maucība
0
klau, kāds nezin, kas par huinu varetu būt, ka jau kkādu trešo dienu ahujenna sāp galva? nu tā, ka vienā punktā un ik pēc brīža ķipa iedurās normāli. itkā varetu aiziet pie ārsta, bet diemžēl visas poliklīnikas ir ciet. :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu ģimenes ārstam taču var piezvanīt, arī tad, ja poliklīnika ciet. tāpēc jau viņš ir 'ģimenes ārsts".
+ neesi kādu nervu apsaldējis? cepuri nēsā?
0
kopš vidusauss iekaisuma sākuma jā. :D
ģimenes ārsts ir atvaļinājumā. varbūt ir kādas dežūrējošās dakternīcas vvai kas tāds rīgā?
0
nu kā- slimnīcā ir dežūrārsts. bet kādas ir cenas pašlaik, nav ne nojausmas.
+2
Ja tev ģim.ārsts ir atvaļinājumā , tad jau poliklīnikā jābūt aizvietotājam vai kaut kam tml. , jo man tieši nesen arī bija atvaļinājumā un man vajadzēja izziņu, ka neesmu debīls. Pateica, ka esot kaut kāda cita ārste, kas aizviet un viss.
+2
2.slimnīca jau var arī ieiet svētdienā. Tur diezgan sakarīgi ārsti, man pa trīnīti vai piecīti (īsti neatceros) uzlika ģipsi un iedeva daudz brīvdienas. Tur gan skaitās traumpunkts un jāsaka, ka kaite sākusies attiecīgajā dienā, citādi sūtīs pie ģimenes ārsta. Ar galvu joki mazi, aizskrien vien līdz tai 2.slimnīcai, a to varēsi burkānu galvā iespraust
0
Bet tā ir Traumatoloģijas slimnīca. Ja tu traumpunktā ar asiņojošu roku ievilksies - tad papukstēs un pārsies, bet ar tavu sāpošo galvu pasūtīs kur tālāk (uz poliklīniku 1.stāvā). kautgan ir tur ambulatorajā daļā ar ī baškas slakteris - www.slimnica.lv/lat/03arstesana.htm...
+10
Giljotīna ir pasaules līderis galvas sāpju apkarošanā, Latvijas ārstu asociācija iesaka....
+1
Šauj vien pie daktera.
0
Te kkāds forums par medicīnas jautājumiem: www.dr.lv/phorum/index.php...
+1
nafig tos dakteru forumus, dur pie ārsta
0
paldies! :)
+1
vo vo, Bibo pareizi saka, ja kas tiešām sāp, tad interneta dirsēju viedokļus uzklausīt nav īstā reize. (vispār jau praktiski nekad tā nav laba doma)
0
Kurā vietā ir tas sāpošais punkts?
Vari doties uz jebkuras slimnīcas uzņemšanu.
0
Mīļo murgoni, vai tik Tev nav migrēna? Tā ir dikti nepatīkama lieta, no kuras nav pasargāts neviens... It kā var palīdzēt akumpunktūra — masēt galvu (pieri vai deniņus), kas palīdz pret to nelāgo galvas sāpi... Zāles — esmu pret mūsdienu antibiotikām...
+1
Tas var būt daudz kas. Visticamāk, ka saistīts ar nervu, ja ir tāda duršanas sajūta. Tas var būt arī uz nervu pamata (stresa, pēc bildes spriežot esi distoniskais tips, tad tādas duršanas sajūtas utt. tādiem cilvēkiem diemžēl ir) un tas nozīmē, ka pēc laika pats no sevis pāries.
+7
iesaku noskatīties Hellraiser VI Hellseeker. Džekam arī bija drausmīgas galvas sāpes. Pēdējā laikā ar svešām kastītēm neesi spēlējies ?
0
:D godīgi sakot, es sadzēros ikdienas zāles, kas tai auss ārstēšanai vajadzīgas un pāris stundas galva jau vairs nesāp, jāskatās, ja rīt kkas būs, tad token jāpirž pie daktera, bet nu cerēsim, ka nebūs..
-2
"stresa, pēc bildes spriežot esi distoniskais tips"

ko nozīmē - "distoniskais tips"? lol
0
mincīt:

www.vegdist.lv/

vispār man i šitā huiņa, nenormāli tracina brīžam.
-1
^ man arī ir, sāp galva 4 gadus konstanti, bet nevaru iedomāties, kā to varētu pateikt pēc mana izskata un kāds ir vispārējais 'distoniskais tips'
-1
bet vispār tā ir diezgan unikāla štelle, jo fiziski un garīgi es esmu pilnīgi vesels, a šitā skaitās kaut kāda... nervu neadekvāta reakcija uz kairinājumu, kas pārvēršas sāpēs.
-2
neēd gaļu un galva vairs nesāp www.tvnet.lv/zala_zeme/zala_dziv... (tas nav mans viedoklis, vnk interesanti)
0
Priecājies, Mincīt, ka nezini, kas ir veģetatīvā distonija/disfunkcija Tas ir murgs.
+5
^^

Reportieris jautā ilgdzīvotājam:
- Kā jūs spējāt nodzīvot līdz tik cienījamam vecumam ?
- Esmu veģetārietis, nesmēķēju, nelietoju alkoholu. Ievēroju mērenību dzimumdzīvē utt..
- Piedodiet, bet kas tās par trakajām skaņām, kas nāk no blakus istabas ?
- Ai, tas jau mans vecākais brālis ... sadzēries, kā katru dienu, un drāžas ar meičām.
-1
^^ es jau nupat pastāstīju, ka zinu, kas tas ir un man pašam ir. nesapratu šīs diagnozes noteikšanu pēc bildes.
+5
^ skumīgs/dompilns skats ārā pa logu noteikti nozīmē, ka tev ir problēmas ar nerviem. kas tur ko nesaprast?
+1
@ Dandala - es gan zinu, kas tas i - tas nav murgs, tas i Pizģec ar lielo P :)
0
Var to saukt arī, werwolf. Tas ir tas, ko es nenovēlētu nevienam ienaidniekam un man šķiet, ka tas būtu labāks sods noziedzniekam nekā atsēdēšana cietumā. Ja jau, tad jau, lai pārējie zin, kā tas ir.
0
^mans subjektīvais pieņēmums, kas varētu būt murgonim. No tā nav jāizpūš zilonis.
-1
nu tai VD jau ir ļoti dažādas izpausmes, es ar to esmu pilnīgi saradis tā kā gandrīz pofig. es vienmēr esmu visu over-analizējis un tur neko nevaru daudz padarīt. pateica, ka vajag daudz ar sportu un mīlu nodarboties. bet ir jau tur visādi stāsti - domā, ka mirs, utt. bet nu inspirācijas visādiem radošajiem var atrast, hehe.
-1
enivei, vai tad konkrēta duršana vienā punktā galvā nav kaut kas raksturīgāks migrēnām, utt?
0
+ domāju, ka noteikti ir trakākas gan fiziskas, gan garīgas kaites, kuras pat nav iespējams izārstēt, piem., šizofrēnija vai gangrēna.
+6
Reini,draugs,aizej rentgena kabinetu apciemot,ka nav kā šim te kungam:
www.apollo.lv/portal/news/article...
0
nu un kas beigās bija?
+3
tabletes rija
asinis lija
pušumi bija
nedeva Vija
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas