Tad metalshow festa šogad nebūs ja ?
-2
/forum/122810-mp-p%C4%81rdos?hl=metalshow
Pēc šī posta rodas iespaids ka pavisam švaki.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Ē,kāds ir iemācījies garumzīmes un pieturzīmes lietot :D
0
man iepriekšējais ne pārāk patika:) var uztaisīt vnk tadu konci āra vienas dienas garumā ar pašmāju grupām:) un būtu ok:)
+10
Viendienas divdienu openeirs "Smagais Bamslis''. Lieldāsnulis Cēsu ''Garākais par garo'' un Līvu ''Duļķaini dzidrais gāzējs''.

Notiek aiz MP.

Uzstājas: kam nauda, tas uzstājas.
-1
Vai nevar uztaisit kaut ko underground garā.
Noīre pļavu , aparatūru uzaicina grupas un visi dzer trīs dienas.
Piķi plēš par pāŗtiku taču ir atļauts ienest alkoholu.
Vēl varētu pludmalē rīkot metal beach party moš Inerfeidam ir interese ko tādu palidzēt rikot ?
-1
Sponsorētājus varētu piesaistīt taču jājautā vai organizētaji ir gatavi pārdoties ?
-2
Respektivi kaut ko sutas balss garā ar metāla piegaršu.
+4
Tak ir jau Zvērā ...

Un Metalšova nebūs šogad nekādā veidolā.
-2
Zvērā tomēr ja neesi pamanījis ir cita publika.
Uz zvēru neesmu bijis taču kad biju uz sutas balsi sapratu ka panku festi no metāla festiem ar kaut ko atškiras nav jau iebildumu pret sexu brīvā dabā taču gribētos lai būtu vairāk smaguča cienītāju apkārt nevis tikai pilns ar pankiem.
+13
pankiem ir sex brīvā dabā?! :o bļ un es sīks skuķis būdama ar tiem metālistiem sapinos:( ka neiet!!!
+6
sekss brīvā dabā ir tiem kas to vēlas..neatkarīgi no mūzikas stila ko klausās
0
Ulla tad man jautājums ko tu vēlies no brivdabas festa ?
Katrā pasākumā jau ir kaut kas savs.
Es piemeram neesmu tik loti SM cienītājs lai priecātos par priekiem uz asfalta aiz MP.
Ok tēma iet ne tur kur vajag.
Vajag vienkāŗsi kaut ko ne pārāk komerciālu ar metāla piegaŗšu.
+1
definē, kas ir ne pārāk komerciāls? ir vai nu nekomerciāls (kā, piemēram, kūcvāls) vai nu komercilāls. nedomāju, ka kādam būtu jānodarbojas ar labdarību tikai tāpēc, ka metālistiem tā gribas. sorry, bet tas ir tikai normāli, ja grib kaut cik jēdzīgas grupas, kurām ir jāmaksā honorāri.
0
Nu zapte 2010 bija pietiekami nekomercials.
Tirgoja uz vietas šmigu pa latu.
Apsardzi nodrošināja vietējie zemessargi un kadri no nbs.
Un netieši ļāva ienest alkoholu.
Bija tāds jauno grupu konkurss kur cauri nesitās apsargu uzbāzība no sērijas parādi somu ka tikai neieness alu jo tev ir jāpērk mūsu alēni ko piedāvā sponsors.
Neizskatas ka var kaut ko normāli gribēt no grupām tāpēc jarunā par līdzekļu piesaisti un grupām no vietējā Baltijas tirgus un jaunās grupas tas ir spilgts piemēŗs.
+5
6.maijā būs FrešBļa - var atbraukt ar telti, padzerstīties MP priekšā un iet klausīties. Kad izmet ārā - dzer pie telts kamēr paplīst.
-1
Pa lielam jau te ir neliela atskirība man ir pie vienas vietas kas rīko šo festu.
Metalshow tas pat var nebūt saistīts.
Laikam problēma ir publicitātē jo Valdis Bēzvads man neko neizsaka nu ir čalīts un festi taču tas arī viss.
Vajag centrālo metāla pasākumu ko rīko jūlijā un kas notiek Rīgā vai Vidzeme.
+4
domājams, ka bans nav tālu :)
+3
jā, mums tevis pietrūka- valdis neko neizsaka; metalshow pie kājas; pofig, ko klausīties (lasīt: vietējos, kas pat tālāk par pašdarbnieku līmeni nav sasnieguši); galvenais ienest savus aļāgus (eventuāli iespējams- apinītis?)
aaaahhh, da nu!!!
+1
Ņem un sarīko ! Ar Hušiem čomaki, tad jau tos par sardelēm un aluskasti sarunāsi. Tik uz priekšu.
-3
Nu ieguglēju izmeta par to ka čalis rīko pasākumus taču tā ari netapa nekas skaidrs par viņu un viņa vērtībām ja tādas ir.
Ulla tev ir izteikts nacionalisma trukums acimredzot manuprat ar musu pasmāju muziķiem ir viss kārtība un izvēle ir pietiekoša lai varētu sarīkot pasākumu.
Nu nav jau galvenais dzeršana taču skaidrs ka garšīgs alus jau netiks tirgots.
Iemesli un paņēmieni daudzi un dažādi lai atspēkotu tavu viedokli taču pēc tava izteicienu līmeņa izskatās ka neesi gatava debatēm līdz ar to apšaubu vai man jāieliek sava enerģija tur kur ir cīņa ar vējdzirnavam un sry par komatu trūkumu.
0
Blade huskvarn lieliski panem vietējo publiku.
Vidzemes galā jāņemas kādam kam ir autoritāte tajā galā.
+1
Prasta dirš*nās tēma šeit veidojas..
0
R.I.P
0
Jā un ulla man tavas neijūtības arī xD
+6
kāda vēl neiejūtība? atslābsti. man vnk normāli liekas, ka metālists kā jebkurš cits parētētājs maksā par kvalitāti. sākot no skaņu aparatūras, beidzot ar piedāvāto grupu klāstu un organizētāji arī nav nekādi nēģeri, kam būtu jāstrādā pa velti. cenas protams ir jāsabalansē atbilstoši tam, ko cilvēki spēj atļauties. ko kurš dzer- ienes vai nopērk uz vietas man ir stipri paralēli, cik nu es vispār pati dzeru, bet es saprotu, to, ka arī tas ir bizness. nav te nekāda naturālā saimniecība, kur mūziķiem būtu jāatnāk jānospēlē un apmeklētāji viņiem par to pacienātu ar līdzpaņemtajām desu maizēm un ienestajiem šņabīšiem.
+1
"pofig, ko klausīties (lasīt: vietējos, kas pat tālāk par pašdarbnieku līmeni nav sasnieguši)"

"Ulla tev ir izteikts nacionalisma trukums acimredzot manuprat ar musu pasmāju muziķiem ir viss kārtība un izvēle ir pietiekoša lai varētu sarīkot pasākumu."

zelts.
+3
^^ eu, bet ideja kā māja - fests, kur ir kāda simboliska maksa, lai nosegtu zemes, elektrības, aparatūras, transporta, apsardzes un organizēšanas izdevumus, bet grupām šmigu, paiku un piķi sastiepj paši fani - pēc varēšanas un grupas patikšanas :D
+1
izklausās pēc labdarības:)
+4
^ Precīzs LV metālscēnas raksturojums.
+3
es, čur, piesakos barot preternatural, viņi tādi tievi un man dikti patīk. uztaisīšu lazanju, bagažniekā iekšā, līdz mp būs vēl silta :D
+2
jāiemarinē sašliks
-1
^ nav teikts, ka preternatural garšo lazanja:D
0
gan jau citi ko būs saneši..būs no kā izvēlēties
+10
tas varētu būt "metal piknik open air 2011"
-8
Tas par neiejutību bija tēmēts uz mūsu intīmo saraksti , ko es gan , kā džentlmenis šeit neiztirzāšu.
Un tu jau man diskusijas vidū sāki uzbrukt tēlojot it kā paužot savu viedokli man automātiski būtu jādzer tikai divlitrenes un tādā garā alkohols.
Vai nevar rīkot pasākumu par pašizmaksu tā bija tā sāls manā tekstā.
Un kāda jēga aicināt , kādu grandu kam publikā ir pie vienas vietas - cradle of filth.
Lai pēc tam saņemtu no metālistiem atziņas , ka varēja taču arī ko citu un labāku.
Aicinot grandus jau visu gaumi tāpat neapmierināsi.
Kāpēc , gan nevar izveidot tematisku lētu un baudāmu pasākumu , kas iespiežas atmiņā ?
Un par to vai esam kadi vergi stelle jau ir tāda , ka prieks , ka cilvēki ir apmierināti un metalscēna aug.
Faktiski ierosinājums pasākumam konkrēts drescode gotu vai metālistu stils , tas veicinātu scēnas atīstību , kāda manuprāt ir vienīgā jēga rīkot šādus pasākumus no atdeves viedokļa skatoties.
Pēdējo nedēļu laikā piedalījos dažādu pasākumu rīkošanā.
Piemēram 16. marta pasākums , apmeklēju gan gājienu , gan pasākumu depo , vēl organizēju jelgavā parakstu vākšanu par mācībām valsts valodā visās skolās.
Un ne jau mums kāds par to naudu maksāja , ka ielikām savu laiku un resursus un , tikai nedaudzi pateica paldies , kaut liekas , ka vislielākā peļņa ir , tad kad saproti , ka pasākums idejiski ir izdevies.
Par tām desu maizēm laba ideja.
Katrs atnes alkoholu un ja vēlas kādu dziesmu tad bido ar pudelēm.
Beigās spēlējošā grupa izdzer alkoholu un kāpj uz skatuves.
+2
izvēlies izteicienus, saukdams mūsu saraksti par intīmu! :D
+9
''Faktiski ierosinājums pasākumam konkrēts drescode gotu vai metālistu stils , tas veicinātu scēnas atīstību , kāda manuprāt ir vienīgā jēga rīkot šādus pasākumus no atdeves viedokļa skatoties.''

Ķip, pasākumus jārīko, lai varētu panckas izrādīt ?! un kāds tad īsti ir gotu un kāds ir metālistu stils ???

''Vai nevar rīkot pasākumu par pašizmaksu tā bija tā sāls manā tekstā.''

A mums jau gandrīz tik tādus rīko, plus bonusā vēl pats piemaksā ...
+3
XX gs. 90-to gadu otrā pusē Ķīpsalas "Robinsonā" bija tādi koncerti, kuros varēja mierīgi ienest gan šmigu, gan bezalkoholiskos dzērienus, un paiku arī... Turklāt, smēķēt drīkstēja jebkurā vietā, un koncerti bieži vien gāja līdz pat agram rītam... Eh, kur labi bija tie Robinsona koncerti :)
0
Blade neiet runa par gupijam un dzekiem kurus laiž visur pa velti iekšā jo čomam ir čoms tur.
+5
Tas Robis varētu taisīt mazbudžeta pasākumus Robinsonā.
0
cik es pati šitā esmu par brīvu tikusi pasākumos:D

tā viesu statusu derētu likvidēt:D
-13
Par to dresscode ideja ir tāpēc ka klozites jau tiesi rada to stilu pa lielam.
Jo ne jau visi varēs garos matus tik ātri dabūt.
Fakts ir tāds ka pokemonu uz metālu un gotu stilu paliek arvien mazāk.
Tas līdzinās idejai par to ka vajag piemērot nodokļu atlaides tiem kas liek saviem bērniem latviskus vārdus šāda ideja bija lai veicinātu demogrāfisko atīstību lv kas mums nav liela.
Šī nav tēma kas ir vai nav metālists.
Ideāli butu tradiocional vai viktoriāņu stila gotes.
Un dzeki ar ādas biksēm vai jakām.
Vēlams grebenes nelikt un līdzināties tadam heavy metalistam un kādas ķēdes arī derētu.
Un protams ka kerzus un kedas vajag.
Jasaprot ka pasākumi nav tikai tāpēc lai apmierinātu apetīiti pēc jaunām grupām.
Jo ja šādi rīkosimies atkārtosies situacīja ka tuciku pasākumus gāzīs apkārt kamēr uz metaloru pasākumiem maksimums būs trumetal registreto lietotāju skaits.
+3
stulba ideja..
\
man ir daudz paziņu kas klausās metālu...bet neģērbjas ne gotiski ne kā metālisti:D un netaisās to darīt

tad sanak ka viņi netiek ielaisti jo nav apģērbušies kā prasa dresscode:D stulbi un diskriminējoši
-5
Idejas doma jau ir ne jau lai maskētu kāda iekšējo būtību.
Svarīgākais jau ir tas kas ir iekšā taču ja nebūs metālistu tad nebus arī pasākumu.
Protams ka tiek ielaisti tacu viniem piemēram divkārš uzcenojums bārā vai kas tamlīdzīgs.
Piemēram riga tematiskie tusini tiek reguleti ar ieejas cenam jo cilveki ir tik mega pasivi un izlepusi kamer mums Jelgava ka tikai pasaka tematiku cilveki un pats klubs visu noformē un nekādas represijas nav vajadzīgas drīzāk parastais apmeklētājs jūtas neēŗti par to ka nav uzvilcis dresskode jo visi pārējie ir priecājas un ir uz viena viļna par to cik laba ideja.
+9
Ej tak tu nost :D
0
Tas ir kā cieņa pret vietējiem likumiem.
Ja gribi lai pret tevi izturas kā pret savējo nobāz dziļumā ērkšķus un nospodrini karnevala tērpu dalas un ta tālāk lai tuss notiek.
+2
Nu, ja pasākumā var ierasties ar saviem dzērieniem un ēdamo, tad divkāršs uzcenojums bārā var nebūt šķērslis ignorēt dresskodu...

0
Robis - neeksistējošs profils... :)) Acīmredzot, līdz kārtējai nākamajai reizei... :))
-5
vārdāneminamais un dorksmell vienlaicīgi - tas nav uz labu!
0
Gribēju jau rakstīt pa punktiem, kas pasākuma organizēšanā vispār ir jānoskaidro, bet laikam entuziats ir katapultēts.
0
lol, es kaut ko labu esmu palaidis garaam?
0
es iedomājos, kas būs tā publika, kas nāks uz kaut kādu karnevālu, kur spēlēs nevienam nezināmas grupas- kā reiz tieši uz tām arī iet tie čomi, jo citi neiet. es nekad dzīvē neesmu gājusi kā kkāds viesis, kaut dažādus koncertus apmeklēju 15 gadus.
-3
Black Masquerade pasākumos varēja tikt caur pazīšnos:)

bet pat viņu pasākumiem es nemaksātu:)
+1
Vai, tauta nav sapratusi kārtējo entuziastu un varbūt Robja bans būs iemesls tam, ka šogad TIEŠĀM NEPIEDZĪVOSIM KRIETNU UN LABI NOORGANIZĒTU MUZIKĀLU PASĀKUMU! Cik tuvredzīga rīcība...
+9
kur spēlē nevienam nezināmas grupas un jāčurā pļavā :D
+4
un atnāk nevienam nezināmās grupas basists un apēd tavas desu maizes :D
0
Nu vismaz varētu iepazīties ar jauniem cilvēkiem-nav jau tik drūmi...
+2
priekš iepazīšanās ir oho utml.
+4
pamuļķis nobanots
šoreiz samērā operatīvi- paldies adminam }}
+1
Šoreiz teikumi tādi konstruktīvaki, sākumā domāju, ka tas kaut kāds feikais, līdz tiku līdz tekstam par kaut kādām ķēdēm un hevī metālistiem. lol
+2
Bļāviens, nepaspēju apskatīt bildi, kurā viņš kopā ar Urbi ;(
0
"Faktiski ierosinājums pasākumam konkrēts drescode gotu vai metālistu stils , tas veicinātu scēnas atīstību "

ah ah ahhahahah, ROFL, bobij, TU NEKAD MANI NEPIESPIEDĪSI VALKĀT ĀDAS JAKAS VAI PLATFORMENES!!!!!!!!!!!!!!...
+5
Nu tad bobijfests tev nespīd. :/
0
Robis, šodien, plkst. 16:03
"Ok tēma iet ne tur kur vajag."

Tā. Viņš to pateica. Kas tālāk?
Skeptiķis ne skeptiķis, bet uz mirkli man prātu atkal apciemoja doma par to 2012.g. pasaules galu.
0
Zvērā ir pietiekoši smaguča cienītāju. Ja gribas viņus blakus tad jātaisa telšu ciematiņš !
0
Vienīgi zvērā tā pamaz metāla.
+3
Es nesaprotu kurās trolejbusa durvīs vārdā neminamais galvu ir iespiedis ar to dresskodu un vēl visām savām nožēlojamajām idejām. Man liekas, ka šim gribasspēks tomēr ir nedaudz vairāk kā sliekai.
+6
Pēc katras nobanotās reizes Robja bots apgreidojas un raksta arvien gramatiski sakarīgāk.
+9
man pēc robja lasīšanas gribas noskūt matus
+1
paga,tad tas bija boboijs?
+2
tas bija ROBIJS! mutants from outer space.
+2
tā bija Vārdā Neminamā jaunākā emanācija. gaidam nākamo sēriju.
+15
nākamais niks simboliski varētu būt ROBOKOPS, robo - lai var saprast, ka tas pats Bobinātors vien ir, kops - lai visi saprot, ka viņa vērojošā un sodošā acs trūmetālā ir un būs uz mūžiem, viņš ir trūmetāla policists.
+1
Up here in space
I'm looking down on you
My lasers trace
Everything you do

You think you've private lives
Think nothing of the kind
There is no true escape
I'm watching all the time

I'm made of metal
My circuits gleam
I am perpetual
I keep the country clean
-1
Ja tā labi padomāju, tad secinu, ka savulaik koncertus apmeklēju, lai, iedzertu tā pavairāk (gk. līdzatnestā alkohola), īsāk sakot, atpūsties. Un tādā ziņā koncerti Robinsonā bija tieši tas, kas vajadzīgs...
+2
Man ir jautrā poha un es aprēcos šito visu lasīdams! :D :D :D
-1
"Ulla tev ir izteikts nacionalisma trukums"

ha ha, uzreiz "Zvaigžņu karus" atcerējos.
-1
Kurš te runāja par seksu brīvā dabā (18 +)? :))

xhamster.com/movies/2305/outdoor...
-1
^ daunene
-1
kk- kuru daļu? :D
+8
^un kur Tu Jurčik tādus saitus sameklē?
-12
patīk?
0
^^ Ko tik es nemāku sameklēt.
-1
Reku, tepat pie mumsīm - www.youtube.com/watch?v=O-noWSdXb_Y...
-1
^ fake...
-1
Kas tev tā liek domāt?
0
ak jel ņemās tak visur..vilcienos, autobusos, parkos utt:) un gan jau gadās kad kāds nofilmē:)
0
es pati esmu redzējusi savām acīm pie pļavnieku poliklīnikas gaišā dienas laikā vienu saldo pārīti nododoties dabas priekiem. un tie pat nebija panki :D :D
+2
mjaa,beidzot izgaju visam cauri. atsauca atmina to dzeku,kas gribeja rikot to dienu,kad visiem metalistiem esot pa istam japiedzeras un jaklausas metals, nu ta riktigi.
-8
:Dah pļavieki ir lielisks rajons:D

ha ha

uzrīkot Latvijas nacionālo metālistu dienu:D
+10
tak aizvāciet kāds šito debilo tēmu!
0
"''Faktiski ierosinājums pasākumam konkrēts drescode gotu vai metālistu stils , tas veicinātu scēnas atīstību , kāda manuprāt ir vienīgā jēga rīkot šādus pasākumus no atdeves viedokļa skatoties.''

УБЮ, СЦУКО!
-4
te ož pēc bobija.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Liega
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas