināt labākai atmosfērai.
0
Būtu labāk pateicis kādu sūdu šie spēlē.
0
^^ pārāk daudz eksperimentu un zviedru valoda, ko šie bieži izmanto, man griež ausī. Man februāra favorīts laikam būs Woods of Desolation - šie izskatās (pēc 2 gabaliem maispeisā) ir radījuši suicidālā-depresīvā bleķu metāla šedevru
0
Cik nu reizes Lifelover tiku mēģinājis, tik reizes secināju - draņķis. Viens pārvērtēts draņķis.
0
Lifelover ir viena liela ironija, tā es to uztveru un pie attiecīgā garīgā piedur. Piemēram, uz pohām.
0
Kā jau minēju iepriekšējos albūmus neesmu klausījies, bet šis noteikti ir savādāks. :D
K-kāds bleķa sakausējums ar nelielu depresīvu piesitienu. Ņemot vērā, ka man tīk melodiskas lietas, tad laikam arī nedaudz melodisks.

Tad vēl no šā gada veikumiem sanācis ievērtēt Theatres Des Vampires - Moonlight Waltz
Kā saka, esmu šīs geupas cienītājs, jau vairākus gadus. Tik vilšanās bij, kad aizgāja vokālists (onkuls), tad palika tā tante viena un pirmais albūms ar sievietes vokālu priekšgalā bij galīgi draņķīgs. Nākamais jau nedaudz labāks nu un šis jau tīri neko. Var klausīties, protams tie kuriem tās gōtiskais patīk. Jāsaka gan ka Nightwish šeit nav jūtams. :D

+2
Kaut ko jau laikam varēs izlasīt no februāra saraksta.Korpiklaani,Turmi... Kätilöt,Shakra,Stormwarr... vajadzētu būt labiem,varbūt vēl kāds derēs.
0
Evergrey, Serenity un Jag Panzer necieni ?!
0
To ka Turmion Kätilöt gatavo jaunu garadarbu nebiju dzirdējis, bet tas protams ļoti priecē. Pagājušogad 2 Times Terror izdeva savu plati un jau atkal jauns kalbasņiks būs. Cerams neliks vilties un varēs kārtīgi ietusēt.

Varbūt kādi ieteikumi šajā žanrā?
0
Raubtier & Ruoska
0
Pirmais Raubtier albums bij ļoti labs, bet otrais jau tāds īsti ne pa manam. Itkā ja unedaudz smagāki palika, apsveicami, bet pietrūka tur k-kas.
Ruoska liekas k-kur pa ausu galam dzirdēts, slinkums tagad meklēt, bet vai tik nav a k-kādi skandināvi un pietam ar tādu pašvaku disko roku (tik minu).
0
0
Anakrūzim jauns gabals!

www.anacrusis.us/media%20files/MP3/T...

Screams & Whispers part II nepavisam nebūtu tā lieta, no kuras atteiktos :)
0
Lūk tas ir ripulis kuru noteikti gribas ievērtēt. Nagi saniezēja S&W uzlikt. Viens no Progresīvi Tehniskā Treša šedevriem. Pat nezinu, ko var pielīdzināt kvalitātes ziņā. Ja nu vienīgi labākos Artillery, VoiVod, Coroner, Hexenhaus un Mekong Delta veikumus.
0
Kvalitātes ziņā varbūt, bet stilistiskā ziņā nezinu neko līdzīgu. Taisnības labad gan jāsaka, ka thrasha tur nav.
0
Ruoska man patīk,riktīgs industriālais,nez kad šiem kas jauns atkal būs.
0
^^ tāpat kā VoiVod - The Outer Limits. Man arī Watchtower pēc Thrash neizklausās, bet tas tā.
0
Deicide ir nosperams.
0
Uz šo brīdi labākais 2011.gada albūms, manuprāt, ir Omnium Gatherum "New World Shadows".
0
man šobrīd rullē kaut kas pavisam nezināms - kaut kāda austrāļu vienība BaK ar albumu Sculpture. Citādi kā par avant-guarde metal es nevaru nosaukt - tur ir kaut kas no alternative, doom, heavy, daudz akustikas, šad tad vēl korītis un nepārtraukti orientālas meldijas un noskaņas (bišku Mabool-iskas un Alchemistiskas vietām), lielākoties tīrais vokāls, bet šad tad growls ar.

Bet jums nepatiks.
0
vakar dabūju iečekot Fen/De Arma 2011. gada split disku Towards the Shores of the End. Ja par Fen jau kaut kas ir skaidrs, tad De Arma riktīgi norāva jumtu. Man liekas, ka čaļiem uz bleķa bāzes pievienojot daudz uz dažādus elementus no citiem metāla meinstrīmiem ir riktīgi labs post-bleķis izdevies.
0

Pārskrējiens par jaunākajiem albumiem:

Vreid- V: Pēc vienas noklausīšanās likās sliktāks par iepriekšējo, lai gan par sliktu nenosaukt. Ir labas dziesmas, ir meh. Kļuvuši melodiskāki, bet tā videoklipa dziesma toč varētu būt sliktākā no albuma.

Kupck - Nizhe: pirmais albums paņēmu uz pārsteigumu, šim jau bij zināms ko gaidīt, līdz ar to varbūt liekas sliktāks, lai gan ar katru klausīšanās reizi patīk arvien labāk.

Lifelover - Sjukdom: tāds dīvains bleks, kas naktīs darbojoties labi iet iekšā, lai gan liekas, ka ātri apniks.

Legion of the damned - Descent Into Chaos: ir ok, bet ne vairāk. Normāla fona mūzika

Belphegor - Blood Magick Necromance tas pats kas iepriekšējam, tikai labāk. Kaut kā labi strādājas pie šamā, tas arī labi.

Onslaught - Sounds Of Violence: tāds smuks trešiņš, labi noder darba spara pacelšanai.

Deicide jaunais neizsauca nekādas emocijas. Vienreiz noklausījos, vairak nav nekādas vēlmes.

Korpiklaani-Ukon_Wacka: kā jau korpiklāņi. Kam pirms tam patika, tam patiks, kam nepatika, tam nepatiks.

Neuraxis-Asylon dikti jau smuka tehniskā desa. Nāk prātā salīdzinājums ar veco Cryptopsy, bet tas laikam tāpēc, ka arī no Monreālas.

0
uz skatuves kļavu sīrupu šļakstina ? :D
0
Ajattara novelkams. Izcils nav , bet kā fōna mūzika ir ok. Galvā palicis pirmais gabals. Spēcīgs gabals. Pieņemu, ja viņi būtu to nolikuši kādā 4. vai 5. dziesmas pozīcija , es līdz tai nemaz nedaklausītos un jau izdzēstu. :D
0
Moonsorrow jaunais jau ir pieejams, spārda pakaļu ne pa knapo.

Mercenary kaut kādu moderno metālu spēlē, diezgan meh.

Destruction likās tāds nekāds, varbūt low bitrate bija pie vainas, bet mēģināt vēlreiz negribas :)
0
Šodienas pagaidām labākās ziņas sakarā ar moonsorrow.
Ilgi gaidīts un cerēts. Pēc divām dziesmām cerības un gaidīšana jau atmaksājas.

Destruction nez vai vispār vērts klausīt , pēdējo desmitu gadu neko labu neesmu dzirdējis no viņiem. Agrīnie albji gan uz garīgo riktīgi pavelk.

Fen arī novelkams.
0
Nu jau jau tik labas atsauksmes, tad būs jāiegādā to Moonsorrow.
0
^^ Destrukšiem pirms 10 gadiem iznākušais The Antichrist bija rihtīg labs, un vairāk vai mazāk labi bija vēl dažs labas - man patika arī Inventor of Evil. Pēdējais gan bija nekāds, būs jāpalūko, kāds ir jaunais.
0
Dīvaini, Musorows vakar pa nakti, klausoties uz austiņām likās spēcīgāks, nekā šodien caur kaštelēm :(
+1
Spāņu folk grupa Drakum iepatikās,viņi izlaiduši savu pirmo EP Around The Oak
www.youtube.com/watch?v=iEIdoZ566hM...
0
Šodien notestēju portugāļu Before the rain - frail ripuli. Nosaukums mazliet sasmīdināja , bet štrunts par to. Apraksts tomēr bija vilinošs - atmospheric death/doom. Dūmu praktiski neklausos , bet ripulis liekas tīri spēcīgs. Pat vietās ar clean vokālu liekas labas.

www.youtube.com/watch?v=iYFNdqV_1Mo...
0
Japāņu Sabbat ir pēc ilgiem laikiem izdevuši jaunu pilnmetrāžas ripuli. Esmus ticis tikai knapi līdz piektai dziesmai, bet jau jūtu, ka varētu pavilkt uz gada albumu. Līdz šim vienīgais, ko no šiem biju klausījies, bija "The Dwelling" viendziesmas albums, kas saturēja mēreni avangardisku, nenosākumu žanru kokteili ar lielisku songwritingu un fantastiskiem meldiņiem šur un tur; jaunais "Sabbatrinty" ir kā pa taisno no 1983. gada, harizmātiski nežēlīgs un neatlaidīgs, netīrs, agresīvs, trešīgs Venom/Celtic Frost tradīcijās darināts trū metāls.
0
Pat nē, ne Celtic frost, bet Cathedral bija tas, ko man atgādināja vokāls vietumis. Bet nu vāks, ku foršs.
0
March 2011

········ Draconian - TBA
········ Krux - TBA
········ Pestilence - Doctrine
········ By Night - Sympathy For Tomorrow
········ Sacred Dawn - A Madness Within
········ Whiplash - TBA
········ Vengeful - TBA
········ Within Temptation - The Unforgiving
········ Deranged - Cut, Carve, Rip, Serve
········ Arakain - Homo Sapiens..?
········ Highland Glory - Twist Of Faith
········ The Haunted - Unseen
········ Pagan's Mind - TBA
········ Saxon - Call To Arms
········ The Faceless - TBA
········ Ramesses - Possessed By The Rise Of Magik
········ Savage Messiah - TBA
········ Symphony X - Iconoclast
········ Iced Earth - Festivals Of The Wicked [DVD]
········ Anthrax - Worship Music
········ Ravencult - Morbid Blood
········ Myrath - TBA
········ In Solitude - TBA
········ Golden Dawn - Return To Provenance
········ OSI - TBA
········ Paragon - TBA
········ Sonata Arctica - TBA [DVD]
········ Sinergy - Sins Of The Past
········ 7th Nemesis - Deterministic Nonperiodic Flow
········ Forgotten Tomb - Under Saturn Retrograde
········ Blood Stain Child - TBA
········ Toxic Holocaust - TBA
········ XIV Dark Centuries - TBA
01.03 Scale The Summit - The Collective
01.03 Weedeater - Jason... The Dragon
01.03 Blood Ceremony - Living With The Ancients
01.03 Serj Tankian - Imperfect Remixes [EP]
01.03 Grayceon - All We Destroy
01.03 Kipelov - To Live Contrary To
01.03 Trap Them - Darker Handcraft
02.03 Beyond The Dream - In The Heart Of Nothing
02.03 Witheria - Vanishing Order
02.03 Kotiteollisuus - Kotiteollisuus
03.03 Rudra - Brahmavidya: Immortal I
04.03 Varg - Wolfskult
04.03 Grave Digger - Ballad Of Mary [EP]
04.03 Agnostic Front - My Life My Way
04.03 40 Watt Sun - The Inside Room
04.03 Grave Digger - The Clans Are Still Marching [DVD]
07.03 Burzum - Fallen
07.03 Urban Tales - Loneliness Still Is The Friend
08.03 Factory Of Dreams - Melotronical
08.03 Children Of Bodom - Relentless Reckless Forever
09.03 Artillery - My Blood
09.03 Colosseum - Chapter 3: Parasomnia
11.03 Assaulter - Boundless
11.03 Abinchova - Versteckte Pfade
11.03 Sylosis - Edge Of The Earth
11.03 Wishdoom - Helepolis
14.03 Michael Monroe - Sensory Overdrive
14.03 Heavenwood - Abyss Masterpiece
15.03 Mastodon - Live At The Aragon [DVD]
15.03 Across The Sun - Before The Night Takes Us
15.03 Rotten Sound - Cursed
15.03 Gorgasm - Orgy Of Murder
15.03 Cannibal Corpse - Global Evisceration [DVD]
15.03 As Blood Runs Black - Instinct
16.03 Eden's Curse - Trinity
16.03 Boris - New Album
18.03 Bloodbound - Unholy Cross
18.03 Avantasia - The Flying Opera [DVD]
18.03 Tokyo Blade - Thousand Men Strong
21.03 Ommatidia - In This Life, Or The Next
21.03 Eyehategod - Live [DVD]
21.03 Benighted - Asylum Cave
21.03 Protest The Hero - Scurrilous
22.03 Tesseract - One
22.03 Born Of Osiris - The Discovery
23.03 Bloodride - Crowned In Hell
23.03 Crimfall - The Writ Of Sword
23.03 M.Ill.Ion - Sane And Insanity
25.03 Whitesnake - Forevermore
25.03 Beardfish - Mammoth
25.03 Curse - Void Above, Abyss Below
25.03 Negură Bunget - Focul Viu [DVD]
25.03 Imperia - Secret Passion
25.03 Amon Amarth - Surtur Rising
25.03 Thunderbolt - Dung Idols
25.03 Divinefire - Eye Of The Storm
25.03 Chaos Divine - The Human Connection
25.03 Debauchery - Germany's Next Death Metal
25.03 Kampfar - Mare
25.03 Suidakra - Book Of Dowth
25.03 Wizard - ...Of Wariwulfs And Bluotvarwes
25.03 Vintersorg - Jordpuls
26.03 Crimson Wind - The Wings Of Salvation
28.03 Liquid Graveyard - The Fifth Time I Died
28.03 Vicious Rumors - Razorback Killer
28.03 Cavalera Conspiracy - Blunt Force Trauma
28.03 Blackfield - Welcome To My DNA
28.03 LIK - The Second Wind
29.03 Obscura - Omnivium
29.03 Havok - Time Is Up
29.03 Becoming The Archetype - Celestial Completion
29.03 Blackguard - Firefight
31.03 Nervecell - Psychogenocide...
0
Vintersorg un Krux gan ir patīkams pārsteigums !
0
Albumus, kuriem vēl pat nosaukums nav zināms, toč var martā negaidīt.
0
uu kautkas beidzot no protestiem iznaks un no weedeateriem
0
Hm, ''Boris - New Album'' ...
0
kaut kāds tur Amorphis visus sveic Kalevalas dienā amorphis.net/?page_id=903...
0
^ Šito gan uzreiz vilkšu !
0
Beidzot arī nonāca līdz manām ausīm tas AVA INFERI "Onyx". Iesaku visiem, kam neraisa riebumu tā saucamais gotiskais metāls ar sieviešu vokāliem. Varbūt arī pat tiem, kam parasti raisa, jo atšķirība šeit ir tā, ka šī mūzika ir tiešām gotiska un tiešām metāliska, nevis švaks pop-power-metal ar klavierītēm no anime soundtrekiem. Turklāt jaunais viņiem ir iznācis iespaidīgāks par iepriekšējo, kas arī bija labs.

Jauno COB pēc iepriekšējā beziedvesmas kluča kaut kā ne visai gribās, bet jūtūbē divus gabalus paklausījos, un likās vispār labāki par iepriekšējiem, bet nu man laikam ir iztukšojies tas potenciāls uz viņiem, un pirmie 3 paliek pilnīgi nepārspēti.
0
Pēc ieteikuma šonakt pieķēros klāt japoskām - Sabbat. Nu sasodīts , tiešām kaifīgs thrash , kas pa riņķi skan jau kādas 6h un neapnīk , pat otrādi , progresīvi patīk aizvien labāk un labāk. Lielu jūsmu izraisīja vokāla izruna dziesmā Black metal scythe. Pirmās dziesmas atgādināja Destruction 80s tikai enerģiskāks un ne tik vienveidīgi rifi. Ap vidu sāka ost pēc Celtic Frosta 80s , kas iekačāja un oldskūlīgais gičas tonis tikai piedod klāt asumu.
0
Interesants ripulis ir Parasytic - Poison Minds. Pēc MA spēlējot Thrash/Crust. Kaut kas uz to pusi arī ir , visnotaļ enerģiskas dziesmas , kur viena daļa dziesmas velk uz sulīgu thrash , bet jau nākamajā uz enerģisku Crust. Velk uz Black breath un Kvelertak krustojumu tikai nedaudz pancīgāks.

www.myspace.com/parasyticrva...
+1
A ko cilvēki tajā Kvelertak tādu atrod? Es kaut kad youtubā paklausījos, bet netaikšu, ka sevišķi pavilka. Vai nu pārāk liels rosols, vai kas... Kaut kā nelīmējas.
+5
No rasola vismaz ir interesanti lasīt ārā olas vai gurķus ...
Daudzas tādas grupas uz papīra it kā būtu baigais saldais ēdiens - stilu sajaukums, tehniskais līmenis utml.. bet parasti ir vienkārši bezstila stilu putra un štancēšana. "Mēs sevi neierobežojam ar kaut kādu stilu" visbiežāk nozīmē "mēs nezinām, ko gribam, un īstenībā neko arī nevaram, tāpēc jāmētājas, gar visu ko esam klausijušies (vai kas pašlaik skaitās stilīgs)" Kvadrātaini, pelēki kluči. Kā teica Fenriz - "assembly line metal".

Pilnīgs FakJū no manas puses.
0
Jaunais Amon Amarth - Surtut Rising mežõnīgi iepārda!
0
Šogad visvairāk gaidu jaunos:

Samael (wiiiiiiiiii)
Darkspace
Blacklodge
Manowar
Arkona
Alcest
Satyricon

Cradle of Filth gan vairs negaidu, kas ir, ka nevar neko jaunu izdomāt
0
Man gan jaunais Amon Amarth likās mazlietiņ garlaicīgs, lai gan savas 4 reizes noklausīojos.
+2
Ja jau 4 reizes var noklausīties, tad jau nemaz TIK garlaicīgs nav.
0
Kā to ņem - ja man ļoti patīk albums, es to varu noteikt ar 1-2 reizēm, ja viņš tāda viduvējība, bet nav galīgi zemē metams, turklāt vēl no pačotīgas bandas, tad mēģinu vēl pāris reizes uzmest - ja nu ir kādi apslēpti labumi tomēr saklausāmi. Parasti gan kā sūds bija, tā sūds palika ...
0
P.S. Scuki, šancē iemanījās ifolder nobloķēt ;(
0
"Ja jau 4 reizes var noklausīties, tad jau nemaz TIK garlaicīgs nav. " - daži iepriekšējie AA veikumi tīri labi patika un vēl cerēju, ka varbūt iepatiksies šis ar (ir tak albumi, kas ar 1. reizi neaiziet). Bet diemžēl arī pēc 4ās reizes nekādus slēptos labumus nesaklausīju.
0
Ir tāda slovēņu grupa kā Dekadent (melodisks hujzinkas), kam bija ļoti labs 1. albums "Manifestation of Seasonal Bleeding". Nu re, viņiem arī nesen iznācis jaunais - "Venera: Trial & Tribulation". Ieturēts tipiskā Dekadent stilā, bet rezultāts kā Amon Amarth variants - klausīties var, bet neizdodas nevienā dziesmā saklausīt ko īpašu.
0
Jaunā AA albūma visa burvība laikam nāk no Aerials koverīša.
0
Nevaru vēl normālo VBR versiju atrast, tāpēc nevilkšu pagaidām.
0
Kāda vaina CBR (192, 256, 320 (yes)) !
+1
^^Domā ar mainīgo bitreitu Amons uzreiz ausīm tīkamāks liksies ?
0
Vieta jātaupa :D
+2
"Kā to ņem - ja man ļoti patīk albums, es to varu noteikt ar 1-2 reizēm, ja viņš tāda viduvējība, bet nav galīgi zemē metams, turklāt vēl no pačotīgas bandas, tad mēģinu vēl pāris reizes uzmest - ja nu ir kādi apslēpti labumi tomēr saklausāmi."

Nū, man ir gana daudz topa albumu, kas man sevišķi nepatika pēc 1-2 reizēm.
0
^ Piekrītu Intaram. Procenti 70 no maniem topa albūmiem sākumā man nepatika. Un ar sākumu es nedomāju 1-2 klausīšanās reizes:)
0
Pirmkārt, dodu priekšroku stabdarta VBR128-320kbps, jo tam ir ļoti laba apjoms/kvalitāte attiecība - labu VBR no CBR320 ar ausi neatšķirsi (uz standarta aparatūras). Pietam laba daļa to CBR320 ir sūdaini vebripi (kā tas ir arī Amon Amarth gadījumā), kā rezultātā tā reālā kvalitāte ir līdzvērtīga 128-160kbps.
0
Nu par apjomu jau gan nevajadzētu sevišķi vaimanāt - nav jau vairs tie laiki, kad bija 5 GB cietais disks un bija svarīgi, vai mp3 ir 3 vai 12 MB.
0
Tā jau ir, bet ja to daudz, tad tam tomēr ir nozīme. Turklāt par scēnas ripiem lielāka pārliecība, nakā par kreisajiem 320.
0
Protams, ne visi CBR320 ir true. Es cenšos atlasīt tos CBR320, kas nāk ar bonusiem un tikai tad, kad jau iznācis oficiālais CD.
Tā kā ar AA vēl var pagaidīt! :-)
0
^^^^Tur tev gan taisnība. Bieži vien nesaprotu , kā var dabūt 320 cbr , ja līdz oficiālajai relīzei kaut kādi trīs mēneši. Nu es saprotu, ka ir pre-orderings , bet nu tāpat. Var jau prikola pēc spektrus paskatīties tam AA ripulim , bet nu 128-160 biku tā kā par maz , to jau auss spētu sajust, ka kaut kādi 8-bit metal varianti parādās. :D
0
"Tā jau ir, bet ja to daudz, tad tam tomēr ir nozīme" - tikai teorētiski. Nepazīstu nevienu cilvēku, kam mp3 būtu jūtami aizpildījuši cieto disku. Tiem, kas sūdzās par pilnu disku, ieteiktu parevidēt savu milzīgo filmu kolekciju.
Ja visus novilktos mp3 krāj un neko ārā nedzēš, tad varbūt uz faila izmēru jāskatās, taču diez vai šāda darbība par prātīgu nosaucama.
0
40 Watt Sun albums ir visnotaļ ņammīgs. :) Noteikti būs manā 2011. gada labāko albumu topā.
0
DEMONAZ - "All Blackened Sky" from "March of the Norse"

www.youtube.com/watch?v=ZaS6A6Q9ikA...

Ir vērts gaidīt 1.aprīli
0
Kāds tas jaunais stormwarrior ir? bija paslīdējis garām kaut kur...
Manis noklausītie:
Bullet - Highway Pirates
nu tā,biju gaidījis ko vairāk no apraksta.reāli,maķenīt garlaicīgāks 80-to pirmās puses accept.faniem gan jau patiks.
Ralf Scheepers - Scheepers
pārāk līdzī primal fear,lai būtu jēga izdot soloalbūmā.bet klausīties var.
Voodoo Circle - Broken Heart Syndrome
visnotaļ patika,bet dažas dziesmas atstāj iespaidu ka ir tikai tapēc lai aizpildītu disku.
ColdSpell - Out From The Cold
tā jau kvalitatīvi,bet atstāja garlaicības iespaidu.

jāsameklē vēl praying mantis būs.
0
Iesaku izmēģināt Kampfar - Mare. Manuprāt, ļoti lielisks veikums!
0
Grūti jau spriest par visu Demonaz albumu pēc vienas dziesmas. Bet tā dziesma tāda monotna man nedaudz likās...
0
tolx, kāds vēl jaunais Stormwarrior ? Šiem tik dzīvais iznācis ..
0
25.02 Stormwarrior - Heathen Warrior

šito biju domājis,bet rādās ka laikam baumas...
0
"If It's not In Your Bloode.." live DVD postponed.

For marketing reasons and in agreement with Massacre Records we have put the live
DVD on hold until the release of the new studio album. To make sure that we have
honoured your patience, we are using the delay to add more bonus material.

The new STORMWARRIOR album “Heathen Warrior” will be released on 25.03.2011.

We expect the Live DVD to be in the stores for the Summer festivals 2011.

STORMWARRIOR
Heathen warrior GATEFOLD
Is released on 2011-05-13
0
Pēc pirmās noklausīšanās reizes Demonaz ripulis īpaši nepaķēra. Tāds klausāms "I" un "Bathory" krustojums. Patiesībā no sākuma šķita, ka abbaths iedzied nevis Demonaz un vispār , kāpēc vajag vēlvienu projektu speciāli cept augšā ar gandrīz to pašu sastāvu , mūzika arī vienos rāmjos un lirikas autors tas pats.
0
April 2011

04.04 Wisdom - Judas
04.04 Kat & Roman Kostrzewski - Biało-czarna
04.04 Pendragon - Passion
04.04 Keep Of Kalessin - Minimal [EP]
01.04 Sons Of Seasons - Magnisphyricon
01.04 Illdisposed - There Is Light (But It's Not For Me)
01.04 Symfonia - In Paradisum
01.04 Saltatio Mortis - 10 Jahre Wild Und Frei [DVD]
01.04 Demonaz - March Of The Norse
01.04 Ignis Fatuu - Neue Ufer
01.04 Battle Dagorath - Ancient Wraith

········ Stargazery - Eye On The Sky
········ Holy Moses - TBA
········ The Cleansing - Feeding The Inevitable
········ Deceased - Surreal Overdose
········ Anger As Art - Hubris, Inc (Working Title)
········ Axxis - 20 Years Of Axxis [DVD]
········ ETHS - TBA
········ Inevitable End - The Oculus
········ Anonymus - Mononc' Serge & Anonymus [DVD]
········ Lock Up - The Embodiment Of Paradox And Chaos
········ Myrkgrav - Myrkgrav / Voluspaa [Split] [EP]
········ Tracedawn - TBA
········ Saturnus - TBA
········ The Soulless - Isolated
········ Biohazard - TBA
········ Iced Earth - TBA
········ Pensées Nocturnes - TBA
········ Fuck The Facts - Die Miserable
········ Dirge - Elysian Magnetic Fields
········ Damned Spirits' Dance - Where Is Home? [EP]
········ Chrome Division - 3rd Round Knockout
06.04 Tarot - The Spell Of Iron MMXI
08.04 The Spektrum - Regret Of The Gods
08.04 Kromlek - Finis Terræ
08.04 Pantheist - Pantheist
10.04 Azarath - Holy Possession [EP]
11.04 Believer - Transhuman
11.04 Diftery - Trepa-Nation
12.04 Pentagram - Last Rites
12.04 Between The Buried And Me - The Parallax: Hypersleep Dialogues [EP]
13.04 Norther - Circle Regenerated
13.04 Amaranthe - Amaranthe
15.04 Sarke - Oldarhian
15.04 Demonical - Death Infernal
15.04 Pegazus - In Metal We Trust
15.04 Aura - Deliverance
15.04 The Poodles - Performocracy
15.04 Scar Symmetry - The Unseen Empire
15.04 Guardians Of Time - A Beautiful Atrocity
18.04 Cruachan - Blood On The Black Robe
18.04 Arkan - Salam
18.04 Blut Aus Nord - 777 - Sect(s)
18.04 Loudblast - Frozen Moments Between Life And Death
18.04 Winds Of Plague - Against The World
18.04 Uriah Heep - Into The Wild
18.04 Septicflesh - The Great Mass
18.04 Panzerchrist - Regiment Ragnarok
19.04 Periphery - Icarus Lives [EP]
19.04 Leaves' Eyes - Melusine [EP]
19.04 Hæresiarchs Of Dis - In Obsecration Of The Seven Darks
20.04 Damngod - HUMANITY-The Legacy Of Violence And Evil
20.04 Leaves' Eyes - Meredead
22.04 Krypteria - All Beauty Must Die
22.04 Midnattsol - The Metamorphosis Melody
22.04 While Heaven Wept - Fear Of Infinity
22.04 Wolf - Legions Of Bastards
23.04 Primordial - Redemption At The Puritans Hand
23.04 Vomitory - Opus Mortis VIII
24.04 Pestilence - Doctrine
25.04 Gallhammer - The End
25.04 Skindred - Union Black
25.04 Yggdrasil - Irrbloss
25.04 Ribspreader - The Van Murders
25.04 Xerath - II
25.04 Ulver - Wars Of The Roses
25.04 Torchbearer - Death Meditations
25.04 Altar Of Plagues - Mammal
25.04 Dredg - Chuckles & Mr. Squeezy
25.04 Negură Bunget - Poartă De Dincolo [EP]
25.04 Bloodbath - Bloodbath Over Bloodstock [DVD]
26.04 Boris - Attention Please
26.04 Boris - Heavy Rocks
26.04 Otep - Atavist
26.04 Krallice - Diotima
27.04 Poisonblack - Drive
27.04 Versailles - Onegai Kanaete Versailles [DVD]
29.04 Dawn Of Disease - Legends Of Brutality
29.04 Samael - Lux Mundi
29.04 Trollfest - En Kvest For Den Hellige Gral
29.04 Stormwarrior - Heathen Warrior
29.04 Lake Of Tears - Illwill...
0
^gada viena no vilšanām laikam būs Krallice Diotima, ja jau es kā tremolo fans vairs nevaru izturēt tik garus un vienveidīgus ģitāru/basģitāru tremolo, kā jaunajā albumā, tad kau kas laikam ir salaists greizi. lai gan nevar zināt - var sanākt kā ar Kypck Nizhe, kas pie kādas 7 klausīšanās reizes jau liekas, ka labākas krievu krogus dziesmas nevar būt :D, bet no sākuma likās kā Cherno vāja atrauga
0
Vienkārši "Черно" ir vieglāk uztverams, "Ниже" prasa vairāk laika, tas ir ievērojami dzīļāks par debijas albūmu.
-1
Kursk ir Ok, par atraugām nezinu, jo iepriekšējais nekādu sajūsmau nebija radījis, bet tāds smuki drūms muzončiks. Izrunai praktiski nav kur piesieties.

Ribpletis jau labu laiciņu piejams - 1x ne visai, bet pamazām aizgāja, kautgan nekā tāda ūber nav - kvalitatīva Zviedru Desa.

Omnium Gatherum pārsteidzoši labs - labākais šo albums.

www.youtube.com/watch?v=42qbzF_ektM...
0
Man Omnium Gatherum pagaidām ir 2011.gada albūms Nr.1. Un ir visas iespējas, ka tāds arī paliks.
0
Ja gads būs izteikti sūdīgs, tad varbūt TOP 10 būs.
0
opā,lake of tears beidzot pamodušies. būs atkal vasaras vakaros ko klausīties.
0
>>Ja gads būs izteikti sūdīgs, tad varbūt TOP 10 būs.

no kura gala? :-)
0
Augšgala ;)
0
Un ja izteikti labs, tad top 10 no otra gala, ja? :D
+1
Jaunais Blut Aus Nord "777 - Sect(s)" ir satriecošs amospheric black ripulis:
www.youtube.com/watch?v=079YrKEitbs...
0
Ko Jūs tajā Blutā esat atraduši ?! Vairāk uz nervu nevis dvēseles stīgām spēlē.
+1
Būtu stulbi, ja visiem patiktu viens un tas pats, vai ne?! Man Blut Aus Nord ir tieši mūzika dvēselei, vienkārši ienirstu pēlēkajā atmosfērā un atgriezties reālitātē nemaz negribās, apmēram ta;)
0
Es gan tādos pašos uzskatos kā mSPW. Tiesa, no agrāk izdotā materiāla šo to var klausīties, bet pēdējie garadarbi šķiet pārāk haotiski un diezgan nebaudāmi.
+3
Blutausī Nordā ir kaut kas mistisks, kas pievelk. Harmoniskums un disharmonija, kosmoss un haoss reizē. It kā neloģiski izklausās, bet mūzika tās izraisītajās sajūtās taču vispār nav loģiska. Formāli gan - tīra matemātika. Galu galā kāpēc būtu jāspēlē tikai tādas notis un intervāli, kas uz kkāda dīvaina kompromisa pamata izklausās smuki. Var rast arī jaunus ceļus, ko Blutauši lieliski arī dara.
0
Jaunā somu pagan folk grupa BRYMIR izdevusi normālu albūmu – Breathe Fire To The Sun.
www.youtube.com/watch?v=KdEf4XJMhB4...
0
Novilku Sarke - Oldarhian. Noklausījos un pārņēma divējādas sajūtas - no vienas puses nav slikti, ka skanējums līdzīgs grupas 1. albumam, kas man patika, bet no otras - albums tomēr pārāk līdzīgs tam pirmajam. Pat pārāk...
+2
URIAH HEEP un NAZARETH izdevuši jaunus albumus ...
0
Uriah Heep jau klausījos - pagaidām nešķita zemē metams.
0
Jaunais Septikfless "The Great mass" ir ārā. Ir diezgan līdzīgā garā kā iepriekšējais, tik šoreiz vēl lielāks uzsvars uz orķestri. Vispār diezgan tāds brutāls kopiespaids, atslābt sevišķi neļauj. Pēc vienas reizes likās labs, bet cik tieši labs, vēl nezin.
0
Jaunais Lake of Tears spārda. trešo reizi iet uz riņķi. Skanējums gan tāds neierasts - sākumā bija neliels WTF moments, bet gabali labi. Ir arī pa kādam niknākam.
0
Septicflesh ripulis ir bombāāaā. Pārgāju uz austiņām, lai varētu labāk izklausīt melninātas desas un Prāgas Filharmonijas orķestra episko kokteili brutālo grieķu gaumē.
0
Man akal liekas, ka šitam kā likts derētu tāda labs, jaudīgs tumbā-tumbarasā. Tā, lai jūt ar ar visu, kā zivtiņa.
0
Koakas? o_O
0
Nosperami jaunie Pestilence, Primordial, Pantheist, Wolf, Poisonblack, Krypteria ripuļi
0
Pantheist ir labi, jaunais vēl tik jānosper.
0
Pēc vienas noklausīšanas Primordial izklausījās zejebucīts.

P.S. atslodzej Vomitory arī ir nozogams
0
Tiesa, kas tiesa.

Jau trešo reizi pa riņķi slānos pie Legion of the damned. Kad pirmo reizi pieskāros , likās krietni sausāks. Tagad savukārt slāna nepajokam.
0
Primordial ir labs, bet līdz iepriekšējam nedavelk. Northern ir pilnīgs sūds. Colloseum baigi garlaicīgs.
0
Wolf ir labs, kā jau gaidīts. Bišķi daudzveidīgāks, nekā grāk izklausījās.
0
*agrāk
0
Atradu tikko torentos arī jauno My Dying Bride albumu Evinta. Kačājas un jāskatās, kas tur labs būs. Iznāk gan viņš tikai 31. maijā.
0
To commemorate two decades of doom and gloom from My Dying Bride, the band embarked upon a special project to re-work familiar melodies and themes from their extensive catalogue into long, flowing symphonic compositions, incorporating new vocals and passages from Aaron Stainthorpe. Sharing vocals is professional opera singer Lucie Roche, a talented soprano from France.

These arrangements have been brought to life in co-operation with keyboard maestro Johnny Maudling (of Bal Sagoth fame) as well as a clutch of talented classical musicians and will be released on May 30th as 'Evinta', as a 2 disc set & also a deluxe 3-disc edition with 64 page book, inspired by My Dying Bride's illustrious recordings of the past two decades.

"Evinta. A project almost 15 years in the making. An idea that has sat smoldering and never really had a reason to burn alive until now. 9 albums worth of darkness recreated anew to mark 20 years of MDB. Music arranged to the soundscapes of sorrows past. Finally the 20th anniversary allows us to release this music in a form it has been desperately, woefully waiting for. Enjoy the Darkness." - MY DYING BRIDE

Evinta I
1. In Your Dark Pavilion
2. You Are Not The One Who Loves Me
3. Of Lilies Bent With Tears
4. The Distance, Busy With Shadows
5. Of Sorry Eyes In March

Evinta II
1. Vanitriomphante
2. That Dress And Summer Skin
3. And Then You Go
4. A Hand Of Awful Rewards

Wolfs bija labs, Imperia arī (ja patīk Sirenia utml.) Poisonblack tāds smuki roķīgs un ar vairākiem labiem gabaliem. Cruachan sākumā ne visai, jo nedaudz bleķīgs, bez sieviešu vokāla -katkas starp pirmo un otro albumu. Bet gabali labi. Crimfall ar uz to pusi gājuši un nav vairs folciskais poverītis, bet melodesa ar minimālu folka piešprici, kas man ne visai. No oriģināla muzona par kārtējo Ensiferum klonu pārvērtušies.
0
O , par Cruachan galīgi piemirsās , bet tak metalarea stāv 128kbps. Tādu vai ir vispār jēga testēt.
0
Kamdēļ ne? Lai saprastu, vai patiks, pilnīgi pietiek. Vismaz man likās tāds gana neinteresants...
0
Baidos čekot jauno Pantheist. Iepriekšējais albums sagādāja ļoti lielu vilšanos, bet laikam nav jēgas cerēt, ka viņi būs atgriezušies pie sava sākotnējā skanējuma. :/
+1
Pamēģini. Sliktāks par iepriekšējo diez vai varētu būt.
0
^^neej rīt no mājas laukā, ja nu rītdiena ir sliktāka par šodiennu :D
0
Woods of Desolation "Torn Beyond Reason" ir nenormāli atrāvies no 2.vietas cīņā par man piemērotāko albumu šogad. Romantic-Depressive-Black šedevrs

www.youtube.com/watch?v=CyDHckqZORw...
0
mSPW - jau pagājšnedēļ normāls rips parādījās.
+1
Pašlaik klausos Pantheist - baigi labs, bet tāds roķīgs ... grovls tik pāris dziesmās un tīru Funeral Doom nemana. Tāds iespaids, ka dzied grieķiski.
0
Ievērtēju Lake of Tears... nu tāds,interesants.Būs jānoklausās vēlreiz.
Tagad iet Imperia ripulis,laikam retais veidojums no tāda stila,kas pēc 2 dziesmām neapnīk.
Redzēsim kas nāks tālāk.
0
Pēdejie divi gabali gan baigie kakuči (Imperia)
0
Tik tālu netiku...
+1
Labs episkais heavy/doom izklausās Argus - jaunais albums noklausāms onlainā še: community2.metalreview.com/blogs/editorials/ar...
+1
Jaunais Anal Nathrakh... nu kā jau Anaal Nathrakh, ja patīk līdzšinējie albji, tad šis arī patiks. Kaut kādu pārmaiņu gan tajā stiliņā bišku prasās, cik tad var močīt pēc vienas formulas.
Vēl arī Altar of Plagues jaunais ir ļoti labs
0
Es ar šodien novilku Lake of Tears jauno albūmu un teikšu, ka baigi labs. Daudzveidīgs, interesants un kvalitatīvs. Vietām ir thrash metal elementi, pat black metal skaņas. Pēdējā albūma dziesma pat līdzinās grupas I stilam.
0
Ja dikti stāv uz Orphaned Land / Melechesh, tad droši var ievērtēt orientālo Dūmu no Francijas (pārsvarā vietējie čurkas) - ARKAN - www.metal-archives.com/bands/Arkan/62938...

Šitas tāds liriskāks gabals, bet ir ar pa kādam desainākam.

ARKAN - Beyond Sacred Rules (Salam @ 2011)

www.youtube.com/watch?v=ej-2M2_-ZUQ...
0
kampfar-mare ;)
0
Meh , Arkan i ne tuvu nestāv pie Melechesh. Kaut kāds nekāds. It kā klausīties var , bet tad jau ar piespiešanu.
0
SAMAEL ''Lux Mundi'' ir tīri labs - stilistiski vistuvākais laikam ir ''Eternal''

www.youtube.com/watch?v=ZQutKLwv-dc...
+1
manas aizdomas par Krallice nav apstiprinājušās - Diotima neapšaubāmi ir šī gada albumu TOP10,

www.youtube.com/watch?v=JwgbmwtQGFw...

tāpat kā Altar of Plagues jaunais ripulis Mammal.

www.youtube.com/watch?v=_jVp-6Lmibs...

Perfekti

0
Lake of Tears noklausīts vēlreiz.Pa spēcīgo. Gabals U.N.S.A.N.E. vispār nones jumtu.Vispār albūms tāds negaidīts,domāju ka būs kas krietni mīkstāks.
Uriah Heep arī tika vismaz pusceļā šodien.Nekāda vaina,vismaz salīdzinot ar pēdējo divu desmitgažu albūmiem.
0
Man ar UH patika. Nazareth gan neinteresants. Bet ILDRA būs gada TOP10-20.

Ja kāds skumst pēc kāda jauna Sonata Arctica albuma, tad silti iesaku jauno austriešu SERENITY veikumu - ļoti melodisks un smuks simfopoverītis.
0
Ir arī kaut kāds SYMFONIA, ar dalībniekiem iz Stratovarius (t.sk. Timo Tolkki), Sonata Arctica, pie bungām Uli Kusch (Helloween, Gamma Ray, Masterplan un kaudze citu friču bandu), un bijušo Angras vokālu Andre Matos. Par kvalitāti spriest lāga nezinu, vienu dziesmu jūtūbā klausījos, līdz beigām neizturēju. Bet es jau arī reti tādu cukurmūziku klausos, tādēļ par to, vai šis all-star projekts ir izdevies vai ne, lai spriež žanra cienītāji.
0
Sak, Ildra ir kas labs? Ja atmiņa neviļ, kaučko ar tādu nosaukumu biju novilcis, bet pie kādas 3. dziesmas nahrenizēju. Būs laikam vēlreiz jānomēģina.
Un, ja sāk labi apdomāt, arī nosaukums "Krallice" šķiet dzirdēts, būšu pirms kādas nedēļas izbrāķējis :D
0
Huh, Altar of Plagues no tiesas labs.
0
OMG... visi te spriež par to Altar of Plagues. Nu tak jānoskaidro, kas tas tāds. Atveru Metal Archives, bet tur tā jaunā un paiderastiskā versija - nudien izturēt nevar...
0
Pieraduma vaina, tā jau ir ok.
0
Ar laiku pie visa pierod, kas sākumā licies absolūti nejēdzīgs, vien tās sākotnējās izjūtas nav diezko.
0
Man jau ar liekas, ka tas jaunais i tāds nu... huj zin. Mož toč pieraduma jautājums? Bet nu die' tas vecais variants bi pārskatāmāks.
0
Vecā bija vienkāršāka un pārskatāmāka - te specīāli 2x jāklikšķina lai veco sastāvu redzētu .... tā kā pie ieslēgtiem torentiem MA bremzē, tad visai lēni iet. Un arī ''back'' nospiežot bremzē, jo nevies iet atpakaļ, bet pa jaunu ģenerē

SYMFONIA novilkts ir. Stratovarius jaunais gan nav palicis atmiņā ne ar ko. A tas Altar of Plague kautkāds postmetāls ...
0
starp citu, ja kādam gribās kaut ko nedaudz jocīgu ar hipie/oldschool/heavy/doom sajaukumu, tad Blood Ceremony jaunais albums ir pašā reizē. It kā jau nav trve, bet drusku pavilkos. Bet šeit jau iepriekš ir arī popsa pieminēta padaudz, tāpēc atļaušos

www.youtube.com/watch?v=Sl7vM-eglY4...

0
^^ es atkal biju patīkami pārsteigts par jauno versiju, jo iepriekšējā kaut kā jau nu bija pārāk morāli izgavējusi
0
Kas vainas vecajai? Ko tad tur nevarēja atrast vai apskatīt? Šitajā čakars ko vispār atrast un, kā šķiet, dati par grupām vai nu būs jātaisa no jauna vai arī kaut kad tiks pārdzīti. Vismaz pāris reizes tiku skatījies vienu otru grupu un nekā - tukšs.
Vecā tiešām bija pārskatāmāka - acu priekšā grupas sastāvs. Pašļūc zemāk - tur vecie dalībnieki, albumi u.t.t Viss, ko vien var vēlēties.
0
Nu jaunajai ir dažas fīčas, kas vecajai nebij - atsevišķas lapas dalībniekiem, leibliem u.c. Saturs no vecās versijas lielākoties ir pārdzīts, no jauna jātaisa lietas, kas ir principiāli izmainītas - tur lainaps un tā. tagad viss ir tā smalkāk sagrupēts. Ko ta tu tur nevar atrast?

Viena lieta, ko gribētos citādi - ja es aizeju pa taisno uz piem., recenziju, tad spaidāmo linku uz albumu vai grupu varēja taisīt to pašu lieliem burtiem vidū nevis sīku, knapi pamanāmu kaut kur maliņā virs bildes.
0
Blood Ceremony labs, bet vecais vairāk iespārdīja
0
tas Blood Ceremony toch labs,man jau šitās hammond skaņas patīk.
0
PeterisP, vakar, plkst. 23:28

''^^ es atkal biju patīkami pārsteigts par jauno versiju, jo iepriekšējā kaut kā jau nu bija pārāk morāli izgavējusi''

Tu gadījumā nebiji no tiem, kas bļāva, ka Trūmetālā vajag avatarus, smaidiņus u.c. drazu ? ;)
0
Klausos tagad to jauno Samaelu jūtūbē, tā fonā, un nudien vairākkārt ir radušās aizdomas, ka džeks ir kaut ko saputrojis aploudojot un salicis n-tās reizes vienu un to pašu dziesmu.
+1
^^nope, bet man patīk, ka lapas ir strukturētas, kāda nebija vecā versija
0
Altar of Plagues riktīgi labs.

Jaunajam MA nav ne vainas , tikai vēl palicis ieradums, ka search box ir kreisajā apakšējā stūrī un katru reizi automātiski kursors uz turieni tiek nobīdīts. :D
0
Ja tik dikti grūti pieņemt pārmaiņas, var jau mēģināt lietot šo te: v1.metal-archives.com/
+1
May 2011

········ Picture - Warhorse
········ Channel Zero - TBA
········ Helheim - Heiðindómr Ok Mótgang
········ Enid - TBA
········ The Axis Of Perdition - Tenements (Of The Anointed Flesh)
········ Gorguts - TBA
········ Post Traumatic Stress Disorder - A Sense Of Decay
········ Thurisaz - The Cimmerian Years
········ Riverside - Memories In My Head [EP]
········ Abstract Spirit - Horror Vacui
03.05 Hrizg - Anthems To Decrepitude
03.05 Satan's Host - By The Hands Of The Devil
03.05 Black Label Society - The Song Remains Not The Same
03.05 Argus - Boldly Stride The Doomed
03.05 Wormrot - Dirge
03.05 Prey For Nothing - Against All Good And Evil
06.05 Chrome Division - 3rd Round Knockout
06.05 Black Crucifixion - Hope Of Retaliation [EP]
06.05 Crocell - The Wretched Eidola
06.05 Requiem - Within Darkened Disorder
06.05 Eden Weint Im Grab - Geysterstunde I
06.05 Caliban - Coverfield [EP]
09.05 Switchtense - Switchtense
10.05 Hate Eternal - Phoenix Amongst The Ashes
10.05 AC/DC - Live At River Plate [DVD]
10.05 Novembers Doom - Aphotic
10.05 Jesu - Ascension
10.05 Zombi - Escape Velocity
10.05 Anvil - Juggernaut Of Justice
13.05 Angeli Di Pietra - Anthems Of Conquest
13.05 Hell - Human Remains
16.05 My Dying Bride - Evinta
16.05 The Soulless - Isolated
16.05 Necrophagia - Deathtrip 69
16.05 Endstille - Infektion 1813
17.05 Anaal Nathrakh - Passion
17.05 Warrant - Rockaholic
17.05 A Storm Of Light - As The Valley Of Death Becomes Us, Our Silver Memories Fade
20.05 Theatre Of Tragedy - Last Curtain Call [DVD]
20.05 Mayan - Quarterpast
20.05 Hammerfall - Infected
20.05 Borealis - Fall From Grace
20.05 In Solitude - The World. The Flesh. The Devil
20.05 In Legend - Ballads 'N' Bullets
20.05 Freedom Call - Live In Hellvetia [DVD]
20.05 Pagan's Mind - Heavenly Ecstasy
20.05 U.D.O. - Rev Raptor
23.05 Saxon - Call To Arms
23.05 The Cleansing - Feeding The Inevitable
23.05 Neal Morse - Testimony 2
23.05 Wolverine - Communication Lost
24.05 Journey - Eclipse
24.05 Haemorrhage - Hospital Carnage
24.05 Devolved - Oblivion
25.05 Medeia - Abandon All
25.05 Arkona - Stenka Na Stenku [EP]
25.05 Shining - VII - Född Förlorare
27.05 Omega Lithium - Kinetik
27.05 Stormwarrior - Heathen Warrior
27.05 Supreme Pain - Divine Incarnation
27.05 Týr - The Lay Of Thrym
27.05 Amorphis - The Beginning Of Times
27.05 Marduk - Iron Dawn [EP]
27.05 Abrogation - Tief Schwarz Blutig Rot
30.05 Arch Enemy - Khaos Legions
31.05 Gamma Ray - Skeletons & Majesties [EP]
31.05 Gallhammer - The End
31.05 Autopsy - Macabre Eternal
+1
Insanti būs paklausīties jauno Amorfi un Necrophagia.
0
Nav jau sevišķi prātīgi izdarīt secinājumus pēc viena singla, tomēr man sāk izskatīties, ka Amorfim ir iestājuisies stagnācija. Un patiesībā nemaz ne tik nesen... pēdējie 3 albumi sevišķi viens no otra neatšķiras. Agrāk tas tā kā nebija raksturīgi šiem. Nē nu slikti jau it kā nav, bet agrāk Amorphis ar tādiem hameleoniem asociējās.
0
To var arī par briedumu saukt ... cik tad var no viena žanra uz otru lēkāt.

Noklausījos jauno While Heaven Wept - tā arī neizcirtu, kas tas par stilu šiem. Būtu labāk pie episkā dūma turējušies, kas šiem sanāca ļoti labi.
0
"Lake of Tears noklausīts vēlreiz.Pa spēcīgo. Gabals U.N.S.A.N.E. vispār nones jumtu."

pirmo reizi klausoties jauno Lake Of Tears, kad sāka skanēt U.N.S.A.N.E. piedziedājums man likās nafig man pēkšņi W.A.S.P. sāka skanēt :D

bet albūms pa pirmo, īpaši pēdējā dziesma Midnight Madness.
0
Šobrīt atrodas TOP1 - būšu patīkami pārsteigts, ja kāds albums tikpat labi patiks.
0
Hate Eternal jau novelkams. Vēl tik līdz pusei Cruachans un ir labs , nav izcils , bet labs ir. Pat sāk nedaudz trūkt tas brīžiem kaitinošais Kārenas vokāls.
+1
nevarēju nociesties, lai neieliktu ripuli, kas sākotnēji bijis tikai kasetē (par 2010.gadu). Murmuure - franču avangarda bleķis. Diezgan interesanti

www.youtube.com/watch?v=sA_1fK-isHQ...

pirmajā brīdi es domāju, ka melnie spēki ir veikuši kādus rituālās meses un no kapa pamodinājuši Pan.Thy.Monium
0
^jūūūū, šitais šits nereāli cepī :D es ar pirms neilga laika viņus atraku kkur
0
aaa, roadburn mājas lapā, tur ir tāda sadaļa "Album of the day" un tur bieži var kko interesantu un nedzirdētu atrast
www.roadburn.com/
+1
Vai ta Kruahānam vispār kas izcils ir bijis? Man tikai viens albums tā īsti patīk, un varbūt tas pats tīri nostaļģijas pēc, jo to pirmo dzirdēju - Folk Lore. Pārējie divi, ko esmu klausījies - The Middle Kingdom un Pagan bija tādi diezgan nekādi kopumā, imho.
0
Murmuļi diezgan baisi. Man personīgi vienu dziesmu pat bija grūti klausīties, jo diezgan riebīgas sajūtas izraisīja. :D Bet tā diezgan interesanta manta.
0
Man no Kruasāniem ''The middle Kingdom'' vislabāk patīk.

Hate Eternal likās OK, pēc 0.5x. Visai modbidisks (nav ne jausmas, kādi šiem iepriekšējie bija).

Mantus smuks. Līdz Metālam nedavelk, bet galīgā popsa ar nav.
0
*morbidisks
+1
Ja patika Blood Ceremony, var ievērtēt arī WITCH MOUNTAIN - www.metal-archives.com/bands/Witch_Mountai...

Witch Mountain - Wing of the Lord (South of Salem @ 2011)

www.youtube.com/watch?v=kSEjsTLFJKA...
0
Skaidrs, ka Hate Eternal ir morbidisks, tā tak ir Rutana banda. www.metal-archives.com/artists/Erik_Rutan/...
+4
Ja patīk retro hevī roks, tad iesaku ievērtēt zviedru Graveyard, kas ir itin kā no kāda 1972. gada izkāpuši. Izdodas uz Nuclear Blast, ja kas.

www.youtube.com/watch?v=OnGBa8dVm6k...
0
^ bļ e vnk zašibis kruta, liekas, ka tie ir Led Zeppelin iesildošā banda no 1971.gada tūres :D
0
Nez, vai var runāt par kautkādu modi, vai arī agrāk šādas bandas nesanāca ievērot, bet lieks, ka pēdējos 3-5 gados retrolietu cienītāju dažādās variācijās a la Jex Thoth, Witchcraft, Orchid u.c. ir gājis vairumā.
-1
Runājot par hevī roķi , netīši uzķēros uz prikolīgu stoner meta/rock, kaut gan citviet raksta, ka dooms esot. Šitādus maz klausos , tāpēc konkrētāk izteikties nevaru , bet ar pirmo reizi labi iet iekšā.

www.youtube.com/watch?v=kSEjsTLFJKA...
0
Bļe , nepamanīju Bleida postu....
0
Paklausījos Lake of Tears vienu reizi, otru reizi... it kā nekā diža. Bet jūsu jūsmīgās atsauksmes lika man noklausīties vēl kādas 3 reizes pa virsu, bet tāpat nesapratu, ko jūs tajā garlaicīgajā albumā atrodat.
Tad jau labāk paklausīties 2011. gada Gernotshagen albumu. Stils gan cits, bet manta labāka.
0
Mitochondrion - Parasignosis ir labs zārku metāls no Kanādas. Tāds drūmi atmosfērīgais detušņiks, ar zināmu devu disonanses un tā. Ulcerate, Ignivomous un tādi varētu būt salīdzinājums
+1
Nosperams jaunais UDO un Dewin townsend (viens no diviem CD, ko plānots izlaist 20.jūnijā). Viesi iespaidīgi:

Guest musicians:

Mikael Åkerfeldt (OPETH, BLOODBATH)
Ihsahn (EMPEROR)
Tommy Rogers (BETWEEN THE BURIED AND ME)
Joe Duplantier (GOJIRA)
Greg Puciato (THE DILLINGER ESCAPE PLAN)
Floor Jansen (AFTER FOREVER, REVAMP)
Oderus Urungus (GWAR)
Paul Masvidal (CYNIC)
Fredrik Thordendal (MESHUGGAH)
-1
lash, tas ir labi, ka tu spēji noklausīties Lake of Tears līdz galam.
Es ceturtajā dziesmā izdzēsu.
-1
Mīkstiebla
0
Novembers Doom ir OK. Līdz iepriekšējam gan jūtami nedavelk.

Labi ka pagājšgad Enslaved neklausījos - jaunais pilnīgs sūds būtu, ja ne pēdējie divi gabali.
0
Tagad ievertēšu jauno Novembers Doom. Ja tas jūtami nedavelk līdz iepriekšējam albūmam, kas bija galīgi garām, man pat bail iedomāties, kas tur ir.
0
Tātad pēdējie 2 gabali Enslaved jaunajā ir sūdīgi? Būsim zināt.
0
^^^ A kur tad Bekons paliek ?
0
Man domāt, ka jams par šo runā: www.metalinjection.net/latest-news/enslave...
0
^^ kas, kas ?
0
Nekas , nekas. Nebiju ievērojis, ka Enslaved jauns Eps. Domāju , ka Tu par Axiomu raksti.
0
Starp citu, Metalarea.org iemests jaunais Shining. Ja nebūs līdzīgs pēdējam, tad varbūt varētu būt kaučkas ievērības cienīgs šogad.
0
Shining nav slikts. Nav mans stils īsti, bet nav peļami.
Enslaved EP ir jauks. Pirmie divi gabali jo īpaši.
Novembers Doom nav zemē metams, bet arī augsti cilājams ne.

Vēl citi:
Anvil spēlē tādu modernīgi Judas Priest vieglu thrashu, pasmagāku heavy.
Argus ir glīts dūms - tīrais dūms, bez ķērkšanas.
Devin Townsend uzražojis miega zāles.
Canobliss - Man is the Enemy ir itin labs power/thrash ar mazdrusku progressive.
Death of A Demon nedod miera Danzig slava, jo vokāls ir 1:1. Mūzika gan ne, bet nav slikti.
Conflicted ir samērā Aisērskisks (Aistērthisks!)

Pantheist nav priekš manis - tad jau drīzāk pēdējais patika labāk.
Samael, kā parasti, ir uzrakstījuši vienu nesliktu dziesmu un to noklonējuši.
Primordial ir ekselents
Septic Flesh - pēc iepriekšējā diska gaidīju vairāk.
UDO - arī. Daži labi gabali, bet Mastercutor patika krietni vairāk
While Heaven Wept krietni patika - kā šie sāk savus melodisko atbalsu solo virpināt, es bišķi izkūstu :D
Wolf varēja būt labāks - īsti neiebraucu tajā

No hārda:
Nazareth is ārprātīgs sū. Kā pašiem kaut kas tāds neriebj, es neaptveru.
Uriah Heep ir diezgan labs. Aptuveni iepriekšējā diska līmenī.
Whitesnake ir pat krietni labs. Arī līdzīgs iepriekšējam.

Un tiem, kam patīk drusku savirķēlētākas lietas, sakarīgus power un/vai progmetal albumus ir izlaiduši
Silver Lake
Sons of Seasons
Manigance (franciski!)
Odd Dimension
Lost in Thought
0
Devin Townsend pasākums tiešām garlaicīgs gan. Mēģināju klausīties, bet nu rodas nepārvarama vēlme šamo izslēgt.
0
Jā, man ar Devinu ir tādas hit-or-miss attiecības. Šis tas viņam patīk, šis tas taisni riebj.
Ocean Machine, Biomech albums joprojām ir favorīts.
0
Dewins kautkādu putru uzražojis ... visai mazbaudāms mūziks.

Primorda ir labs, bet līdz iepriekšējam nevelk. Tas pats par Septik Fless.

Kromlek - Finis Terræ ir labs un interesants albums.

Hate Eternal žanra fanātiem varētu likt biksēs čurāt, bet man tās klapēšanas par daudz.
0
Iepriekšējais Nargaroth tā īsti netika klausīts , bet šitas jaunais ir tāds neliels wtf. Ja sāk albi klausīt no pēdējās dziesmas , tad nemaz nevar pateikt, ka to ir radījis kanwulfs, bet ja klausās no pirmās , tad savukārt pamatīgi atsit Burzuma Dunkelheit. It kā jau interesanti paklausīties Kanwulfa eksperimentu , bet bleķis , manuprāt , viņam sanāca daudz labāk.
+1
Fak , aizmirsu piemest linku. Rekur ir tas pēdējais gabals. Tāda prikolīga elektronika bet nu tomēr...

www.youtube.com/watch?v=R_XQMZT8InA...
0
Hate Eternal beidzot ir uztaisījis albumu, kurš man neliek žāvāties. Necerēti daudzveidīgs, vismaz priekš HE, kas agrāk sastāvēja principā no blāstbītiem. Faktiski pirmais šo ražojums, kurš man patīk.

Wolf iepatikās, šķiet labāks par iepriekšējo, bet līdz Black Flame drusku nedavelk.

Septic Flesh patīk labāk par iepriekšējo, tātad varētu teikt, ka diezgan dikti.
0
Kampfar - Mare izklausās labs. Iespējams, viņu tāds muzona ziņā pieejamākais albums, ar tādu biezu, teju pūkainu skaņu un samērā lipīgiem meldiņiem. Labs piedūriens ir bonus treks - viena no albuma dziesmām mažorā. Pirmoreizi klausoties nevarēju sākumā iebraukt, kas par futbola/alus himnu pēkšņi panesās :D
0
Anvil lielākā daļa noskanēja kamēr ēdu vakariņas,bet tā labs :D
liksim otru reizi arī iekšā.
Canobliss ar tīri labs,bet kaut kā pietrūka kas paķertu.Vai arī vnk biju gaidījis ko citu.
While Heaven Wept - par mierīgu,prasījās drusku vairāk zlobas klāt,bet meitenēm patiks :D
Whitesnake - pagaidām vislabāk patīk bonus treki :D :D :D bet kopumā zolīds tāds albūms,instant classic.
Manigance arī prasās vēlreiz noklausīties,bet tapēc ka patīk.
Redzēsim kam vēl šovakar iziešu cauri.
0
ā,jā, Septic Flesh bija tāds visnotaļ spēcīgs,bet tā kā ar jamo daiļradi pazīstams pārāk neesmu,grūti salīdzināt.
0
kam patīk Moonspell rekomendēju iečekot, līdzīgs stils + arī no PT, man patīk

14.03 Heavenwood - Abyss Masterpiece
0
Švakākais portugāļu albums. Biju vīlies.
0
gan jau portugāļiem ir daudzi švakāki albumi.
0
Tas gan, bet ne šiem konkrētajiem ;)
0
ievērtēsim... a man te noskanēja Enbound "And she says gold".
Nu tā,mūzika pieņemama,bet tāda plakana,vokāls gan nekāds.
Ja kādam gribas tādu pussamocītu power paklausīties,tad jau var.
0
^^ tu jau neteici neko par šiem konkrētajiem :)
0
taaaks... Kromlek noskanēja,bija kā reizi.Jāievērtē kas vēl viņiem labs daiļaradē ir.
Tagad uzlikās Solar Fragment "In our hands". Pirmā brīdī bija wft?!? jo nu dikti izklausījās pēc Blind Guardian "Night at the opera" laikiem... bet nē,tomēr nav Hansi blakusprojekts :D Pagaidām tikts līdz ceturtajai dziesmai,izslēgt negribas. Cerams tikai ka bakalaurs rakstīsies labāk kā pie kromlek...
0
Hell - Human Remains izklausās, ka varētu pretendēt uz gada albuma titulu, vismaz pašreiz pirmatnējā sājūsma tā liek domāt. Tiešām lielisks NWOBHM.
0
Līdz gada albūmam pietrūkst vienas līdzi raujamas dziesmas :D
p.s. Heavenwood it kā nelikās tik sūnains.
0
Trīs iepriekšējie ir galvastiesu pārāki.

While Heaven Wept iepatikās. Ne tā ka dikti, dikti, bet iekšā ir. Episkie gabali vairāk pavelk - pie tiem ar būtu turējušies.
0
ticēšu uz vārda,pārbaudīt pagaidām netīkās.
0
Hell izrādījās negaidīti labs.

Solar Fragments jaunajā albumā, btw, Hansis viesojas... trešajā vai piektajā dziesmā ;) (ceturtā ir īsa interlūde). Varbūt tāpēc liekas tik līdzīgs Blind Guardian? ;)
0
Autopsy jaunais garadarbs "Macabre Eternal" ir novelkams. Pgaidām uz otro reizi rādās, ka ir labais.
0
nu mosh,sīkāku aprakstu nelasīju :D
0
noklausījos Septikk Fless jauno ierakstu - tas ir izdevies ļoti ļoti labi.
0
dažreiz ignorance is bliss.
Noklausījos 1982. gada Hell demo - un labi, ka nebiju tos dzirdējis agrāk. Neredzu pilnīgi nekā saistoša, lai gan dziesmas tak tās pašas.
Bet jaunais (vienīgais) albums droši pretendē uz top 20. Šad tad vokāls pārāk aizraujas ar teatrālismu, bet ir arī tādi straight-forward peinkilleristi kā Let the Battle Commence, kurus mašīnā nedrīkstēs klausīties...

Pavisam vieglākas mūzikas faniem piedāvāju The Mystery, Kanādas neo-prog/AOR grupu, kuras vokālists pirms kāda laika aizvietoja Jon Anderson iekš Yes and pēc tam tika uzņemts par pilntiesīgu memberu. Abi pēdējie albumi ir labi, īpaši priekšpēdējais, Beneath the Veil of Winters Face (jaunais, One Among the Living, ir drusku par ne-smagu). Bet izrādās šiem ir divi albumi arī deviņdesmitajos, ar citu, bet stipri līdzīgu vokālu, un Destiny? ir visprogresīvākais no visiem.
0
Hell ir OK paklausīties pāris dziesmas - pēc tam sāk apnikt. To teatrālismu ar ievēroju un, lai gan klipa gabalu ar Judas Priest salīdzināju, albums kopumā uz Mercyful Fate šniti velk.

Kārtīgā US Povera cienītājus gan jau interesēs jaunie Twisted Tower Dire un Skullview albumi.
0
Noklausījos Circle of Silcene "The blackened halo".
Pēc apraksta likās ka būs kas līdzīgs Morgana Lefay,nu, tālu arī nav.
Tāds pataisns power/thrash krustojums, bet nav arī primitīvs un izslēgt negribas.
Tiesa,neizdevās atrast iepriekšējos albūmus,tā ka salīdzināt nesanāks.
Kopumā 7/10.
0
tagad skan Pegazus "In metal we trust"
šamie no austrālijas un vēl spēlē power,tāda eksotiska kombinācija.
bet konkrētais albūms tāds samocīts.
iecerēts šķiet kā Dream Evil "Book of heavy metal", tikai sanācis tāds garlaicīgs.
skaņa ok,tāda bieza un smaga,bet monotona,vokāls neizteiksmīgs.
5/10,bet tas subjektīvi.
0
Albums viduvējs, bet nekā eksotiska tur nav - ausijiem ir labas hevīpoverīša tradīcijas. Dungeon, Black Majesty un Ilium pirmie nāk prātā. Uz proga galu vairāk velk Voyager un EyeFear. Airborne pilnai laimei var piemest.
0
khmm, Hammerfall albums nav izmetams - tiesa, tāds nelīdzens kvalitātes ziņā. Bet vismaz pasmags un salīdzinoši to priecīgo (gay!), gludeno meldiņu.

Twisted Tower Dire ir smuks.

Par Pegazu nebrīnos, tiesa, mani šie nekad nav saistījuši.
0
salīdzinoši maz, i mean.
0
Ne uz vienu šobrīd tā tieši neskatos, bet es laikam sagatavošu kaut kādu likumprojektu vai petīciju priekš ANO, kas aizliegtu metāla grupām jebkad vairs nosaukt kaut vienu albūmu, kaut ep vai kādu nelaimīgu, Ziloņkaula Krastā izdotu, limitētu maxi-singlu šādos vārdos:

- "The Final Chapter"

- "Resurrection"

- "Armageddon"
0
- Apocalypse
- Ragnarok
0
Hammerfall stāv rindā uz klausīšanos,tagad kaimiņus kustinu ar jauno Arch Enemy "Khaos legions".
Liekas ka pēdējais albūms ko no šamiem klausījos,bija Wages of Sin,tapēc gribējās uzzināt ko labu sadarījuši pa šo laiku... jāatzīst,ir tīri patīkams veikums.Katrā gadījumā,šitādu melodesu var klausīties bez riebuma.
0
uzradās divi atklājumi - Cauldron (Can) un Enforcer (Swe).
Bet jānoklausās vēl kādas pāris reizes,tad varēs labāk pateikt.
0
Khaos Legions tiešām ir labs.
0
Powerīša cienītāji var iečekot arī brazīļu Hibria jaunāko darbu "Blind Ride". Tādu diezgan teitonisku power metālu šie kapā, tiesa gan, jaunais albums mazliet atšķiras no pāris iepriekšējiem ar sarežģītākām dziesmu struktūrām, brīžiem uz progpoweri pavelkot. Bet vispār labs.
0
Sinatras kavers beigās arī neslikts.
0
Un vēl vēlos vērst jūsu uzmanību, ka DECEASED ir iznācis jauns albums "Surreal Overdose". Pēc YT pieejamajiem gabaliem skan labi, jau velkas.
0
Hibria noklausījos kādu brīdi atpakaļ,neaizķēra.
Šodien braucot noklausījos Katana - Heads will roll. Nu,tāds kārtīgs heavy/power,bez baigiem pribambasiem,bet ar draivu.
0
Eu, bet Deceased i ritīg labs. Gada top 10 vajadzētu būt.
0
No šodienas 6 albumiem pavilkos uz Mehtnekriss'2011 no Francijas, manuprāt labs death ar melodic piegaršu brīžiem.
0
Bļa, ifolder kautkā lažoja - vilku gan Deceased, gan Seidr - bet nevilkās. Kroda ar iznākusi ...

Hibria 2004.gada ripulis ira - ir labs Brazīļu kolektīvs, būs jāpačeko.
0
varbūt kāds var kādu labu thrash ripuli no šī gada nosaukt? nespēju visam izsekot līdzi...

jā,vēl šodien izgāju cauri Rival Sons 2011 gada veidojumam.. nav īsti metāls,bet arī klausāmi. Stouner faniem vajadzētu patikt (ja neesmu sapinies terminos).
0
Labi treši kādi trīs albumi pa gadu iznāk. Šogad nav manīti.
0
Nader Sadek - tas prodžekts, kam bija tas klips ar to spalvaino želejas ģitāru, un kur Steve Tucker (ex-Morbid Angel voc/bass un Flo Mounier (Cryptopsy bungas) spēlē ir laiduši klajā savu debijas albumu, sauktu par "In the Flesh". Īss diezgan, zem pusstundas, bet tāds tīri labs padrūms, nedaudz morbidisks detušņiks ar šādām tādām netipiskākām piešpricītēm ir. Pēc pirmās reizes labi patika, redzēs, kā būs tālāk. Vēl viens klips arī uzmargots:

www.youtube.com/watch?v=c2r6Pa_Hm_4...
0
Par trešiem runājot - Sabbat - tas, kurš japāņu - ir par trešu saucams, un sasodīti labs.
0
^^ manuprāt, pēc VADER izklausās.
0
Bļin, TYR spārda pa skarbo \m/

www.youtube.com/watch?v=1XOKDYF8acY...

Šitajā saitā reizi mēnesī izliek izlasīti ar promodziesmām, no drīzumā gaidāmajiem albumiem:

www.metalhit.com/metal1st.htm...
0
Bļā, bet Deceased jauno esmu pa šīm 2 dienām noklausījies vismaz reizes desmit - psc, ku labs.

www.youtube.com/watch?v=mobwaX1KPOw...
0
^ jāatzīst, ka puiši ir progresējuši jo videnē pēc apskretušas kasetes, kur bija pirmais albums Luck of the corpse noklausīšanās, deceased tika ievietoti kategorijā "nekad vairs".

Kazi, būs jāieliek lādē "dažreiz" :D
0
Luck of the Corpse bija labs, bet diezgan tipisks thrash/death. Tagad jau kaut kas vairāk uz melodic death šniti.
0
Re kā , nepamanīju, ka Tyr spēlē koverīti Rainbow - Stargazer. Kaut kā biju gaidījis spēcīgāku to albi , bet būs vēl pāris reizes pie alēna jāpārklausas.
0
Moš ''I'' ar nepamanīji ;)

Nosperami arī Stormwarrior, Alestorm, Holy Martyr, Victory, un The Rods. Pēdējie gan jau jums neko neizsaka, bet tā ir Dio brālēna blice un vienā gabalā dzied arī R.J.Dio:

www.youtube.com/watch?v=_ydn-UkI-pM...

Un Alestorm klipā pārspējuši paši sevi - vijoļzōlo punduris mauc ;)

www.youtube.com/watch?v=ggyC0FOzqHM...

Un vēl ir Satan's Host, kur 80-os dziedāja Harry "Tyrant" Conklin (pēc aiziešanas no Jag Panzer), pēc tam šis aizgāja, un čaļi sāka maukt Black/Death Metal. Šajā ripulī Konklins ir atpakaļ un tiek bliezts tumsnējs Poweris.
0
P.S. Tas ''tumsnējums'' izpaužas tā, ka buņģierim aizmirsa pateikt, ka šie tagad Hevīpoverīti mauks (giggle)
0
Bet Satan's Host spārda dirsu ! Patīkams pārsteigums, ņemot vērā, ka Jag Panzer izlidināju mēslainē:

www.youtube.com/watch?v=yYLh4EXbs_o...
0
Ta ir tagad nosperams? pirms kāda brīža meklēju, bet neatradu. Satan's Host, t.i.

Nav jau tik vien kā blāstbīti tur no bleka - būtu pie vokāla kāds ar saplīsušu bikšu stakli, diez vai par pauverīti tu viņu sauktu.
0
Nuja, ģičists ar reizēm aizmirstas :) Metalarea ir.
0
Satan's Host kā reizi tagad klausos... nevaru vēl saprast,patīk vai nē.Laikam alus trūkums vainīgs.
Stormwarrior tika noklausīts pirms tam un atzīts par makten labu esam.Skaņu gan šamie pieķemmējuši un izgludinājuši,bet ar visu to ir spēcīgs.
0
''Nav jau tik vien kā blāstbīti tur no bleka - būtu pie vokāla kāds ar saplīsušu bikšu stakli, diez vai par pauverīti tu viņu sauktu.''

Pačekoju vecos albumus - nav nemaz tik Blekains tas viņu Bleks:

www.youtube.com/watch?v=-0GWJnRANdE...

www.youtube.com/watch?v=vtbAokbsMbM...
0
^ nu un kas tur tik neblekains? Normāls pirmā viļņa bleks. Ne jau viss bleks pēc Transilvanian Hunger izklausās. Nu ok, tas otrais gabals vēl varētu būt pa pusei desas kategorijā ierindojams.
0
Holy Martyr ļoti labs - episkuma mazāk, meideniskuma vairāk, bet spārda kārtīgi.
0
Stargazer kaveris ir vienkārši nožēlojams.
0
Es gan teiktu, ka tas ir stipri savādāks.
0
Ir jau savādāks, taču man kā lielam Rainbow cienītājam šis gabals liekas nebaudāms.
0
Uz oriģināla fona gan Mundanus Imperium, gan Dream Theater versijas nobāl.
0
Tas Septic Flesh tak i ble nežēlīgi labais. Var teikt, ka beidzot (pēc diviem pēdējiem ablomiem) Septic Flesh ir bekk. Ja jāsalīdzina, tad liekas tuvāk Revolution DNA + orķestris. Patīkami, ka tas orķestris nav izpists priekšplānā kā galvenais un/vai therionīgi kaitinošs.

Yeyeyeyeye! Viss vēl nav miris! :)
0
Piemirsu, tas Pyramid God čī čī baisi atsit galveno tēmu no filams "requiem for a dream".
0
Man arī patīk labāk par pēdējiem diviem, bet radikālas atšķirības jau nav. heh, vēl šodien taisni arī noklausīju, vai tik ne tai laikā, kad tu man zvanīji :D
0
Muzikāli huizin kas tur ir vai nē, bet radikālais noteikti ir tas, ka ir septic fleshiskais fīlings atpakaļ.
0
Tā kā man tik ''Ophidian Wheel'' un ''Communion'' ieper, tad laikam neesmu septiskā fīlinga piekritējs ;)
0
cik tagad drusku paklausījos, Rising gabals atgādina vecos laikus, tas raksturīgais gičas skanējums, trūkst tik teatrālais operešu vokāls..kaut visus albumus viņiem nepārzinu, bet viņus grūti ar citiem sajaukt..šajā forša tā pūtējstīgu simfonija kopā iet..
0
Tyr noklausījos,toch spārda. It īpaši I kovers....
Alestorm jaunais pagaidām nu tā,fonā der.
Nākamie rindā Portrait
0
Šeit laikam vēl nav pieminēts, ka Lento ir neeenormāli labs. Jaunais albis Icon spārda vnk nežēlīgi. Smags instrumentāls sladženieks, yeah! Es jau nu normāli uzsēdos.
www.youtube.com/watch?v=qLITVGEWf4E...
0
^ tīri tā neko , vienīgi prasītos vokālu.
0
Portrait izrādījās vistuvākais King Diamond daiļradei, kāds vien vispār ir dzirdēts :) tagad skaidrs, kāpēc tāds grupas nosaukums... Arī balss cenšas neatpalikt - vienīgi falsets nav tik, khmm, specifisks.

Stormwarrior varētu aprakstīt kā "vīrišķīgu Gamma Ray" :) Man tīri labi patika.

Alestorm fiška sāk garlaikot.

Satan's Host neaizrāva.

Tyr, kā parasti - ir gan labi gabali, gan garlaicīgi. Abi kaveri nav slikti.

@tolx, man ir aizdoma, ka mēs ņemam no viena un tā paša avota - to, kas tur parādās, tu pēc dienas apspried šeit.
0
Stormwarrior pēc 1x palicis atmiņā tik ar oldskūlīgajiem dziesmu nosaukumiem.

Izspiests jaunais My Dying Bride albums (2CD, veco dziesmu simfoniski ambientās versijas, ir pat opertante). CD3 gaidāms 10.jūnijā. Nez vai spēšu 90min to klausīties:

www.youtube.com/watch?v=VzCq_7QOdcY...
+1
Nespēju. Ceturtajā dziesmā uz miseni aizceļoja.

DoomSword tīri smuks. Tāpat Twisted Tower Dire.
0
mēģinu visu 3CD tagad ieklausīt... nez, pie attiecīga noskaņojuma varētu būt pat tīri ok...
0
Septic Flesh - I've got the music for the Great Masses

:DD
0
kautkā pēdējie TYR albumi galīgi neieper, šitai pat, klausāmākie gabali ir abi coveri...
0
es nez no kurienes tu,es no psychosydd nemu :D
0
^^ tyr nevar iepērt jo nav metāls tāpat kā korpiklaani, turisas, eluveitie u.c. tamlīdzīgie. jaunais MDB Evinta arī nav metāls, bet ja gribētos padepresoties - varētu uzlikt, labi vēnas grieztos pie tāda :D. lai gan poh, galvenais, ka tautai patīk

jūnijā gaidām jaunos Before the Rain, In Flames, Kauan un Absu jaunos ripuļus.

+2
Tu ko, vecīt ! In Flames un Kauan tak ar nav Metāls ...
0
Kā tad, atkal jau diskusija par tēmu «Tas ir metāls…» — «Nē, tas nav metāls!» Ja jau Tyr un Eluveitie nav metāls, tad jau Sōjaruun un Nokturnal Mortum arī nebūs, ja?
0
^^ piekrītu
0
Nokturnal Mortum tak ir Folk RAC

Sōjaruun gan jau kautkādi Igauņu fašisti.
0
^ Vikingi-vegāni - sojas rūna...
0
Nu, ja vegāni, značit *core.
0
Holy Martyr šoreiz lika žāvāties...
0
ROFL! Satikšu Sōjaruun džekus, pateikšu — latviski viņu nosaukumu iztulkojuši kā «Sojas rūna» :D
0
········ Tool - TBA
········ Exumer - TBA
········ Lost Dreams - Blinded By Rage
········ Dark Angels - Forever & Ever [EP]
········ Scelerata - TBA
········ Animations - TBA
········ Majestic Downfall - The Blood Dance
········ Stiny Plamenu - Výprava Za Pravdou Spíny
········ Summoning - TBA
········ Byfrost - Of Death
········ Echoterra - Land Of The Midnight Sun
········ Lost Sphere Project - Third Level To Internal Failure [EP]
········ Virgin Black - Requiem - Pianissimo
········ Wyrd - Death Of The Sun
········ Alice Cooper - Welcome To My Nightmare II
········ Carpathian Forest - Universal Evil
········ Adagio - TBA
········ A Life Once Lost - TBA
········ Avian - Midnight At The Tower
········ Chthonic - Takasago Army
········ Lyfthrasyr - TBA
········ Defender - TBA
03.06 Alestorm - Back Through Time
03.06 Falconer - Armod
03.06 Saxon - Call To Arms
03.06 Pain - You Only Live Twice
03.06 Axxis - 20 Years Of Axxis [DVD]
03.06 Angeli Di Pietra - Anthems Of Conquest
03.06 Seven Witches - Call Upon The Wicked
06.06 Barn Burner - Bangers II: Scum Of The Earth
06.06 Azarath - Blasphemers' Maledictions
06.06 Morbid Angel - Illud Divinum Insanus
06.06 Sky Architect - A Dying Man's Hymn
06.06 Abruptum - Potestates Apocalypsis
06.06 Ingested - The Surreption
07.06 Gigan - Quasi-Hallucinogenic Sonic Landscapes
07.06 Job For A Cowboy - Gloom [EP]
07.06 Tombs - Path Of Totality
07.06 Karma To Burn - V
07.06 Versailles - Onegai Kanaete Versailles [DVD]
10.06 Riverside - Memories In My Head [EP]
10.06 Origin - Entity
11.06 Pensées Nocturnes - Ceci est de la Musique
12.06 Suicide Silence - The Black Crown
13.06 Black Country Communion - 2
13.06 Skullflower - Fucked On A Pile Of Corpses
13.06 Noctem - Oblivion
15.06 Versailles - Holy Grail
15.06 In Flames - Sounds Of A Playground Fading
15.06 Blood Stain Child - ε Psilon
17.06 Symphony X - Iconoclast
17.06 Rhapsody Of Fire - From Chaos To Eternity
17.06 Sun Caged - The Lotus Effect
17.06 The Black Dahlia Murder - Ritual
19.06 Beherit - At The Devil's Studio 1990
20.06 Devin Townsend - Ghost
20.06 Sarah Jezebel Deva - The Corruption Of Mercy
20.06 August Burns Red - Leveler
20.06 Mater Monstifera - Na Zrcadlech Lží
20.06 Devin Townsend - Deconstruction
21.06 Jungle Rot - Kill On Command
22.06 Stream Of Passion - Darker Days
23.06 Draconian - A Rose For The Apocalypse
24.06 Sepultura - Kairos
24.06 The Quill - Full Circle
24.06 Cave In - White Silence
24.06 Running Wild - The Final Jolly Roger [DVD]
26.06 Kauan - Kuu..
27.06 Iced Earth - Festivals Of The Wicked [DVD]
28.06 Queensrÿche - Dedicated To Chaos
0
Devin Townsend - Ghost ir baigais čilauta muzons - ar metālu sakara nekāda. Bet man patika labāk par to otru ''Deconstruction''
0
nez, lai "Ghost" tā kārtīgāk ievērtētu laikam vēl neesmu sasniedzis pareizo stadiju. ''Deconstruction'' izklausās tīri ok, lai gan no Devina kunga laikam kautko tik feinu kā savulaik "Physicist" un "Terria" nesagaidīt. Vecums laikam... No otras puses, kars albums ir kautkāds experiments, interesanti klausīties. Bet visumā šitas onka man vienmēr ir licies krutuma iemiesojums.
--
Aaa, Sārai ar kautkas jauns būs, cerams kas labāks par iepriekšējo albumu kurš ja neskaita pāris smukus sympho motīvus kopumā tāds pavājš izklausījās. Itkā drusku turpinājās Angtoria iemītā taciņa bet kautkas pagalam nav sanācis. Bet Angtoria bij ļoti labs.
--
Abruptum....mjaaa... gaidu ar nepacietību.
0
Irāņu funerālā dūma akts 1000 funerals pēc 6 gadu klusēšanas ir izlaidis jaunu ripuli - Butterfly Decadence. Igneous Lips 2005.gadā bija izcils.

www.youtube.com/watch?v=NgZdVG8Xvlc...
0
Morbidus vienu reizi noklausījos un laikam vairāk arī netiks klausīts. Varbūt ar to elektronikas piešprici puikas vēlējušies padarīt ne-garlaicīgu ripuli , bet tik un tā garlaicīgs , iztiepts šķiet. Varbūt uz garīgo šis albis arī pavilktu, bet nu tad vajag labi padzerties alēnus.
Savukārt jaunais Shining gan ir pārsteigums. Neatminos, kad būtu shiningos dzirdējis tādus izteiktus, foršus soliņus dzirdējis kā trešajā gabalā iz jaunā albja. Tā nedaudz no bleķa uz kaut kādu progu bez maz vai pārgājuši. Visnotaļ interesanti.
0
Shining vienmēr ir bijuši labi soliņi. Re kur klipons arī uzfilmēts:
www.youtube.com/watch?v=KSNLnDH6tjA...
kkur šeit vai arī citā tēmā minētie Nade Sadek (Blasphemera jaunais proudžekts) ir labu labais, tā starp citu
0
a man mesjē Devina "Deconstruction" spārda pakaļu jau n-to riņķi no vietas, šamā labākais albums kopš Terria, imho... pat pamanījies Mikael Akerfeldt un Ihsahn pieaicināt pāris rūcieniem...
+2
Liturgy ! Kaut arī Skaņu mežā pirms gada likās pē, šitais man norauj jumtu

Liturgy jaunais Aesthetica, kaut arī jāatzīst, ka varu būt neobjektīvs, jo USBM ir kaut kā izvirzījies ilgstoši jau manos favorītos, lai gan, ja tā pavērtēt, tad trve tur ir smagi cietis.

www.youtube.com/watch?v=D2iwAAaEZvE...
0
Sepkultūra uzražojusi viduvēju kakuci, kurā ir pietiekami daudz no Thrash, lai dažs labs sāktu murgot par ''back to roots'', bet no nu-metal ar pa sūdam uzpeld. Kopumā - garlaicīgs albums.

PAIN tīri smuks. Videoklipa dziesma nedaudz izlec ārā, ar savu UDO stiliņu. Pēdējais gabals ir a la ''Slipin Away'' un iederētos jebkurā Hypocrisy albumā.
0
LOLWUT? Pareizi, Pain, neskaitot to vienu dziesu izklausās tieši tā, kā Pain visu laiku ir izklausījies, un tikpat maz arī iederētos jebkurā Hypocrisy albumā, ja nu vienīgi Catch 22. Man tiešām grūti iedomāties, kā Osculum Obscenum šitas iederētos :D Ja nu vienīgi tie bonus remiksi vatrētu iederēties, ja grib konkurēt ar Moebid Angel...
Ā, pirmajā gabalā arī korpiklānismi parādās, kas ar laikam mazliet netipiski.
0
Tu nesaprati - teicu, ka pēdējā dziesma (Season Of The Reaper) ir kā Slippin Away un iederētos jebkurā Hypocrisy albumā (nu, vismaz ar Pēci pie mikrofona) - šiem jau gandrīz katrā pa tādam mierīgajam ir:

www.youtube.com/watch?v=-UWtR340vCo...
0
Izskatās, ka blastbīti un bleķīks vokāls kļuvuši moderni - par Raspodiņa jaunajā albumā manāmi (Aeons of Raging Darkness dziesmā, kas vienīgā palikusi atmiņā). Bet albums, kā jau visi šo pēdējie albumi - slikts nav, bet diži nerullē. Jāgas atstāt nav, jo sagribot šos paklausīties, vienīgā dilemma būs - Legendary Tales vai Symphony of Enchanted Lands.

Falconer gan labs. Forši, ka zviedriski mauc.
0
Rhapsody of Fire - Aeons of Raging Darkness

www.youtube.com/watch?v=Ta_KhUa3O7Q...
0
Beidzot nonācu līdz Turisas. Iepriekšējie veikumi galīgi nepaķēra, laikam vienkārši nebija manā gaumē , bet šis ir kas negaidīti labs, varbūt pat izcils. Viennozīmīgi gada top10 būs.

www.youtube.com/watch?v=HpzhnIV7_Os...
0
Ir OK. Iepriekšējais vairāk patika.
0
Rhapsody of Fire - kas tas pa sūdu? :O
+2
Ja grupas nosaukumā ir tādi vārdi kā «rhapsody» un «fire», tad neceļas ause klausīties.
0
Arī ja ielikts pie 2011ā labākajiem? :)
0
Nē. Labāk paklausīties Frailty iepriekšējo CD.
0
Tas toč. Būs kādu dienu jāuzmet, sen nav dzirdēts.
0
:D
0
Rhapsody of Fire ir tas pats itāļu siera vīterotāju (swords 'n dragons 'n shit) kantoris, kas agrāk saucās vienkārši Rhapsody.
0
Hahahaha, labs. Ja muzōns sāk dzist, ta nosaukumā jāpiemet fire, āaaa :D
0
Tas nosaukums jau pirms gadiem 5 tika nomainīts - kautkāds čakars ir kopīraitiem sanāca.
0
In Dread Response - Embers in the Spiritless Void (2011) otrais pilnais albums.

www.youtube.com/watch?v=J7uXE1x-X7s...
+1
Viena no retajām mantām, ko bija vērts gaidīt gadus 4: Blood Stain Child - Epsilon (made in japan :D)
Gaidīšanas prieks + klausīšanās prieks = gada notikums :-)
0
^ izslēdzu pēc 40 sekundēm...
+1
Intars necērt diskometālu ;(
0
Atslēdzās pēc 40s ;-)
p.s. par gaumi nestrīdās.
+1
Nu ja. Strīdās par to vai strīdās par gaumi vai tomēr nē.
+2
Labu oldskūlo Desu uzcepuši Angļu DECREPID - Devoted to Death ( www.metal-archives.com/bands/Decrepid/3540... )

www.youtube.com/watch?v=UZZ6TWJLVlw...
0
Tiešām labs, tencinu par linku!
0
CD tā skaņa 2x labāka / biezāka.
0
Tas ir tas, ko Munky tev uzdāvāja?
0
Nē. Tas bij Caedere - www.metal-archives.com/bands/Caedere/10900... MA atsauksmēs daži rakstīja, ka ''best death metal album ever'' utt.

''I absolutely loved Caedere's 2003 debut fullength Mass emission, it spoke to me in ways records rarely do. I'd still hold the album as one of my favourite death metal records of all time''

Briekš brutālās Desas laikam labs, bet man tādi ne pārāk. Tāds Holandes Flaying.
0
········ SSS - Problems To The Answer
········ Meliah Rage - Dead To The World
········ Hammer Horde - Vinlander
········ Shadowside - Inner Monster Out
········ Luna Ad Noctum - Hypnotic Inferno
········ Armory - Empyrean Realms
04.07 Unearth - Darkness In The Light
05.07 Exhumed - All Guts, No Glory
06.07 Chthonic - Takasago Army
06.07 Anthem - Heraldic Device
10.07 Kekal - TBA [EP]
12.07 Decapitated - Carnival Is Forever
12.07 Cannabis Corpse - Beneath Grow Lights Thou Shalt Rise
12.07 Suicide Silence - The Black Crown
12.07 Dischord - Casualties Of War
12.07 Incubus - If Not Now, When?
15.07 Accu§er - Dependent Domination
15.07 Witchcurse - Still Evil [EP]
15.07 Manilla Road - Playground Of The Damned
16.07 Aeon Of Horus - Exile [EP]
18.07 The Living Fields - Running Out Of Daylight
19.07 Toxic Holocaust - Conjure And Command
19.07 Clinging To The Trees Of A Forest Fire - Visceral [EP]
19.07 Ringworm - Scars
19.07 Dying Fetus - History Repeats... [EP]
22.07 Communic - The Bottom Deep
26.07 All Shall Perish - This Is Where It Ends
27.07 Svartsot - Maledictus Eris
27.07 Michael Schenker Group - Temple Of Rock
29.07 World Under Blood - Tactical
29.07 Powerwolf - Blood Of The Saints
31.07 Neuroma - Extremophile
0
Pavisam sapisušie galvā - han to KAKAINO Incubus te liek ?

Visai oldskūlīgs mēnesis.

0
kā es iemanījos ''nah'' ačģārni uzrakstīt ...
0
MSG būs jāaplūr,Toxic Holocaust arī.
-1
tukšs mēnesis, teorētiski var iečekot Kekal
0
Loudblast - Frozen Moments Between Life And Death - smuka un smagnēja Melodiskā Desa Illdisposed / Kataklysm garā.

www.youtube.com/watch?v=tzY4Lf6DhMs...
0
Smuku gōtiskā rokmetāla albumu uzbliezusi Dārzamātes vokāliste: NeraNature - Foresting Wounds ( www.metal-archives.com/bands/NeraNature/35... )

www.youtube.com/watch?v=Gx2-Rj925sI...
0
^^ baigi Alastis atsit.
0
tie jau baigi Samael atsita, cik atceros
0
Faunam moš patiks šitāds Horror Death Metal - man tā blekmetāla bungmašīna kretinē:

Maximum Carnage - Killer Instinct [EP] (2011)

www.youtube.com/watch?v=3E8HF1pPkVA...
-1
Bļin, es jauno Decapitated tālāk par 5-to dziesmu nespēju klausīties. Mešuga kautkāda.
0
Tīri piedūrīgs singls no Powerwolf, klips arī ļoti kvalitatīvs.
Powerwolf - We Drink Your Blood bcove.me/65kuldxe
0
Jaunajam Decapitated nav ne vainas, tik bez Viteka un Kovana tas toč vairs nav tas Decapitated.

Zinu, šis nebūs trū, bet baismi labs ir Shels jaunais Plains Of The Purple Buffalo. Negribētos to saukt par postroku, jo tas nebūt nav standartizēts postroks / metāls / sludge. Vienkārši laba mūzika.
0
Ar Covanu jau ar vairs nebija tas Decapitated.
+2
Šon lieliskajā 5niekā bi jautājums - kas ir dekapitācija >:)
0
uzliku to Blood Stained Child... es ar parasti necērtu diskometālu,bet šitais vasaras vakariem kā kulaks uz acs.
Loudblast nu tā,man likās par vienmuļu.
NeraNature smuks,bet ne lielās devās.
netīšām ienācās Ambehr "Amber dreamland". Visnotaļ interesants veidojums,bet nepatika skaņa.Tāda sausa,pietrūka apjoma.
0
Lock Up jauno noklausījos vakar - neslikts, bet nekas īpašs ar nelikās.
0
News from www.neoandertals.com

"There are some very good announcements to make.

First, we would like to welcome REIVO ORAV on second bass into NEOANDERTALS. Built like a Neanderthal, Reivo Orav is a former kick-boxer and bass enthusiast who is the perfect addition to the band. Our rehearsals already sound insane with two finger playing bassists and we can't wait to bring this energy to the stage.

Secondly, as of 13th of April 2011, our second studio album entitled "Ebu Gogo Gutting the Child" is released through Kunaki. Inspired by Worm & Barnes and an article released in the "New Scientist", "Ebu Gogo Gutting the Child" explores the dark side of the little hunter hominid Homo floresiensis, who kidnapped human children to defile and eat them.
It was recorded from October 2010 up until Janauary 2011 and features Rain Pohlak on basses & vocals and Sandra Vungi on drums. Reivo Orav joined the band after the recording was done, so he does not play on this album yet. The artwork, mixing and mastering was done by Rain Pohlak.

Listen to the brand new two tracks from "Ebu Gogo Gutting the Child" via www.neoandertals.com

All the new lyrics are available at www.neoandertals.com

Bļin, ar diviem basiem būs vāks ... Bet albums bija kā jau Neoandertāļu albums - nedzīvajā īpaši nepaklausīsies.
0
Domas par dažiem jauniem un mazāk jauniem albumiem.

Symphony X ļoti sper. Dubultalbumus diez ko nemīlu, jo neizbēgami ir filleri un kritumi, bet šeit tādu tikpat kā nav.

X Opus ļoti cenšas tiem pakaļdarināt, bet, protams, tik labi nesanāk. nav to songwriting-skillu, nav... toties ir bungu mašīna.

Ļoti patika Thurisaz - The Cimmerian Years. Parasti gan šādai mūzikai eju ar līkumu, bet šiem, IMHO, sanāk.

Nejauši atradu divas dziesmas, ko ierakstījuši Tony Iommi un Ian Gillan zem nosaukuma Whocares, kādai labdarībai domātas. Abas ir baismīgi labas. Dažreiz pat saceros, ka Gilans varētu piekrist vēl kādu albumu ar Iommi uzbliezt. Piederu pie tiem retajiem, kas Born Again klausās biežāk nekā Dio gadus...

labi albumi sanākuši tādām grupām kā zviedru heavy/power Nail ar sieviški, japāņu Anthem, un vācu hard.heavy Private Angel. Arī Falconer ir jauks, kā parasti. Pagan's Mind sākums ir labs, uz beigām apnīk - tā viņiem parasti ir.
0
Falconer ir pat ļoti labs - lieliski, ka dzied zviedriski. Symphony X ir garlaicīgs - nevienas interesantas dziesmas. Anthem tik vakar noklausījos - liekas visai švaks. Labi, ka par Thurisaz atgādināji.

Angeli di Pietra ir tīri jauks un interesants Folkmetāls ar sieviešvokālu (bet ne tradicionālajā izpratnē - vairāk uz FolkPower velk)
0
Jaunais Forgotten Tomb ir lipīgākā infekcija šogad. Vairāki gabali ir reāli labi. Inovācijas - nulle. Paņemtas foršas štelles gan no pašu iepriekšējiem diskiem, gan industrijas kopumā un uzcepts foršs ripulis, kas manā top10 gadā visdrīzāk būs.

www.youtube.com/watch?v=nGe0rxeENXg...
0
Jaunais Cannabis Corpse ir vienkārši ĀĀĀĀĀ ku labs, griežas uz riņki jau nez kuru reizi. Priekš manis stabils pretendents uz gada TOP3 Death Metal albi, tagad jāgaida jaunie Necrophagist/Spawn Of Possession un Fleshgod Apocalypse ieraksti.
0
pa nakti tieši nogriezu Cannabis Corpse, otrreiz gan neklausīšos, jo močī tieši tā kā moči šāda death metal spēlējošas grupas, nekādas jaunrades, nekā tāda, kas nebūtu jau iepriekš dzirdēts. Albūma vāciņš gan patika. >:)
0
Nesen uzgāju austrāliešus - Khariot, kas šogad laiduši klajā savu debijnieku - Disymposium.
Patīkami, ka mūsdienās ir grupas, kas vairāk uzmanības pievērš muzikālajam materiālam nevis kristāldzidram ierakstam, jo tā skaņa nedaudz atgādina pašu spēkiem veiktu ierakstu, bet tas ne vienmēr ir traucējošs apstāklis. Šajā gadījumā tas, manuprāt, pat piedod īsto noskaņu.
Mūzons gan ir tāds - na ļubiķeļa:D
0
Šitie daudz tautiešus Rhapsody klausījušies un uzbliezuši Sympho Death Metal:

FLESHGOD APOCALYPSE - The Violation (2011)

www.youtube.com/watch?v=xjKyzwqIT7s...
0
Tīrais vokāls jau čist kā flower metālā. Bet tā jau itin stiprs, vismaz uz vienu dziesmu; nevar gan zināt, vai albuma garumā būtu intersantāks par pārējo olimpisko death metal varzu.
0
MMmmmm, īstenībā labs! Ja neskaita diegan klišejisko un standartizēto ģitāras solo — i rifi pavelk, i vokāli nostādīti… Un klips idejiski jēdzīgs.
+1
KAMBRIUM albums Shadowpath ir viens no labākajiem šogad.www.youtube.com/watch?v=KtxyDKeL5R4...
0
Beidzot novilku jauno Decapitated albumu — vot tā ir manta! Taisnība jau, ka velk uz Djent pusi, kas varbūt nav arī slikti. Albums ir priekš detuhas drusku netipisks, turklāt netipisks interesantā (nevis sacūkotā) veidā.
+1
Nez vai ir jēga sacīt, ka ir priekš detuhas netipisks, ja tā nav gluži detuha vairs. Darkthrone visi nākamie albumi pēc pirmā arī ir priekš detuhas netipiski :D
0
Labi. Izgriezīšu vēl pāris reizes cauri un tad uzrakstīšu konkrētāk! :D
-1
Noklausījos jauno Powerwolf. Nevarēju saprast, vai tas i jauns vai tas pats vecais.... pilnīgi nekādas atšķirības.

Par Cianide jau minēju detuhas tēmā.
0
BTW, piepildīju apņemšanos un uzrakstīju dažus pārdomātus vārdus par Decapitated jauno.

karametals.lv/albumi/43/Carnival_...
-1
Vai tad tā saucamais djent kā reizi uz apakšām nespiež? Citādi priekš kam tad viņiem tās astoņstīdzenes.
0
Cik esu novērojis, spēlē uz septītās (un astotās, kam ir) stīgas, ka prieks — vienīgi runa par to, ka pogas saskrūvējuši ģitārai un galvai tā, ka ārā nāk vairumā augšējās frekvences katrai dotajai notij, un apakšējās pieklusinātas. Līdz ar to, piemēram, mazās oktāvas C skaņai, izejot cauri visiem dzelžiem, drusku noņemsies nost apakšas, bet paliks vairāk augšas (cik nu tai konkrētajai notij vispār ir). Un ar otrās oktāvas C notiks tas pats attiecīgi, tikai, protams, kopumā sanāks šī Djent skaņa daudz izteiktāka :)

Kas spieda uz apakšējām frekvencēm, pilnīgi pretēji Djent ģitāristiem — tie bija nu-metāla ģitāristi, un arī tādi kā Dino Cazares, kas speciāli noskaņoja savas septiņstīdzenes vēl zemāk, nekā bija paredzēts. (Man vēl pašam ir t.s. baritona ģitāra — speciāli garāks kakls, kaut kas pa vidu starp standarta el.ģitāru un basu, lai var nogriezties zemāk par standarta skaņojumu.)

Ja godīgi, man personīgi tā Djent skaņa it nemaz nepavelk, toties es ļoti novērtēju un cienu viņu spēlētprasmes un kompozīcijas prasmes! :) Tāpēc arī reizēm ir vērts paklausīties.

0
Es arī Mešugu varu vienas dziesmas apjomā neiespringstot klausīties, bet pie trešās jau sāk šķebināt.

Par Powerwolf tāds pats iespaids kā Intaram

09.08 Trivium - In Waves
09.08 Goreaphobia - Apocalyptic Necromancy
09.08 Fleshgod Apocalypse - Agony
09.08 Diamond Plate - Generation Why?
09.08 Black Pestilence - Tradition Is Obsolete
05.08 Craft - Void
03.08 Dir En Grey - Dum Spiro Spero
02.08 Caïna - Hands That Pluck
02.08 Bury Your Dead - Mosh 'n' Roll

········ Against The Plagues - TBA
········ Thy? - TBA [EP]
········ Van Halen - TBA
12.08 The Morningside - TreeLogia (The Album As It Is Not)
12.08 Vader - Welcome To The Morbid Reich
16.08 Chimaira - The Age Of Hell
16.08 Today Is The Day - Pain Is A Warning
16.08 Yob - Atma
16.08 Revocation - Chaos Of Forms
19.08 Criminal - Akelarre
19.08 Ghost Brigade - Until Fear No Longer Defines Us
19.08 J.B.O. - Killeralbum
19.08 Nightbringer - Hierophany Of The Open Grave
22.08 Hackneyed - Carnival Cadavre
22.08 ICS Vortex - Storm Seeker
22.08 Leprous - Bilateral
23.08 Black Tide - Post Mortem
23.08 Slot - Break The Code
24.08 ShamRain - Isolation
24.08 Apostasy - Nuclear Messiah
25.08 Karelia - Golden Decadence
26.08 Edguy - Age Of The Joker
26.08 Skull Fist - Head Of The Pack
26.08 Anterior - Echoes Of The Fallen
26.08 Ilium - Genetic Memory
26.08 Arkona - Slovo
26.08 Bare Infinity - The Passage [EP]
27.08 Enslaved - Thorn [EP]
28.08 Blood Red Throne - Brutalitarian Regime
29.08 Gorgoroth - Under The Sign Of Hell 2011
29.08 L'Esprit Du Clan - Chapitre V - Drama
30.08 Shadowside - Inner Monster Out
30.08 Kittie - I've Failed You
+1
jau gandrīz divus mēnešus neko sakarīgu par 2011.nevarēju atkapāt un šeku reku šodien veselus 2 albumus uzreiz, kas jau no pirmās reizes rauj jumtu nost

Deafheaven - Roads to Judah

www.youtube.com/watch?v=IE6EXBJjliQ...

un Dirge - Elysian Magnetic Fields

www.youtube.com/watch?v=zGn3j-X9140...
0
Iespējams, vajadzēs nopirkt CD ar
Sabaton - World War Live-Battle Of The Baltic Sea [live] 2011

0
Par Trendkill Method jauno veikumu baigo slavas dziesmu jaunietis sarakstījis:
metalarea.org/forum/index.php?s=&...
-1
www.youtube.com/watch?v=baM27AS_vag...

nezinu vai šitais ir top2011 vērts, bet kā melodiskā desa man ir aizķērusies un pēdējo dienu laikā reizes 5 apgriezusies

jaunzēlandes puiki
+2
Kam patīk melodiskās desas Amon Amarth un mūslaiku Kaķuklizmas garā, varētu iet pie dūšas arī formācija West Wall. Skrūvju Metējs fiškas ar šur tur parādās.
www.youtube.com/watch?v=zp8ilg5-EFk...
0
Eu, bet šitie iespārda ! Sākumā baigi AA atsita, bet vēlāk ar kas interesantāks sāka nākt ārā.
0
labs :)
0
ANATHEMA orķestra pavadībā pārrakstījusi virkni veco gabalu - sanācis pat ļoti labi - žāvas man nenāk, atšķirībā no MDB veikuma. Sunset of Age ir vienkārši super !

''Falling Deeper''

1. Crestfallen 03:06
2. Sleep In Sanity 03:53
3. Kingdom 04:27
4. They Die 02:10
5. Everwake (ft. Anneke van Giersbergen) 03:05
6. J’ai Fait Une Promesse 04:22
7. Alone 07:15
8. We The Gods 03:01
9. Sunset of Age 07:39
38:58

Sunset of Age (2011)

www.youtube.com/watch?v=sGIwgzg1JqE...

Everwake (ft. Anneke van Giersbergen)

www.youtube.com/watch?v=HsV2e2JIsZo...

Falling Deeper continues where Hindsight left off. The album features brand new arrangements of songs and haunting melodies from our earliest days. It’s a mesmerising blend of the orchestral - majestic and at times ethereal - with beautiful vocal arrangements and our unique 'feedback' lead guitars, all centred around a grand piano and a huge rhythm section. All the layers work together to convey the haunting internal landscapes Anathema have become renowned for.

This is an album which we hope will excite old and new Anathema fans equally. A fresh musical and lyrical approach has transformed songs such as Crestfallen, Kingdom and Sunset Of Age. This record reveals how, even from the very start, the band wrote melodies which would always have a universal magic and emotional impact.

Another highlight of the album, Everwake, features the incredible voice of Anneke van Giersbergen and has brought a higher dimension to one of the band’s earliest and simplest acoustic pieces.

The record has been produced by Daniel Cavanagh and was recorded and mixed by Andrea Wright at the legendary Parr St Studios, Liverpool (where the likes of Elbow, Coldplay and Echo and the Bunnymen have also recorded albums). The orchestral arrangements are from Dave Stewart who worked so successfully with Anathema on We’re Here Because We’re Here.

Falling Deeper, in the words of Daniel Cavanagh, is:
''a nod to our past and a look to our future all at the same time, with a sound that is designed to transport you to the heart of the present moment.’’
0
Vakar , varbūt uz kārtīgā alus daudzuma fona, ļoti labi pie sirds gāja Turbid North pēdējais ripulis. Blice bliež tādu prog/tech detuhas miksīti , kas kā žanrs vēl nesen tīri labi uz nerviem krita, bet puikas kaut kā ļoti toleranti to tech. samaļ ar progu. Interesanti, ka puiši močī detuhu, jo dzīvojot Aļaskā , bleķi taisot būtu baigā bez maz vai vizītkarte.

www.youtube.com/watch?feature=playe...
0
bļe , aizmirsu piemetināt, ka pēc Metal-Archives datiem it kā albis skaitoties pie 2010 , bet nu čaļiem bijušas problēmas ar izdošanu , tāpēc tas tikai izdots 2011 vasaras vidū.
0
········ Venom - Fallen Angels
········ Steel Assassin - WWII: Metal Of Honor
········ Suspyre - TBA
········ Adrana - The Ancient Realms
········ Svartby - Elemental Tales
········ Lunatic Gods - Vlnobytie
········ Naer Mataron - Zhto O Oanatoe
········ Mournful Congregation - The Book Of Kings
········ Vile - Metamorphosis
········ Angelizer - TBA
········ Desdemona - TBA
········ Blut Aus Nord - 777 - The Desanctification
········ Picture - Warhorse
········ Messenger - See You In Hell
········ Devin Townsend - Ghost 2
02.09 Gorath - Apokálypsis - Unveiling The Age That Is Not To Come
02.09 Les Discrets - Les Discrets / Arctic Plateau [Split] [EP]
02.09 Saltatio Mortis - Sturm Aufs Paradies
03.09 Clinging To The Trees Of A Forest Fire - Clinging To The Trees Of A Forest Fire / Nesseria [Split] [EP]
03.09 Niobeth - Silvery Moonbeams
05.09 Derek Sherinian - Oceana
05.09 Dylath-Leen - Cabale
06.09 Exmortus - Beyond The Fall Of Time
06.09 Fantomas - The Director's Cut Live: A New Year's Revolution [DVD]
07.09 Concerto Moon - Savior Never Cry
07.09 Galneryus - Future Never Dies [EP]
07.09 Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events
09.09 Arch/Matheos - Sympathetic Resonance
09.09 Alice Cooper - Welcome 2 My Nightmare
09.09 Morifade - Empire Of Souls
09.09 Entrails - The Tomb Awaits
09.09 Einherjer - Norrøn
09.09 Sinner - One Bullet Left
09.09 Cipher System - Communicate The Storm
12.09 The Devil Wears Prada - Dead Throne
12.09 Primus - Green Naugahyde
13.09 Anthrax - Worship Music
13.09 Wolves In The Throne Room - Celestial Lineage
13.09 Anubis Gate - Anubis Gate
13.09 Pathology - Awaken To The Suffering
14.09 Marty Friedman - Tokyo Jukebox 2
14.09 Opeth - Heritage
14.09 Loudness - Eve To Dawn
15.09 The Stone - Golet
16.09 Haken - Visions
16.09 Arckanum - Helvítismyrkr
16.09 Almah - Motion
19.09 Taake - Noregs Vaapen
19.09 White Wizzard - Flying Tigers
20.09 Dragonland - TBA
21.09 Hatesphere - The Great Bludgeoning
23.09 Descending - New Death Celebrity
23.09 Hate Squad - Katharsis
23.09 Textures - Dualism
23.09 Subway To Sally - Schwarz In Schwarz
23.09 Scythia - ...Of Exile
23.09 House Of Lords - Big Money
23.09 Loch Vostok - Dystopium
23.09 Biohazard - Reborn In Defiance
23.09 Glorior Belli - The Great Southern Darkness
23.09 Amebix - Sonic Mass
23.09 Van Canto - Break The Silence
25.09 Eldritch - Gaia's Legacy
26.09 Myrath - Tales Of The Sands
26.09 Warbringer - Worlds Torn Asunder
26.09 Steven Wilson - Grace For Drowning
26.09 Nightrage - Insidious
26.09 Livarkahil - Signs Of Decay
26.09 Evile - Five Serpent's Teeth
26.09 Pain Of Salvation - Road Salt Two
26.09 Redemption - This Mortal Coil
27.09 Sebastian Bach - Kicking & Screaming
27.09 Mastodon - The Hunter
27.09 Rose Funeral - Gates Of Punishment
27.09 Brutal Truth - End Time
27.09 Rwake - Rest
27.09 Landmine Marathon - Gallows
27.09 Machine Head - Unto The Locust
28.09 Profane Omen - Destroy!
28.09 Thulcandra - Under A Frozen Sun
30.09 Brainstorm - On The Spur Of The Moment
31.09 Dragonfly - Non Requiem...
0
Townsend's ir aptracis .... Nesen vēl akustisko sūdu vāceli tak izdeva.
0
Wolves in the Throne Room jāgaida. Līdz šim tā grupa praktiski nav likusi vilties.

Un par Mastodon var teikt to pašu :D

Arckanum, Taake būs jāievērtē. Un noteikti arī Primus — redzēs, vai vecie jokupēteri ir tikpat spējīgi kā kādreiz!
0
Man galvenā interese par Dream Theater un Einherjer. Brainstorm, Van Canto, Scythia, STS un Anthrax ar jāievērtē.
+4
Kādu STS testēsi?
0
Treponema pallidum, bļin :p
0
White Wizzard jāievērtē, Anthrax un Evile arī.
ā,mosh arī Warbringer.
0
...un Dream Theater ir noplūdis.
+1
Opeth un Wolves In The Throne Room arii...
0
Sinner arī ir pieejams.
0
What say you?

Par Opeth esmu piesardzīgs optimists un jūtu, ka tas man vēl uzaugs. Drusku par lēnīgu un nemetālisku, nekā pierasts no šiem dzirdēt (pēc pirmās reizes: pag, kāds growls vispār bija? Laikam ne), bet tas nekas.

Dream Theater ir varens - pazuduši tie metalkōriskie rifi, saunds vairāk uz klasiskā DT pusi... arī šeit liekas pārāk lēnīgs un balādīgs vietām, un drusku par maz huku (āķu). Arī šis man uzaugs.

Sinner ir OK. "Back on Trail", pirmais HĪTS no šī albuma ir... dabūju meklēt pa netu, vai tas nav kāds man nezināma Thin Lizzy gabala kavers. Bet nē, tikai absolūti sperts no TL.
0
kkādus kōrus DT neatceros, bet albums nav slikts, bet par hukiem piekritīšu. Laikam ko daudzmaz līdzvērīgu ''Take the Time'' vai ''Pull Me Under'' vairs nespīd sagaidīt.
0
Kam patīk Iron Maiden,var paklausīties portugāļu Attick Demons albumu Atlantis,stipri līdzīgs.
0
kaut kādu vienu gabalu noklausīju, neimponēja.
0
bet par hookiem runājot - Tipton/Downing huk-meistarība ir pzdec pzdec.
0
K.K.Downing jau tagad ir aizgājis pensijā.
0
Viss albums Falls of Rauros

www.youtube.com/watch?v=ax7qTj0aA9A...

Wolves in the Throne Room vispār aizgājuši ambientā, kas gan nav slikti (laikam pēdējais WITTR albums, vismaz no Aaron intervijas tā var saprast), Opeth vispār ir aizgājuši uz jazzy, lai gan patīk tāpat

P.s. mūsdienās ar korpspeintiem un spikiem labu bleķi ir grūti uztaisīt, bet jāatzīst, ka frančiem Epheles tas ir izdevies

www.youtube.com/watch?v=zgoF_0IMsgY...

Septembris vispār pilns ar labiem albumiem

vēl jāsagaida Brutal Truth un Myrath
0
Brutal Truth jau ir nolādējams...

Einherjer patīkami pārsteidza.
0
jau ir ? Bruķikā dzirdētais episkais klucis iespārdīja !
0
Opeth jaunais ir tāds pats kā iepriekšējie - spēlē jau smuki, bat nekas nepaliek atmiņā. Turklāt tīrs Prog Roks.

Resnais vakar ieteica CASTLE ( www.metal-archives.com/bands/Castle/354032... ) ievērtēt - ar bābieti pie miķa. Klasisk oldskūlais okultais Dūms, bet vairāk metālisks salīdzinājumā ar The Devils Blood, Jex Thoth un Blood Ceremony

www.youtube.com/watch?v=OIPrDRJPZFE...

Bet daudz vairāk iepēra Castle komentāros minētā banda ARGUS ( www.metal-archives.com/bands/Argus/92314... ), kuru ar labu vārdu jau bija minējuši Intars ar WrongTale.

Kārtīgs Episkā Hevīša piejaukums pie Memory Garden / Spiritus Mortis štellēm. Atsauc atmiņā ne tikai Manilla Road, bet arī pa kādai Mustasch un Iron Maiden fīčai parādās.

www.youtube.com/watch?v=kV0pBYft920...

www.youtube.com/watch?v=MZ7D3q3--rA...
0
SPELLCASTER "Power Rising"
Jāpiemin kaut vai dēļ tā, cik reti šo stilu mūsdienās dzird, un īpaši jau labus tā piemērus. Tīrs Amerikāņu parauga 80-to speed/power metal. No vāciņa bildes līdz rifiem/solo un vokālam, viss kā 85-ajā. It kā nekā nedzirdēta un tomēr atsvaidzinošs un pievilcīgs.

www.youtube.com/watch?v=meHltvEENCY...
0
Oi, ļoti atvainojos! Kļūda.
Dziesmu sauc "Power Rising", bet albūmu sauc "Under The Spell".
0
Izklausās cerīgi. Šo stilu labā izpildījumā jau vienmēr reti varēja dzirdēt. Uz sitiena nāk prātā Hellstar, Steel Prophet, Cage, StormWarrior, Crystal Eyes, Iron Saviour, Destinys End
0
Bet Vader jaunais rādās sakarīgs esam. Labāks nekā pāris iepriekšējie.
0
Man tas vokāls ne visai, bet tā jau spēcīgi:

ANATOMY of I - Substratum - www.metal-archives.com/bands/Anatomy_of_I/...

www.youtube.com/watch?v=CFqpyBf7v6g...

Steve DiGiorgio Bass
See also: Charred Walls of the Damned, Faust, Funeral, Futures End, Memorain, Sadus, Scariot, Synesis Absorption, ex-Control Denied, ex-Artension, ex-Autopsy, ex-Freak Neil Inc., ex-Iced Earth, ex-Painmuseum, ex-Quo Vadis, ex-Sebastian Bach & Friends, ex-Testament, ex-Vintersorg, ex-Obituary (live), ex-Obscura (live), ex-James Murphy, ex-Death, ex-Dragonlord

Dirk Verbeuren Drums
See also: Phaze I, Powermad, Scarve, Soilwork, ex-Anaon, ex-Eostenem, ex-Nuclear Blast Allstars, ex-Taliándörögd, ex-Aborted, ex-Devin Townsend Project, ex-Headline, ex-Lyzanxia, ex-Mortuary, ex-Sublime Cadaveric Decomposition, ex-Sybreed, ex-Warrel Dane, ex-Devin Townsend (live), ex-Yyrkoon, ex-Artsonic, ex-Phazm

Michael Dorrian Vocals, Guitars
0
Man uz urrā iet jaunais Chrome Division, smukkiņš Ghost riders in the sky covers un vspār,hārdroks ir dzīvs.
0
Holandieši un detuha , uhh , tas jau toč jāievērtē būs.
-1
No Anthrax mazliet aplauziens, kačīgi tikai tie divi singli, bet kopumā nav pārāk slikts.
+2
Aplauziens? Tīri klausāms, kas jau ir labāk nekā cerēts, ņemot vērā, ka nekad īpaši nav Anthrax paticis. "In the End" un "Judas Priest" laikam visvairāk pieķēra.
+2
Jaunais Glorior Belli striimojams: www.decibelmagazine.com/featured/glorior-be...
stoner black :)
+1
Jaunais Myrath arī jau nosperams.
+2
Man pietika ar pirmajām divām Myrath dziesmām, lai saprastu, ka tas spārda ļoti platu un spalvainu mamuta aizmugurējo daļu.
ļoti spēcīgs pieteikums uz top 5 albumu šogad.
+1
Izsmeļoša recenzija par OPETH - Heritage :D - www.thatsnotmetal.com/2011/09/tnm-in-dept...
0
Nevaru nepiekrist izsmeļošajai recenzijai. Damnation personīgi liekas baigi labs , bet nu šitas jau ir pārforsēts.

Mastodon un Taake arī jau nosperams. Kaut kā pazudis viņiem tas groove , vai vismaz man tā liekas. Tāds kārtīgs progressive , tīri na ļubiteļa. Aj , jāturpina iekaifot no Crack the Skye.
+1
Taake ļoti patīkami pārsteidza. Tas nemaz vairs neizklausās pēc trvecultnorskblakmetal. Kaut kas savdabīgs un interesants.

Jaunais Myrath patīkama mūzička atslodzei , kad gribas nedaudz atpūsties no tremolopikingrifiem un blāstbītiem.

Paturpinot par Taake , še ir gabals, ar baigo pārsteigumu 3min20s. Kaut ko tik rēcīgu nebiju gaidījis.

www.youtube.com/watch?v=QKdSwyrpKxU...
+1
katrai sevi cienošai bandai jābūt savam bandžo spēlētājam ! citādi tas nav true'n'evil bluegrass
+1
Mastodon iet aizvien dziļākā šīzē nu jau ar katru mēnesi.

Plus — klipā redzamais galvenais varonis uz beigām atgādina Intaru…

www.youtube.com/watch?v=lAihDAJX8Ow...
-3
Mastodon par stonerīti pārtapuši ? Agrāk kautkāds kōršits tak gāja šiem vaļā, ne ?
0
Šits jau gluži nē, bija tāds stilu maisījums ar core piešprici, bet tāds diezgan progresīvs. Es gan pēc Leviathan neko no šiem neesmu klausījies.
0
Crack the skye no kōra piešprices ir diezgan veiksmīgi kristalizējies, vidēja tempa progs, kas vietām uz groove velk , bet nu jaunais albis ir vienkārši neizdevies uz iepriekšējā fōna. Tas pats, kas salīdzināt pimpi ar pirkstu.
0
Nepagūsti ne pakasīt galvu, kā Enslaved atkal kaut ko uzcepuši , gatavie darbaholiķi. Īsti laigan smadzenes nespēja uztvert tās abas jaunās dziesmas no EP , kaut kāds šīzīgs , nesaprotams mistrojums , bet nu Enslaved paliek Enslaved.
0
Pederasti ar EP izlaiduši - 3 koveri (Dead Can Dance, Depeche Mode un MDB) plus 2 gabali no splitiem un viens no bonusiem.

Labi ir jaunie Van Canto un Subway to Sally.

Smuks dūms no Norges - OMIT ( www.metal-archives.com/bands/Omit/35403298... ) ar SKUMRING vokālisti un ģitāristu + kekss no Funeral
0
Bet pimpis un pirksts taču ir diezgan līdzīgi - var būt stingrāki un ne tik stingri, var bāzt visādos caurumos... Pirmais pat dažreiz tiek pieskaitīts kā divdesmitpirmais pirksts!
0
Atšķirība tomēr ir.
Kad nogriezīs tev - tad manīsi...

PS. Myrath joprojām rīl, bet Subway to Sally ir jauks, Pain of Salvation ir ka gadās - lieliski gabali mijas ar WTF.
Noctis, kurš ir zināmā mērā Opeth pakaļdarinājums (tik no vieglās puses), ir miega zāles.
Omit arī likās pārāk vienveidīgs.
ne Leprous, ne Loch Vostok nekādi netiek uz extreme progmetal augstākā plauktiņa - ir labi, bet ne vairāk. Leprous ir labāk.

Toties ļoti gaidīts un neliek vilties Arch / Matheos kopdarbs Sympathetic Resonance. Ir krietna lidzība ar fantastisko divdziesmu, 30+ minūšu EP Twist of Fate.
Jaunais Redemption ir sakarīgs progmetāls, kā parasti. Arī Eldritch thrašīgais progs ir labs. Un Voyager ar.

Absu man visumā patika.

NO mazāk zināmām hard/hevy grupām iesaku paklausīties The Answer, Seven (stipri gan Brainstorm atsit) un Anubis Gate.

Ghost Brigade šeit nav minēts. Tīri skaists doom/death, uz jestro pusi (ak, melodic, vai ne?)
0
Eldritch visu jaukumu nogalina nīkulīgais vokāls
0
VAN CANTO - Primo Victoria feat. Joakim Brodén (Sabaton): www.youtube.com/watch?v=agWwSsCP6KI...
0
Nav tas sūds vēl nomiris? Dīvaini gan.
0
Joakim Broden?
0
Detuhas cienītāji var raudzīt ievērtēt holandiešu Supreme Pain jaunāko viekumu "Divine Incarnation". Apmēram tā varētu skanēt Malevolent Creation, ja viņi būtu no Eiropas; stils diezgan līdzīgs, blāstbītiem bagāts diezgan taisnvirsiena karametāls, lenākie posmi vietām raisa asociācijas ar Behemoth.
0
Ak jā, Sinister varbūt arī varētu būt atskaites punkts, turklāt pie vokāla ir tas pats Aad Kloosterwaard. Basu toties kaut kāda slovēņu beibe spēlē.
0
johaidī vecie zēni (Levin, Torn, White) sasparojušies un uzbliezuši vienu sasodīti labu disku ar tādu pašu nosaukumu - Levin Torn White.
Jau otro dienu iet uz riņķi, jā, metāla tur, protams, dikti maz, bet domāju kad ne vienam vien varētu pavilkt visai labi.
Turklāt, neskatoties uz savu cienījamo vecumu vīri nav ieslīguši sentimentālās atmiņās par 60 gadu beigām, bet spēlē ļoti mūsdienīgu, progresīvu mūziku ar krietnu devu psihodēlijas.
esmu starā!
0
eh, aizmirsu pievienot video
www.youtube.com/watch?v=mMHGGCixlss...
0
Charred Walls of the Damned CD iznācis - pēc 1x liekas tāda pati caurbira kā iepriekšējais.

Christ Agony ''NocturN'' kādam varētu patikt - nav standarta Bleķis. Tāds visai Desīgs
0
Jā, Charred Walls of the Damned atmiņā nepaliek, lai gan nav atspārdams.

Man patika jaunais Brainstorm "On the Spur of the Moment" - vietām tāds melodiskāks un vieglāks, nekā daži agrākie močītāji (savā žanrā, protams).

Krievu Meideni Ārija arī ir izdevuši albumiņu "Fēnikss", un tas nav slikts. Es teiktu, ka cenšas atgriezties pie saknēm - tai pašā laikā sper motīvus no pēdējiem Meidenu albumiem (skat. title track).

Kas jums patīk no Kreator, ko ir vērts mīlēt? Man bija kasetē Coma of Souls, un tas bija OK.
(Endless Pain toties ir vēēhhhh)
0
Es jau esmu untrue - mani mīļākie Kreator albumi ir Renewal, Endorama un Coma of Souls ar Violent Revolution. Flag of Hate EP labi spārda. Bet tā vairāk saruna slānītājmetāla tēmā.

Aria biju palaidis garām.

Pain of Salvation tāds pats draņķis kā Opeth. Ne tikai tāpēc, ka nav nekāds Metāls. King Crimson vanabiji, mātitavuaizkājiņas.
0
Par to Kreatoru runājot..., cik saprotu, tev raw & brutal thrash diez ko netīk, tad arī uz agrīnajiem albumiem nav vērts skatīties. Extreme Agression jau ir diezgan tuvu Coma of Souls. Cause for Conflict es vairs īsti neatceros, kāds bija. Tad tur biij apāris tie pajocīgie - Renewal un Endorama (Endorama jau vispār uz kaut kādu gotisko metālu velk). Nu un tad jau pēdējie 3 ir atkal thrash, bet tādi tīrāki un strukturētāki, ar atsevišķām melodeath iezīmēm - Violent Revolution, Enemy of God un Hordes of Chaos.
0
Outcast!!
0
Ā, nu ja, tas arī bij no tiem jocīgajiem.
0
es tik atceros, ka Outcast un Couse for Conflict man galīgi nepatika. Coma of Souls jau visai melodisks.
0
ā, bla:

07.10 As You Drown - Rat King
07.10 Skeletonwitch - Forever Abomination
07.10 Threat Signal - Threat Signal
07.10 Immortal Souls - The Requiem For The Art Of Death
07.10 Shy - Shy
05.10 Galneryus - Phoenix Rising
05.10 Aria - Феникс/Phoenix
05.10 Arida Vortex - Invisible Tension
04.10 Blotted Science - The Animation Of Entomology [EP]
03.10 Christ Agony - NocturN
03.10 The Answer - Revival
03.10 The Browning - Burn This World
01.10 Smargroth - Empyreal Cycle

•••••••• Voyager - The Meaning Of I
•••••••• Astral Doors - Jerusalem
•••••••• Chris Connelly - Artificial Madness
•••••••• Svartby - Elemental Tales
•••••••• Eyefear - The Inception Of Darkness
•••••••• Necrodeath - Idiosyncrasy
10.10 Halford - Live At Saitama Super Arena [DVD]
11.10 Fuck The Facts - Die Miserable
11.10 This Is Hell - Black Mass
11.10 Absu - Abzu
11.10 Five Finger Death Punch - American Capitalist
11.10 Charred Walls Of The Damned - Cold Winds On Timeless Days
11.10 Fuck The Facts - Misery [EP]
11.10 Immolation - Providence [EP]
11.10 Wednesday 13 - Calling All Corpses
11.10 Abigail - It Is The Night I Fear [EP]
11.10 Three - The Ghost You Gave To Me
11.10 Will Haven - Voir Dire
12.10 Insomnium - One For Sorrow
14.10 Archgoat - Heavenly Vulva (Christ's Last Rites) [EP]
14.10 Hypocrisy - Hell Over Sofia - 20 Years Of Chaos And Confusion [DVD]
14.10 Tsjuder - Legion Helvete
14.10 Eternal Gray - Your Gods, My Enemies
14.10 Graveworm - Fragments Of Death
14.10 Sólstafir - Svartir Sandar
14.10 Awake - Forever More
17.10 Echoterra - Land Of The Midnight Sun
17.10 Iced Earth - Dystopia
18.10 Alarum - Natural Causes
20.10 Eclipse Hunter - Unlimited Edition
21.10 Riot - Immortal Soul
21.10 ASP - Fremd
21.10 Visions Of Atlantis - Maria Magdalena [EP]
24.10 Cradle Of Filth - Evermore Darkly... [EP]
24.10 1349 - Hellvetia Fire - The Official 1349 Bootleg [DVD]
25.10 East Of The Wall - The Apologist
25.10 Russian Circles - Empros
25.10 Root - Heritage Of Satan
25.10 Junius - Reports From The Threshold Of Death
25.10 Halcyon Way - IndoctriNation
25.10 Carnifex - Until I Feel Nothing
25.10 Hammers Of Misfortune - 17th Street
25.10 Haken - Visions
25.10 Black Tusk - Set The Dial
26.10 Amoral - Beneath
26.10 Oranssi Pazuzu - Kosmonument
26.10 Black Sun Aeon - Blacklight Deliverance
28.10 XIV Dark Centuries - Gizit Dar Faida
28.10 Slartibartfass - Schwarz Verhüllt
28.10 Isole - Born From Shadows
28.10 Vallenfyre - A Fragile King
28.10 Lantlôs - Agape
28.10 Farsot - Insects
28.10 Descending - New Death Celebrity
31.10 The Rotted - Ad Nauseam
31.10 Metallica - Lulu
31.10 Krisiun - The Great Execution
31.10 Steel Panther - Balls Out
+1
tā neko mēnesītis ....

P.S. Metallica - Lulu :D
0
Graveworm jau ievērtēts, atzīts par labu esam.
0
Mīlu mazo metallicas Lulu!

07.10 Shy - Shy - normāls hārds
05.10 Galneryus - Phoenix Rising - kā jau japāņu power
03.10 The Answer - Revival - IMHO, viens no labākajiem hard/heavy, ko esmu beidzamā laikā dzirdējis. Varbūt ne jau kas izcils un klasisks, bet visos gabalos pa odziņai.
•••••••• Voyager - The Meaning Of I - patika. Tāds dusmīgāks

21.10 Riot - Immortal Soul (savādi, bet viņu 1990s albumi man patika visvairāk... )

25.10 Hammers Of Misfortune - 17th Street (esmu piesardzīgs)

0
Ē, jauns Root? Vēl bez tā šis tas arī ir, ko principā derētu ievērtēt.
0
Steel Panther - Balls Out - an ultimate tribute to Don's Neonz Sangria !
0
Immolation jau nočiepjams. Spārda tik pat stipri kā Majesty and Decay.
+1
Solstafir jau nočiepjams. Pēc Kōld necerēju kaut ko tik labu, ja ne vēl labāku sadzirdēt , vadoties pēc pieejamajiem gabaliem iz youtube , bet ir necerēti labs. Varbūt nedaudz par daudz tā "mierīgā".
0
Neviens kaut kā nav jauno Machine Head pakomentējis. Man jau liekas, ka tas ir vienkārši izcils veikums, gada albums pavisam noteikti. Es pat salīdzinātu ar Metallicas Black albumu.
Vēl Rise to Remain ir stipri labs - jaunais Dikinsons dzied aizvien labāk.
0
Iced Earth is here. Vokāls ir vairāk nekā kompetents, IMHO - varbūt pat pārāk līdzīgs Matt Barlow. Arī mūzika ir tīri laba.

Bet no Kreatora papildus iepatikās "Enemy Of God". Noskatījos arī Get Thrashed (beidzot!) Dažas grupas paslīdējušas garām (un man thrash tīri labi gāja pie sirc), būs jāpaklausās.
0
Jaunais Insomnium - One For Sorrow ir dabūjams. Nez, esmu noklausījies tikai sākumu, bet jau liekas stipri līdzīgs iepriekšējam.
0
to nav ne mazākās vēlmes ievērtēt.

IE vokāls baigi jau uz Barlovu spiež, bet ir labs. Reizēm Helfordiskus spiedzienus paliž. Muzons labs, bet līdz pirmajiem albumiem tāpat neaizvel.
0
Ukraiņu vienpatim Raventale tīri foršs jaunais albis sanācis. Jau aizmirsies kā skan vecie , bet šitas jaunais tiešām atmosfērisks , "на душу" kā saka.
0
Jaunais Graveworm albums vēl nav iznācis, bet treilerītī fragmenti ir diezgan kačīgi:
www.youtube.com/watch?v=ZcypFcy7rnY...
0
labrīt! jau divas nedēļas kā novelkams. klipons ar jau uzražots:

www.youtube.com/watch?v=1-ZEJxibLrU...
+1
Vai ta Gravewormu vispār ir vērts klausīties?
0
normāls (melodiskais) Desinieks
0
Laikam manējā iekšējā būtība atgrūž šo žanru - cik nu klausīts, Graveworm licies diezgan derdzīgs pasākums.
0
^He he , man līdzīgi. Būtībā, ja kāds čoms, šeiten vai MA neizsaka plašāku viedokli par kādu no melo-desas jauno/veico veikumu , tad nemaz negribas urbties cauri un meklēt tos krutos albjus. Tomēr, katrā žanrā jau ir tādi , kas vienkārši nevar nepatikt , par piemēru kaut vai tie paši Hypocrisy , nu neticu, ka kaut viens ripulis tev netīk vai arī Amon Amarth , Dark Tranquillity. Pašam laigan tikai viens gabals tā pa īstam ieper Dark Tranquillity, bet nu tomēr , daudzi tur saredz kaut ko vairāk. :D
0
Hypocrisy pēdējais posms sākot ar -Into the Abyss- ir visai kakains
0
Nemācēšu oponēt , jo nesaista Hypocrisy mūzika , tik vien to, ka daudzi ķipa iefano par viņiem. Pašam uz kompja mētājās - abducted , nu normāls ripulis. Roswell 47 vēl aizvien liekas vareni labs gabals.
0
mSPW, Amon Amarth patīk jau diezgan. Paši jaunie albumi gan tā ne visai, bet visā visumā patīk.
Hypocrisy nav sevišķi gadījies klausīties, bet Dark Tranquility taisni riebj (cik nu ausis spēja to turēt).
0
Nu redz, man ar tīk Hypocrisy, Graveworm, jo viņiem nav tāds sauss metāls, bet ar melodiskuma piešprici un tai pat laikā growls tīri baudāms. Dark Tranquility mazās devās ir ok.

Par Graveworm. Es jau naivais domāju, ka iznāks 14.oktobrī un tad arī varēs novilkt :D
0
Aj , oftopiks jau aiziet , bet nu par DT runājot , man arī viņš īpaši neiepēra , arī blomē 2007 viņus 5min. paklausījos un aizgāju dzert tālāk , bet nesen draugs iedeva paklausīties no 2007.gada albja gabalu - The Mundane And The Magic un man viņš patika , laikam vienīgais gabals no viņu repertuāra , bet nu kā te augstāk jau teica - mazās devās ir ok , fōnam.
0
Man kopumā In Flames daudz vairāk tīk, bet DT pirmie pāris albumi ir žanra klasika. No tālākajiem tik ''Projector'' un ''Damage Done'' iespārda. ''Heaven'' ar labs. Tāpēc biju pārsteigts, ka Bruķikā šie iespārdīja, ka maz nelikās. Festa labākā blice bija, ja pareizi atceros. Vismaz viena no.

www.youtube.com/watch?v=-MFVig-ae94...
0
Insomnium ir forša popsudesa sanākusi - patīk neuzspēlētā divbalsība lielā daļā tracku. Kaut kā viņiem tas diezgan ok sanāk, nevis kā black sun aeon, kam tomēr gejiski izklausās.
+1
Jau laiciņu iznācis interesants side-projekts čaļiem no Drudkh. Nespēju saprast, kā viņi var tik produktīvi strādāt, jo neskaitot Drudkh , šis jaunais - Old Silver Key , tad vēl Blood of Kingu, Astrofaes. Nav nekāds smagucis, bet nu ja jau MA stāv iekšā , tātad gluži viegls sūds nav. Zināma piegarša no pēdējā Drudkh ripuļa , post-bleķis, kur bleķa esamība vietām pat ir ļoti apšaubāma un kā moderni tagad teikt - klāt arī shoegaze , kas man sākotnēji šķita kā žanra apzīmējums kaut kādām austrumu valstīm vai tml. . Labi, ka ir māte gugle. :D

www.youtube.com/watch?v=7WDGTrsxFqc...

+1
Laikam emocijas, bet ir iznācis jaunais Gods Tower 'Steel Says Last' (wow)!!!

0
"jaunais" laikam gan jāliek pēdiņās šajā gadījumā.
0
Ilgi gaidītais :-)
0
Ko lai saka, krietni gan!
0
Nu un ko tauta par šo Gods Tower veikumu teiks? Paklausījos reizes 2-3 un secinājums tāds - vecās, pārspēlētās dziesmas labas, bet jaunās šķiet diezgan neizteiksmīgas.
Taču esmu apņēmības pilns paklausīties vēl :)
0
cik sapratu, visas ir vecas
0
Nu tad beidzot, 7 gadu gaidīšana bija tā vērta:

Alarum: “A mechanism that produces awareness”.
Heavily influenced by pioneers Cynic and Atheist, Australia’s ALARUM are one of the very bands in today’s metal scene wrirting jazz-infused, progressive, technical death metal(as they blend all forms of metal alongside rock, jazz, latin and fusion.). Their newest album, Natural Causes, is their first new release in seven years and as fans will find out, it is well worth wait.
0
^^ var jau būt arī tā, vien tās citas nebija īsti dzirdētas.
0
^^ spēlēt jau prot, bet tas vokļists kretinē (visos veidos):

www.youtube.com/watch?v=Of4aBnQIAlg...

Pie influencēm gan jau ka Alchemist ar varēja minēt.
0
Kā reizi tikko biju iemetis MA aci pie šitās relizēs. Baigais juceklis šķiet. tiripiri un nekas vairāk. Laikam vēlāk jāpārklausa.
0
Visas GT dziesmas nav vecas. Anyway, vairāk nekā pusi agrāk nebiju dzirdējis (un nosaukumus redzējis). Labs, labs pagan-power metāls. Pat ļoti labs.
0
Cik saprtu, visaas sen jau bija sarakstītas un tik daļa publicētas.
0
Amebix klucis vaardaa Sonic Mass... ideaali
www.youtube.com/watch?v=HzTP0HXjs88...
-6
Japāņu grupai SIM tāds normāls gabals padevies,albums saucas SEEDS OF HOPE
www.youtube.com/watch?v=vyUMYYc8lxU...
0
Pat ezim skaidrs, ka katram normālam (ha, ha) hipsterim (vai hipsterei) kolekcijā jābūt Bjorkas jaunajam murgojumam, un ne tikai tāpēc, ka metrs Grēviņš uzrakstījis par to recenziju, kuru noslēdz ar vārdiem: ''Noticis neizbēgamais - ar šo albumu dziedātājas daiļradē forma ir guvusi absolūtu uzvaru pār saturu... Bez paskaidrojumiem!'', bet arī tāpēc ka:

''The album is "partly recorded" on an iPad and, as well as a standard CD release, will be released in the form of a series of apps. Biophilia will be the world's "first app album" in collaboration with Apple. Björk has described the project as a multimedia collection "encompassing music, apps, internet, installations, and live shows". Material from the album debuted during a concert series which was held in the summer of 2011 at the Manchester International Festival.''
0
Tas nepārsteidz.
Bet...
s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/i...
0
^^^^ Par Amebix gabalu reāli mute vaļā, tik tiešām! Kaut nu tas nebūtu vienīgais labais gabals albumā :)

Plus — klipa sižets tā kā no Raiņa «Zelta Zirga» bezmaz ņemts :D
0
^^^^ tā normālā jāpāņu gabala dēļ man diareja (kaut kāds Linikn Park) sākās. vajag uztaisīt speciālu sadaļu rolim, jo viņa gaume ir vienmēr ļoti savdabīga

+1
bet atgriežoties pie 2011, iesaku nočekot jauno Oranssi Pazuzu, izklausās ne tik slimi kā Muukalainen Puhuu, bet anyway

www.youtube.com/watch?v=5FG_WX3o_LU...
0
Venom -Punk`s Not Dead noklausāms -www.metalhammer.co.uk/news/exclusive-new-...
+1
Nu hz , hz par to Amebix. It kā graduē kā thrash/crust. Diemžēl ne crust , ne thrash es nesataustīju, kur nu vēl to sajaukumu. Kaut kāds post-metāls/roks likās.
0
^ Jā! Tā ir! Bet, neatkarīgi no tā, ko šie tur sacerējuši, zajebis kas pa albumu…
0
starp citu, Megadesa un Valentīnafairs jau sperami
0
Diez ko nepārliecinoši tie viedokļi bija MArea par Megadesu.

Tāpat arī jaunais Black Sun Aeon noraujams. Nu nezinu , iepriekšējais gan materiāla kvantitātē , gan arī kvalitātē šķita baudāmāks , bet arī jaunajam īsti nav ne vainas , vienīgi prasītos vairāk dziesmu. Par izbrīnu sieviešu vokāls pāris gabalos likās ļoti atbilstošs un klausāms. Taču kaut kā pazaudējuši to doom nedaudz un piešpricējuši meloģiku vairāk.
0
Tikko izdomāju pačekot BSA, bet sākot ar iepriekšējiem ripuļiem. Pāris video gabali liekas labi.
0
No iepriekšējiem veikumiem prātā palikušas divas pēc nos. tuvas dziesmas:

www.youtube.com/watch?v=PMJowVq2cUQ...

www.youtube.com/watch?v=KrYhuUxAfBM...
0
Nezinu kādi ir vecāki veikumi , bet jaunais Insomnium tīri labi iet iekšā.
0
necērtu, kas tādam viduvējam Sentenced pakaļdarinājumam tādas deferambas MA sarakstījis - man nav ne mazākās vēlmes jauno klausīties
-1
Tas black sun izklausās pēc swallow the sun, tikai biki švakkāks :D
0
^^A kuru tad tieši ripuli viņi atsit no Sentenced ? Es te pāris ripuļus paklausījos atskaitot debijnieku , ņi smakas no melodesas.
0
Prieks ka atdzimst Running Wild,jaunais albums iznāks nākošgad aprīlī.PeterisP gaumei jau tas nederēs,cik saprotu viņš vēl sēž uz poda.
+2
^obizhaesh :) kasete ar disku Under Jolly Roger un atbilstošu uzšuvīti tika pirkta Mežciema biržā 1988.gadā
0
^ laikam sad irsu, tas tomer bija 1990 :D
+1
Jaunie Megadeth un Valentynfire (jebkāturbij) pa 4x noklausīti - ir jau OK, bet nekā atmiņā paliekoša, lai būtu vērts atstāt. Megadesa centusies uzbliezt ko līdzīgu ''Rust in Peace''. Reizēm velk uz to pusi - soliņi smuki trāpā, bet ko tas līdz, ja nav atmiņā paliekošu gabalu. Tas pats par ar britiem (kas gan vairāk uz Holandes Desu velk) - ir momenti, bet ja tur nebūtu slavenu čibuku, tad neviens i nepamanītu šos.
0
Vallenfyre kurina labi.
0
Jauno Vader neviens nav klausījies?
0
nu katrā ziņā baigi labs.
0
āāābļa, es tak viņu novilku, bet aizmirsu! Paldies, Murgoni! \m/
0
ieraksti te pēc tam kko. man interesē vai man vienīgajam šis šķiet labākais vader albums kāds jebkad iznācis.
0
jau lieku austiņas virsū!
0
Labākais varbūt gluži nav, bet kopš Litany labākais gan varētu būt. Tiesa gan, Revelations sen nav klausīts, tas ar bija labs, cik atceros. Bet par pēdējiem 3 šis jaunais toč ir labāks. Laikam svaigas asinis bandā ir nākušas par labu. It kā ir tas pats Vader pēc visām pazīmēm, bet liekas, ka izrāvušies no atgremošanas loka.
+1
Vallenfyre arī vidaku uzcepuši. www.youtube.com/watch?v=ibetDfGWOFo...

Vispār tas gabals galīgi nepārlieciena (jā, neesmu albumu vēl novilcis, un izskatās, ka arī īpaši uz to neiespringšu). Izklausās pēc samērā standartizētas zviedru desas, tikai bez kārtīgiem rifiem...
0
pag, Vader ... jūs par to, kuru nesen izdzēsu ?
+1
Imolācijs arī kustbildi sataisījis. Lika man atcerēties, ka esmu nepiedienīgi atlicis tā jaunā EP klausīšanos, jo spārdīt jau spārda kā Imolācijam pieklājas.
www.youtube.com/watch?v=KFimlFRqQhA...

0
Imolācijai šīm EP drausmīgi skaļas bungas, nekā cita īsti nedzird, sevišķi, ja klausās visas dziesmas, beigās paliek tikai bungas un vēlme pēc "stop"
0
01.11 Megadeth - Th1rt3en
01.11 Throne Of Katarsis - Ved Graven
········ Kenos - Nightrain To Samara [EP]
········ Opera IX - Strix Maledictae In Aeternum
········ Mourning Caress - Deep Wounds. Bright Scars
········ Iron Fire - Voyage Of The Damned
········ Waylander - Kindred Spirits
········ Coldworker - The Doomsayer's Call
········ Obliteration - TBA
02.11 Metsatöll - Ulg
02.11 Mokoma - Varjopuoli
04.11 Arryan Path - Ira Imperium
04.11 Lost Dreams - Blinded By Rage
04.11 Animals As Leaders - Weightless
04.11 The SLoT - F5
07.11 Night In Gales - Five Scars
07.11 My Dying Bride - The Barghest O' Whitby [EP]
07.11 Paradise Lost - Draconian Times MMXI [DVD]
07.11 Autumn - Cold Comfort
08.11 Leviathan - True Traitor, True Whore
08.11 Rush - Time Machine 2011: Live In Cleveland [DVD]
08.11 Mournful Congregation - The Book Of Kings
08.11 Ghoul - Transmission Zero
08.11 Condemned - Realms Of The Ungodly
08.11 Gnaw Their Tongues - Per Flagellum Sanguemque, Tenebras Veneramus
09.11 Se, Josta Ei Puhuta - Musta, Kylmä, Syvä Ja Samea
11.11 Thy Catafalque - Rengeteg
11.11 Haemoth - In Nomine Odium
11.11 Shining [NOR] - Live Blackjazz [DVD]
11.11 Nocte Obducta - Verderbnis (Der Schnitter Kratzt An Jeder Tür)
11.11 Blut Aus Nord - 777 - The Desanctification
11.11 Cynic - Carbon-Based Anatomy [EP]
11.11 Agrypnie - Asche [EP]
11.11 Esoteric - Paragon Of Dissonance
11.11 Sonata Arctica - Live In Finland [DVD]
11.11 Eclipse Hunter - Unlimited Edition
14.11 Motörhead - The Wörld Is Ours Vol. 1 - Everywhere Further Than Everyplace Else [DVD]
14.11 Marionette - Nerve
15.11 Encoffination - O' Hell, Shine In Thy Whited Sepulchres
15.11 Vile - Metamorphosis
17.11 Nemesea - The Quiet Resistance
18.11 Eisregen - Madenreich [EP]
18.11 Dragonland - Under The Grey Banner
18.11 Coronatus - Terra Incognita
18.11 Iron Savior - The Landing
18.11 Mortal Sin - Psychology Of Death
18.11 Mastercastle - Dangerous Diamonds
18.11 Ancient Bards - Soulless Child
18.11 Illnath - Third Act In The Theatre Of Madness
18.11 Milking The Goatmachine - Clockwork Udder
21.11 Soul Secret - Closer To Daylight
21.11 Krux - III - He Who Sleeps Amongst The Stars
21.11 Andromeda - Manifest Tyranny
22.11 Vektor - Outer Isolation
22.11 Forteresse - Crépuscule d'Octobre
25.11 Souldrainer - Heaven's Gate
25.11 Theocracy - As The World Bleeds
25.11 Crossfade - Secret Love
25.11 Mystic Prophecy - Ravenlord
25.11 Nucleus Torn - Golden Age
26.11 Cardamon - Sun As Never
28.11 Voodoo Six - Falling Knives [EP]
28.11 Enid - Munsalvaesche
28.11 Ulver - Live In Concert: The Norwegian National Opera [DVD]
28.11 Arena - The Seventh Degree Of Separation
28.11 Venom - Fallen Angels
28.11 The Man-Eating Tree - Harvest
29.11 Royal Hunt - Show Me How To Live
29.11 Vengeful - Vengeful
30.11 Soziedad Alkoholika - Cadenas De Odio
30.11 Nightwish - Imaginaerum
+4
WTF is this ?

VILDHJARTA - Benblåst

www.youtube.com/watch?v=drALbzXjHK4...
0
uh, klips smukiņš - baigās zemapziņas vīzijas.
0
Starp citu, Vildhjarta ir viena no tām grupām, kuru derētu uzaicināt uz Latviju. Kamēr nav kļuvusi baigi pieprasīta un neprasa attiecīgu honorāru.
+1
uz akustisko ''Alā'' ?
-2
Grupai The Embodied iznācis debijnieks ar tādu pašu nosaukumu,pirmo reizi noklausoties likās diezgan sakarīgs.www.youtube.com/watch?v=604oDwqgXek...
+1
šitais te MDB 27 min gabals ir pēdējais, kuru es no MDB gribēšu klausīties. Atgriezīšos pie viņu 1990s daiļrades un tur arī palikšu.
Kā var uztaisīt tik garlaicīgu dziesmu, tas ir grūti aptverams.

Orphaned Land DVD Audio versija ir satriecoša.

Astral Doors un Riot jaunie albumi ir iesakāmi. Megadeth diez ko nepavilka, bet nebija pārāk slikti.
0
...toties kanādiešu Cholera veikums - austrumniecisks progressive death ar tehnisku piešprici un dziesmām vidēji ap 10 min - ir itin jauks.
0
^^ tikko noklausījos O Vitbiju, klasisks MDB, darbā kā fons ir OK, diemžēl MDB sevi ir izsmēluši un uz jauniem briljantiem var necerēt kaut faktiski tādu jau nav bijis kopš Songs Of Darkness, Words Of Light
0
šobrīd skan 3x - tā kā man Doom nozīmē interesantu / emocionālu mūziku, nevis stieptas, garlaikotas gaudu skaņas, tad ir labs kandidāts misenei.

Krisiun jaunais gan priecē. Varētu būt iepriekšējā gāzēja līmenē, bet kopumā nedaudz lēnāks.

Thurisaz ļoti daudzveidīgs un smuks albums sanācis. Pāris gabali mierīgi pie Doom Metal pieskaitāmi.
0
Jā, man arī Thurisaz baigi iespēra. Iepriekšējais albums vispār bija top tai gadā.
0
Noklausījos Venom - Hammerhead singlu. Papildus Punks Not Dead, Hammerhead
un Hail Satanas liek man domāt, ka šis nu gan būs mans 2011 gada mīļākais albis.
0
Varēja jau spēcīgāk nobliezt, bet kopumā OK:

www.youtube.com/watch?v=E319AWgG_GM...

Draconian Times MMXI (DVD, November 7th, 2011)

1. Enchantment
2. Hallowed Land
3. The Last Time
4. Forever Failure
5. Once Solemn
6. Shadowkings
7. Elusive Cure
8. Yearn For Change
9. Shades Of God
10. Hands Of Reason
11. I See Your Face
12. Jaded
13. Faith Divides Us, Death Unites Us
14. True Belief
15. One Second
16. Say Just Words
17. Rise Of Denial
18. As I Die
+1
Kas ta tas pa šļāģeri ar ģitārām?
0
Venom - Hammerhead un Hail Satanas singli liek man domāt, ka albums būs tāds pats neizteiksmīgs snoozefests kā jau sazin cik pēdējie viņu ražojumi.
+5
Bet Metsatoļiks ir prikolīgu klipu uztaisījis:

www.youtube.com/watch?v=dC3Q9q4cRZA...
0
Labs labs tas klips. Nāra ar tā neko :)
+2
ja reiz visi postē jutjubi... Orphaned Land DVD treileris:

www.youtube.com/watch?v=a0KiB1wQ2ZY...

Igauņi, btw ir garlaicīgi.
+1
^ hahaha
0
žīdu Skaifordžers normāli iespārda - būs jānovelk.

P.S. tas pidrons brillītēs ir Porcupine Tree dibinātājs (šie Opeth kā iesildītājus mēdz izmantot)
0
Apsveicam Masteinu, Ellefsonu un pārējos visus abus Megadeth dalībniekus — vienā nedēļā iznākot viņu jaunajai platei TH1RT3EN un Lou Reed/Metallica «šedevram» Lulu, Masteinam izdevies beidzot pārspēt savus sen izbijušos biedrus ne tikai kreatīvi, bet arī komerciāli. Megadeth albums debitējis Billboard topā 11. vietā, Lulu — 36. vietā. Tas laikam šo to parāda, ko tauta domā, pat ja Billboard 200-nieks kā tāds pie vienas vietas.
0
no MA:

The case against innovation. (Pilot episode) - 0%
The absolute nadir of human creativity - 0%
Not even worth pity - 5%
There is no excuse this time - 25%
0
Vēl nu tikai pamanīju, ka mēnesi atpakaļ iznācis Wayne Static soloalbums «Pighammer». Normāls industriālais roks, ne tik kruts un ass kā Static-X pirmajos albumos, bet priekš sololabuma OK. Visādā ziņā turpina no tās pašas vietas, kur Cult of Static beidzās — mīkstāk par Ministry un cietāk par, sacīsim, No Big Silence vai KMFDM. No piecām zvaigznītēm trīs var likt. Ņemot vērā, ka no industriālā metāla nekas baigi jēdzīgs šogad nav iznācis, tad ir klausāms.
+1
Runājot par "Lulu", ja tā vieta Billboard topā neko daudz neizsaka, tad pārdošanas apjomi gan: pirmajā nedēļā 13 000 (kas protams, būtu vairāk kā pieklājīgs skaitlis absolūtajam vairākumam metālbandu, bet te tomēr ir runa par vienu no pasaules pelnošāko grupu top 5), kamēr Death Magnetic pirmajā nedēļā tika notirgots 490 000 eksemplāros, arī St. Anger bija ap 400 000.
0
Te gan jāatceras, ka LULU nav metlas elbums, bet gan padzīvojuša vīreļa plate ar pavadošo lauku kapellu :D
+1
«Lulu» izrādās esam dubultalbums. Kā zināms, tad Billboard visus dubultos CD uzskaita kā divas pārdotas kopijas, tāpat arī visas plates — piemēram, ja Nine Inch Nails «Ghosts I — IV» ir satilpināts uz četriem viniliem, tad viena pārdota kopija tiek pieskaitīta kā četri ripuļi. No tā izriet, ka «Lulu» par iegādes vērtu fiziskajā formātā uzskatījuši tikai apmēram 6500 cilvēki. Ņemot vērā Lū Rīda ilggadējo fanu skaitu, var diezgan droši apgalvot, ka no šiem 6500 pircējiem 6499 ir Lū Rīda klausītāji.
0
NightFish jauns singls / klips (viss kā pie cilvēkiem, nevis klips pusgadu pēc CD izlaišanas, kā Forbidden ...). Klips jautrs, gabals labs:

NIGHTWISH - Storytime

www.youtube.com/watch?v=5g8ykQLYnX0...

Dūmaini gōtisks kolektīvs no Somijas ar Fall of the Leaf ex-vokālistu. Pagājšgada ripulis man neaizgāja - moš šitas priecēs. Vokāls jau ļoti labs:
THE MAN-EATING TREE - Armed

www.youtube.com/watch?v=3r_ayb-w1r4...

Abi pašās mēneša beigās apalbumosies.
0
re: Nightwish - klips tiešām kvalitatīvs, bet gabals diezgan prasta popsa: catchy, bet bez dziļuma. Protams, diži vairāk ko no viņiem gaidīt gan arī būtu lieki.
0
jāpagaida albums - uz singla jau mēdz kādu sieraināku gabalu uzlikt
0
gabals kā gabals - hītam ko gan citu liks? Viena izdevusies vai atmiņā paliekošāka meldija, un hīts gatavs!
+5
Šitam jaunajam Metallicas brīnumam var būt tikai viens izskaidrojums - ASV valdības pasūtījums. Ja atceramies, ka viņu daiļrade tikusi izmantota Guantanamo iemītnieku spīdzināšanai. No šī aspekta raugoties, brutālāku albumu uztaisīt vairs nebija iespējams.
-2
Sapīšanās ar tādu Rīdu jau neko labu nemaz ar nesola.
0
^ Metallicai iznākusi nevis sapīšanās ar Lū Rīdu, bet sapišanās! Ja šitais būtu Lū Rīda albums, tad īstenībā viņš būtu tīri normāls Lū Rīda albums — katrā ziņā vecim ir arī daudz dulnāki un/vai neklausāmāki. Tikai noīsināt vajadzētu uz pusi.

Ek, ko nu tur. Būs labs piemērs iz dzīves, kā NEVAJAG nodarboties ar radošo darbību. Labāk palietot Blut Aus Nord jauno mikstūru, vakar iznāca un ir ievadāma sevī.
+2
Šodien labpatīkas ievadīt jauno Esoteric - vienkārši VARENI, 94minūtes pilnīgas tumsas.
0
nav jau metāls bet jebkurā gadījumā cynic ir radījuši kārtējo māsterpīsu

www.youtube.com/watch?v=Ls_ZjzMHNzI...

tāpat arī animals as leaders nemetāla kategorijā iespārda

www.youtube.com/watch?v=DCZSVCIPQuU...

0
Patīkami redzēt, ka kāds djent pie metāla nepieskaita :)
0
Tulinas ari cepam augsa 12 gada labakos saulesripuljus \m/
-2
Spāņu AC/DC grupa 77 izdevis jauno albi High Decibels
www.youtube.com/watch?v=G4_1q8bVBVY...
+2
O , animāļi. Vēl uzmanības cienīgs IMHO ir austrāļu jaunais projektiņš - Serious beak.
Neko īpaši vairāk par to, ka patīk , pateikt nespēšu , jo šis žanrs samērā jauns priekš manis. Kaut kāds instrumentālais progs ar psihadēlijas iezīmēm.

www.youtube.com/watch?v=O9r2Cof1YVk...
+2
Labs Melechesh / Rudra krustojums no Kenijas. Bet paši ir indieši.

Absence Of Light - Vyom Chakra

www.youtube.com/user/absenceoflight...
0
Vektor jau nočiepjams. Pagaidām tikai rarā stāv , bet gan jau būs tik pat labs, ja ne labāks slānītājs kā iepriekšējais.
0
Labi iet iekšā Iron Savior jaunais veikums "The Landing" (melodisks Heavy/Power/Speed Metal ar labu vokālu). Ko domājat?
0
jamais ar kaut ko atšķirās no visiem iepriekšējieM?
0
šaubos ;)
+1
Neko īpaši neatšķiras tas Iron Saviour :) Ja nu drusku lēnāks.

Vektor ir normāls - pirmais gabals nepatika.

Demon's Eye - The Stranger Within - ir vācu Deep Purple tribute grupas oriģināldziesmu albums, un tas, protams, ir pilnīgs Rainbow / 1980s Deep Purple fests ar Doogie White (ex-Rainbow) pie mikrofona. Ja neņem vērā, ka oriģinalitātes tur ir, khm, maz, dziesmas ir krietni labas.

Arena 2011 - The Seventh Degree of Separation - nu jau var teikt, ex-neoprog grupa, jo ģitāras kļūst aizvien smagākas... un mūzika aizvien labāka, lai gan iepriekšējais albums man patika drusku vairāk.
0
Tīri intereses pēc palaidu Demon's Eye - nudien par Rainbow esi pareizi teicis.
0
Super! ''Contagion'' jau man ļoti patika un arī tas jau bija jūtami smagnējāks par iepriekšējiem. Tieši pagājšnedēļ viņu DVD noskatījos. Prieks par atdzīvošanos pēc 6 gadu klusuma!
0
Patīk zviedru grupas The Unguided debijnieks Hell Frost.Slāna ne pa jokam.
0
Jaunais un ilgi gaidītais Continuo Renacer ir satriecoši labs. Gada topā būs noteikti.
www.youtube.com/watch?v=AKZrGX93ZRs...
0
maigāku izjūtu cienītājiem droši vien varētu patikt jaunais Cold Body Radiation. Tik līdz pusei tikts , bet nejūt tādu bleķa piegaršu, kāda bija iepriekšējam.

www.youtube.com/watch?v=gRwrcu-jpTs...
0
uz 2011.gada radara uzsēdināts thy catalque

www.youtube.com/watch?v=o1AA0BUzJEA...
0
Vektor reizes trīs noklausīts - pamatīgi atsit pirmos Mekong Delta veikumus. Tehnika laba, vokāls pretīgs. Kopumā - atmiņā nepaliekošs troksnis uz 50min. Iepriekšējais bija jēdzīgāks.
-6
Es jau to Vektor jauno mēslu pēc pirmās reizes noklausoties izdzēsu.Tagad jauno Illnath klausos,liekas diezgan jēdzīgs.
www.youtube.com/watch?v=BRImj6W14I4...
-1
^Ja jau atļaujies ko tādu nosaukt par mēslu , varbūt parādīsi , ko pats esi sakomponējis tik daudzsološu ?

Albis pat nav vēl pusē , bet slāna gandrīz tik pat labi kā iepriekšējais Vektor ripulis.
+3
^ nu nu, nevajag tikai atkal šito marasmu "Vai tu kaut vienu olu esi izdējis, ka uzdrīksties šo omleti par mēslu saukt?" sākt. Galu galā tas netika attiecināts uz neko tevis sakomponētu.
-2
Omletes ir garšīgas ! (rock)
+1
Cik olas esi izdējis, lai atļautos tagad slavēt?!

Ha, kas ta te tagad būs? Nevarēs vairs sūdus apdirst, kamēr pats nebūs taisījis sūdus? P.S. neesmu dzirdējis to vekktor.
0
''mSPW, šodien, plkst. 16:44

Albis pat nav vēl pusē , bet slāna gandrīz tik pat labi kā iepriekšējais Vektor ripulis.''

Man iepriekšējais kādu 8/10 izspieda. Tā ka visai precīzs raksturojums - uz 7/10 velk.
0
noklausījos Charred Walls of The Damned otro ripuli "Cold winds on timeless days".
noteikti šomēnes labākais ko esmu dzirdējis.it kā nav nekā tāda,bet ļoti solīdi nostrādāts,neapnīk.
jāpagriež būs vēl kādu reizi.
0
Tā neko aktīvs basists , 11 blicēs mauc. Insanti vai tas ir viņa main bass:

www.metal-archives.com/images/8/0/8/808_ar...
0
Pieskaiti vēl deviņas, kurās ir agrāk spēlējis, un vēl apmēram tikpat live/session appearances...

Pačekoju bildes no BA '09, kur šis Sadus sastāvā mauca, izskatās, ka aparāts varētu būt tas pats - nu vismaz piecstīgu fretless ar tādu pašu korpusu ir.
www.bildites.lv/images/2a2hx4zjyuaj...
0
The Unguided albums Hell Frost šomēnes viens no labākajiem.Šis ir tāds Sonic Syndicate Nr.2 ,jo tur spēlē pārsvarā no grupas aizgājušie .
www.youtube.com/watch?v=LjzraCsVOYc...
0
jaunais Esoteric tik tiešām ir kaut kas labs. skaisti turpina pēdējo 3 albūmu tradīcijas.
0
Tīri interesants ripulis sanācis portugāļiem Concealment. Kaut arī oficiāli MA iedrukāts tech. death metal , jūtama tomēr ir kaut kāda math piegarša.

P.S Vai nu es esmu pārklausījies Obituary , bet šis vokāls brīžiem ļoti Tardy atsit.

www.youtube.com/watch?v=l6Eepiu6-68...

www.metal-archives.com/bands/Concealment...
+1
Dūmistiem prieciņš (vai arī dūmistiem bēdiņas ir kā prieciņi?) - jaunais Krux ir ārā, un pēc pāris gabalu apgrābstīšanas visai spēcīgs rādās esam.
www.youtube.com/watch?v=TIDnf7xBNHk...
0
Tik cik nu tur dūmistiem ko priecāties - atšķirībā no iepriekšējiem un Abstract Algebra, praktiski tīrs episki progresīvais povers ar dūmainības iezīmēm

No Flower Power spēcīgs ripulis ir DragonlanD - Under the grey banner.

No trušnākiem atkal nepievīla Mystic Prophecy - kā vienmēr spārdošs.

Labs ir arī Twisted Tower Dire, bet atšķiras no iepriekšējiem. Šitas uz Lost Horizon baigi velk, kautgan nav tik izcils.

Vēl nav klausīti Crom, Tyrant Eyes un In Flames.
+1
Tiem, kas klausās post metal/ post rock. Pa radio sadzirdēju Ocoai grupu un šiem 2011.g. ir izdots albūms Electric Hand.

www.youtube.com/watch?v=LZ7Da13yB4s...
+2
uzraku kārtīgu pagrīdi :D
Rocka Rollas "The war of steel has begun" oldschool speed metal
Viena cilvēka projekts (visi instrumenti),tikai vokāls pieaicināts.
Varbūt skan nedaudz vienveidīgi,bet katrā gadījumā kvalitatīvi un pārliecinoši.
Kam patika 80 vidus Running Wild un pirmie Blind Guardian albūmi,tiem patiks arī šitas.
0
laba gaļa ! es gan vairāk ar Helloween un Grave Digger salīdzinātu
0
nu tos visus un vēl duci grupu droši var uzskatīt par iedvesmas avotiem.
0
starp citu, šīvakara ciemiņiem White Wizard, jaunais albums pat ļoti labs padevies

P.S. Nightwish uzpeldējis
0
^ bija noslīcis?
+5
Varbūt kā tāds sūds?
0
zviedru Screamer albūms "adrenaline distractions" tika noklausīts.
nu tāds standarta heavy/power,nekas atmiņā ilgstoši paliekošs,bet vilšanos arī nesagādā.fona mūzkai derēs lieliski.
0
NightFish ir tīri labs - popsīgāks un simfoniskāks par iepriekšējo, bet puse dziesmu normāli iespirina.
+1
Paklausījos NW jauno albūmu. Tuomass droši vien mēģina iekustināt arvien plašāku auditoriju, jo mūzika ir palikusi superviegla. Pāris dziesmas klausāmas, bet tā kopumā bērnu mūzika ( neuztvert personiski). Gaidīju kaut ko smagāku par iepriekšējo albi, bet saņēmu vēl popsīgāku :)
0
kāds bija pamats ko smagāku gaidīt ?
0
NW ir tāds... tā kā konceptuāls, tā kā vienotas tēmas albums, tipa vakara pasaciņas un tiem sekojošie sapņi/murgi? Bet dziesmas varēja būt labākas, varēja. Patīkama ir visumā jūtamā dažādība. Ir daži gabali, kas samērā sper, bet 13 min The Song Of Myself nepaliek atmiņā (arī tāpēc, ka 1/3 no dziesmas ir nejēdzīga murkšķēšana).

Atklāju kaut kādu jaunzēlandiešu grupu Sonic Altar un tās vienīgo albumu No Sacrifice, gudru un solīdu patumšu power/heavy ar mazliet proga, un kādu daļiņu hārda. Noklausījos vienreiz, jādzird vēl. Bet noteikti labs.

Brīnos, ka neviens neizsakās par grieķu Heathendom - The Symbolist. Smuks doom un power ar proga piešprici un labu vokālu.

Tas White Wizzard tēmā pieminētais Rival Sons albums nebūtu slikts muzikāli, bet tā "pūkainā" skaņa noēd visus rifus. WTF?!

Mystic Prophecy ir kā parasti. Nekur tālāk neizvirzās, bet zemāk arī nekrīt.

tāds albums kā J.R. Blackmore & Friends - Voices Part 1 ir iznācis - tas ir Blekmora ārlaulības dēla Jirgena kārtējais mēģinājums kaut ko parādīt. Nu tā. Šis tas izdodas.
0
Heathendom šodien klausījos - nepalika atmiņā. Iepriekšējie bija labāki.

Domāju, ka Desperam un vēl kādam kosmisko vipendronu / avantgardu cienītājam varētu patikt amīši PULSAR COLONY - Snowball Earth - visai interesants psychedelic / post-black / prog / avantgarde

www.myspace.com/pulsarcolonyofficia...
0
01.12 Illogicist - The Unconsciousness Of Living
01.12 A((Wake)) - A((wake))
02.12 Royal Hunt - Future's Coming From The Past [DVD]
02.12 Dark Suns - Orange
03.12 Silent Kingdom - Path To Oblivion
05.12 Marionette - Nerve
05.12 Avalanch - Malefic Time: Apocalypse
06.12 Korn - The Path Of Totality
06.12 Cormorant - Dwellings
07.12 Widescreen Mode - Fallen From The Sky
07.12 Gorgoroth - Under The Sign Of Hell 2011
07.12 VA - Niklas Kvarforth - Fifteen Years Of Absolute Darkness
09.12 Eisregen - Rostrot
09.12 Synarchy - Tear Up The World
09.12 Emergency Gate - Remembrance - The Early Days [EP]
09.12 Living Sacrifice - In Finite Live [DVD]
09.12 Vendetta [GER] - Feed The Extermination
10.12 Hanternoz - D'Anjou En Vasconie - La Très Grande Chasse D'Hellequin [Split]
14.12 To/Die/For - Samsara
16.12 Iron Mask - Black As Death
21.12 Versailles - Chateau De Versailles -Jubilee- [DVD]
31.12 Suspyre - The Cycle
31.12 Radiance [FIN] - TBA
31.12 Profetus - …To Open The Passages In Dusk
31.12 Disgorge - And The Weak Shall Perish
31.12 Logar's Diary - Book 3: At The Crossroads
0
Royal Hunt "Show me how to live" tīri tā neko,atbilst tai atmosfērai ko rada albūma vāciņs.
Another men down gabals visnotaļ paķerošs,pārējie ne sliktāki,bet mazāk atmiņā paliekoši.
0
Jaunais Nightwish albums Imaginaerum ir superīgs! Nav nekāds popsīgs, bet teatrāls, kāds tas tika arī veidots!

Jau pirmā dziesma Taikatalvi ar spēcīgo Marco Hietalas balsi aizrauj. (Šī ar būs ievaddziesma filami)

Manas mīļākās ir Ghost River, kura ir ļoti spēcīga dziesma, bet skaidri var saprast ka tas ir no Nightwish!

I want my Tears back ir ar ļoti Nightwišīga dziesma, kas vairāk ir folkmetāls kopā ar simfonisko.

Last Ride of the Day ir ar vieglu meldiņu, bet ļoti aizrauj!

Jāpiemin vel Slow,Love,Slow dziesma kura ir džeza dziesma, kas bija liels izaicinājums grupas dalībniekiem, jo neviens vel nebija saskāries ar džezu!

Pati garākā dziesma Song of Myself ir viena no spēcīgākajām dziesmu tekstu ziņā. Puse no dziesmas tiek dziedātas, bet otra puse ir dzeja mūzikas pavadījumā (atsauces uz Walt Whitman dzeju ar tādu pašu nosaukumu Song of Myself)

Dziesma Scaretale ir pilna ar teatrāliem elementiem, kas ir speciāli radīta filmai!

Albumā ir vel iekļautas 2 instrumentālas dziesmas Arabesque un Imaginaerum.

Albums ir teatrāls, bet ļoti daudz filosofisku domu graudu katrā no dziesmām (ja vien cilvēki lasītu arī dziesmu tekstus) šīs visas īpašības izceļ Nightwish uz citu līdzīgu grupu fona.

Lai albumu saprastu tas ir jānoklausās vairākas reizes.

+1
Tik un tā neklausīšos.
un punkts!
0
^^ Pēc recenzijas iznāk, ka Nightwish ir tāda Justīne Bībere, tik priekš tiem, kam jau sākusies pubertāte?

Vispār Nightwish-veidīgie smagajā mūzikā iedaras tāpat kā bezalkoholiskais alus dzērienu vidū vai veģetārie ēdieni — kārtīgu paēdienu starpā: kaut ko uzņēmis būsi, bet nav nedz garšīgi, nedz efektu radoši.
0
Mūsu skatījumā teatrāls = popsīgs.

No dziesmām vislabāk patika Storytime, I Want My Tears Back, Turn Loose The Mermaids, Rest Calm un Last Ride Of The Day. Garais gabals bija pārstiepts, bet pēdējais kautkāds reprise vai atgremojums no iepriekšējiem gabaliem. Teksti man gar perpendikulu un visādi OST.

Labākais OST, ko esmu dzirdējis ir priekš ''Last Action Hero":
01 04:25 AC/DC - Big Gun
02 03:59 Alice In Chains - What The Hell Have I
03 03:49 Megadeth - Angry Again
04 04:23 Queensryche - Real World
05 04:20 Def Leppard - Two Steps Behind
06 07:06 Anthrax - Poison My Eyes
07 05:44 Aerosmith - Dream On
08 03:55 Alice In Chains - A Little Bitter
09 04:12 Cypress Hill - Cock The Hammer
10 04:14 Fishbone - Swim
11 05:46 Tesla - Last Action Hero
12 03:46 Michael Kamen feat. Buckethead - Jack The Ripper

Un Therion - Arab Zaraq Lucid Dreaming (bet metāliskās versijas)
0
Fanboju jūsma gan ir phe.
0
Nightwish patīk tiem cilvēkiem kas prot salikt skaistu mūziku ar smagu mūziku (ne jau visiem iet pie sirds ja kāds pusdebīls kretīns nokliedz visu dziesmu, nav ne mūzika un pa dziesmu vārdiem nerunājot).

Ja cilvēks var popu salīdzināt ar metālu, tad piedodiet "Viņš apkauno metālu".

Nightwish cienītāju pulks ir dažāda vecuma no pusaudžiem līdz sirmiem onkuļiem, BET pārsvarā Nightwish klausās no 20-40 gadus jauna publika.

Protams Nightwish nav smagākā mūzika, bet viņiem ir arī smagāki gabali, kā Master Passion Greed (Dark Passion Play albums), Ghost River (Imaginaerum albums) un Slaying the Dreamer (Century Child albums). Bet Nightwish ir spilgtākais simfoniskā metāla žanra pārstāvis.

Ja gribas paklausīties ko smagāku iesaku Lordi, Tarot, Children of Bodom visas trīs ir somu grupas, kuras ir atpazīstamas arī ārpus Somijas aukstajām robežām.

Ja esi kādas Somijas metāla grupas fans tu esi visa metāla fans, jo Somija ir vienīgā valsts pasaulē, kur metāla mūzika ir galvenā mūzika valstī un kultūrā, to pierāda neskaitāmās metāla grupas Nightwish,Tarot, Lordi, Children of Bodom, Sinergy,Amorphis, Stratovarius, Turisas u.c.
Somijā notiek arī lielākais metāla festivāls Tuska Open Air skandināvijas valstīs!

Cerams ka kāds vārds aiz auss aizkrita! \m/
0
Pēdējā dziesma albumā, nav atgremojums, bet gan speciāla dziesma radīta filmas beigām!
Visas albuma dziesmas sakombinēsies kopā ar filmu, bet tā albums pastāv pats par sevi!
+1
Tad tos OST gabalus varēja atsevišķā EP izdot, lai albumu šķidrāku nepadara.

A kāpēc Metālu nevar salīdzināt ar Popsu ? Nightwish, Within Temtation, Dimmu Borgir, Children of Bodon ir Metāliskas popgrupas ....

Tarot nav smagāki par Nightwish un Lordi ne tik.

Somijā Metāls regulāri parādās pārdotāko albumu topos, bet diez vai var teikt, ka tā ir galvenā mūzika valstī.

''kāds pusdebīls kretīns nokliedz visu dziesmu, nav ne mūzika un pa dziesmu vārdiem nerunājot'' - lieliska Napalm Death daiļradas īsā recenzija :D
+1
Par Somijas smagās mūzikas krutumu drīzāk liecina Behexen, Barathrum un Impaled Nazarene, Anal Blasphemy un KYPCK, nevis Lordi un Nightwish. Bet man nav žēl, ka kāda draņķīga, komerciāli orientēta gotiskā popa grupa sauc sevi par «simfometāla» grupu. Ausis ta neapmānīsi ar tādiem tekstiem…
-1
Tarot ir gan smagāki par Nightwish.
Pārāk Smagus es ar neklausos, tā kā nevaru salīdzināt ar citām grupām!

Metāls ar popu neiet kopā, jo pops speciāli radīta mūzika komerciālos nolūkos, dabūt dziesmas čārtos u.t.t.
Es metālu sauktu par popu, ja viņš apsteigtu tagadējo popa pasauli, bet kā redzams laba mūzika paliek aizskatuvē. Diez vai tagad uzlēks otri Bītli, vismaz prieks ka Black Sabbath apvienojas!

Somijā metāls ir galvenā mūzika valstī, es zinu, esmu pētijis :D, pat Somijas Prezidente lepojas ar metāla mūziku Somijā.

Tas koments par pusdebīlajiem kretīniem, nebija vērsts uz kādu grupu konkrēti, vienkārši man tādas grupas neiet pie sirds, kurās nevar saprast vārdus un mūzika ar neizceļas!
0
bļeģ, kurā pakaļā tur ir kas gotisks ? Kas tās par stulbībām - ja uzčīgā vijoli - tātad folks, ja dzied sieviete - tātad gotika. Normāls Simfopauers.

Ja runā par Somijas pienesumu, tad es bez Stratovarius, Amorphis, Nightwish, Lordi, IN un COB vēl minētu Sentenced, Mordicus, Waltari, Apocalyptica, Ensiferum, Moonsorrow, Finntroll, Sonata Arctica, Swallow the Sun un tos pašus Kropļukrānus. + vēl čupiņa detuhas un visādi Beheritveidīgie. Unholy un Reverend Bizzare ar daudziem topā, kautgan man ne visai.
0
«nevar saprast vārdus un mūzika ar neizceļas!» — ļoti pareizs Nightwish raksturojums. Vārdus nevar saprast tādā nozīmē, ka tie diezgan bezjēdzīgi: nav ne par dzīvi, ne par nāvi, ne par cilvēkiem, ne par miroņiem. Ne par politiku, ne par dzeršanu! Tikai pa kaut kādām izdomātām sāpēm un asinīm slacītām asarām vai asaru slacītām asinīm. Vismaz būtu kādu vēmekli pieķēruši klāt, ibio!
0
Sorī vecīt, tad tu nepazīsti Nighwish.
1.kārt Nightwish nav gotiskā metāla grupa.
2.kārt Nightwish nav komerciāla grupa, jau saknēs. Viņi rada mūziku sevis dēļ un pirmajā vietā viņiem ir mūzika un tikai vēlāk fani. Fani var gaidīt, bet Nightwish nav tāda grupa kura katru gadu izdos albumus fanu dēļ.
Tas ka viņi ir slaveni un viņu albumus pērk, tas nenozīmē ka grupa ir komerciāla metāla grupa.
Katram savs viedoklis, bet Nightwish nav dranķīga grupa.
0
Aha, stipri smagāks :D

www.youtube.com/watch?v=gp_igU9oOXc...

''jo pops speciāli radīta mūzika komerciālos nolūkos, dabūt dziesmas čārtos'' - Somijā tas ir izdevies ...
+2
Kārtīgs Naitviša advokāts.
+2
"Nightwish nav komerciāla grupa, jau saknēs." Saknēs varbūt arī nē, bet lapotnē jau nu ir poperi točna :)
0
Tas ka nesaproti vārdus, tas ir atkarīgs no intelekta līmeņa sorī.
Dziesmā Planet Hell ir skaidri rakstīts par baznīcas tēmu.
Dziesma Kinslayer ir rakstīta par notikumiem vienā skolā.

Šinī albumā vairāk spēlē teatrālais un fantāzijas tēmas, bet ir ar dziesma par dziesmu teksta autora mirušo vectētiņu.

Teksti ir ļoti jēdzīgi un katrs raksta par to kas tuvs par mīlestību, nāvi u.t.t.
+1
Tam, ka Nightwish būtībā nav draņķīga grupa, piekrītu! Arī komerciāli izgatavotā mūzikā ir savas virsotnes. Tāpat kā ne katrs alus, ko ražo lielie koncerni, automātā ir mīzals — gadās izņēmumi.
0
Nu labi paņēmi ar tādu vieglu dziesmu :D Vispār Tarot ir stāvējuši pie Somijas metāla šupļa, viena no pirmajām metāla grupām Somijā. (tas tā info)

šitā ir smagāka.

www.youtube.com/watch?v=BCpI8XMadVU...

Somijā metālu var uzskatīt par popu, no tāda viedokļa ka pops ir populāra mūzika, Somijā populārākā mūzika ir metāls!

Kādreiz pops bija visi vecie labie rokeri ar Bītliem sākot un Oziju beidzot, žēl ka tādi laiki neatgriežas!
0
Es neesmu Nightwish advokāts :D
Esmu Somijas metāla advokāts. :D

Īstenībā pirmā vieta kur es strīdos par Nightwish mūziku nevis par to kura no NW solistēm ir labāka :)

Tā ir gaumes lieta vai patīk vai nepatīk! Esmu priecīgs ka es klausos vismaz Nightwish nevis Bībeļu, Dībeļus 50 kapeikniekus un Madonas Agilerus! :D
0
Smagākam gabalam labāk šito būtu licis:

www.youtube.com/watch?v=V57kXO4WA4g...

Varbūt pēdējais Tarot albums ir samagāks par pēdējo Nightwish, bet kopumā nav.

Es par tiem laikiem īpaši negaužos, jo arī tad bija 20 sūdīgas grupas uz vienu, kuru tagad vēl kāds atminās (galīgās pabiras neskaitot).
0
Man jau vispār prieks ka kāds klausās Nightwish (vai vismaz dzirdējis) un citas Somijas metāla grupas!

Metal Forever \m/.
0
Ar laba dziesma.

Labāk tās 20 sūdīgās grupas tagad būtu populāras, nekā mūzdienu šaize!

Bet tas netraucē, ja tev ir metāls sirdī tad tev viņš ar paliks!
+1
^ "брейся, не брейся, но в душе всё равно волосатый" © :)
0
nu nez, sūdi vienmēr bijuši un būs. Var jau murkšķēt, ka zāle bija zaļāka utt. bet visdrīzāk pats biji zaļāks un uzņēmīgāks / iespaidojamāks, tāpēc sendienās klausītais ieper vairāk par tagadējo. Es joprojām atrodu jaunas grupas / albumus, kuri iespārda.
+2
Tagad sēžu un domāju, cik gadu varētu būt NemoAngel. 16,17, max 18. :) Negribu teikt, ka NW ir slikta grupa ( kādreiz šos klausījos nemaņā katru dienu, kad vēļ bija Tarja pie mikrofona), bet manā uztverē viņi sevi ir jau izsmēluši. Tāpat kā Within Temptation, Metallica utt. Un tad, kad jau ir grūtības sākt radīt kaut ko oriģinālu daudz maz smagā stilā, tad sāk pāriet uz kaut ko vieglāku, popsīgāku.
Principā man vārdi ir mazsvarīgi. Klausos melodiju, instrumentu fīčas, ritmu, balss oriģinalitāti. Ja vajag domu, lasi dzeju. Mūzikā var iztikt bez vārdiem, tāpēc arī man labi iet pie sirds grupas, kur nav vokāls vispār. Tad lūk šajos pēdējos 2 NW albjos saklausu pārāk daudz veco spēlēšanas manieri: simfonija, Emppu spēlēšanas stils, pārejas, akcenti. Man tas ir vecs pīrāgs, jo savulaik pietiekoši daudz atklausījos :D
Stay cool. Peace.
0
Esmu 21 gadu jauns! :)

Vel viena laba fīča ir ka pēdējos 2 albumos ir arī instrumentālās versijas, ja kādām negribas klausīties vokālu var klausīties tikai mūziku.

Mūzika var iztikt bez vārdiem, bet ir dziesmas kuras bez vārdiem nevar iztikt, kaut vai tā paša mūsu Līvu dziesma "Dzimtā valoda" (Protams tgd jau ar nav tie laiki kad šie vārdi sper pa krūtīm).

Protams, ka ar laiku sāk kaut kas zust, jo kad NW uzsāku šo projektu tas bija diezgan jauns žanrs, tagad sāk vairoties grupas un grūti turēt līmeni, bet tas nav pats galvenais. Bet jaunā vokāliste ienesusi grupā jaunas vēsmas (te var strīdēties kura labāka), bet man vokāls nav pirmajā vietā, jo es klausos dziesmu kopsummā un uzskatu, ka bez dziesmu autora grupa nebūtu vairs tā grupa.

Par spēlēšanas manieri, MAN tieši liekas labi, ka ir kaut kas no vecā, jo tad uzreiz es saprotu ka tas ir NW nevis kāds cits
+2
Varbūt nīmōendžels varētu vienkārši uzcept tēmu par Naitvišu un tad tik bliezt ārā monologu ar apcerējumu par to, kādas ir jamā simpātijas pret šo blici...
-2
Pilnīgi ne pa tēmu. Jaunais Youtuba izskats ir pilnīgs idiotisms!
0
Smejies, smejies vien!
0
mSPW - neaiztiec svēto offtopic ! un tēmu par Nightwish jau ir vesels deviņš !

Es tekstiem piegriežu vērību tik galē'jibu gadījumos (ļoto labs, vai ļoti sūdīgs).

Within Temptation jaunais ir ļoti labs, kautgan vispopsīgākais.

Bļāviens, kā jaunais Krisiun spārda ! Turklāt, tik tagad pieviksēju, ka stundu garš - līkās visai īss :)
0
NemoAngel tiešām varētu labāk atvērt savu tēmu nevis piesārņot labākos albumus. Tā izskatās, ka šī gada labākais albums tāpat ir "The Great Mass" un punkts un nav ko ņemties!
0
Jāaizstāvas ir!
Nedrīkst ļaut lai spļauj dvēselē!
0
Kāds sakars komercmūzikai (lai arī kvalitatīvai) ar dvēseli?
0
Mūzika ir dvēseles lieta.
Un ja man pasaka, ka mūzika ko es klausos ir slikta, tad tas ir spļāviens dvēselē!
+1
Piekrītu tam, ka Nightwish ir visnotaļ laba mūzika. Savā žanrā viena no klausāmākajām, ko pilnīgi noteikti ir dzirdējuši arī tie, kas par konkrēto žanru ne pārāk interesējas. Tas, ka komercijas apaugļota ir šī mūzika, nemazina tās kvalitāti.
+4
Kāda jēga "aizstāvēt" savu mūzikas gaumi.

Vienam tavs Naitviš būs dziļi pie kājas , citam tā būs dvēseles mūzika. Vai tad pats galvenais nav tas, ka tev tā ir dvēseles mūzika nevis, ja kādam citam tā ir kaitinoša mūzika ? :)
0
Viedi vārdi.
Kurš tad cits aizstāvēs ja ne es :). (joks)

Iesakiet kādu albumu kuru man vajadzētu dzirdēt! (Galvenais lai dzied nevis bļauj)
+1
Iesaku beigt oftopiku!
+1
No šīgada albumiem tev varu ieteikt: Dreamtale, Imperia, Leaves Eyes, NeraNature, Serenity, Voyager, Tyr, While Heaven Wept.
0
jā, drīz vajadzēs radīt tēmu: top 20 albumi no 2011.
0
^ kas starp citu varētu arī būt ok, jo decembris ir pilnīgi nekāds
0
jāsāk pārlūkot, kas no potenciālajiem labiniekiem palaists garām
0
Ukraiņi Last Battle ar albūmu War (melodisks bleks) patīkami pārsteidza (ja albūms iznāktu gadi 10 atpakaļ tas būtu superīgi, jo pašlaik so virzienu vairs neklausos. ...bet ukraiņi parauj :-))
+1
No visiem minētajiem esmu dzirdējis tikai Dreamtale, būs pārējie jāpaklausās
+1
Ieteikumu ? Hmm , viss šis topiks ir pilns ar dažādiem ieteikumiem , dažādos žanros. Tik šķirsti un klausies, gan jau kaut kas būs tavai gaumei.
+2
Jāatzīst, ka Krisiun klausīts iepriekš nav , atskaitot to konci MP ar Rotting Christ , kurā tika pārāk daudz ieķemmēts, lai atcerētos šamos , bet jaunais ripulis spārda ribas jau pie pirmā gabala. Apiņu palīgmateriāls iegādāts , var sākt lēnām taisīt šī gada topiņu.
+2
Tā kā , nekas priekš sevis interesants decembrī netiks štancēts , var jau sākt bliezt augšā gada topiņus:

1. Septic Flesh - The great mass
2. Moonsorrow - Varjoina Kuljemme Kuolleiden Maassa
3. Solstafir - Svartir Sandar
4. Altar of Plagues - Mammal
5. Krisiun - The Great Execution
0
6. Amebix — Sonic Mass
7. Mastodon — The Hunter
8. Sepultura — Kairos
9. Decapitated — Carnival Is Forever (neraugoties uz veco fanu lāstiem par djent saturu šajā LP)
10. Vader — Welcome to the Morbid Reich (tiem, kas grib detuhu bez djent smakas)
+1
Oho , mastodōnu mednieku liec topiņā , divas reizes centos uztvert kaut ko , jo iepr. ļoti patika , bet nu nekā , pārāk roķīgs. It kā Anthrax arī varētu topā bāzt , bet nu līdz pieciniekam neaizvilka.
0
Par mastodontu — ja šim snuķainim albums padevies ne tik progresīvs kā iepriekšējais, jaunais vienalga ir spēcīgs un klausāms. Var četrus albumus arvien audzēt savu meistarības un dziesmu rakstīšans līmeni, tomēr agri vai vēlu kādubrīd nāks neliels solītis atpakaļ. Piekrītu — The Hunter ir nedaudz vājāks par iepriekšējo, bet vienalga pamatīgs blieziens, kas nav tik liels solis atpakaļ, lai Mastodon nepieminētu pie gada labākajiem albumiem.
0
^man liekas, ka šitam tomēr vajag atsevišķu tēmu ar lūgumu nespamot un vēl kādu mirkli pārdomām, kaut arī gada albums priekš manis laikam ir skaidrs Krallice - Diotima
+1
Viena cilvēka projekts. Atmosfēriskais black metāls. Varbūt kādam ies pie sirds. :)
Artist: Celephaïs
Album: Becoming The Deceased (2011)

www.youtube.com/watch?v=Riozf_Zw3f0...
+2
Kā ta nebūs nekas labs decembrī - rekur sestdien pat prezentācija.
-2
Tā jau tāda dzeršana vien būs
+4
Albuma kvalitāti jau tas neietekmē.
0
ir šis tas paklausīts pēdējās dienās
Heathendom neaizrāva un atmiņā nepalika.
Krux tāds stabils un masīvs,kā jau candlemass dalībnieku projektam pieklājas.
būs jāsameklē pārējie albūmi
Morton "Come see the words forbidenn" ir ļoti ok heavy,vienīgi man vokāls par vāju likās.
Nedaudz atgādina Dream Evil,bet nedaudz.
holandieši Vanderbyst gan bija patīkams pārsteigums ar savu "In dutch".
hard'n'heavy agrīno Whitesnake tradīcijās,tikai bez tiem coverdale jēlajiem tekstiem.Noteikti noklausīšanās vērts.
Speedwolf - kārtējais Motorhead klons,tikai šoreiz ar vēl aizsmakušāku vokālu.Nothing special.
0
Heathendom nahrenizēju - galīgi švaks šoreiz. Krux pēdējo reizi klausoties vairāk patika, bet divi iepriekšējie un Abstrakt Algebra tāpat vairāk ieper.

Metsatoļikam ir ne tikai labs klips, bet arī spēcīgs albums
0
Noklausījos šodien Grown Below ( post metal/ doom metal) albūmu The Long now un atzīstu par labu esam.

www.youtube.com/watch?v=MxSIW_Z46pY...
0
Te daudz lasu ka par somu grupām daudz spriedelē,domāju ka sākumā noteikti Peer Gunt bija no krutākajām somu grupām,pat Rīgā pabija vieni no pirmajiem ārzemniekiem,lai gan protams pēdējie albumi nav tādā līmenī BACKSEAT.
0
CHRIST AGONY ''NocturN'' man labi iepēra. Uz pleijera klausījos un domāju - kas tie par Holandiešu desdūmeriem a la Asphyx / Beyond Belief ? Biju pārsteigts, ka skaitās Melodic Black. Pirmie šiem ir daudz bleķīgāku, bet tā uz agrīnā Samael pusi, kurš manuprāt var tikt par Black/Doom nosaukts. Sevišķi šitas klucis iespārdīja:

www.youtube.com/watch?v=3jPn0YYzKUc...

SATAN .... MASTER!!!

www.metal-archives.com/bands/Christ_Agony/...
0
Royal Hunt ne ar ko nepaķēra. Anubis Gates interesantāks, bet ar nekas dižs. Tyrant Eyes kautkāds kakucis palicis - pusgrowlus bezjēgā sasprauduši... Hammers of Misfortune un Milking the Goatmachine ar nepriecēja. Crom ar tāds bāls un nedzīvs. Vobšem, pa lielam - dirsā laiks un materiāls.

Labi albumi ir The Man-Eating Tree (labāks par iepriekšējo, kautgan līdz pēdējam Fall of the Leaf veikumam nevelk), Twisted Tower Dire (spēcīgi Lost Horizon atsit, kas ir labi), Inmoria labs (ja tīk nevermoriskāks Tad Marose) un Theocracy ir ļoti jauks flowrpowers.

P.S. Fecallica izlaiduši atgremojumu EP - Beyond Magnetic (ķip Re-Load, bet 4 dziesmu apjomā)

www.youtube.com/watch?v=aZBZS4x9lts...
0
Dies pas'
ķa!
+2
jau vienreiz pieminēju, kad pirmo reizi izdzirdēju, bet nu pēdējo 3 nedēļu laikā šitais ir kļuvis par nenormālāko 2011.gada gāzēju. arī recenzijās, cik palasīju, lielākā daļa stāvā sajūsma

ungāru one-man projekts Thy Catafalque

www.youtube.com/watch?v=9O80xbmT3eE...
0
Šis labs, maita. Pie stūres neva klausīties :)
0
Idritvaj , šitos piemirsu ievērtēt. Nebiju domājis, ka avangards var skanēt šādi , tik atmosfēriski.
0
Avangaga? Kurā vietā? o_O
0
A hvz , es iemetu aci metāl arhīvos , skaidri uzrakstīts - avangards.
0
^ it kā jau ir avangards, jo diska vidū kaut kā pavisam nemanot esam tikuši līdz elektronikai, bet tikpat nemanāmi diska beigās jau atkal riktīgi slāna. Tiesa elektronika ir diezgan ok ar padomju laika tekstiem no centrālās televīzijas
0
Iepatikās jaunais Stahlmann singls Tanzmaschine,tas būs iekļauts jaunajā albumā Quecksilber,kurš iznāks pēc mēneša.
www.youtube.com/watch?v=XRoi2_4ri0k...
0
Iečekoju es ar to Thy Catafalque. Pirmais gabals jau dikti daudzsološs, bet tālāk tāds šķidrāks paliek. Nav jau nekāda vaina arī tiem mīkstajiem gabaliem, bet kaut kā pārāk kontrastē ar tādiem gāzējiem kā pirmais un pēdējais.
0
es tieši šodien klausīju - ir OK, bet ne tā ... pārāk izplūdis. Reizēm interesanti paklausīties, bet ne vairāk
0
Bla, un es pat veselu vienu vārdu no dziedātā saprotu! Sajutos kā īstens poliglots.
+1
igašegedre ?
+1
ešik
0
Bračkas tīri labu (Melodikās) Desas albumu izlaiduši, sevišķi ja ņem vērā, ka tikai šogad dibināta:

AWAKENING SUN - Sold Out - www.metal-archives.com/bands/Awakening_Sun...

www.youtube.com/watch?v=PKWCV4yBKBY...
0
Levin, Torn, White veikums nepaķēr, divreiz vakar noklausījos, gan žāvs uznāca, gan sāka kopējā skaņa pat mazliet kretinēt
0
Palasot dižās atsauksmes, Katafalku paklausījos arīdzan es. Piekritīšu Intaram - sākums likās labs, bet pēcāk gabali visai gaudeni un neizteiksmīgi.
+1
Aizmirsu pierakstīt vienu pilnīgi ne-true albumu. Ja Crimson Glory būtu izdomājuši aiziet pilnīgā cock-rokā un arī tekstu līmenis būtu tikai vienu iedaļu virs piš... virs sex/drgs/rnr, viņi spēlētu kā Knight Fury. Man patīk balss - tas, protams, nav Midnight, bet tas episkums ir cēls, un manā grāmatā ļoti atsit CG.

www.youtube.com/watch?v=U7t6Vvovd6w...
0
Nepretendē uz gada labākā albuma statusu, bet slinkums meklēt citas tēmas. Kārtējais metāls no Somijas.
Blice - Wasara
Albums - Hehku ( 2011.gads)
Žanrs - metālarhīvos rakstīts groove metal

www.youtube.com/watch?v=Y_e-bZzGOEA...
0
Interesanta blice.

Ja gribas ko sieraināku, tad var ievērtēt ilggadējā Shakra vokālista solo projektu FOX:

www.youtube.com/watch?v=lKTiuNg5T-c...

un JOE LYNN TURNER blici SUNSTORM (viņš gan tur vairāk pēc Jorn Lande izklausās)

www.youtube.com/watch?v=KNxmcfRrnOQ...
0
bļin, tēmas sajaucu ...
+1
Ko ta neviens nav iemetis Turisas - stand up and fight video iekš true saita?

www.youtube.com/watch?v=7woW7DmnR0E...
0
Kopš koncerta Nabiniekā pirms pāris nedēļām palaikam paklausos šo te:

www.youtube.com/watch?v=5JU3W9itQXY...

Nav baigi smagi, bet stils tiek izturēts visā «Reports from the Threshold of Death» garumā.
0
Riot - Immortal Soul laikam tikai WrongTale bija minējis, bet vispār ir ļoti labs hevīpowers, pēdējās pāris nedēļas diezgan cītīgi griežu uz riņķi.

www.youtube.com/watch?v=rEdo1WUnxoI...
0
Īsti nav jausmas, kura gada albis un cik daudz viņiem sadarbības dziesmas, bet šī dziesma man šodien riktīgi patīk: ( nevarēju nepadalīties)

www.youtube.com/watch?v=SrzYvJ3sQa4...
0
Šitie retrosātanisti kiko esu !

Jess and the Ancient Ones - Sulfur Giants (2012, EP)

www.youtube.com/watch?v=53bGpfs_8xs...
0
bļa, gadus sajaucu ...
+2
par okultajiem retro rokiem jau bez maz atsevišķu tēmu var taisīt, diezgan kupls pulciņš ar šiem pēdējā laikā jau salasījies, un gandrīz visi tie labie ir ar bābiešiem pie miķa
0
japs - ta tema varetu reali liela izvesties, ja saktu izkjidat visus 60-70 prog / psihodeliskos un folk rokus, tur jau gandriz katrs otrais vai ar okultismu vai senju eshanu bija saistits :)
0
Jocīgi, ka vairāk kā gadu pēc CD izdošanas uzcep klipu, bet nu labāk vēlu, kā nekad. Vismaz par normālu bandu uzzināju. Samērā oriģināls Hevī Powerītis (bišku uz Powerwolf pusi) ar labu vokālu.

MORTON - Weeping Bell (Come Read the Words Forbidden @ 2011)
www.youtube.com/watch?v=vHNB_HPR5qA...
+1
A cik gadus pēc albuma izdošanas Skaji Kuršiem klipu uzcepa? :D
+1
Jāliek Ginnesa rekordu grāmatā ...
+5
Vakar klausījos nesen iegūto Primordial 2011.g. ripuli Redemption at the Puritan's Hand un mani gaidīja pārsteigums... Iespējams, ka visi to jau tāpat zina, bet man tas bija jaunums.

Tātad nonācu līdz dziesmiņai The Black Hundred un draudzene jautā, kas tad tie par tādiem batjuškām? Biju jau kaut kur manījis, ka albumā ir dziesmiņa par komunistu zvērībām, bet sāku skatīties tālāk. Ielūkojos tekstā, un tur parādās tāds jocīgs vārds, kas izskatās stipri pazīstams - Vizcma Belgenvica. Mazliet parakājos un uzgāju, ka tā tiešām ir mūsu dzejniece Vizma Belševica, un dziesmā ir izmantots fragments no viņas "INDRIĶA LATVIEŠA PIEZĪMES UZ LIVONIJAS HRONIKAS MALĀM". jaunagaita.net/jg243/JG243_Dzeja.h...

Te arī intervija ar Alanu, kurā minēts, kā šis fragments nokļuvis līdz dziesmai:
metalmelt.wordpress.com/2011/07/08/an-inter...

Nu un pati dziesma, protams :)
www.youtube.com/watch?v=aEFq8vKmL_U...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas