:) te tads kapa klusums
-1
kas par lietu ko >?
kapec metal muzikas piekriteji tik pasivi?

°pedeejie jaunumi bija 31.08.2010:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
labrīt!
-1
labvakar
+2
nu jūs varat viņu mīnusot vai nemīnusot, bet cilvēkam, kas pirmo reizi šeit ienāk, tā arī varētu likties, jo pēdējie jaunumi šeit ir par Trauma Moralis - pagājušā gada augustā. tas tiešām nav īsti normāli.
-1
es te sen sen neradijos ...
-2
3gadus laikam neradijos un peksni atcerejos
0
Normāli/nenormāli , bet man personīgi tas neuztrauc ,es nezinu, tev rokas no nepareizās vietas aug , ka pats nevari uzzināt par pasākumiem infu ? Un tāpat tiek postēts par katru pasākumu.
0
bet cilvēkam, kas māk lasīt, nevajadzēu būt problēmām saprast, ka šeit nav kapa klusums un par visiem koncertiem un pasākumiem informācija ir pietiekoši apspriesta.
p.s. nemaz nekādus mīnusus neliku:)
+6
Pohuj metāls. :D (gaidu mīnusu rekordu) :D
0
uzzinat jau var:D tik zeel ka ne no sejienes
0
a varbūt tas kapa klususms bija domāts labā nozīmē:)!?
0
kada jega tiem minusiem un plusiem?
0
kapa klusums var but nav bet ipasi skals ar nav:)
+3
Kāda jēga uzdot jautājumus, uz kuriem pats vari viegli rast atbildi ?
0
jautasanas peec varbuut:)
+2
un atsaucoties uz šejienes Bigbosu - tāpat viss tiek izrunāts forumā. :) Tas gan nenozīmē, ka šamais drīkstēs atļauties neielikt info par nākošo Sieveni 18. martā sadaļā "aktuāli" ( Bigij, piedod, esmu daudz drosmes šovakar sadzēris :D ).
0
:D
0
Vajag uzbliezt, lai / kā pirmo rādītu forumu, nevis ''Vecumu'' sadaļu. Te jau visi forumā sēž, un ''jaunumu'' sadaļu ierauga tik nospiežot ''Mark all as read''.
0
Hm, šitā vietā ''/'' domāts ''truemetal.lv''
0
:D piedosanu
sasmidinaji
0
tādā gadījumā vajag to jaunumu sadaļu vispār likvidēt.
0
citādi no gadu veciem plakātiem pirmajā lapā tiešām baigais dūmmetāls staro ārā, bet te tak visi pārsvarā power un speed klausās ;)
0
tas buus jaanoskaidro
0
tātad 18. marts...
0
ek , trīs dienas un tad legāli dzert varētu iet...
+1
Un te arī laikam kāds pie datora ticis, lai sāktu bezkompromisa cīņu par uzmanību savai personai.
+4
achtung! bobijismi iet vaļā!
-4
njam aspratiisi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas