Kur nodot tuksas pudels?
+2
Var kad ieteikt vietu kur par viss izdevigakajam cenam Riga, velams centra, bet var but ari citos rajonos - pienem tuksas alus pudeles, ir paris 100 iekrajusies butu taka jatbrivo vieta jaunam krajumam.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
plavniekos pie Lubaanas tirgus ir viens taras punkts...un tur ne tikai taru var nodot..visadus sikus kraamus arii
+4
Bļā... Šo es nesaprotu. Meklēt izdevīgāko vietu rīgā - pudeļu nodošanai :D Gatavs tās pudeles transportēt, pārkraut... Cik ta tu plāno iegūt peļņu? Tev viņu tūkstotis? 100 pudeles - 3-5Ls, neskaitot transporta un darba izmaksas.

Izdari labu darbu - noliec pie tuvākajām misenēm, gan būs kāds kam vairāk noderēs.
0
pudele maksaa 2 vai 3 santimi
vismaz kadreiz
bija ari pa 4
kad maza biju nodevu un koncas pirku:D
0
100% ka kautkur central tirguu ariii var nodot.
0
Cik tur plavniekos dod par 1 pudeli?

Kas mna ko ar darba busu gruti aizvest, ja vel kaimini nak paligi pie kramesans un pec tam dzersanas :lol:
Vairakai simti, nevis 100.
Nekadus suda bomzus es netaisos barot, kas pec tam mizdami/dirzdami pa varturumem un kapnu telpam dzivo.
0
Man te ir viens variants uz Avotenes pa 3 sant varbut ir kur vel pa 4 sant?

Kads nezin, ka tur ir ja ved pa taisno uz alus daritavam - teiksim to pasu Aldari?
-1
nepateiksu cik ,nesu gadus 5 nodevusi pudeles:D
0
saubos vai buus kur pa 4 santimi:)
iegoogleee...mos buus kads indo
0
bērnībā es pa 5 un 6 santīmi nodevu. 4 pudeles un saldējums kabatā :)
0
bērnība vienu alus/limonādes pudeli varēja pa 20 kapeikām nodot un nopirkt 2-vus saldējumus pa 8 vai 10 kapeikām :)
0
Pie spices esot bāze , kur pa 4-6saņiem varēja nodot , bet bija viens noteikums, ka par iegūto naudu bija šmiga jāpērk. Protams, bāzē šmiga arī salīdzinoši lētāka nekā veicī.
0
Kada adrese, firmas nosaukums?
0
labs noteikums:D
0
Ehhh... iedomājos tikko Briežu šķūnīti, kad pirmoreiz tukšo taru pārkrāvām, rēķinājām, ka ja nodod pa 4 sančikiem gabalā tad ienākums ir 320 Ls. :)
0
Bazē pie Spices kārtība tāda - ja nodod pudeli, saņem 3s, ja pērc vietā citu aluspudeli (tādā pašā tarā), tad par pudeli laikam 5s kompensāciju dabū.

Adrese ir Kažas gatve - betona žogs starp nobrauktuvi uz Spicu un Lielirbes ielu.
0
Tur tikai var mainit pret alu, nevar pret kadu 40%?

Kadas cenas tur aliem - salidzinosi ar citiem veikaliem?
0
Lētākas. Valmiermuiža 85s. Budvaiseri, Staroprameni - 70s. Tērvetes 65s. Vispār, pa kādiem 15-20s lētāk nekā bodē.

Alus pudeli, pret alus pudeli.
-3
Kas ta par Kažas gatvi?
+2
K. Ulmaņa tak. Nez kāda tad vēl pie Spices ir gatve?
+1
es esmu nodevis pa 6 sant/burkaa,beigas tiri ok sanjeemu,preiks bija par brangu kvasijumu atpakalj sanemt refundu :D
+1
nu studentu gados tukšās pudeles ne reizi vien izglāba :)
0
Nav kads nosaukums tai firmai tai Kazas gatve, negribas mekleties?
0
Nav ne jausmas. Grūti neatrast.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas