metāla gadalaiki
+11
es nezinu, vai tas jau ir izdomāts, bet mēs te nupat ar nefolku sākām spriest, kas tad kurā gadalaikā īsti būtu jāklausās, un nonācām pie kopējiem secinājumiem, sākšu ar pavasari, jo tas ir pašlaik.

tātad :

pavasaris - DOOMMETĀLA LAIKS. pavasarī visi gaida atdzimšanu, sauli un prieku, bet nekā - drūmas debesis un dūms vien. nekas no solītā nevēlas nākt, pavasaris ir izteikts salauzto sapņu un velto cerību laiks, nolemtība.

vasara - GOTHIC METĀLA LAIKS. vasarā visi ir priecīgi, spēlē volejbolu pludmalē, plunčājas un priecājas, bet tikai ne metālisti, kas joprojām ģērbušies melnās ādas biksēs un jakās. naids pret pasauli nesastopas ar pretnaidu un transformējas gotiskās skumjās. metālisti sēž kapos, dzer alu un klausās gotisko metālu.

rudens - DEATH METĀLA LAIKS. rudens ir ļoti paredzams gadalaiks. no kokiem kritīs lapas, viss dzīvais mirs un sapūs. pilnīgi loģiski - šis ir death metāla mēnesis, kurā mūsu sajūtas par mirušajām lapām attiecinām uz cilvēku ķermeņiem, ko arī dažādi apdziedam. rudens ir klasisks un gana paredzams death metāls.

ziema - BLACK METĀLA LAIKS. šeit nu gan nekā jauna, ziema vienmēr ir bijusi blekmetāla mēnesis. totālā ziemas NEMIRSTĪBA (IMMORTAL), kas liek tai būt pie mums aptuveni pusgadu ir blekmetāla esence. mūsu asaras ir aukstas un piekalst pie sejas.

pārējie stili nevar tikt pieminēti, jo ir tikai 4 gadalaiki, bet fleimot mani varat droši, moš nomainīsim dūmu uz power lol.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Es gan teiktu, ka vasarā piemērots būtu arī Thrash metāls, jo tas tāds kā reiz uz aktivītāti mudinošs — matainajiem lopiem tak arī gribās futeni uzspēlēt...
+1
"ziema vienmēr ir bijusi blekmetāla mēnesis." :D:D:D ziema-mēnesis
+2
Vasara - pagan/folk metāla laiks. Visi dzer alu un šņabi Korpiklaani pavadījumā.... :D
0
Karstā vasaras dienā šņabi? Desper, Tu ko!
+2
Kā ko - šņabi! Un alu. Un šampi. Un viskiju...
0
Pēc KŽ jau ilgojies?
+1
:-)
pavasaris - thrash laiks !

+2
Es pēc KŽ sāku ilgoties uzreiz pēc tam, kad KŽ beidzas.
KŽ ir mans festivāls nr1, pat WOA nevar sacensties ar KŽ.
0
pavasarim un vasarai ir galīgi neatbilstoši stili izvēlēti. Doooms un gotika vairāk rudenim piederētos. Pavasaris tomēr ir prieka vēstnesis, kad enerģija kūsā visapkārt ...

www.youtube.com/watch?v=tdCwdfjMqHg...
A desoties var cauru gadu....
+1
nu trash / thrash metāla metaforas atsedzot redzam, ka šo metālu dažs sauc par thrash metālu, bet dažs par trash metālu - tātad, dažs par sišanas metālu, bet dažs par miskastes metālu. kopumā sanāk miskastes sišanas metāls, visticamāk ar tendenci spārdīt vienu konkrētu miskasti. tātad pirmkārt, diez vai lielākā daļa metālistu vasaras laikā vēlēsies spārdīt miskastes, tas vairāk piestāvētu gangsta hip-hopsteriem. otrkārt, skatoties tīri praktiski, spārdīt vienu miskasti būtu ļoti grūti, jo metālisti Latvijā tomēr ir pietiekami daudz, lai, tiecoties spārdīt vienu miskasti, bet nevarot to izdarīt, jo jau citi metālisti priekšā, uzsāktos nikns kautiņš, ko paredz thrash (sišanas, spārdīšanas (spārdošais metāls)) daļa, un mēs taču to noteikti nevēlētos. bet par to, vai visi metālisti būtu gatavi visu vasaru stāvēt garā rindā, tikai lai atspārdītu šo konkrēto, sāpjpilno trash metāla miskasti, es nebūtu drošs, jo ir taču arī jāiet uz darbu, lai būtu nauda ādas biksēm. tāpēc labāk brīvdienas pavadīt kapos, nevis visu gadalaiku gaidīt rindā pēc miskastes. (būtiska manā tekstā ir atšķirība šeit starp vārdiem thrash un trash)

Tonton - nu atradi par ko piesieties, es pārrakstījos, kā gan jau pats saprati.
0
dooms der visos gada laikos, katru dienu. par pārējiem stiliem man po, kad klausīties vai neklausīties. ;)
+5
Ir tak NOVEMBERS Doom, OCTOBER Tide, nevis Aprill Doom vai May Tide :D
-3
www.youtube.com/watch?v=V1aJPEFtoNg...

labāk šito paklausieties.
0
April Doom... ROFL
+4
pizģets, mincīt, tu esi kruta. ar tevi vajadzētu kaut kad sadzert.
+2
ok, es dibināšu grupu APRIL's DOOM
-3
Tie rudenīgie pōzeri acīmredzot nav izauguši no savām detuhas saknēm, kas attiecas uz thrash - to drazu klausās pārāk maz cilvēku, lai tam pienāktos vesels gadalaiks. Bet varam vienoties par kādām brīvdienām, thrash metal christmas, piemēram, jo xmas taim defoltā ir trešs
-2
es apzināti mēģināju uzsākt gana tekstuālu tēmu, lai te nelīstu visādi pozeri ar saviem jūtūb klipiem, bet še tev :(
-2
cik žēl, ka sabojāju intelektuālu tēmu. piedod, mincīt, ja vari... :((((
+1
ok, tātad ļoti laba ideja par svētku nosaukšanu par godu metāla žanriem. piekrītu nefolkam - trash metal Christmas, jo Ziemassvētki ir diezgan konkrēti miskastes svētki. attiecīgi varētu būt power metal Easter - Jēzus ir tik stiprs, ka augšāmceļas no mirušajiem, viņam noteikti ir powers un powermetāls, bet tas gan nepadara šo faktu par mazāk bezjēdzīgu.

Hallovīni varētu būt metalcore Ķirbju svētki, jo ļoti asociējas ar komercializāciju, amerikānismu, utt, toties saulgrieži noteikti ir pagānmetāliska padarīšana. 16. marts turpretī ir folkmetāls bez komentāriem.
0
^^ok, tev es vēl piedodu, jo man vismaz patīk tas, ko ieliki.
+3
Rudenī Lake of Tears jāklausās. Ziemā Powers jāklausās, lai ir povers sniegu šķūrēt. Gothic Metal nav nemaz drūms

Bet vispār, man pofig kāds laiks vai gadalaiks - dzeru alu visu gadu un klausos visu kas patīk.
0
Ziemā - black ir ļoti piemērots. Power? Tas man īšti ne ar vienu gada laiku nesaistās.
0
"Bet vispār, man pofig kāds laiks vai gadalaiks - dzeru alu visu gadu un klausos visu kas patīk. "

es arī, šī ir dziļi teorētiska diskusija
0
paldies, mincīt. apsolu laboties :)
0
Njā, kaut kā īsti koncekvences nav. Pavasarim un vasarai izvēlēti tādi antagoniski stili, kamēr rudenim un ziemai - atbilstoši. Ziemā vajadzēja poweru, vēlams flower power a la Dragonfporce un Sonata Arctica (tam pat nosaukums atbilst), rudenī viking metālu ar saviem gloriozi viktoriozajiem maršiem par godu postam un iznīcībai.
0
^ es nekad neesmu bijis koncekvencetatīvicents, īstākais senss jau ir nonsenss. ;)
0
doom metal man vairāk asociējas ar rudens beigām un ziemas sākumu::) pelēls, slapjš drūms laiks un fonā Evoken vai Skepticism:)

par bleķi varētu piekrist tev:)

pie vasaras man vairāk kāds simfoniskais metāls:)

bet vispār nesaistu mūzku ar gada laikiem:)
-2
mincīts ir VINA?
0
domāju ka mincīts ir viņš:D
0
mincene :D
+4
mindžīts?

(tas gan pēc kādas kaites izklausās)
+2
Kā teica Benediction "Dark is the season". Lai tā arī paliek :P
+2
... un viņiem piebalsoja Illdisposed ar ''Four Depressive Seasons''
0
Tā jau nevis piebalsošana, bet savējā pagarināšana par lielākā pesimista/gruzoņa tēmu.
0
Seasons in the Abyss, teica Slayers, un slēza tēmu.
0
"Seasons of Tragedy," Benedictum negribēja vis tik lēti padoties.
+1
...un tad nāca Vivaldi.
0
Bet LV visaktuālākais ir Lake of Tears teiktais ''Forever Autumn''
0
Pāris pēdējo gadu kontekstā tā vis nevarētu sacīt.
0
^ pirms ~ 3 gadiem tā bija taisnība - LV bija aptuveni 7 mēnešus ilgs novembris, bet šogad jau nu gan iepriekšējos 5 mēnešus ir bijusi ziema.
0
rudens (sevišķi vēlīnais) ir riktīgs dūmeru gadalaiks...
pārējais- atkarīgs no garastāvokļa.
0
Bullšits. Man, piemēram, depresīvs noskaņojums visbiežāk ir vasarā.

Tiesa gan, es doomu neklausos, kad ir nomākts garīgais, bet gan atslodzei.
0
^nu dzer tad antidepresantus vasarā .
Bulšits ir apgalvot, ka doom klausās depresīvi noskaņotie.

-1
- dzeru jau ar, ja alkohols skaitās
- es to neesmu apgalvojis
0
alkohols neskaitās
0
A es citas zāles praktiski nedzeru.
0
nevaig nemaz tādu indi dzert
-1
alkohols skaitās depresants, bet domāju, ka daudz mazāks depresants nekā antidepresanti. antidepresanti = nāve.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas