Zābaku, armijas drēbju u.c. tamlīdzīga stafa meklētājiem
+5
Linki uz dažiem vietējiem kantorīšiem vienkopus, lai nav jaunas tēmas jātaisa un jāpārjautā. :)

virulietas.maksimuss.lv/
www.arsenal-lv.com/
www.patrioti.lv/
shop.zommers.lv/?m=shop&sid=3d31c34...

P.S.
Šī nav komerciāla rakstura reklāma, materiāli vai kā citādi ieinteresēts neesmu. :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tikai tas piedavajums LV bodes ir visai pliekans un cenas galigi neatbilstoshas...
+1
Piekrītu, bet nu kā ir tā ir, tāpat jau matainie lopiņi ir vairāk vai mazāk spiesti izmantot mūsu vietējo bodīšu pakalpojumus.
0
var jau pasūtīt. no šamiem veikaliem agrāk iksezonu kaut ko iepirku Patriotā, tajā arī laikam ir izdevīgākās cenas no šiem.
0
Arsenālā šis tas ir lētāk pa pāris latiem.
0
tikko salidzinaju, tas cenas LV, prieksh reali sudainam precem ir lielakas neka ALPHA INDUSTRIES, kas ir pasaule atzitaka firma armijas stila drebem... pisec...

www.alpha-shop-schaefer.de/
0
ai, iesaku nechakaret bobi un iepirkties normalos Ineta shopos, parbaudita lieta:

www.usarmy-shop.de/
0
Ir gadījumi, kad uz sitiena vajag jaunus zābīšus vai ūziņas, tad vien jāgriežas pie vietējiem andelmaņiem.
+4
uhu, pāris mēnešus atpakaļ MP vienam igaunim "uz sitiena vaidzēja jaunas ūziņas", jo čura biksēs bija gadījusies :)
0
:D:D:D Un ja vēl kaka gadās, tad vispār pesec. :D
+1
oi, nu arī cacis, tas igaunis, ka uzreiz uz sitiena ūziņas vajag. nevar turpat tualetē izlietnē izskalot un uzlikt uz radiatoriem? man vienreiz sievasmātes metalurģijā bikses ar lipīgu sidru nolēja- un nekāda vaina:D
+1
lipigs sidrs, nav smirdigs urins.

Paldies werwolf, www.arsenal-lv.com/ viss ko mekleju un karoju.

Nu tadam lietam ka apavi un bikses, var labi te pat iepirkties pasu majas, nav nemaz vajadzigi arzemju shopi. Ja gribas ko specefisku un par letakam naudam tad gan.
+3
Urīns mēdz smakot labāk pa cukurainu sidru.
0
rigth...
0
un nelīp, ja viņam nav kādi piemaisījumi.
+2
Urīns vs Sidrs
2:0
:D
+1
un tas vēl ir tikai par fizikālajām īpašībām, neviens vēl nav ķēries klāt apspriest to, kas no viņiem garšo labāk:D
0
Arsenālam nav ne vainas.
0
Nu nez vai 70eiro + shippings ir baigi lēta cena priekš auduma materiāla biksēm tajos friču saitos.
0
Ludzu paradi man piemeru tajos LV saitos, kas ir labaks :)
+1
Kvalitātes ziņā noteikti nav labāks , bet biksēm izmēri ir dažādi un baigi negribētos pirkt par normālu cenu bikses , kas man izrādītos par mazu.
Paurbos dziļāk un šis tas labs bija , konkrēti par biksēm , bet nu es no vācu valodas nekā nesaprotu, par šippingu neinteresējos, bet nu jā, patriotos tuksneša kamo piķoja 18ls , tur 16eiro + šips.
0
nu man ar izmeriem nekad nav bijis problemu, nekad nekas nav bijis par lielu vai par mazu...
nu redz, visu nosaka kvalitate, piemeram, ir daudzi armijas drebju shopi, it sevishkji ASV, kur visas drebes, nu bezmaz 90% ir shutas Malazija... Bet ja esi jau ar pieredzi advancetaks, tad zini, kadas firmas un modeljus labak nepirkt.
Kas attiecas uz maniem vacu minetajiem, kvalitate ir zajebisj, vari mazgat n-tas reizes, ne krasa ne materijas biezums nemainas... manis iecienitakie ir Raw Vintage razhojumi.
0
Nez kā citur, bet Patriotos pirktās mantas nudien ir labas. Šo un to esmu pircis - gan pieklājīgi kalpo, gan cena salīdzinoši likās normāla.
Varbūt ja pirktu kādus 70 latu zābakus, tad izdevīgāk būtu netā sūtīt, bet ja pērk ko lētāku - nez...
0
par zabakiem jau esam runajushi, bet piemeram velreiz, manis Vacija pirktie 1999. vai 2000. gada, jau neatceros, vel joprojam ir dzivi, njemot vera, ka pirmos 5 gadus valkaju bezmaz diendiena :)
0
It kā par kalpošanu nesūdzos , bet kabatas jau pamatīgi nodilušas mobīlā dēļ.
0
starpcitu, Randomā esot Malduguns krekli.. :)
+1
kamuflazhas?
+2
Taktiskie Malduguns T-krekli - ar cietajām patronsomām cīgām un blašķītei.
0
šodien biju patriotā, vispār tur tīri forši zābaciņi un lietotās armijas drēbes ok cenās, bikses pa 7 ls, viena smuka militārā jaciņa pa 3 ls. tikai manam izmēram tur pa mazu, 50. izmēra zābakus tur atradu, bet tieši tie, kuri man patika, nebija 50. izmērā.
0
50. mincīšizmērs? iespaidīgi.

es kā reiz ok ziemas zābīšus pasūtīju no www.cabelas.com/
Uz vietas LV nekas tā īsti nepatika un diezgan sālīti arī sanāk.
0
nujā, uz manu ~ 50. vispār grūti apavus atrast
+4
zilonītis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas